Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 В подготовка за нова Потър Мания « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
marina,magiqta
МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2014 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Iron man
МнениеПуснато на: Сря Авг 06, 2014 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Добра идея.Жалко,че не ползвам фейсбук.

ВСИЧКО БЕШЕ ДОБРЕ.
Върнете се в началото
marina,magiqta
МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2014 10:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Можеш да си направиш фалшив профил, и да нямаш никакви приятели нито да публикуваш нещо. Просто ще си участник в групата ще пишеш и ще коментираш, можеш да запазиш пълна анонимно ако искаш. Разбира се, за да си правиш труда за всичко това трябва да си сигурен, че ще се създаде такава група. А аз не виждам другите да им се занимава. Проверявам си всеки ден съобщенията и не откривам нищо, явно на никой не му се занимава!!! Sad Sad Sad
Върнете се в началото
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Пет Авг 08, 2014 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Тази нощ сънувах, че се срещаме с Андрей. Беше много хубаво, но той събираше пари за някакво болно момиченце и аз му дадох само едно левче, което го ядоса и се скарахме. Аз си взех левчето, щом като му е малко и той ми каза, че никога няма да има Потър Мания. Съжалявам...
marina,magiqta
МнениеПуснато на: Съб Авг 09, 2014 2:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Има ли желание има и начин
Върнете се в началото
aatrox
МнениеПуснато на: Вто Сеп 02, 2014 6:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Наистина ли няма никой тук?Жалко е да забравим една поредица,с която израстна цяло едно поколение.Дано бъде направено всичко възможно да се популизира сайта и форума,ако трябва всички стари теми да бъдат изтрити и да се започне на ново.Има доста какво да се дискутира и обсъжда.Не оставяйте една легенда да умре.Преди пишех редовно тук,но съм си забравил старата регистрация.Дано успеем да възродим този форум,защото преди беше наистина много добър.
Върнете се в началото
marina,magiqta
МнениеПуснато на: Съб Сеп 06, 2014 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Напълно подркрепям предишния коментар!!!
Върнете се в началото
aatrox
МнениеПуснато на: Сря Сеп 10, 2014 3:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Трябва обаче някой админ да се появи и да каже какво ще се прави,за популяризирането на сайта и най-вече форума.Сигурен съм,че можем да се съберем отново и да обсъждаме сума неща,може да се направи дори виртуален Хогуортс.Всичко става с желание и дано се намерят желаещи да се нагърбят ...
Върнете се в началото
marina,magiqta
МнениеПуснато на: Сря Сеп 10, 2014 11:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Хей! Не знам дали ще стане с подръжката на цял форум, но може да опиташ във фейс групата, в която пиша и аз. Ще останеш доволен от хората там. Групата има само няколко прости правила за спазване...
https://www.facebook.com/groups/280508979820/
Върнете се в началото
Elentari
МнениеПуснато на: Пон Сеп 15, 2014 8:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

Iron man написа:
Много ми се иска да видя старите потребители на сайта като gesh,He who must not be named,the girl who hates you и останалите отново активни.Да видя сайта отново живнал.

Хм, хората са различни - на мене пък точно тях НЕ МИ СЕ ИСКА да видя. Е, против момичето нямам нищо, ако и да ме мрази деSmile))
Геш, от самоуверност някак успя да заличи на сайта в новините имената на доста хора, които бяха издирвали, превеждали и качвали новини.
He who must not be named се самопровъзгласи за най-големия фен и познавач на поредицата в България и дори има хора, които му вярват. Може и да е така, но омразата, която той лееше тук не с шепи, а с кофи, съсипа форума.
Аз лично бих искала да видя Лейди Бела, Нечистокръвната Принцеса, Спирит Серпенти, Фльор, Лу Сиу, Композитора, Ясновидец, Мисионер, Дрънкън Лалъбай, Любо саттик и още много хора(да ме прощават, че не им изписвам никовете подобаващо, ккато и че не сопменавам всички, които напарвиха от темата за книгите бижу навремето), а доста други - не желая да видя и насън.
Зная, че човек не може да влезе два пъти в същата река, уви. Така че няма и да се опитам. Тук прекарах прекрасни и ужасни години. Виждам, че темата ябълка на раздора във Фен новините е изтрита. Дори не се натъжих.

Форумът може да се възроди само с нови фенове, in my hummble opinion. Те ще му дадат нов облик, което може да е и за добро. Познавам доста дечица, които преливат от желание да споделят впечатленията си от книгите, защото току-що са ги прочели, или сега ги четат. Моите внучки са сред тях; да, не се шашкайте тук имаше почитатели на поредицата отдавна излезли от детско-юношеските години и всичок беше добре... известно време, немалко време...
Благодаря за това време на Андрей, Невидимата, Мисионер... на много хора. Обичам ви!
Elentari
МнениеПуснато на: Пон Сеп 15, 2014 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

Прегледах носталгично новините на сайта. Някой - Андрей? Мисионер? - е поправил опустошенията на Геш.
Така че се извинявам официално за написаното и благодаря.

Ето една новина: Актьор от каста на "Вакантен пост" е споделил, че снимките на минисериала са приключили, но не е известна премиерната дата. Епизодите - три на брой - ще бъдат излъчени по ВВС и НВО.

Не съм сигурна дали ще ги гледам. Книгата е талантливо написана - Роу доказа ,че познава не само света на маговете, но и на мъгълитеSmile, но историята е силно подтискаща. Да - нашият свят е по-скоро такъв.
Андрей
МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2014 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Администратор

Местожителство: София

И ние благодарим за споделеното време на всички фенове!
За жалост няма как сайта да е същият като в годините на развитие на поредицата, но Потър Мания остава в сърцата, заедно с творчеството на Роулинг!
gesh
МнениеПуснато на: Пон Сеп 22, 2014 11:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Elentari написа:
Геш, от самоуверност някак успя да заличи на сайта в новините имената на доста хора, които бяха издирвали, превеждали и качвали новини.

Моля? Аз даже нямах намерение да ставам новинар и ми е супер ясно, че не мога да пиша много добре. Получих правата по малко по-различни причини. В крайна сметка обаче, просто НЯМАШЕ КОЙ друг да ги пуска и хората мрънкаха.
И тук съм админ в момента пак само защото трябваше да оправям нечии мизерии (изтриха всичките теми от "За книгите!"). Хостинг фирмата никога нямаше да се навие ей така без пари да възстави ЧАСТ от базата данни, без да трие нищо ново.

Не знам за какви "опустошения" говориш, след като не съм правил почти нищо нито в сайта, нито във форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Хитър Петър
МнениеПуснато на: Пет Окт 03, 2014 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Може ли малко по-подробно да се опише идеята, какво точно трябва да се свърши. Може да успея да помогна с каквото мога, но трябва да разбера по-конкретно какво е необходимо Smile
palashoni
МнениеПуснато на: Сря Окт 08, 2014 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Аз също имам желание да помогна!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща Страница 3 от 4

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov