Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща
 Кой ви е любимият учител? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
callidora13
МнениеПуснато на: Пет Авг 14, 2009 10:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Мен си ме кефи ЛокхартLaughing.Един такъв надут и забавен и ако зависеше от него Джини наи-вероятно нямаше да е жива. Twisted Evil

http://www.youtube.com/watch?v=f9GH-yvPHSY
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crazyteen95
МнениеПуснато на: Съб Авг 15, 2009 1:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Велинград

Pad Foot написа:
Лупин и Хагрид. Very Happy
Върнете се в началото
доккайто
МнениеПуснато на: Съб Авг 15, 2009 1:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: София

Бинс определено! Laughing Тоя човек ми се издига в очите с всяко прочитане.На второ място Снейп.Героят е просто велик,но като учител взима прекалено често страната на слидеринци (прекалено често).
МнениеПуснато на: Съб Авг 15, 2009 1:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Муди - нищо че в последствие се оказа смъртожаден. Харесваше ми начинът му на преподаване и той самият ми харесваше много - може би дори повече от истинският Муди. А и все пак той каза на Хари, че има дарба за аврор..
Снейп. При него не знам защо - не харесвам героя особено много. Смятам го за добър учител, макар че ако ми преподаваше наистина сигурно щях да го мразя. А и начинът, по-който са предадени неговите часове, особено във филмите, е забавен.
И Лупин. Също не харесвам героя, но бих се радвала ако той ми преподаваше.
Върнете се в началото
mareca
МнениеПуснато на: Вто Авг 18, 2009 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

callidora13 написа:
Мен си ме кефи ЛокхартLaughing.Един такъв надут и забавен и ако зависеше от него Джини наи-вероятно нямаше да е жива. Twisted Evil
снейп и макгонагал също
navivoklav
МнениеПуснато на: Съб Дек 05, 2009 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Бих казал професор Макгонагъл. Дори не знам защо. Може бе защото ми харесва нейния подход. Как се отнася с ученаците. И най-вече с Хари.
МнениеПуснато на: Съб Дек 19, 2009 10:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Лупин, поради това че научава Хари на доста полезни неща. освен това е умен и забавен.
Върнете се в началото
plamito
МнениеПуснато на: Пет Дек 25, 2009 12:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Варна

Не мога да кажа само едно име, но може би професор Макгонагъл и Лупин. Макфонагъл, защото е най-безпристрастна, строга, спокойна някакси.. И Лупин, защото научава Хари на много неща, а и вспоследствие отават приятели. А за Снейп.. определено книгата нямаше да е толкоа интересна без него, но не ми харесва това, че не е безпристрастен, заема страната почти винаги на Слидерин, а и съвсем си промених мнението за него след шестата книга Very Happy
Върнете се в началото
mimetuuu
МнениеПуснато на: Вто Яну 26, 2010 10:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Veliko Tarnovo

Снейп и Лупин, защото знаят много за Черните изкуства и са готини.
Върнете се в началото
fr0zen
МнениеПуснато на: Вто Фев 09, 2010 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Хагрид и Макгонагъл.Хагрид...еми Хагрид си е Хагрид.Забавен и тромав. Laughing Laughing А Макгонагъл хем е строга,хем много умна. Laughing
Върнете се в началото
Mamssey Jace
МнениеПуснато на: Вто Фев 16, 2010 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Дафуя

Едно момче с очила ни научи на повече от всички учители взеи заедно. Темата е излишна...
harry_potter_fenkaaa
МнениеПуснато на: Съб Апр 17, 2010 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

На мен пък любимия ми учител е Лупин.. нз що .... сигурно щото той е върколак, мн е добър, участва в Ордена на феникса, а и преподава доста добре Wink

Последната промяна е направена от harry_potter_fenkaaa на Сря Апр 21, 2010 4:49 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
freedom_96
МнениеПуснато на: Нед Апр 18, 2010 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Местожителство: Димитровград

Слъгхорн и Лупин. Слъгхорн прави перфектни отвари и си разбира от работата, а Лупин е от ордена и също си разбира много добре от работата.
Върнете се в началото
adryanna
МнениеПуснато на: Пон Май 10, 2010 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Учител,който бих искала да ми преподава, е Макгонъгол.Тя е достатъчно строга и добра в работата си, така че при нея да може да се научи нещо. Има и други учители,които ме радват,но тя води класацията.
Примерно харесвам Снейп като герой много, но смятам,че той за учител НЕ става. Той е доста вглъбен в материята си (дори за отварите, как говори в първа книга макар да не са амбицията му, а за ЗСЧИ... неуспоримо би бил авторитет), обаче не може да работи с хора, още по-малко с деца. Може би отношението му би могло да се разглежда като готино за четене, но е отрвратително за преживяване. Освен това е много пристрастен и ако те харесва-ок, но ако не те харесва- дупе да ти е яко. Просто учителстването не му е призвание, никакъв подход.
Лупин също е готин като преподавател, но има много лични проблеми, които рано или къдно влияят на всеотдайносста му и ако 1седмица в месеца си неспособен да преподаваш,т.е. 1/4 от годината, то губиш представа и нещата някакси се накъсват.
Хагрид е забавен,но в неговите ръце си като бяла мишка, абсолютен експеримент. Още повече,че няма реална оценка кое доколко би било опасно за ученици без великанска кръв и в съчетание с любовта му към малки не толкова малки бодливи хапливи бълващи огън и жупел същества, в часовете му по-добре да влизаш с броня или поне с каска.
Та с Макгонъгол може би би могъл да се конкурира само Дъмбълдор на млади години, но с неговия комплекс на Големия Брат,кой знае какъв социален експеримент би си спретнал, в името на по-висше благо естествено, Wink
Върнете се в началото
Kenny
МнениеПуснато на: Нед Юни 27, 2010 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Gallifrey

Лупин и Макгонагъл.
Ремус има приятелски подход към учениците и това ми харесва. Един такъв миличък е, но не позволява да му се качва на главата (Пийвс). Личи си, че си разбира от работата.
Макгонагъл ме кефи, е много строга, безпристрастна и взискателна. Имала съм няколко преподаватели като нея и определено от тях се научава наистина. Флитуик, Спраут също си ги бива, но не сме ги виждали особено в действие. Да, бих искала учители като тях.
Снейп - не. Не ми харесва подхода му спрямо учениците - прекалено фаворитизира слидеринците. Може и да преподава добре, но никога не бих желала да ми е учител. Предполагам и Дъмбълдор се е справял добре в учителстването. Хагрид НЕ става за учител. Това, че той смята някои същества за пухкави зайчета, покрити със захарен памук, не означава, че и за учениците е така. Гръбли-Планк (ако й беше такова името) става. Бинс ми е скучен. Барти (Муди) не беше зле, научи ги на нещо. Останалите са ми прекалено безлични или несимпатични.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща Страница 14 от 15

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov