Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Крис Кълъмбъс иска продължение « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Elentari
МнениеПуснато на: Пон Юли 27, 2015 12:03 pm    Заглавие: Крис Кълъмбъс иска продължение Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

На Крис Кълъмбъс явно са забравили да му съобщят, че историята на Хари Потър отдавна вече приключи, ето защо той отново се готви за бойSmile и много му се иска да снима нов филм за Хари и компания.

„ С удоволствие бих заснел още някой и друг филм. Не някакви си там „Фантастични животни” (вярвам, че ще се получат чудесно), а истинско продължение за тримата главни герои – Хари, Хърмаяни и Рон. Много ми се ще да узная с какво са се занимавали през тези 19 години. Разбирате ли, цели 19 години истории за Хари Потър и приятелите му! Надявам се Дж. К. Роулинг да се замисли по въпроса. И дори и да не ми предложат режисьорския пост, аз си искам продължението като читател и зрител!”

Припомняйки си, че първите два филма от поредицата се оказаха твърде детски и дословни екранизации, за разлика от „ Затворникът от Азкабан”, то ни се приисква да полеем със студен душ пламенния ентусиазъм на Крис. От друга страна, с потерианата не се случи нищо по-лошо от „Даровете на смъртта”, така че има и по-опасни варианти.
Така или иначе, в близките години Warner Bros. ще разширява Потър вселената само за сметка на „Фантастични животни и къде да ги намерим”. Първата част на трилогията се очаква на 17 ноември 2016.

Източник: http://kg-portal.ru/ , по материали от чуждия печат.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov