Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Следваща
 Най-тъпата книга, която сте прочели « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
incinerator
МнениеПуснато на: Нед Юли 31, 2011 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

ne znam ama Вижте, за да знаете – важно, полезно, интересно и още! opredeleno q priznavam za nai-bezpoleznata malovajna i tupa tema Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Linnie
МнениеПуснато на: Нед Юли 31, 2011 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Мога много добре да разбера защо не харесвате Под игото. И аз не го харесвах докато не станах 11 клас и не реших, че ще го прочета с оглед на това, че това не е българска книга, няма нищо общо с българите и че ще я оглеждам само като литература. И ми хареса прекалено много даже. Не виждам с какво повече се различава от Юго например ( да знам, че Вазов я е писал по негов модел). Проблемите, които са засегнати са си наши проблеми, както много книги. Знам, че на повечето сигурно ви е писнало да слушате за робството (поне на мен в един момент) но просто погледнах през друга призма. И беше много добро решение.
Иначе най-тъпата книга....Дневниците на вампира на Л.Дж. Смит мисля. Не знам даже защо я прочетох, но ми я подариха и бях принудена.
Дядо Горио на Балзак, но когато я четох бях в някъв много гаден период от живота си и я мразя от дъното на душата си.
Дон Кихот на Сервантес, защото все още не мога да простя на Сервантес за това, че Дон Кихот се осъзна накрая. Най-гадното нещо, което можеш да направиш на свой герой е да го накараш да се осъзнае и после да съжалява за целия си живот.
Листопад на Решат Нури. Обожавам Чучулигата и след като стана цялата чудесия с турските сериали, реших да не гледам филма, а да прочета книгата, която беше просто разказче от малко страници разгърнати в много.
Иначе за други в момента не се сещам. А и има много книги, които съм оставяла на средата и не мога да се сетя в момента.
virosh
МнениеПуснато на: Нед Юли 31, 2011 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Дядо Горио е страхотна, прочети я пак, като си в добър период от живота си! Wink
МнениеПуснато на: Нед Юли 31, 2011 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Долината на изгубените

Linnie написа:
Иначе най-тъпата книга....Дневниците на вампира на Л.Дж. Смит мисля.

Да,наистина.аз съм чела само първата до половината...повече не успях,беше толкова тъпа и скучна.Сериала е много по-хубав

Иначе Стъклен дом на Ваня Щерева.Също до половината и сега не помня от книгата нищо друго,освен това че е тъпа.И всичко заради Ваня.Не може да пише тази жена и е време да го приеме .А и мразя книги които са написани по даден филм.
ShemeT
МнениеПуснато на: Пон Авг 01, 2011 12:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

На мене лично не ми е писнало да слушам за робството, напротив, историята като цяло ми е интересна. Просто романът не отговаря на критериите ми за добра книга. А аз по принцип винаги, когато чета нещо в един момент се оказвам много запленена от него.
little_wizard
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: ~On the moon~

Путьо Маринкин написа:
Прах за пране аутомат написа:
Абе ей педераси... как не ви е срам да пишете такива простотии... ше ви еба майката.... ''Малкият принц'' , ''Под игото'' , ''История славянобългарская''... и още много много други. Не книгите а вие сте най-тъпите хора, които сте ги чели и не сте си направили труда да вникнете в тях. Жалки люде. Confused

Един умен... Bow

Двама умни...Bow

mims_potter написа:

Ако всички ние в тоя форум сме твоите Кракодържатели, не бихме те отрязали. Може и да си сбръчкан, напукан и миризлив крак, но си нашият сбръчкан, напукан и миризлив крак.

Не преяждай.Има хора,които нямат какво да ядат.
Потърмания е реалния живот.Всичко останало е илюзия.
Върнете се в началото
incinerator
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

тея пичове имат най-яките никове
Върнете се в началото
little_wizard
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

X-calibur написа:
Pet написа:
Прах за пране аутомат написа:
Абе ей педераси... как не ви е срам да пишете такива простотии... ше ви еба майката.... ''Малкият принц'' , ''Под игото'' , ''История славянобългарская''... и още много много други. Не книгите а вие сте най-тъпите хора, които сте ги чели и не сте си направили труда да вникнете в тях. Жалки люде. Confused

Добави и Клетниците.

Абсолютно съм съгласна.
Ако тези книги не ви харесват, какво, оценяват наистина. някоя съвременна боза написана без много мисъл и за отрицателно време. как не ви беше поне малко срам да напишете, че това са тъпи книги и особено "Под игото" и "История Славянобългарская"?

Да,наистина,е айде и аз разбирам,че "История Славянобългарская" може да е на някой трудна за четене или пък скучна за деца на 20-ти/21-ви век,но по-онова време тя е била толкова важна и потребна на българите тогава,а и човека се е постарал,правил си е труда за онуй,което никой дотогава не се е сетил да направи - да напише история и да даде повод за гордост на българите,които тогава...офф,на прости хора не ми се обяснява.А пък "Под игото" не мога да повярвам,че някой може да я мрази.Тя на места е забавна,на места тъжна...и точно ни показва колко тежък е бил животът на българите тогава,за разлика от българите сега,които си седят пред компа и пред телевизора и изобщо неги е еня...жалки простаци.

mims_potter написа:

Ако всички ние в тоя форум сме твоите Кракодържатели, не бихме те отрязали. Може и да си сбръчкан, напукан и миризлив крак, но си нашият сбръчкан, напукан и миризлив крак.

Върнете се в началото
little_wizard
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

sweety_sf написа:
Lesslly написа:
"Омагьосаният замък" - Едит Несбит

имаше някви принцеси, дето не бяха съвсем принцеси и някакъв пръстен имаше...
ооо на мен тази ми харесва..
тъпа ми е и "Принцът и просякът" на Марк Твен... нз що ама не ми харесва, също така "Малкият лорд Фаунтлерой" на Франсис Бърнет, "Принцесата и талъсъмите" на Джордж Макдоналт и "Полиана" на Елинор Портър. Сигурно има още, но в момента не се сещам..

Оххооо,дааа,"Принцесата и таласъмите" е голяма тъпня. Mad

~EL~ написа:
Hari Poter_9999 написа:
Най тъпата книга която съм чел Малкият принц.

Знам, че всеки си има право на мнение и аз уважавам правото на всеки да има собствено мнение, ама да ма прощаваш - "Малкият принц" е велика книга. Нямам намерение да те обиждам, да ти казвам да пораснеш и тн. Мисля че възприемането да дадено произведение, не само литературно, е въпрос на гледна точка и начин на мислене. Аз например бях втрещена като прочетох, не само твоя пост на на всички които са писали, че смятат за тъпи книги като "Пипи Дългото чорапче" и "Мери Попинз" - за мен това са страхотни книги... е, както казах всеки си има право на мнение, но аз мисля, че много губите като въприемате или по - скоро като не възприемате тези книги така (нямам в предвид, че това е правилния начин - много мразя този тип литературно тълкуване: "какво е искал да каже автора?" и тн, сещате се)

Абе,Ел,какво се занимаваш снего,от правописа му си личи,че е кръгъл глупак.

mims_potter написа:

Върнете се в началото
virosh
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Е, никой не ги мрази, но на мен Под Игото ми е доста тъпа, защото е най-надценената книга изобщо, иначе не е чак такава трагедия
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Angra написа:
Най-тъпата книга е Малкият принц. Четох я когато бях на 8 или 9 и даже не и стигнах края. Изобщо пълна загуба на време, и за този, който чете книгата, и за този, който я е написал. Та ТАЗИ Е НАЙ-ТЪПАТА КНИГА, де.

А ти си най-тъпата патка!

mims_potter написа:

Върнете се в началото
little_wizard
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

water_lily написа:
мм-миналата година "Червено и черно"-Стендал ми взе здравето просто...бррр,за 200 сраници един само прескачаше балконите и мечтаеше за издигане в обществото чрез...-хах,нвм...
не я дочетох,а аз по принцип винаги завършвам книгата,даже да е супер тъпа,ама тази...о.О

"За двеста сраници" - ясно - в тая книга е падало яко сране! Laughing

mims_potter написа:

Върнете се в началото
virosh
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Лекичко почваш да дразниш с тези коментари по мненията на други потребители Wink
И да, Малкия Принц също е доста надценена, затова не можах да повярвам че в класацията малкото четене точно тия двете бяха първа и втора книга

Arrow Обаче, като цяло, доста малко тъпи книги съм чел, просто защото рядко ги дочитам ако са прекалено тъпи или въобще не ги почвам
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

blind skater написа:
под игото стигаше ми първата страница...

За пореден път се убеждавам,че си прост и нямаш капчица мозък! Mad

mims_potter написа:

Върнете се в началото
little_wizard
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 4:21 pm    Заглавие: Re: Най-тъпата книга, която сте прочели Отговорете с цитат

Директор
Директор

HairyPotter написа:
blind skater написа:
тук пишете коя е най-загубената книга която сте прочели

Телефонният Указател

Laughing Laughing Laughing

magityy_qko написа:
Мечо Пух. Аз даже не съм я чела, толкова ми е тъпа!!!

Не може да не си я чела и да знаеш,че е тъпа.Специално за "Мечо Пух" - това си е много хубава детска книжка.Ти какво четеш - "Здрач"и "Светът на Али" ли? Laughing Knock-Knock!

mims_potter написа:

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Следваща Страница 25 от 27

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov