Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 „Хари Потър и Прокълнатото дете" - продължение? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Elentari
МнениеПуснато на: Вто Окт 27, 2015 1:23 pm    Заглавие: „Хари Потър и Прокълнатото дете" - продължение? Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

Официално резюме на съдържанието на „Хари Потър и „Прокълнатото дете” потвърждава, че става дума за продължение на поредицата

Екипът, който ще осъществи продукцията на театралната творба, разкри нова информация за постановката пред пресата и феновеете на магическата поредица.
Най-важното от информацията е резюмето на съдържанието, което може да се прочете на Pottermore.

(Предупреждавам, че правя превод от испански на резюмето, да не вземе да се оплаква някой владеещ английски за неточности. б.м. Elentari)

И така:

Винаги е било трудно да си Хари Потър и сега, когато той е служител в Министреството на магията, затрупан от работа, съпруг и баща на три деца на училищна възраст, не е по-лесно.
Докато Хари се бори с миналото, което отказва да си остане там, където му е мястото, най-малкият му син Албус трябва да се бори с тежестите на едно наследство, за каквото никога не е молил. Миналото и настоящето се сливат съдбоносно, поради което както бащата, така и синът, научават една неприятна истина: понякога мракът се появява от неочаквани места.
PotterNinja
МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2015 3:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

estesteno, che shte e produljenie, nali e tam jilkata.
shte se kopae dokato ima!
Elentari
МнениеПуснато на: Сря Окт 28, 2015 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

PotterNinja написа:

Не ми става ясно от твоите коментари дали си фен, или не; и ако да, какъв ти е проблемът?
Мислех да не реагирам, но понеже явно съм мазохист и понеже предимно ти върлуваш из форума, просто се зачудих Confused No offence meant.
PotterNinja
МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2015 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

priemi, che sum komentator - kakwo e nastroenieto na comentarite mi e po-skoro bez znachenie. dawam si obektiwnata subektiwna ocenka bez da se powliyawam ot towa dali forumut e samo za "istinski fenowe", koito taka se e sluchilo, che sa pozabrawili za stariya si priyatel Hari i izbyagwat da pishat weche tuk.
razbira se, ima go i wariantut tezi temi da si ostanat s po 1 zaglawno mnenie - taka poweche li shte te kefi?
chakito
МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2015 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Elentari написа:
PotterNinja написа:

Не ми става ясно от твоите коментари дали си фен, или не; и ако да, какъв ти е проблемът?
Мислех да не реагирам, но понеже явно съм мазохист и понеже предимно ти върлуваш из форума, просто се зачудих Confused No offence meant.

Нинджата е най-големият фен на Роулинг, как смееш така го обиждаш Surprised С Мамси си имат дори собствен фен клуб на Хари Потър
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Elentari
МнениеПуснато на: Чет Окт 29, 2015 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вещица по призвание

chakito написа:
Elentari написа:
PotterNinja написа:

Нинджата е най-големият фен на Роулинг, как смееш така го обиждаш Surprised С Мамси си имат дори собствен фен клуб на Хари Потър

Ако това цялото не е иронично , chakito, ще кажа, че по-горе споменах: не съм имала намерение да обиждам, само се зачудих. Ако пък е налице ирония, мога само да се усмихна Smile

PotterNinja, не се боря за коментари, просто по стар навик поствам фен-новини. От друга страна, хубаво е да има оживление, но не за мое лично удовлетворение, а заради събуждането отново на това място. Разбрах те, приемам, че си коментатор, но си запазвам правото да питам и възразявам, което е нормално в един форум, мисля Smile.
PotterNinja
МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2015 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e mn yasno - stiga da ne se trie wseki si kazwa kakwoto mu e na ezicheca Cool
specualno za rouling, az winagi durja da se obadya Smile
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си