Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 Не искам в България « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
hilary_
МнениеПуснато на: Пет Апр 29, 2005 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

aboL1sh™ написа:
#hilary_ ебахти до ся ти прочетох 2-3 мнения , във всяко споменаваш пиене .. ти кво няква алкохолна маниачка ли си .. се 1

Uspokoj se ...ne sum alkoholna maniq4ka....qvno ima6 gre6ni vpe4etleniq za men...No vse pak blagodarq,4e si zagrijen za men...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Зубро Зубрев
МнениеПуснато на: Пет Апр 29, 2005 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Е, Композиторе, оля се вече. ("оля" се казва, не "уля". Идва от "оливам") Къде ги виждате навсякъде тия трупове дето се търкалят по тротоарите на китната ни Родина. Не знам какви преживявания си имал в детството си, но и без това ще кажеш да си гледам работата така че не ми и пука.

Имаме си от всичко, както и останалите държави по света. Едва ли щеше да ти е приятно да се родиш в някое племе насред пустинята, или в Ирак, където може да не доживееш и 5 годишна възраст. Замисли се колко по-гадни места и времена има, че се захващаш да хулиш родината си, която в момента не е толкова зле, колкото му се иска на някой.

И чета какво пишеш, ммтдб, чета и реагирам. Не е нужно да скачаш с разни затапки на всеки втори мой пост, нали знаеш? Wink Водим дискусия, не сме вързали никой да стои тук.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Композиторът
МнениеПуснато на: Пет Апр 29, 2005 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Зубро Зубрев (LoD) написа:

И чета какво пишеш, ммтдб, чета и реагирам. Не е нужно да скачаш с разни затапки на всеки втори мой пост, нали знаеш? Wink Водим дискусия, не сме вързали никой да стои тук.

Не, напротив, за втори път доказваш, че не си прочел нищо от горното... просто не знам как ти дава сърце да говориш такива неща момче... не знаеш какво говориш... но няма да те хуля, нито кълна... съдбата сама си знае работата за хора, които се подиграват с личната трагедия на другите... никъде не съм обидил страната си... ти просто си сляп човече... Rolling Eyes
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kalinka
МнениеПуснато на: Пет Апр 29, 2005 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

ЛоД, ако някога съм изпитвала някакво уважение към теб, току що последните прашинки останали от него се разпиляха по вятъра окончателно и безвъзвратно. Ти или не си чел какво е писал Композиторът, или си прекалено тъп за да го възприемеш, като и в двата случая просто не трябва да се изказваш! Човека ти казва какво се е случило със семейството му, пък ти - "къде си ги виждал тия трупове търкалящи се по тротоарите....." Освен това ясно ти каза, че цели месеци е бил на хляб и вода - и имаш нахалството да твърдиш, че няма бедност и мизерия?! Как не те е срам от себе си да пишеш подобни неща?!
МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Прощавай, не го написах с такъв заядлив тон нарочно. Досега един човек ме беше дразнил и май съм си го изкарал неволно на теб, Композиторе. Не говорех в частност, а за всички българи като общо. Чак сега се връщам в София и виждам, че не съм бил прав да говоря такива неща по твой адрес. Явно плод на адреналина, но това не е оправдание. Често в такива теми се разпалвам и защитавам твърденията си с не толкова подходящи доказателства, и това може би дразни околните... Композиторе, искрено те моля да приемеш извиненията ми задето те обидих така. Не те познавам достатъчно добре, но в никакъв случай не си заслужил неуважението, което показах преди няколко дни и бих искал да ми простиш.
WiTcH_HuNt^F
МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Земята

Евалата бия на този,който го е написал това.И е имал смелостта да го напише,защото в днешно време всеки втори българин твърди,че е един истински "родолюбец" и за нищо на света не би напуснал България.Е сега,друг е въпроса,че на другия ден вече е отпрашил я за Америка я за Испания,ама какво да се прави...
Не искам в България!
МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 10:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nightelf Goddess

Местожителство: Temple of the Moon

Аз искам да си остана тук в България,защото където и да отида тя ще ми липса,ще съм далече от спомените,родния край,родната земя,от дома...Както когато отида другъде,далече от дома,в друг град за по-дълго време,той почва да ми липсва,желанието ми да се върна вкъщи нараства и съм сигурна,че ще изпитвам и това чувство,но още по-силно,когато съм далече от България.

http://shadowpaintedwhite.deviantart.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Композиторът
МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 9:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Зубро Зубрев (LoD) написа:
Прощавай, не го написах с такъв заядлив тон нарочно. Досега един човек ме беше дразнил и май съм си го изкарал неволно на теб, Композиторе. Не говорех в частност, а за всички българи като общо. Чак сега се връщам в София и виждам, че не съм бил прав да говоря такива неща по твой адрес. Явно плод на адреналина, но това не е оправдание. Често в такива теми се разпалвам и защитавам твърденията си с не толкова подходящи доказателства, и това може би дразни околните... Композиторе, искрено те моля да приемеш извиненията ми задето те обидих така. Не те познавам достатъчно добре, но в никакъв случай не си заслужил неуважението, което показах преди няколко дни и бих искал да ми простиш.

Няма нищо, пич, случва се и на най-добрите! Wink Ти просто не влизаш напоследък особено често във форума, разбирам те - случват се такива обърквания. Затова и се въздържах да ти отговоря по-рязко - бях сигурен, че ще проумееш заблудата си. Но дори да не беше станало - нямаше да се учудя толкова много или да те съдя прекалено. Явно просто понякога се изказвам прекалено завоалирано, за да бъда разбран правилно. Това е защото за мен истината никога не е толкова проста, или по-скоро - истината е проста, но пътя до нея - не. Неслучайно често пиша дълги и сложни (че и объркани) постове - опитвам се да мина по целия път на разсъжденията си до истината, а не просто да я заявя. Но вече свикнах, че това рядко бива дори прочетено, камоли разбрано, така че... Laughing

Не се коркайте, важното е да са ви здрави коленете и да имате за папуту... пък ся кой къде и как - както дойде и според способностите и потребностите. Rolling Eyes Да живей България! И ние покрай нея. Very Happy

EDIT:
@kalinka - мила, благодаря ти за защитата, но нямаше нужда, обикновено и сам се справям, а също най-често - не ми пука особено, така или иначе. Wink Но най-вече ти благодаря, че си чела мненията ми изцяло - една от малкото си. OK Уважавам безкрайно хората, които не се страхуват да четат, макар че аз не винаги съм от тях... Embarassed ..Но поне когато пиша във форума се опитвам да изчета внимателно мненията преди мен, ако смятам да ги коментирам по някакъв начин... С една дума: МЕРСИ! Cool
Rеx
МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Мръсници... не искате в България... тази красива родина, която ви е дала дом... неблагодарна челяд.пуф
Върнете се в началото
WiTcH_HuNt^F
МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Земята

Rеx написа:
Мръсници... не искате в България... тази красива родина, която ви е дала дом... неблагодарна челяд.пуф

Добре бе родолюбецо Laughing
МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 3:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: fucking your mother

кво се оплаквате.Като не искате тръгвайте си.Никой не ви е вързал тука.
Зубро Зубрев
МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

(...) Какво четем днес? Предимно или единствено тъжни констатации, че положението е зле. Без точни диагнози, а от там и без решения, без рецепта, без лек. Но с много безгранична чуждоземна любов, покрай която забравяме себе си. Отпреди по изтока (СССР), сега по запада (САЩ), без да се замисляме върху думите на Чърчил че Англия няма вечни приятели, а вечни интереси. Може би точно за това трябва да започнем да обичаме, желаем и да копуваме повече родното, отколкото чуждото.

Но как да е иначе?
Защото в България се вихри икономика на хленча, а не на производството и продажбите. Не на износа, а на вноса. Още повече, че с влизането ни в ЕС пак западняците ще са продавачите, а ние ще сме само хленчещите копувачи.
Претендиращите за най-големите ни умове - интелектуалци, социолози и т.н. се занимават и ни предлагат предимно анализи на хленча, констатират и статистически обработват кражби, източване на пари, корупционни сделки, т.е. създават икономика на загубите, а не на съзиданието. Защото, ако човек се замисли, пречи ли на работата ни това, че еди кой си ощипал държавата с еди колко си?! разбира се, това е отвратително, всички роптаем срещу него, но е ли е това причина да седнем със скръстени ръце в пасивно очакване нещо да се случи, и случката да я предизвика някой друг, а не ние?

Да сте видели нещо икономическо в програмите на която и да е партия? Само политика - социална или чисто финансова - разпределителна, бюджетна или монетарна, без значение. Но от много политика сега няма смисъл. Политическата цел и посока са ясни - след НАТО влизаме и в ЕС. Управленските цветове, лявото, дясното или центъра, днес са обезличени. Но за съжаление и икономиката ни никаква не се вижда. А на нас точно тя, днес или утре, много повече ни трябва от политиканстването. Не е ли точно в това търсената диагноза? пари по света и у нас има много. Печеливши идеи ни трябват. Вие имате ли? Ще тръгнете ли след тях? Ще ги осъществите ли, въпреки целият хленч около вас, въпреки всичко? Ще бъдете ли самите вие, със своите мечти и идеи?

Само така обществото ни може да стане силно, т.е. мнозинството от нас. Защото слабият едва ли може да възстанови справедливостта, за която толкова много говорим и искаме. Това може да го стори само силният, можещият, искащият, безвъзвратно загърбил хленчещия.
Другото, както си знаем, са предизборни, лишени от каквато и да била печеливша икономика балони. Политика на поддържането на сегашното полуумряло статукво, на беззащитна, нямаща я и неможеща да произведе нищо смислено икономика. (...)

Георги ВАСИЛЕВ
Elune
МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nightelf Goddess

Местожителство: Temple of the Moon

Rеx написа:

А така!И аз съм на това мнение!Ако ще и само аз в България да остана,тя пак ще съществува и пак ще си я обичам!Ний с Рекс сме родолюбци,патриоти,а вие... Laughing

http://shadowpaintedwhite.deviantart.com/
Върнете се в началото
IRMA_7
МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: винаги съм на различно място

Ако можех да се махна от България... о не бе! ЦИГАНИЯ. Wink
ivelina
МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: село Горно Нанадолнище

Avril Lavigne написа:
Rеx написа:

А така!И аз съм на това мнение!Ако ще и само аз в България да остана,тя пак ще съществува и пак ще си я обичам!Ний с Рекс сме родолюбци,патриоти,а вие... Laughing

И аз така, само заради това, че България е бедна не значи, че всички трябва да се изселиме, я! България си е много хубава, гледайте, че сте си свободни! по тая логика, по-добре се върнете назад в турското робство, дето са мрели на поразия и им кажете, че няма смисъл да се трепат, щото техните потомци сега се инатят, че не им се живее тука...Аз три месеца да не ходя на село или в някой парк и ме хваща носталгията, камо ли да се изнасям...

Последната промяна е направена от ivelina на Чет Май 05, 2005 5:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща Страница 8 от 10

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov