Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2
 Чудесата в нашия свят « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
bety
МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2006 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Хм знам че може да е тъпо само че според мен мн от тези "странни необясними случки" дължим на въображението си - не не казвам че халюцинираме или нещо такова ...просто не винаги може да разчиташ на това че си видял нещо или че ти се е случило нещо за да твърдиш че съществуват необясними и свръхестествени явления...според мен дори най-необяснимото има обяснение , въпреки че някой може да не го разбере...мисля че света е достатъчно чуден и невероятен такъв какъвто е сега...е и на мен понякога ми се изка да помечтая... Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
manolova_1991
МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2006 6:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Bulgaria

Нищо не може да ме изненада живеем в много чудат свят И на мен ми се е случвало да имам усещането че нещо вече ми се е случило че съм била на непознати места И още по странно тук в Ловеч живее един странен човечец с бяла брада които вечно се мота из улиците и поздравява хората винаги усмихнат и винаги желаещ здраве щастие късмет и т.н. всички хора тук го знаят от първокласниците нагоре някои даже му викат Дядо Коледа-та ако ти се случи да се разминеш с него на улицата и той ти пожелае късмет ти върви през цялата седмица ако щете ми вярваите но говоря съвсем сериозно и искрено Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото
rali_super_emma_fenka
МнениеПуснато на: Вто Сеп 19, 2006 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Notting Hill

Cool веднаг тарсих една порцеланова кукла.заиграх се с едно топ4е.изпуснах го и то се изтарколи под леглото до един плик.погледнах в плика и там бе6е куклата ми
МнениеПуснато на: Съб Сеп 23, 2006 11:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Много пьти ми се е случвало да искам да завали и то да стане малко след като си го пожелая.
А един пут ми се случи нещо много странно:нарисувах една картина,на следвашия ден имахме Изобразително и една сьученичка
нарисува абсолютно сьщата картина като оная дето бях нарисувала предния ден.Василена (сьученичката ми) не беше виждала мойта картина.Аз й казах,а тя ми отговори,че я е видяла в някаква книга.
Аз сьм сто процента сигурна че идеята за картината си ми дойде наум от самосебе си, без да сьм я виждала в никаква книга.

Срещали сме се два пъти-
в твоето минало
и в моето бъдеще.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zai4eto_12
МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2007 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: В Хогуортс

много чудни неща се случват аз сам сънувала нещо и то наистина стана аз си мисля че сънят е друг вид живот който се повтаря в този сегашния ох оплетох се...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Harri_Pavlov
МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2007 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: I don't know...

Веднъж се разхождах сам из града през нощта.видях едно куче но го отминах след малко срещнах същото куче и ми се стори странно но след тово пак го видях но този път го хванах и го заведох пред нас и го приютих.Нарекох го Бързоходко.
Върнете се в началото
dan_tetris
МнениеПуснато на: Пон Апр 23, 2007 9:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Ми честно казано нямам такава история - но веднъж си мислех че някой ме следи и така си се обръщах на зад и видях една котко която си вървеше зад мен - исках да я нахраня и приютя но тя избяга - така и не я видях пойче - но мноо ми доподна на външен вид
Върнете се в началото
{BoBi}
МнениеПуснато на: Пон Апр 23, 2007 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

по темата за Deja Vu(умлауд за знаещите немски/френски/т.н.)-то наистина ми се е случвало да водя разговори който сякаш вече съм водил да правя неща който сякаш вече съм правил и т.н. само че според мен нашия свят е нещо от сорта на PC реалност (тип Sims) където възможните действия са ограничети и повтарящи се
Върнете се в началото
lokit0
МнениеПуснато на: Пон Апр 23, 2007 7:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

и аз съм имал такива случки
например един път на даскало бях са унесъл от говоренето на даскалите и почти съм заспал падам от стола и получих проблясък че трябжа да се върна веднага до нас защото ще стане нещо хубаво и като се прибрах след края на часа майка се обади по телефона(домашния) и каза че след малко се качва на самолета и ще се връща в къщи .Относно за сънищата съм чел доста книги и от тях останах с впечатлението че сънищата или са това което най много желаем или това от което се страхуваме или нямат нищо общо с реалния ни живот
Върнете се в началото
lokit0
МнениеПуснато на: Пон Апр 23, 2007 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

и аз съм имал такива случки
например един път на даскало бях са унесъл от говоренето на даскалите и почти съм заспал падам от стола и получих проблясък че трябжа да се върна веднага до нас защото ще стане нещо хубаво и като се прибрах след края на часа майка се обади по телефона(домашния) и каза че след малко се качва на самолета и ще се връща в къщи .Относно за сънищата съм чел доста книги и от тях останах с впечатлението че сънищата или са това което най много желаем или това от което се страхуваме или нямат нищо общо с реалния ни живот
Върнете се в началото
Clever hurmaiani
МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Рубинения град

Промяната на хората-това е най-голямото чудо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoqn1
МнениеПуснато на: Нед Авг 05, 2007 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: at the room of requaiermant

веднъж ми беше много студено и тъжно та за да си направя шега със себе си си взех пръчката помислих си щтастлив спомен и викнах ЕКСПЕКТО ПАТРОНУМ-и всичко се оправи! Shocked

иначе да и аз страшно много пъти сънувам нещо и в следващите 5 дни то се случва.не знам със сигурност но този които вижда така бъдещето се нарича екстрасенс и май наистина има такива хора.смятайте много от нас за сврзани с нещо с пророкуването Shocked

пиши на кирлица! Exclamation
water_lily
Върнете се в началото
rettop
МнениеПуснато на: Пет Дек 12, 2008 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Хогсмийд-Меденото царство

На мен лично не ми се е случвало , но като чета мненията ми е доста интересно.Както се казва ако искаш да видиш "нещо" ще го видиш в смисъл че ако си отворен към необикновенното то може и да се случи Wink Wink
Jinny_Potter
МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2008 10:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Хогуортс

rally написа:
Ами има моменти които на мен ми се струва че са ми се случвали и преди.Възможно ли е найстина това??? Rolling EyesАми ако живея втори живот Shocked Е това последното не мисля че е вярно де!!! Very Happy
и на мене ми се е случвало много пъти такова нещо.Сякаш съм го правила и преди.
Milena S.
МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2012 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: София.

Аз преди време докато си стоях у нас и четях една книга , чувах съседската музика. Та тогава започна някаква песен не знам как се казва и кой я пее ( беше някакво момиче ) , но странното е , че докато тя пееше няколко пъти каза ( може и да ми се е причуло ) Левиоса , но го каза към 5 пъти. Shocked Това нормално ли е ? Question
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2 Страница 2 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov