Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Какво мислите за Имелда Стаунтън (Долорес Ъмбридж)? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Съб Мар 31, 2012 9:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

gugenceto написа:
Сивиръс Снейп84 написа:
Актрисата изигра добре ролята на Ъмбридж, но самата Ъмбридж беше най-отвратителното и злобно същество за което някога съм чела Държи се отвратително с Хари и изобщо със всички от Грифиндор! Държи се отвратително и с учителите. с нейното ъхъм много ме дразнеше. Мраэя я Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil

Отношението на Снейп и Макгонагъл ме изкефи тотално.А по темата-много добре играе актрисата.Ако имате чувството,че ще влезете в телевизора само за да и зашлевите два-три шамара значи е добра.

Аз бях навита да ходя ако трябва на Луната. Толкова добре си играеше ролята, че повярвах, че тя е истинска.. Laughing
МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2012 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

О, Имелда беше невероятна! какво ти два-три шамара, аз исках да й прилагам Круцио, докато не я вкарав в Свети Мънго да прави компания на Локхарт. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
О, отношението на Макгонъгол и Снейп беше велико. Особено на Снейп в онази сцена, в която му прави инспекция и неговото незабравимо "Obviously..." Laughing Laughing Laughing

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gugenceto
МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2012 9:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Хогуортс,Грифиндор

Кандидатствали сте за преподавател по защита срещу черните изкуства?
Да.
Но не са ви приели?
Очевидно Laughing Laughing
"И без да знае как е разбрал, Хари усети, че фениксът си е отишъл, тръгнал си е завинаги от "Хогуортс", точно както Дъмбълдор си беше отишъл от училището, беше си отишъл от света...беше си отишъл от Хари."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Страница 9 от 9

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov