Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Ако можехте да построите свое магическо училище... « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Emma Mania
МнениеПуснато на: Сря Яну 10, 2007 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

бих го направила, но не сама, а с още някой, и на място ще измислим името, а домовете ще са ни фамилиите. При мен ще са твърдите тикви(твърдоглавите)
water_lily
МнениеПуснато на: Сря Яну 10, 2007 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

valium & cherry wine

Местожителство: City Of Delusion

Ами естествено че бих искала да основа училище за магия(въпреки че не помня някога да съм искала да имам нещо общо с директорската или учителската професия..)Не знам как бих го кръстила,но със сигурност ще е нещо заплетено и внушаващо достолепие!Ще бъде замък-определено,може би до някой морски бряг с дюни..и ще взимам ученици,които наистина искат да постигнат нещо

But I don't know where that somewhere else is, you know?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nedelina Ivanova
МнениеПуснато на: Сря Яну 10, 2007 10:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Да, в България. Ама ще има мнооого време, докато измисля име на училището.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
chiqui
МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2007 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Dead gardens where sun never rises

O, с удоволстви. Само да ми се удаде възможнос Twisted Evil ! Пък и ще го направя за българските деца като мен, които искат да се научат на магия

Do you feel the sands of time
running low to break the line.
First we learn to fly,
then we learn to cry,
later in the evening we may die
Върнете се в началото
roon
МнениеПуснато на: Пет Яну 19, 2007 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: имението Уозлиб

Естествено, че бих направил, на някой тропически остров...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zai4eto_12
МнениеПуснато на: Пет Яну 19, 2007 11:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: В Хогуортс

Ми аз искам да си направя едно училище,ако може да се казва Хромик или нещо друго и да е в България!За Българи.И вместо улицата на която се пазаруват нещата за училище Диагон-али да се казва Дракон-али! Laughing Ще бъде замък близо до река и много природа!Не си се представям като директор,но не е зле да се опита! Wink

Gryffindor
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Бон-Бон
МнениеПуснато на: Съб Яну 20, 2007 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Да!Бих си построила!Даже скоро си мислех за такова нещо!Някъде из планините на България ще си го построя!Или пък някъде в Швейцария! Laughing Пак ще е огромен замък,ще има огромен парк и там всичките неща,които ще трябват за обучаването на учениците!За гора....Незнам дали бих направила.....Може би да,но не такава страшна като Забранената гора,а слънчева,красива и спокойна!Из нея ще се разхождат еднорози....И други безобидни за хората магически животни! Laughing Ще има и езеро..И мостче ще има. Laughing Laughing А самото училище ще се казва.... Rolling Eyes Хм....Ще се казва...."Лертис" Laughing Незнам!Някакво такова френско-английско име ще е!Хем да звучи малко по-твърдо,хем по-нежно.....И разбира се,аз ще съм директора на училището!Незнам какво повече да кажа.....Може,като в Хогуортс,пак да има 4-5 дома...Ако трябва и тези неща да обяснявам,това ще ми отнеме няколко дена,докато измисля всичко както трябва.

ПП:Като порасна,ако стана милионерка,наистина бих построила такова училище-замък(разбира се няма да се изучават магии).То ще се намира някъде из планините,и като в Хогуортс учениците ще си живеят там през учебните срокове!Ще направя български вариант на Хогуортс! Laughing

-Не е нужно да ме наричате "сър",професоре!
Върнете се в началото
Ralena
МнениеПуснато на: Чет Яну 25, 2007 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Да,бих построила такова училище в България!Не знам как ще се казва.Щеше да голямо,а по външен вид ще донякъде да прилича на Хогуортс.Извън замъка ще има едно голяяямо езеро,но без гигантска сепия в него.Ще има пейки и дървета около него.Ще има и гора,но не страшна като Забранената гора,а ще е красива и спокойна...Вътре в училището ще има 9 етажа.На първият етаж ще е Голямата зала.Ще бъде мнооого голяма. Laughing Ще има 5 маси-1 учителска и другите 4 ще са за учениците.Ще има 4 дома.Не знам как ще се казват.В 1 дом ще са смелите.Във 2 дом ще са умните.В 3 дом ще бъдат чесни.В 4 дом ще са горделиви и славолюбиви.На 1 етаж ще са и кабинета по Отвари и стаите на домашните духчета-те ще живеят там.На 2 етаж ще е Общата стая на 1 дом(ще бъде широка,с много дивани,столчета,маси,камини и др.) и кабинета по Трансфигурация.На 3 етаж ще е Общата стая на 2 дом(там ще има столове,маси,рафтове скниги и др.) и кабинетите по Компютърозание(нов предмет,все пак трябва да знаят и това Very Happy ) и по Аритмантика.На 4 етаж ще е общата стая на 3 дом и кабинета по Мъгълознание.На 5 етаж ще е общата стая на 4 дом и кабинета по Вълшебство.На 6 етаж ще са кабинетите по История на Магията,Защита срещу Черните изкуства,Грижа за магическите създания(часоветеще се провеждат там когато навън времето не е хубаво Smile ),Пророкуване(със сигурност няма да Преподава Трелони Laughing) , Древни руни,Изобразително изкуство ,Мъгълска история и Магически спорт.На 7 етаж ще има Нужна стая,Зала за забавления,Трофейна зала и др.На 8 етаж ще е учителската стая и стаите,където живеят учителите.На 9 етаж е Астрономическата кула.А кабинетът по Билкология ще е извъм училището ,в двора,в нещо като малка къща.А навън ще има и куидичен стадион.Ако някой ден реша да направя магическо училище ,то ще е такова... Very Happy
Върнете се в началото
cryou
МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2007 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

не бих искал да построиа по скоро бих искал да у4а в ниакое Wink
Върнете се в началото
dan_tetris
МнениеПуснато на: Нед Апр 15, 2007 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Не не искам да построявам пък и не мога
Върнете се в началото
hurmaqni_93
МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2007 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Разбира се, че ако можех бих построила подобно училище. Външния му вид би бил близък до този на "Хогуортс" - нещо като замък с подобна архитектура или нещо в готически стил. Може би бих го кръстила нещо от рода на "Гръмиг" звучи ми доста добре.
МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2007 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

ами моето у4или6те 6те6е да се казва фифа07 Razz
fewtcher
МнениеПуснато на: Сря Авг 08, 2007 3:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Да бих си направил училище.Ще се казва Гартфейл.Ще е малко по голямо от Хогуортс,но за другото не знам
Върнете се в началото
tina kapina
МнениеПуснато на: Съб Яну 26, 2008 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

бих построила такова, в което да има повече предмети, да има само добри учители и училището ми да е на второ място след "Хогуортс". А ако мога да уча там... Таа, за моето училище:
-ще бъде голямо горе-долу колкото "Хогуортс";
-за домовете-не знам. Не знам още как ще се кават или какви хора ще има там;
-библиотеката ще е по-голяма;
и май това е засега.
Върнете се в началото
mitko150
МнениеПуснато на: Вто Яну 29, 2008 1:20 pm    Заглавие: Нескромно о возрасте Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Мне самое большее не нравиться Сойер. Опять двадцать пять! Ты можешь ещё о чём-то поговорить? А ты можешь поговорить о чём-то еще кроме Сойера? Ответ на твой пост: Ты говоришь Дело было так Еду себе по деревенской дороге. Дорога сырая местами лужи лед машину местами подтаскивает но идет уверенно (хотя резина стоит та с которой машина продавалась на зимнюю менять буд

Последната промяна е направена от mitko150 на Съб Яну 09, 2010 11:59 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща Страница 4 от 5

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov