Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Не искам в България « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
TheHighWizard
МнениеПуснато на: Нед Авг 28, 2005 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Не се правя толкова на патриот, но просто много ме дразните с това, че като оплюете държавата и вече всичко ще се оправи. Само дето не държавата е виновна за състоянието си, а управляващите, както и самото население. Все повече безработни, който не се стремят да се променят, все повече цигани, турци и какви ли още не, който също гледат да живеят на гърба на държавата. Просто няма нищо да се оправи, докато ние, българите не решим, а като гледам май всички избират по-лесното, а именно да се махнат, защото бъдеще няма, но не за хората в България, а за тези който не го искат!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ludata_hermione
МнениеПуснато на: Нед Авг 28, 2005 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: *In Hell*

И как населението ще е виновно според теб ?Пенсионерите са виновни, че заплатите им са 60 лева ?Работниците са виновни, че закриват складове, цехове и заводи като на поразия ?Ние всички сме виновни, че глупавите управници позволяват на мръсните, гадни, тъпи, мързеливи нахални цигани да живеят на нашия гръб ?И да изнасилват, грабят и убиват както си искат ?Къде другаде го има тва ?

Вярно, че има негри в другите държави, но те поне са навряни по гета и в отделни мръсни селища.А тука ... Те наистина живеят в отделни квартали, но пъплят като гъсеници из градовете ... Абе са темата не е за мангалите, както и да е.

Така - Уизърда преди мен.Защо всички избираме по - лесното според теб ?Защото сме неблагодарни ли ?Не, няма такова нещо.Защото виждаме, че държавата пропада, и тя не може да успее, ако депутатите мислят само за дебелите си задници, увеличават си заплатите и не им пука за българският народ !Тези, които бягат го правят, защото виждат, че навън имат някакво бъдеще, че там ще се зачита тяхното мнение, че просто ще бъдат ценени ...Цитирам: 'Все повече безработни, които не се стремят да се променят' - това изречение е адски тъпо !Мислиш ли , че някой би искал да стои безработен ?!Едва ли.Ако не знаеш да ти кажа, аз лично познавам няколко безработни хора, които са с два езика, компютърна грамотност и идеални препоръки ... Но никой не търси образовани хора !Всички търсат работници, чистачи и затова по - умните бягат, докато е време ...

Не знаеш колко хора се мъчат да си намерят работа, а как никой не им дава.Ако не си чел по вестниците, скоро бяха направили някакъв разбор - че безработността била намалена с 45 %.Както и да е.Лично твоето мнение ме издразни изключително много, защото ти се правиш на по - велик от всички нас тука, но няма повече да коментирам.
TheHighWizard
МнениеПуснато на: Нед Авг 28, 2005 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Олеле, що глупости изчетах, ама ти не си виновна, просто не си разбрала поста ми. Имам предвид точно циганите, търците и т.н., че те искат да си останат безработни. Въобще защо повтаряш поста ми? Каквото каза за политиците го казах и аз. Не визирам българите, а най-вече политиците и циганите, че те са виновни за положението ни, но затова не можете да обвинявате държавата, а нейните управници. Това, което се опитах да кажа в няколкото си поредни поста беше, че най-лесното е да си хванеш пътя за другаде, да хленчиш и да се оплакваш, само че с това нищо няма да се оправи.

Много силно се съмнявам, че в другите държави гласа ти ще се зачита. Извинявай, но да не мислиш, че примерно във вашата прехвалена Америка хората имат право на глас? Там всички живеят в пълна медиина заблуда и не знаят какво се случва в държавата им. За това, че са по-добре, са по-добре, затова че там има закони, има ги, но правото на глас липсва, особенно за чужденците, каквито ще сме ние като цъфнем в Америка. Имам познати там и мога да ви уверя, че не всичко е розово, както се описва по лигавите филмчета, който гледате, с тъпи холивудски сценарии. Да те попитам ти какво знаеш за управлението на която и да била чужда страна, какво знаеш за жизнения стандарт? Аз ще ти кажа, ти незнаеш абсолютно нищо, а само си гледала телевизия и си мислиш, че Америка или там Германия, или която държава си харесаш е рай, и паричките ти падат от небето. Да не говорим за каква организирана и неорганизирана престъпност става въпрос в Америка. Тук докато се страхуваш да минеш покрай един мазен циганин, там ще се страхуваш да минеш покрай всеки един, защото процента на престъпност в тази така чудесна държава е с пъти по-висок от този в нашата държава.

България е чудесна страна, но с много ш*бано управление, което води до нейния демографски и социален срив, но просто не мога да повярвам как деца като вас, който с цялата си найвност така боготворят нещо, за което са слушали само приказки и са гледали сълзливи филмчета. Не си мислете, че за един българин, ще е много по-лесно да се уреди в чужда страна. Просто сте в голямо неведение за нещата!!!
Върнете се в началото
TheHighWizard
МнениеПуснато на: Нед Авг 28, 2005 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Въобще не мога да разбера кога съм се правил на велик? Когато като един нормален българин, се стремя да защитя държавата в която живея от хули и оплювания ли? Е, явно разбиранията ни са много различни! Mad

П.П. Не искам да си създавам конфликти с никого. Това си е просто моето лично мнение, и не влагам никакви лични чувства към никого! Надявам се да приемате това като обикновен спор, какъвто си е, и да не се обиждате.

Peace!!!
Върнете се в началото
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2012 6:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

от архив
Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Страница 10 от 10

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov