Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Истинският (ИИ) « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Ofell
МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2012 7:35 pm    Заглавие: Истинският (ИИ) Отговорете с цитат

Професор
Професор

Това е първото сериозно четиво за Куиръл,което пиша,дано ви хареса идеята. Хрумна ми внезапно вдъхновявайки се от малкото,което се знае за него по принцип и мои измислици...
По принцип не пиша фикове с никакви вампирски елементи и не съм фен,но този път направих изключение,защото смятам,че тези елементи някак отиват на Куиръл.
Коментирайте,критикувайки и обсъждайте тук.
МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2012 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Здрасти!

Радвам се, че най - после някой публикува нещо за Куиръл.

Надявах се, разбира се, да го публикуваш в темата, която създадох. Засега тя си остана тъжно забравена Sad Обаче единичката в горния ляв ъгъл намеква, че имаш намерение да го продължиш (да е разказ от няколко части), тогава няма да те убивам Twisted Evil (все още).

Първо - като цяло разказа по - скоро ми хареса (определено е по - добро от онова за агент Куиръл)

Второ - няма такова нещо като отбрана, предмета е Защита срещу Черните изкуства(да знам, че са синоними, но все пак...)

Трето -

Ofell написа:
Обичаше да си представя,че някой ден открива и побеждава Волдемор. Беше много любопитен да го разследва и да научи повече за него,като открие слабите му места,но за сега не предприе нищо по въпроса от страх да не го хванат и обвинят,че е замесен с тъмните сили.

Болднатото е някак.. несериозно Rolling Eyes Разбира се всички си мечтаем как ставаме герои и спасяваме света(повече от веднъж). Но изречението по този начин звучи твърде категорично.

По мое скромно мнение по добре би звучало: "Макар и да звучеше налудничаво обичаше да си представя,че някой ден открива и побеждава Волдемор."

Така ефекта се смекчава и звучи по земно.

Иначе образа на Куиръл като умения, характер и т. н. е достоверен. Глупаво би било да се смята, че се е родил зъл(а по скоро объркан, какъвто го описваш и какъвто си остана до края) и виждам, че и ти подкрепяш моето мнение. Браво!

Втората част от цитата ("неболднатото") показва наченките на ъъъ... гостоприемник - израстък на Волдемор, но се вижда, че тогава все още е бил само объркан (май се повтарям, обърках се).

четвърто - идеята с полета беше интересна. Вивиан обаче ми направи впечатление на бая безлично и тъпо същество(това не е критика, смятам, че така си искала да я представиш). Куиръл заслужава нещо по - добро Laughing

пето: останах малко с пръст в устата: какъв е този вампир, откъде се е взел и защо го прокълнал?
И какво точно е "наказанието" на Куиръл.

шесто - допускам разбира се, че ще доразвиеш четвърто и пето.(Ако теорията ми за продължение е вярна).

седмо - е тука нищо не измислих, ама нали 7 е числото с най голяма магическа сила Laughing . Чакам евентуално продължение...
Ofell
МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2012 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Извинявам се,бях забравила за онази темаSad
А относно Вивиан-тя изпитва нещо към Куиръл но е объркана и го крие. Скоро пускам нови главиSmile
МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2012 10:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Извинявам се,бях забравила за онази темаSad
А относно Вивиан-тя изпитва нещо към Куиръл но е объркана и го крие. Скоро пускам нови главиSmile
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov