Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 Вкусът на кръвта[ИИ] « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Mistress
МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2012 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

А да се разтопя, може ли? Rolling Eyes

Съжалявам, че си била измамена, но и този фик, както и Изповедта тръгнаха по един начин, а историята се видоизмени по средата. Затова се получи така с уиндигото и страшните криминални истории.

Фелиша...Ами да ти кажа, понякога и аз се дразня, че я направих толкова...ами жената е просто объркана. Не й е лесно. Но е дразнеща понякога, да. Относно актрисата - това е първото оплакване, което имам за нея. Поне така ми се струва...Лично аз много й се кефя.

Относно семейната идилия у Потърови в началото - благодаря, това е голям комплимент. Целта ми бе да се почувства уюта и топлината на семейството.

Относно историите на героите - това е един от любимите ми моменти на писане - когато разказвам историята на своите герои. Не само защото са мои, а защото историята на героите на Роу мисля че я знаем до болка. А и все пак са си мои... Laughing Laughing Laughing Което обяснява, но не извинява впускането ми в безконечни обяснения и описания, имайки предвид, че не съм фен на дългите и напоителни обяснения относно пейзаж и прочее, но пък имам слабост към описване на чувства, емоции и бекграунд истории. Embarassed Embarassed Embarassed

Може би единственият замисъл, който се запази от началото до края бе Хенри и Чарли да се съберат. Това бе една от основните, да не кажа най-основната сюжетна линия - преодоляването на инстинкта за територия и доказване, че ИСТИНСКАТА любов е способна да надвие дори примитивните животински инстинкти.

Както си забелязала, има заемки и от Supernatural, но екзорсизмът ми го нашепна чичко Гугъл Laughing Laughing Laughing Автентичен е, между другото. Rituale romanum. Имам слабост към такива моменти, държа да ги правя по-истински, реалистично. по разбираеми причини обаче не описах детайлно призоваването на демона. Вярвам, че бих могла да намеря такава информация в интернет(което е доста плашеща мисъл, между другото), но не искам да давам лоши идеи...Чак такъв реализъм не е полезен Laughing

Третата магьосническа война не е свързана с РП-то ни. Тя е повече Supernatural style. И да, смятам да пиша за нея. Но първо смятам да напиша втората част от историята - между Липсващата учебна година и Вкусът на кръвта. Вече започнах да мисля и да работя по нея. Но съм си обещала, че ще я пусна чак след като завърша Изповедта, което смятам да е до края на тази календарна година.

Любопитен факт
Вкусът на кръвта, първоначално трябваше да завърши с Апокалипсисът. Но ме разубедиха да не бъда такава фаталистка и се съгласих на компромис - няма да затария планетата ни, що направя Трета магьосническа война Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Дийдра
МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2012 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

В интернет има указания как да се правят бомби, ти за призоваване на демони се тревожиш Laughing
Виждам, че двете идеи за Война са различни, но пак е трета магьосническа. Твоята вероятно ще е по-драматична, романтична и демонична, а тази от рп-то... Ох, искам вече да сме на десета глава, едновременно ми се пише и чете... Ще е интересно да развиваме двете паралелно.
Един апокалипсис накрая щеше да е приятна изненада Laughing Или поне изненада. Не че искам всичките ти герои да умрат Laughing

“I'm Sherlock Holmes and I always work alone,
because no one else can compete with my massive intellect!”
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mistress
МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2012 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: London, UK

Дийдра написа:

Един апокалипсис накрая щеше да е приятна изненада Laughing Или поне изненада. Не че искам всичките ти герои да умрат Laughing

Неее, изобщо не съм си помислила такова нещо... Ама ще стане така, че ще пиша за войната в РП-то и за едно относително спокойно хогуортско ежедневие...никога не може да е съвсем спокойно щом е замесен Джеймс Сириус Потър и компания Laughing Laughing Laughing

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 Страница 3 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov