Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Разочаровали ли са ви някога книгите? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
JINNY_WEASLEY
МнениеПуснато на: Сря Яну 31, 2007 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: в море от алкохол:)

О, и аз бях разочарована най-много когато Сириус умря... честно казано и досега не мога да го приема Crying or Very sad , това беше един от най-любимите ми герои и не мога да го преживея.С Дъмбълдор обаче беше по-различно - в началото като прочетох как умира, и аз мразех книгата, плаках, но като пообмислих някои неща, разбрах, че всъщност така е трябвало да стане.Защото мъдрия магьосник с бялата брада винаги умира Sad , за да може главният герой, на когото той е помагал(Хари) , сам да се изправи срещу злото - това го прави истински герой.От смъртта му има много смисъл - най-малкото сега Волдемор ще вярва безрезервно на Снейп и така той ще стане по-полезен на ордена и най-вече Хари, защото аз съм убедена, че Дъмбълдор е планирал собствената си смърт, при това с тази цел - да измами ВД чрез Снейп.В смъртта на Сириус обаче не виждам особен смисъл...
Другото нещо, което ме разочарова в книгите всъщност е края на ХП3 - съвсем очевидно е , че тази книга е по-различна от останалите, в нея Хари не се сблъсква с ВД и тн.И може да се каже, че останах разочарована, защото очаквах малко повече екшън Very Happy , но в действителност е добре да има някоя книга, която да е по-различнаSmile, малко разнообразие не е излишно.
А и последното нещо, от което не останах доволна е естествено раздялата на Хари и Джини, но все още тая някаква надежда, че могат по-нататък да се съберат пак Smile .

Elle est douce, n'est-ce pas?

http://hpbg.yourme.net/index.htm
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
water_lily
МнениеПуснато на: Сря Яну 31, 2007 7:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

valium & cherry wine

Местожителство: City Of Delusion

Ами..казвала съм си че може и нещата да се развият по друг начин,ама чак да съм била разочароване-не..но пък не ми хареса когато Хари излизаше с Чо,е и със смъртта на Дъмбълдор и Сириус-но да се надявам че книга 7 ще оправи нещата..

But I don't know where that somewhere else is, you know?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tender^poison
МнениеПуснато на: Нед Мар 18, 2007 7:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Ами бях изключително разочаравана от глупостта на Хари в 5 книга. Можеше да погледне в огледалото много по–рано и да не се налага да ходи в кабинета на Ъмбридж. И също така когато видя как измъчват Сириус можеше да отиде първо при Снейп, а той... Mad Mad Mad Бях изключително ядосана и мисля че сякаш от този момент спрях да харесвам Хари. Също така не мога да си обясня как така не се разплака нито веднъж за Сириус, при положение че му беше толкова близък. И също останах много разочаравана когато скъса с Дхини. Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Flash
МнениеПуснато на: Сря Мар 21, 2007 1:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Разочарован...хм ами аз лично не според мен става все по интересно като умират главните персонажи ,така Хари ще се изправи срещу Волдемор рамо до рамо с най-верните си приятели ,без помоша на велики магове
Върнете се в началото
domi
МнениеПуснато на: Вто Апр 24, 2007 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Местожителство: who cares...

Ми много се разочаровах,когато Хари не стана префект!И аз като Дракои си мислех,че Хари е по-добър от Рон.Освен това и момента,когато тръгна с Чо-тя е ебати ревлата.Въобще не я харесвах1Добре,че се разделиха!И освен това-шестата книга като цяло не ми хареса.В другите имаше повече действие,а в шестата всичко беше сякаш като затишие пред буря.

Clay people = not real people? Oh man, fuck that shit...
Върнете се в началото
Джини~Уизли
МнениеПуснато на: Нед Апр 29, 2007 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Хралупата заедно с останалото ми семеиство Уизли и Хари

Не ми хареса смърта на Сириус.Нито че Хари се целуна с Чо .Нито че Дъмбълдор умря.Ама това са си неините книги и какво не харесва и кво харесваме не вярвам особено да я интересува.Като цяло книгите са Супер иначе щях ли да ги чета?!!!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokit0
МнениеПуснато на: Вто Май 01, 2007 2:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

и мене много ме издразни връзката(ако може така да се изразя) м/у Рон и Левендър но друго което не ми хареса е че много късно Роу събра Потльо и Джинито
Върнете се в началото
koteto_00
МнениеПуснато на: Нед Юни 24, 2007 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: sofia

Бях страшно разочарована, когато Сириус умря Crying or Very sad .Можеше поне да бъде оправдан, да бъде малко с Хари - просто колкото да му отпусне малко щастие на горкия Лап, пък после да го убива Rolling Eyes
това, което ти е дал.
Върнете се в началото
TeDиТо
МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2007 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: в света на магията....

Много ме издразни Лавендър,ама добре че скъсаха с Рончо че той си е с Хърмаяни.Разочраовах се че Сириус умря,можеха дагооставят до книга 7,и тогава например да умре и хич да не умира.Фред,много се натъжих,как Фред ще умре SadОбщо взето това е,е естествено че и за Дъмбалдор ми е гадно но няма начин..
The Leprechaun
МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2007 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Местожителство: Габрово

Определено се издразних, когато Сириус умря.... Той ми харесваще изключително много като герой . Много яко чувство за хумор, ирония и сарказъм Wink Twisted Evil Very Happy
Върнете се в началото
drunken lullaby
МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2007 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E=mc²

Местожителство: in the neon forest, taking drugs in psychic defense

Първият път като прочетох шестата книга и си казах "Бахти боклука!",но при второто прочитане ми стана любима,заедно с втората.Няма книга от издадените на български досега,която изцяло да не ми е харесала - отделни моменти - да!(примерно смотаното имовско държание на Хари в петата книга - направо като перото на Ъмбридж му прорязваше кожата си мислех,че това трябва да е равнозначно на някакво ножче,с което да си реже веничките)И други подобни,но изцяло някоя книга да не ми е харесала - няма.
МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2007 9:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Цитат:

Бях страшно разочарована, когато Сириус умря .Можеше поне да бъде оправдан, да бъде малко с Хари - просто колкото да му отпусне малко щастие на горкия Лап, пък после да го убива

мен пак стра6но ме израдва. белатрикс е гениална. краино врреме бе6е някои да сверти маслото на далгокосия несретник.

ина4е бях разо4арован когато дамбалдор умря и всеки пат когато хари потар се измакне за малко. аууу колко ме дразни тоя. и имам неприятното 4увство 4е пак 6те го спасят "то4ното място и то4ното време" и вси4ко естествено 6те приклиу4и с happy end
Върнете се в началото
Lucky17
МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2007 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Разочаровах се от начина, по който умря Волдемор. Винаги съм очаквала нещо повече...

"The world had ended, so why had the battle not ceased, the castle fallen silent in horror, and every combatant laid down their arms? Harry's mind was in freefall, spinning out of control, unable to grasp the impossibility, because Fred Weasley could not be dead…"
Върнете се в началото
hristova_92
МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2007 1:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

определено понякога съм била разочарована.например когато Сириус умря и Дъмбълдор,но неможе винаги да става тога което ние искаме
Върнете се в началото
^BlackRose^
МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2007 7:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Не ми харесва това, че първите 3 книги сякаш са различен стил от другите. Сякащ идеята за продължението им е дошла по-късно и е повлияна от търсенето на пазара.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща Страница 2 от 4

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov