Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща
 Ако Том не беше станал Волдемор.... « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Ofell
МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2012 1:17 pm    Заглавие: Ако Том не беше станал Волдемор.... Отговорете с цитат

Професор
Професор

Дано няма такава тема...та кажете според вас ако Том Риддъл не беше станал Волдемор,не беше избрал този път какъв ли щеше да е,с какво щеше да се занимава (изключваме черните изкуства)?
МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2012 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Еми, с нищо. Ти ако изключиш черните изкуства, изключваш него :Д с този успех може да кажа и че е можел да стане градинар :д
МнениеПуснато на: Вто Сеп 04, 2012 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Е, по-скоро е нужно да поразсъждаваме малко за характера и нагласите му. Той и градинар би могъл да стане, като хоби Smile, но мисля, че при всяко положение би се занимавал с нещо, което да го направи богат и известен в магьосническия свят, тъй като е сираче от смесен произход, а и наследник на Слидерин. Със сигурност ще търси признание. Може би в министерството, или в Гринготс, но ще се стреми към главен пост. И по всяка вероятност, също така, в моите представи, с каквото и да се занимава, ще е корумпиран, алчен, зъл и хищен и хората ще се страхуват от него по един или друг начин. Може би също така ще има съпруга, която ще подлага на психически тормоз, и деца, към които ще има много високи изисквания... Ох, поувлякох се Smile Ми това мисля Smile
Ofell
МнениеПуснато на: Вто Сеп 04, 2012 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Е,може би има нещо вярно във всичко това,но пък защо не предположим,че нагласата му би била по-различна?
Да,би се стремял към върха и към признанието но това не значи,че по какъвто и да било начин ще е все гаден и зъл...а за жена и дежа не вярвам,едва ли ще има походяща жена за него,нз мое мнение...
МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2012 4:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Ама той си е гаден от съвсем малък!
МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2012 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

virosh написа:
Ама той си е гаден от съвсем малък!

И никога не е обичал!
Пък жена да има.Rolling Eyes И к`во тогава - децата ще се ходещи влечуги. Shocked
Както и да е, истина е, че той няма смисъл да се жени. Казах вече, че не е обичал, пък и нали си е гаден, коя булка ще го хареса.
Да е искал наследници да му продължат делото [нещо като Слидерин], мисля, че е абсолютно грешно. Нали той си е мечтаел за вечна слава. Нали си е направил хоркруксите специално, за да не може да го убият, да живее вечно. И да командва магьосници и мъгъли до края на вечноста. Демек, изобщо не си е мислил, че ще умре.
Малко се пооплетох, да, ама няма лошо, мхм. C:

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Е ма то се предполага, че няма да е станал Волдемор, и значи няма да си прави хоркрукси и т.н. А защо да няма жена, бил е голям красавец, все някоя заблудена от външния вид ще го хареса Smile А за един преуспяващ в областта си еснаф и новобогаташ, мисля че жената е задължителен атрибут. И кой тука говори за любов, аз казах "съпруга", не "любима". А и любовта не винаги е красиво чувство, да не говорим пък за брака. Smile Може би просто е видял най-красивата магьосница и е решил да я има като трофей. Колко му е да я омае, това той си го може, пък характера се проявява след брака Smile А и тя ще търпи, щото той е фрашкан с галеони Wink
virosh
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Ама той няма как да не стане Волдемор, видиш ли Wink Заченат е без любов, израснал е в сиропиталище, наследник на извратен род магьосници и вероятно не по-малко извратен род мъгъли. От съвсем малък е зъл.
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

И аз така мисля - от зачеването му е заложено да е зъл! Просто няма как да стане продавач на зарзавати и толкоз!
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Цитат:
Може би просто е видял най-красивата магьосница и е решил да я има като трофей.

Айдеее стига бе. Laughing
Той никога не се е интересувал от красотата! По-скоро би си намерил някаква могъща. Волди не се е възхищавал на красотата. Wink

Иииии това обаче пак ми се струва някак наистина нереално, `щото той е искал славата само за него и се е мислил за най-могъщ и никоя не е била достойна за него. Rolling Eyes

И май е заченат с любов от майка му!?! Very Happy Поне от нея де. Но е било доста грешна да пробутва еликсири на Том. Rolling Eyes Глупаво и любовта понякога е доста сляпа, да не кажа, че е и глуха и саката. ;д
Понякога любовта довежда до лоши неща! Или до създаването на зли змиеподобни неща. От друга страна и липсата на любов е довела до това... Някак е доста оплетено... Confused Може би наистина това, че е нямало любов е по-виновно...
Ох, трябва пак да прочета 7 книга.. Mad

Но, да няма начин Том да не се превърне във Волдемор. С:
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Варна, България

Не мисля, че и Меропа е обичала в истинския смисъл на думата. Самата тя е била възпитана по различен начин и не мисля, че е разбирала любовта като ценност, по-скоро като някакво собственическо чувство. Иначе не би дала любовен елексир. Поне аз никога не бих го направила на някого, когото обичам. Освен това замислете се - Меропа и Том не са се познавали. Тя го е гледала отдалече и го е желаела заради красивото му лице, не се е влюбила заради никакво негово личностно качество.
Така че, смятам, че тя също е била неспособна да обича, както и Волдемор.

Като цяло съм съгласна, че с така стеклия се живот на Волдемор, той не би могъл да бъде друг.
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Котка на Шрьодингер

Аз да предложа малко по-друг вариант: а ако Том се беше родил мъгъл като баща си, вместо магьосник като майка си? С всичките си прекрасни линостни качества, които така добре познаваме - жестокостта, комплекса за величие, неспособността да обича, неистовата мечта за безсмъртие и прочие - само че без магия - какво щеше да излезе от него?
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 6:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Терорист!
Very Happy
МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Felina написа:
Аз да предложа малко по-друг вариант: а ако Том се беше родил мъгъл като баща си, вместо магьосник като майка си? С всичките си прекрасни линостни качества, които така добре познаваме - жестокостта, комплекса за величие, неспособността да обича, неистовата мечта за безсмъртие и прочие - само че без магия - какво щеше да излезе от него?

Бойко! Laughing
МнениеПуснато на: Вто Сеп 11, 2012 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

the^giirl^who^hate^you написа:
Терорист!
Very Happy

Laughing Laughing Терористите нямат точно мания за безсмъртие Laughing Laughing Laughing Повечето умират доста охотно Laughing
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща Страница 1 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov