Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 Ако можехте да построите свое магическо училище... « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Polaris
МнениеПуснато на: Вто Фев 12, 2008 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Ау, че тема! (Бтв, и Заз ли има рег тук? Оу ми гоши, ди олд френдс ар ол фиър! Куул... Енд ънюжуъл...)

Тъ, както и да е - по темата. Моето магьосническо училище ще е голямо и забавно. И ще бъде тотална конкуренция на Хогуортс - заради учителите и методите на преподаване (lost, ако наистина си Заз - а аз мога да се обзаложа, че си ти! - то ще се съгласиш, че Стрегоне, Амаргайн, Мартилков и прочие са способни за пълна конкуренция дори на нещо от ранга на Хогуортс).
А ще му измисля гръмко и егцентрично име. И ще има свобода на словото. Free-thinkers at 17? Why not?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
virosh
МнениеПуснато на: Съб Фев 16, 2008 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

ще учат всички черни изкуства,отвари,как да правят метли,наказанията ще варират от провесване в кабинета на пазача-бойко борисов,до гълтане на любовен еликсир правен от дракон!ще се намира в гората над в.търново,новото училище-Мордрунг! Very Happy
МнениеПуснато на: Нед Фев 17, 2008 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Ако имах тази вьзможност не бих я пропуснала.Училището би се казвало магическа академия "Феникс'', най-доброто място,кьдето бихте могли да обучите вашите деца.Би било на 7 етажа с не един ами даже два полтьргайста и с поне 15 курса, за да може по-дьлго да се забавляваш както и хари се забавляваше в своето, даже отвьн на портата ще има по един змей и който желае да се поразходи и дапосети приятелите си от др училище ще може да го направи..Ами само това ми идва на мисьлта сега..
Върнете се в началото
Djini_Potter
МнениеПуснато на: Пон Мар 03, 2008 12:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

май че не бих голяма отговорност е Exclamation а и защо му е на магиосническия свят още едно перфектно училище като Хогуортс.
МнениеПуснато на: Нед Яну 18, 2009 6:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Хогуортс

Да бих си построила! Но някак си не мога да си го представя Laughing по-различно от Хогуортс ! Някак ми се губи смисълът!
deniss1996
МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2010 10:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: София

Jinny_Potter написа:
Да бих си построила! Но някак си не мога да си го представя Laughing по-различно от Хогуортс ! Някак ми се губи смисълът!

И аз така мисля.
LuNiChKa
МнениеПуснато на: Пон Сеп 06, 2010 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: София

Аз съм на същото мнение като deniss1996 и Jinny_Potter. Хогуортс е моят идеал за училище и някакси не мога да си представя училище, което съм създала, да не прилича на него Smile
Върнете се в началото
Milena S.
МнениеПуснато на: Сря Авг 01, 2012 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: София.

Аз не искам да имам собствено училище , защото си има достатъчно и не мисля , че ще е по-добро от "Хогуортс" например ! Very Happy
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Сря Авг 01, 2012 11:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

За мое училище ще ползвам Баба Вида, ще ми е убодно - няма да строя нещо ново. Ще се учат по избор черни изкуства и защита срещу тях. Специално ще имаме и наша си полянка за часовете по биология [за видинлиите - от гребната като тръгнеш по `момчил войвода` и вървиш, ама вече да излезеш от Видин, има някаква запустяла полянка.] Ще си имаме и горичка [пак от гребната, ама като тръгнеш надясно. ;д]
За наказания ще тичат по стената, която като напече си е направо ужасна. Confused
В определени дни ще има екскурзии до изцяло магьосническото селце `слана бара`.
Като ни се прииграе куидич, ще ходим до стадьона, който не е много голям, ама пак ще си развеем задниците на някъде.
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 Страница 5 от 5

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov