Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща
 Чудесата в нашия свят « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
sirius_fenka
МнениеПуснато на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am    Заглавие: Чудесата в нашия свят Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Случвало ли ви се е нещо, за което да мислите, че може да е чудо. Ето аз ще ви дам пример, вчера си отидох до село и там от нищото се беше появило едно голямо черно куче. Аз нали съм си фенка на Сириус, а той нали се превръща в черно куче, та аз веднага си го харесах. Оставихме си го вкъщи и го кръстихме Бък, но аз си му викам Смърки.
Та на вас случвало ли ви се е нещо такова?

Ако нямате да разказвате нещо странно и интересно, което да ви се е случило, недейте флудете, защото всички такива мнения ще са изтривани без предупреждение!
~fleur1510

I don´t see nothing in
You and me bubblin´

...it´s gonna be troublin´
You and me bubblin´
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rally
МнениеПуснато на: Пет Апр 07, 2006 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: In a fantasy

Ами има моменти които на мен ми се струва че са ми се случвали и преди.Възможно ли е найстина това??? Rolling EyesАми ако живея втори живот Shocked Е това последното не мисля че е вярно де!!! Very Happy

They say, that I must learn to kill before I can feel safe
But I, I'd rather kill myself than turn into their slave
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubo static
МнениеПуснато на: Пет Апр 07, 2006 6:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

weekend warrior

Местожителство: south of heaven

Има много неща на тоя свят за които дори не подозираме. Ето например магьосническия свят, преспокойно
може да си съществува и ние да не знаем(и едва ли скоро ще разберем) но ако е истина ще е мноо яко!
White roses
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
sirius_fenka
МнениеПуснато на: Пет Апр 07, 2006 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Ами аз съм прочела много книги на такива теми, сигурна съм, че живеем повече от един живот, а също и на мен ми се е струвало, че съм ходила на някое място, а никога не съм стъпвала там, а за духовете можете да влезнете в Google.com и напишете призраци, като ви отвори влезте в сайта Призраци- снимки на призраци, там има много интересни снимчици, ако ви интересува проверете
I don´t see nothing in
You and me bubblin´

...it´s gonna be troublin´
You and me bubblin´
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nikudini
МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2006 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Зала "София"

rally написа:
Ами има моменти които на мен ми се струва че са ми се случвали и преди.Възможно ли е найстина това??? Rolling EyesАми ако живея втори живот Shocked Е това последното не мисля че е вярно де!!! Very Happy

На тва му се вика "Deja vue" т.е. вече виждано нещо такова. Тва може да си сънувала подобен сън или нещо такова. Или първо ти се е случило и после да си го сънувала а да мислиш че е станало наистина.

SPIDER PIG, SPIDER PIG, Does whatever a SPIDER PIG does, Can he swing, From a web, No he cant, He's a pig LOOK OOOUUUTTT!!!! He is a spider pig!!!
Върнете се в началото
mina
МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2006 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: толкова близо и същевременно толкова далече

и аз съм имала подобни случки или мисли и тъй като фантазията ми е богата си мисля,че наистина може да е чудо!вярвам,че има нещо такова!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kiara
МнениеПуснато на: Пон Май 01, 2006 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: там...до онзи казан.

rally написа:

Да и на мен също ми се е случвало тва.Все едно пак изживявам изминали неща.Може дори да са съвсем дребни,ама пак имам странното чувство,че и преди точно това нещо съм правила... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото
Flow
МнениеПуснато на: Пон Май 01, 2006 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Често ми се случват странни неща, но накрая всичко се оказва съвсем случайно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Hermiony Greinger
МнениеПуснато на: Вто Май 02, 2006 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: In my dreams...

Зависи.Ако се занимаваш с магия не се чуди.То в света има истински магове,но те нямат нищо общо с Хари Потър.Просто те не искат да ги разкрият.Аз от личен опит знам колко страшно става когато се срещнат.Много е трудно да правиш магия,но е усъществимо. Twisted Evil
nervnahamsterka
МнениеПуснато на: Вто Май 02, 2006 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Ами на мен много 4есто ми се слу4ва да попадам в познати ситуации и на места,които имам 4увството 4е сум виждала и су била там,а всу6ност никога крака ми не е ступвал там....напоследук по-рядко запо4на да ми се слу4ва...дори когато видя някои на улицата имам 4увството 4е го познавам от някуде,а не сум го виждала никога....много ми е интересно на какво се дулжи...може и да живея втори живот знае ли 4овек...
Върнете се в началото
rally
МнениеПуснато на: Вто Май 02, 2006 6:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

nikudini написа:
rally написа:

На тва му се вика "Deja vue" т.е. вече виждано нещо такова. Тва може да си сънувала подобен сън или нещо такова. Или първо ти се е случило и после да си го сънувала а да мислиш че е станало наистина.

Сигурна съм че не съм го сънувала.Но кагато попадам в такива ситуации не мога да се сетя от къде са ми познати.Но знам че не съм ги сънувала, а може и да съм, но не си спомням. Rolling Eyes Ох направо се обърках вече!!! Rolling Eyes Wink

Върнете се в началото
Hermiony Greinger
МнениеПуснато на: Вто Май 02, 2006 8:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: In my dreams...

rally написа:
nikudini написа:
rally написа:

Сигурна съм че не съм го сънувала.Но кагато попадам в такива ситуации не мога да се сетя от къде са ми познати.Но знам че не съм ги сънувала, а може и да съм, но не си спомням. Rolling Eyes Ох направо се обърках вече!!! Rolling Eyes Wink

Не се тревожи!Аз съм по-зле.Щом на сън решавам уравнения и си уча урока по история.И познавам апсолютно всичките си приятели преди те да ме познават.Дори си знам оценката от класното! Wink
rally
МнениеПуснато на: Вто Май 02, 2006 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Hermiony Greinger написа:
rally написа:
nikudini написа:
rally написа:

Не се тревожи!Аз съм по-зле.Щом на сън решавам уравнения и си уча урока по история.И познавам апсолютно всичките си приятели преди те да ме познават.Дори си знам оценката от класното! Wink

Ти пък! Найстина ли! Rolling Eyes Това е хубаво, особено това че си знаеш оценките. Така поне знаеш кога да учиш по- здраво.

Върнете се в началото
Теодито
МнениеПуснато на: Вто Авг 22, 2006 3:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moondust

Местожителство: Варна

Сигурно ще се повторя ама и на мене ми се е случвало да ми се случва нещо познато. Работата е там, че незнам дали съм го сънувала или е било някакъв проблясък (мисля че ми се е случвало да имам и проблясъци когато съм будна, но отвеяна или нещо такова) Понякога след като сънувам нещо такова, се чудя за миг само дали наистина ще се случи и когато се случва се чувствам така Shocked Very Happy Shocked
Когато обясня на някой че това съм го виждала и т.н. той не ми вярва направо Embarassed Sad Evil or Very Mad Е очевидно не съм няква ненормалница щом и на други хора им се случва

Върнете се в началото
Harry'Potter
МнениеПуснато на: Вто Авг 22, 2006 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Случвали ми са се много странни неща, и знам, че света на магйосниците съществува такъв, какъвто е в книгите. Седя си аз нощем сам на прозореца и гледам уличните лампи и си сещам за Хари и за Привит Драйв. Когато вървя до някоя стара сграда или училище навяват ме мисли свързани с света на магйосниците. Гледам себе си, гледам света и сякаш той ми се струва тесен. Сякаш не съм на мястото си и понякога не с правилните хора. Сякаш искам да се върна отново в Хогуортс и магическият свят, защото тук в този съм отделен от най-ценните за мен неща - приятели, учители, атмосвера, магия и всичко останало. Дали пътят ми обратно към вкъщи ще е дълъг незнам. Дали ще е осеян с неприятности и трудности - незнам. Но знам едно - дори и да ми отнеме цял живот ще го извървя и ще се върна...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща Страница 1 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov