Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 С какво ще запомните 2005-та година? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Numb
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 5:48 pm    Заглавие: С какво ще запомните 2005-та година? Отговорете с цитат

Decadent State

Местожителство: You won't find any comfort here.

Най-накрая да си пусна тема, дето да не ми е по модско задължение да я пускам
С тая стават две .. три ?! .. нвм
~
Та с кво ще запомните 2005-та година ? И правите ли си списък с неща, които искате да направите/навици, които искате да откажете през новата 2006-та година ?
Ако не сте си направили такъв списък, бихте ли могли или не ? Защо ?
~
Дотука може да спрете да четете поста .. Тва вече е моето мнение по темата =)
Чудех се дали изобщо искам да я помня тая година .. както всички останали .. и всеки път все по-болезнено ми се натрапва мисълта, че иначе за кво съм я изживяла, ако искам да я залича от паметта си .. ми щото всичко, което съм и което правя го усещам като безполезно и безсмислено .. с края и началото на всяка нова година ..
И се опитвам да преценя всъщност права ли съм .. и в крайна сметка, за нищо на света не бих се отказала от спомените си, колкото и да са гадни .. искам да чувствам .. да чувствам, че съм била някъде си, че съм направила нещо, че съжалявам, че се усмихвам, че съм тук .. и че не съм .. и не бих оставила който и да е спомен като написано в пясъка име, което вълните са затрили, защото не са усетили смисъла му .. пък нека да няма такъв .. тогава води до следващ въпрос - щеше ли да се случва, ако нямаше смисъл ..
I found it hard, it's hard to find .. well .. whatever .. nevermind .. велико ..
Спомените са отпечатък на чувството .. а мен ме е страх да спра да чувствам .. безразличие .. апатия ..
И няма значение .. всичко тва няма значение, за тва и няма смисъл да продължавам да пиша неща, от които никой не се интересува и които, ако поста стане прекалено дълъг няма да се прочетат ..
Като с чувствата, които не можем да превъзмогнем .. те не си отиват .. сякаш седят безмълвни и са опряли нож в гърба ти .. миналото .. в главата ти .. чувствата .. навиците .. преживяното .. и не е като просто да го приемеш .. и не, не мога да се изразявам .. нито мога да се изразявам със ложни думички .. нито с прости .. и не се изразявам .. и какво от това ?
Имам си мълчанието .. имам си истеричния, безпричинен смях .. имам си сълзите .. искам да си ги имам .. нека да боли .. и да кажа нека да боли, и да кажа нека не боли .. пак ще боли .. нека да усещам ..

Късата отсечка, по която вървях непрекъснато
Стигах до края и се връщах обратно отново и отново
Нищо друго освен да усетя как се побърквам наново

~ Най-ярките ми спомени от 2005-та година .. тва ми отне супер много време да осмисля .. кхъм .. търся си усмивките в мозъчето .. търся си приятните моменти .. онея простичките .. общо взето с нищо .. ма ако кажа нищо, противореча си .. искам да е нещо, а не знам нещо ли е .. и няма значение .. щом го има, значи е нещо .. и нека си самовнушавам .. и нека се залъгвам .. иначе не мога .. принципно не мога .. и принципно мълча .. и сега пак трябва ..
Ще запомня с .. 8-ми септември .. от началото до края на деня .. ;
Tattoo феста в София .. целия ден .. уникален .. уникално приятен и гаден .. но нвм =) .. ще си го помня с усмивка ;
Срещичките в София с тоя форум .. пък и тия в Пловдив .. като се видях с който и да е от форума .. ми кво да направя, че ви обичам =)
Вие сте си виновни =) ;
Първия учебен ден .. тогава не съм усетила кво съм видяла .. ;
Всеки един ден в училище всъщност е толкова гаден .. и толкова приятен, защото подтиквам към чувства и размисли .. ;
Всяка една нощ в Евъргрийна ми е била приятна .. всяка една бира изпита там .. и всеки един разговор/спор .. ;
Няколко прекрасни дни на ръб в компанията на хубави хора също ще запомня .. ;
Изпращанията с хубави хора до дома е десет пъти по-приятно отколкото прибирането .. мда .. ;
Бившия Шадоус, Ред айя .. концерта на Кросфайър на копчетата .. разходките в Градската градина .. всичко тва е толкова приятно като си го спомня ся .. може би точно щото се опитвам да го отсея от всички други гадни неща, които са ми се случвали .. и може би тоя прилив от усилието да си спомня поне 5 хубави неща, които да кажа .. ме карат да се усмихна ей така Very Happy и да си потърся още дребни неща в главата, които са ме накарали най-малкото да се усмихна =)
Петъка, в който се подготвяхме в училище за изложбата ..
Уу .. и всяка една изложба, която съм посетила .. особено Есенната в Стария град =)
Няколкото опита за самоубийство .. и тва, че съм жива, което не ми е ного щастливо .. или не знам .. страхливка съм ..
М .. както и всеки гаден миг, които и да искам, и да не искам ще запомня .. абе .. абсолютно всичко, което ми се е случило .. и най-гадните неща .. сега като се сетих за хубавите .. гадните нека ги препокриват 368693673999256252974632599936 пъти .. сега обаче се усмихвам Very Happy

drenched in sanguine fluid and measured for infection.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Композиторът
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Нъмб, много хубава тема. ; )

Тази година определено ще я запомня - тя беше забележителна в моя живот.

С това, че беше първата година, през която не постигнах абсолютно нищо. Laughing

2005-та - най-слабата и най-пропаднала година в живота ми досега. Интересно, че доскоро това беше 2004-та . ^^^ .. Какво ли да очаквам от 2006-та и дали изобщо ще ми направи впечатление, че има световно първенство или пък европейско турне на Депеш мод... дали? Едва ли.

Мога ли да си направя някакви изводи? Не.
Дори да можех - бих ли могъл да ги обобщя в списъци? Не.
Дори да ми беше ясно какво трябва да променя следващата година - в състояние ли съм да го сторя? Не.
Дори да бях в състояние - щях ли? Смръщ, едва ли.

Извод: нема такъв

Бъдеще: неизвестно

Резултат: предизвестен

Ау, пропуснах един важен въпрос. Embarassed ... Защо? ... Отговор: нз ... май, защото съм тъпо парче.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joanna
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Там където умира деня и се ражда нощта

2005-то определено с изпита ми юни месец..незабравимо неудоволствие
Kaloqna
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Някъде,където откривам твоята усмивка,а ти моята

za mene 2005 godina beshe i hubava i losha.po malko i ot dvete.no shte q pomnq s usmivka.e pone do kraq.nadqvam se 2006 da bade i po-dobra ot 2005.e as sam optimist. Wink Razz Razz Smile Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BullyBoy_15
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 7:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Имах 5 по химия на входното Razz .Това си е постижение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Диментор
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: По улиците на Лондон,целуващ мъгъли

Ще я запомня с това че беше годината в която не работих нищо а само си почивах и ходих по екскурзии.
Narcissa_Malfoy
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: in my fairy-tale...

Ех, мили мой Композиторе... чета поста ти и наистина си давам сметка за едно. Казваш, че 2005-а е първата година, в която не си постигнал нищо... донякъде ми вдъхна малко успокоение. Защото цялата моя година беше пропита от едно бездействие. А това бездействие пораждаше скандали и разочарования. И ми донесе много самосъжаление, което е най-лошото.
Мразя да правя равносметки. Защото разбирам, че не съм постигнала нищо и отново започвам да се съжалявам.
Но май трябва да съм благодарна за всичко, което ми се е случило... било то добро или лошо. Защото доброто ще ми покаже, че все пак то съществува някъде по света, а от лошото би трябвало да се поуча.
И смея да твърдя, че за всичко, което ми се струпа на главата съм си виновна само аз. Затова и търся вината единствено в себе си. Но смело /тук май трябва да поспоря малко със себе си/ продължавам напред. Мисълта, която ме успокоява е, че може и да тъпча на едно място, но не се връщам назад. Старая се да приемам предизвикателствата, които ми поднася живота... това доколко се справям, си е отделен въпрос.

А сега за равносметката... колкото и неприятно да ми е, все пак май има нужда да я направя... значи:

Определено, най-прекрасното ми преживяване беше екскурзията до Италия. Тази една седмица, прекарана там, беше една от най-вълнуващите е целия ми живот. И сега ме побиват приятни тръпки, като си спомня за малките улички на Венеция, за прекрасната Арена ди Верона... за прекрасните мигове, когато успявах да оценя истинското щастие /допада ми мисълта, че "Щастието трае дотогава, докогато човек умее да го цени"/.
Какво друго... приятелите ми. Или миговете прекарани с тях извън училище. Разбрах, че държат на мен... и това ме накара да осъзная, че съм щастлива, че тези хора са до мен.
Ще запомя и някои мигове, свързани с отделни хора и събития, които повечето хора биха сметнали за нещо съвсем маловажно и които бих предпочела да останат само за мен. Общо взето, мигове, които всеки път, щом се сетя за тях, сякаш нещо се размърдва в мен... и предизвиква радост, тъга и дори малко срам.

"Животът не е поемал към нас задължение да осъществява мечтите ни. Трябва да вземем каквото ни предлага и да сме благодарни, защото и по-лошо би могло да бъде." /Маргарет Мичъл "Отнесени от вихъра"/
Хубава мисъл... старая се, по един или друг начин да се придържам към нея... затова и продължавам напред, въпреки всичко.

Because you're mine, I walk the line
Върнете се в началото
Elune
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nightelf Goddess

Местожителство: Temple of the Moon

Както казваме с френдката ми:с последната седмица преди ваканцията!Само нашия клас учи,домашни,домашни,думи,глупости...
Шегата настрана.

Ще я запомня с шокиращите изпити след 7ми клас,с гордостта да вдигам БГ знамето^^,с...не знам дали е така...абе другите работи са мн лични...,с нараняването,с промените в мен и извън мен,с реванията(заради родители и др работи),с 1вата ми среща с човек от форумеца-един от бест френдовете ми),както и със случилите се хубави неща по Коледа и с това,че повече няма да нося скоби и брекети!Йеееей!Свобода за зъбитеее!Anarchy! Laughing

http://shadowpaintedwhite.deviantart.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sixty
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

2005...най-хубавото лято и най-хубавата Коледа...
лятото..изпълено с емоции....
а Коледата..брат ми се прибра...за 1ви път имаме голяма елха...и майка ми и баща ми са щастливи...какво повече

But I'm not a slave to a god
that doesn't exist
But I'm not a slave to world
that doesn't give a shit
Върнете се в началото
Night Queen
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 9:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

С много неща. Но първото за което се сещам е че спечелих националната олимпиада по английски!
Върнете се в началото
Sanguinis
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 9:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Там където си искам.

Болка, страдание, сълзи.
Над снежни облаци...

Озарени от лъчи.
В безкрайни небеса.
Пропадам, будя се сам.
Върнете се в началото
Famous Monster
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 9:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Help To Underline

Местожителство: Over and Over I fall for You

тази година ми беше адски 'полюсна'. ту много зле, ту превъзходно!
но наистина беше една от най-хубавите години във живота ми
година на спотяване.. година на всичко щастливо
година на всичко приятно..и същевременно нещастно и самотно
но сега съм много добре!
ай'м фрий майндед.. просто невероятно усещане : )
ще я запомня тази година със най-хубавите и най-лошите мигове.

Няма звук без твоя глас,
а тъжна тишина.
Бъди до мен сега

Сънувам само теб в съня.
"Обичай ме" ми каза тя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
Teacup
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

every me and every you

Местожителство: Beverly Hills

МммМ доста нещица станаха,
но определено ще бъде запомнена, с хубавото лятоо, разни спомени (хубави)
За пръв път от мн време съм истински щастлива =)
Нова година нов късмет!

МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Winland!

Ми аз ще я запомня като една от най-яките ми години... с всяко едно ходене до софия, с най-великото от всички - 8-ми септември....тоя ден няма да го забравя до края на живота си...Пък и бях на концерт на 1 от най-великите групи създавани някога... не ходих на море (по принцип бих се радвал ама тая година не ми беше толкова кеф)... остава ми още малко време да гледам мутрите на идиотите от класа... прекарах най-гадната коледа в живота си... лимп бизкит издадоха най-слабия си албум... с излизането на ХП6 ^^ (деба бруталната книга ^^) иии...абе още неща има ама ся не ми се изрежда ^^
МнениеПуснато на: Вто Дек 27, 2005 10:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Аз ще я запомня като много успешна за мене година,но и като годината на грешките...Лятото дописнах много грешки,за които,ако можех сега да се върна,щях да предоотвратя... Rolling Eyes Sad
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3  Следваща Страница 1 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov