Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Напишете едно примерно предсмъртно писмо « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
marisa_
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 1:10 am    Заглавие: Напишете едно примерно предсмъртно писмо Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Somewhere in time...

е пробваите се
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

"И в края беше болката... Погребеше ме като древните викинги и нека тялото ми бъде погубено от огъня, пепелта ми бъде поета от вятъра, погълната от водата и разпръсната из времето. Завещавам ви, това което съм завещал на другите - своята мисъл. Нека тя попадне в добри ръце, с мирни цели. Причината за смъртта ми се крие в пастите, с които обичам да се тъпча. Не се тъпчете с пасти за да не свършите като мен !!!"

..............................................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
aladar_64
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 10:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъмен магьосник

" Скъпи мои близки, след като четете това, значи аз вече не съм на този свят. Не се чувствайте самотни, защото аз ще ви наблюдам, независимо дали от този или онзи свят. В това последно свое писмо аз ще ви помоля да разпределите имуществото ми както следва:
1 Глинените си фигури и другите стайни украшения да останат у нас.
2 Всичките си DVD-та оставям на братовчед си Ети, с молба да ги пази и да се грижи за тях, тъй както го правех аз приживе.
3 Осемте плаката на Хари Потър, които са разлепени в стаята ми, да бъдат дадени на двете ми братовчедки Вили и Таня.
4 Колекцията ми играчки (включваща повечето герои от Хари Потър, цялата колекция от "Динозавър" от Макдоналтс, още близо двайсет играчки от различни колекции на този ресторант, Батман, Робин, Спайдермен, Жената Котка, Елиса и други извесни герои, петнадесет трансформиращи се робота от "Войната на зверовете" и близо двайсет допълнителни играчки), която се пази на село, ще завещая на най-малкия си братовчед Велин с молба да ги пази и да не ги строши на малки парченца.
5 Парите, които пазя в Куче-касичка, стоящо на перваза да бъдат дадени на църквата.
И накрая- разказите ми, които са скрити в най-долната част на чекмеджето си оставям на всички мои близки, които искат да ги четат.
Сбогом!"
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 10:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Slightly Mad

Местожителство: In the hands of the Satan

"Последеното ни разделяне...за винаги...изолираността и пренебрежението,на които бях подложен през последните няколко години се оказаха съдбовни..истински съжалявам...този начин на смърт е най-приятният за мен,и същевременно най-мъчителния за вас...никога не ме забравяйте!Никога не се противопоставяйте на болката,която ще изпитвате от загубата ми...искам да ме помните....като светла и жертвоготовна личност...завещавам ви моите дневници...ще ме разберете защо го направих....Сбогом....сбогом...
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: somewhere i belong

"хора,я се усмихнете бе!кво сте се разциврили над туй писмо?е,добре,мене може да ме няма,ама вие нали сте тук?живейте така,като аз не успях.Радвайте се на хубавите мигове,защото те са безценни.И не ми мокрете писмото със сълзи!Помнете ме усмихната и адски приказлива!и малко злобничка(тва си ми е гордост)ТНе вярвам в живота след смъртта,тъй че ще ви кажа,че ще остана жива единствено в спомените ми.Тъй че,не ме забравяйте Very Happy
а ето и приложеното ми завещание:
-цялата си колекция от дискове завещавам на приятелите си,които изявят желание за тях(не знам дали ще има много такива,щото повечето неси падат по тия музики)
-кутийката ми със споменчета да не се пипа!при никакви обстоятелства!
-стаята ми и всички книги,тетрадки и стари играчки оставям,разбира се на моето малко сладко братче!да ми гги пазиш,ей!
-двете ми дървени змийчета също на него,с надеждата да открие красотата в тези прерасни животинки-змиите
-картините ми може да ги правите квото щете,хвърлете ги ,ако искате,и без това не са кой знае кво
-само за една имам претенции-тая с черепа-да ми я пазите и да я закачите в хола!
а спестените ми пари оставям на брат ми.като порасне да ги вложи в квото иска.
айде чао ви хора!и стига циврене,ясно?"
Without an honest heart
as compass
This is me for forever
One without a name
These lines the last endeavor
To find the missing lifeline
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DEAD*_SOUL!
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Fuck You! На всички в тоя форум !

Сънищата от тъмнината бяха забулени ...бяха мътни и мрачни.Една стихия бе застелила с черните си ръкави цял град пълен с надежди и мечти.Един беше пътят към спасението ...прошката.Хората от това градче..просто трябваше да изстискат от себе си последната капка любов и да я устремят към лошата участ..съдба,която можее да бъде спасена и стопена от мъките и заменена както преди...със старите дни...най - хубавите за жителите на града.Силата..да я съединят в едно и да я отблъснат от себе си ..Момент на тъмнина и разкаяние щеше да застиге този град ...Градът бе малък,но в себе си носеше вековна история..история на хиляди човешки страсти и неедна любов....която е топлела града и борейки се с тегобните проблеми,побеждавала злината с искрените си очи ....Нива беше спасена от суша ...Град от погром...Любов от раздяла ..Именно в това се криеше силата на този град...Неговото население беше неуморно от задачи ...то просто живееше.
- Колко малък изглежда живота от високо - Тъмата беше заслана от силен плътен глас,глас който чакаше извинението си само в една дума "Прости ни" ...Градът тънеше и затъваше, а стихията спускаше ледената си прерия все по ниско задушавайки както щастие,така и нищета...Облаците бяха почернели а земята бе напукана ...Дали сега града щеше отново да се справи ?Зависеше от желанието на последния жител на това селце..горчиво налютен и силно наскърбен...Тя беше затворена в себе си и просто ....наранена .Нейната воля щеше да спаси града,тя беше най - силната..Можеше да дари града със изкусна сила,която просто щеше да върне лентата назад.Една доста стара лента,която се харесваше на всички...един филм,който всички искаха да догледат ...
За целта беше нужна силата дори на последния човек..тя бе решаваща за съдбата на този божествен град,в който бушуваха много по силни стихий ...на обичта и любовта,а не на мъката и злината.Гардът преживя както радости така и падения ...неговата сила беше съсредоточена в това да търпи...с горчиви сълзи да плаче с цената на своя инат да прегази нечие достойнсто ...
Сълзите им създаваха океани ,а те попадаха в същите тях,правейки си собствен капан ...Последните листа трепкаха,а душата на младите пламтеше ...Градът изчезнал сега,никога повече нямаше да се появи ...Нищо нямаше да е същото,нито гласовете,който изпълваха града,нито детските глъчове идващи от далечината.
Млад Бард посети девойката и и задума:
- Две ръце вплетат ли се ...те никога повече няма да се разделят ..защото да обичаш,не е изкуство,а дарба,която само с желание може да се превърне в изкуство.Изкуство е да направиш жертва...в името на града
Девойката не знаеше,че нейната неволя и действията й щяха да погубят всяка една душа в този град...Всяка една любов ...И целия град щеше да страда за сметка на един
-Примирение....Примирение и прошка е това,което се иска от теб !!!
Очите й светнаха ...и силен вятър започна да избутва черните облаци ...тези които задушаваха нея и целия град ..Океаните от студени сълзи изчезваха, а усмивката се плъзваше по устните на всеки с догадка.Мрака просто отстъпи...Отстъпи на един град да продължава да съществува..Слънце прониза плачещите души..силата беше толкова силна,че дори болеше..болеше от това да си радостен ..Дали това наистина бе спасението ...

Посветено на Dark_Lord

Последната промяна е направена от DEAD*_SOUL! на Пет Фев 11, 2005 3:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viva_Sin
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Domino City Zoo

Знаете ли, никога не съм мислела, че ще си тръгна толкова рано...
Винаги съм искала да умра по уникален начин.От студ да речем.Или ей така, от нищото.Защо това са уникални начини ли?Защото сега е нормално да умреш на улицата, накълцан на парченца или надупчен от спринцовки, коршуми или ножове.Знам, че си изплаквате очите за мен, но моето предсмъртно желание беше да остана като видим призрак, така че ще се срещнем пак! Имам и едно следсмъртно желание:Никога не докосвайте дневника ми, защото не бих искала да ме запомните като болния мозък, който бях.
Не искам червейте да ме ядат под пръстта, затова ще бъда изгорена на пепел и изсипана по течението на река с водопад, за да не отровя рибите.

Р.S:Ако не ме изхвърлите в някоя река, поне ме пазете в глинена кана...

С всичкото ми уважение,
Сбогом
Върнете се в началото
PenguinX
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Пингвинарията на пингвини папуа зад испанската антарктическа база

"Помнете ме с това че обичах пингвини и бях линуксар. Предайте на Линус Торвалдс много поздрави и на пингвините също.
X windows session ended without errors....
Please get the cd-rom and hit insert...
Knoppix succesfuly shutdowned.
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: *In Hell*

"Мили мой скъпи близки.Я се усмихнете,ба!Не искам никакви сълзи,нищо тъжно!Спомнете си за номерцата които ви погаждах,за това каква шегаджийка бях и си помислете,че не искам никой да тъжи за мен.Нека вярата във вас че отново ще се съберем на другия свят ви подкрепя...Аз ви чакам и много ви обичам!"
Brin
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: В своя собствен свят .

Ако четете това , значи съм умряла и съм се отървала от изпитванията . И преди да започнете празненството по случай факта , че най - накрая сте се отървали от мен искам да ви кажа на тримата души , които плачат в този момент за мен , че обичта ми винаги ще бъде с тях и че сълзите няма да им помогнат , затова ги моля и те да вземат участие в купона .

П.П. Гледайте да не ми изпотъпчете цветята на гроба !
Narcissa_Malfoy
МнениеПуснато на: Съб Фев 12, 2005 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: in my fairy-tale...

"Сигурно се питате защо стана така... Сигурно сега по лицата ви се стичат сълзи... Сигурно сега си спомняте най-хубавити или най-лошите ви мигове, прекарани с мен... спомняте си за болката и радостта, която съм ви причинила... леко, през сълзи се усмихвате, спомняйки си за големия инат, за бъбривостта, за глупавите и наивни постъпки, за един интересен човек...
Много неща не успяхте да разберете за мен... не бях отворена книга за вас... но надявам се, съм била добър и стойностен човек - или поне свестен. Завистта не ми беше присъщо качество... но злобата се срещаше. Не успях да направя много неща. Нямам какво много да завещая на някого - дайте вещите ми на който намерите за добре... или си ги запазете за себе си - само плюшеното мече Ме-ме не го давайте на никого, че иначе.... яко кошмари ще ви мъчат.
Не тъжете много за мен, защото все някога, някъде пак ще се срещнем... може би като други хора, в друго време...
Към всички, които ме обичаха - животът продължава и без мен - така че, само напред.
Към останалите идиоти, които не хранеха особено топли чувства към мен - изроди гадни, и ти Милене, доволни ли сте, а? Всъщност не се радвайте особено - няма да можете да ме забравите. (въпреки, че това писмо надали ще достигне до вас)
И най-важното, не го забравяйте - направете това, което аз не успях - изживейте си живота както искате! "

Because you're mine, I walk the line
Върнете се в началото
ivelina
МнениеПуснато на: Съб Фев 12, 2005 9:08 pm    Заглавие: Ivelina Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: село Горно Нанадолнище

Майко, татко и ти, моя мила сестрице,
ако четете това... знайте, че вече не съм сред живите.
Искам да знаете колко много ви обичах!Не тъжете за мен, аз съм на по-добро място и Господ ще се грижи за мен!Не унивайте, а ме споменавайте и така хората ще ме запомнят! Ииии мога да продължа още дълго време да си пиша, ама св.Петър ме чака на онова мостче, предстои му важно решение...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
viki1505
МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 11:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Слънчевата система, 3-тата планета след Слънцето

Щом четете това писмо, значи ВСЕ НЯКОЙ е забелязал, че не дишам вече.
ДА , не съм заспала - умряла съм! Ако ви интересува причината , прочетете това стихотворение :

ПЪТЕКА

Тъжен залез кърви над гората
като прясна отворена рана.
С тъжен ромон звъни на житата
светозарната сребърна пяна.

Умореният ден догорява,
плаче вятърът - сбогом навеки!
Свечерява сега, свечерява
над смълчаните бели пътеки.

Всеки своя пътека си има,
всяка бърза и търси човека...
И аз имах пътека любима,
и аз някога имах пътека!

Още крачка - и ето го края! -
Извървяна е тя, извървяна...
Какво с мене ще стане, не зная,
но едва ли пак пътник ще стана!

Много мили неща аз разлюбих,
дори погледа кротък на мама.
Имах всичко... и всичко загубих -
няма щастие, щастие няма!

Сам да бъдеш - така по-добре е,
нищо в нашите дни не е вечно!
И най-милото ще отмилее,
и най-близкото става далечно.

Всяка клетва е само измама,
всяка нежност крий удари груби. -
Нека никога нищичко няма,
за да няма какво да се губи.

Всеки огън гори-догорява,
никой извор во век не извира.
Туй, което цъфти - прецъфтява,
туй, което се ражда - умира.

Всеки друм става тесен за двама,
всяка радост е бременна с мъка.
Нека никога срещи да няма,
за да няма след тях и разлъка.

...Догорелия ден над гората
нека само кърви като рана...
Нека тъжно звъни на житата
светозарната сребърна пяна...
Luna_Lavgud
МнениеПуснато на: Пон Апр 04, 2005 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Луната

Скъпи мой мили мама,татка,кака и идиота брат ми,
тва е моето предсмъртно писмо в което искам да ви кажа колко много ви обичам и ще ви гледам кви ги говорите за мене(най вече ти идиот такъв). Искам да ви кажа ДА НЕ МИ БУТАТЕ КНИГИТЕ ЗА ХП,ВЕСТНИЦИТЕ И СПИСАНИЯТА, СТАРИТЕ МИ КУКЛИ БАРБИТА, ПЛЮШЕНИТЕ ИГРАЧКИ, КОЗМЕТИКАТА, КОМПЮТЪРА, СРЕБЪРНИЯТ МИ МЕДАЛ ПО ТАНЦИ, ДРЕХИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ РОКЛИТЕ МИ ПО ТАНЦИ!!!Е тва беше ако съм била лоша простете ми със сигурност не съм го правила нарочно Crying or Very sad И кажете на идиота че вече няма да има кого да бие а някой друг него ще го бие отгоре Twisted Evil

...You can try to resist
Try to hide from my kiss
But you know but you know
That you, can't fight the moonlight
Deep in the dark you'll surrender your heart...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bellatrix Lestrange
МнениеПуснато на: Пон Апр 04, 2005 11:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Lucifer's Angel

Местожителство: Evilland.

Скъпи близки, роднини, приятели и врагове. Имах малко но всичкото ще ви го раздам.
Първо: На майка ми завещавам блузата ми, която тя винаги е харесвала.Второ: На баща ми завещавам безжичния телефон в стаята ми.
Трето: Всичките ми ХП неща, които не са на компа, завещавам на Ивелина Николова Дякова. На нея завещавам и компютъра ми.
Четвърто: На потър-мания завещавам всичките ми файлове, картинки, игри и сапунената ми история с Драко Малфой. Поделете си ги справедливо между всички.
Пето: На враговете ми завещавам по един ритник в г*за.
Предсмъртно желание: Моля ви само за едно - да ме погребете с картинката ми с автограф на Том Фелтън. Друго не искам. Сбогом.
Несбъднато желание - да стана модератор.
ПС: Ако не ме намерите в рая, не ме търсете и в ада - знайте, че ще бродя по форумите на Хари Потър и ще кирилизирам загадъчно.
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3  Следваща Страница 1 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov