Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 За Potterzoned хората « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Predator-S
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 1:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

Нямаше злоба, защото геш не беше мод/админ и Алекс се държеше нормално (;

В тоя ред на мисли, Ел, помня че и ти пишеше тогава в свободната и след като тези хора напуснаха вероятно си изгубила интерес. Но не виждам как някой от пишещите тук е имал някаква вина за това? Никой не е бил прокуден.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
~EL~
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 1:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Спрях да пиша тук, когато един потребител започна да ме храни злобно. Това беше единствената причина. И за разлика от другите, реших просто да не си го слагам на сърцето и направих това, което ми беше най - лесно - просто спрях да пиша. Мисля, че по - скоро беше на лична основа, но честно казано така и не разбрах защо. Откакто съм в този форум лично не съм се карала с никой. Предполагам, че просто съм издразнила с нещо въпросния човек. Не, не обвинявам никой и не се чувствам прокудена. Дори и да (или когато и да) заключат форума, няма да остана и с грам лоши чувства от това виртуално място. Very Happy
Мисля, че след това спонтанно разделение на Свободна и ХП - зони, което се получи, ни липсваше взаимно уважение. И на едните и на другите. Тъй си мисля, де...

Последната промяна е направена от ~EL~ на Пон Юни 25, 2012 1:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Predator-S
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 1:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

Уел, това имам предвид. Само защото един човек се е държал гадно с теб, не означава, че всички са като него и са егати селяндурите, които мразят Хари Потър ;0 А и много хора си изразходват негативната енергия по този начин, невинаги е супер насериозно, храненето е нещо съвсем нормално за това място.

Аз лично никога не съм имал нищо против хората, пишещи предимно в ХП зоните, нито са ми пречели, нито нищо. За Книгите беше изтрит не защото искахме да направим мръсно на пишещите там, а защото имахме права само върху този раздел. По наша преценка форумът беше мъртъв много преди това, както и моментното му състояние го доказва.

Последната промяна е направена от Predator-S на Пон Юни 25, 2012 1:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
~EL~
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 1:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

А, не, никога не съм си мислила, че сте "егати селяндурите", особено пък, задето не харесвате ХП. Както казах - направих най - лесното, а не единственото възможно. Някога да си прочел, че съм се оплакала от отношение в свободната? Не съм. Както вече казах, липсваше ни взаимно уважение по мое мнение. Изобщо не визирам моя случай, той е частен и изобщо няма нищо общо! Говоря като цяло.
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 1:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

Ами това е едно от най-големите неразбирателства май. Повечето от нас харесват Хари Потър. Или поне не го мразят. Просто не сме толкова запалени колкото преди.
Predator-S
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 1:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

~EL~ написа:
Някога да си прочел, че съм се оплакала от отношение в свободната?

Ами някои от последните ти постове в РП ми се сториха доста нападателни и категоризиращи. Освен това имам спомени, че настояваше за затягане на правилата и т.н. Но както и да е, да не издребняваме. Аз затова създадох тази тема, да си изясним нещата веднъж завинаги. Естествено, метресата се постара да развали всичко. Сега, както казах и преди, ако геш има поне малко достойнство, ще заключи форумът и няма да има повече гавра с труп. Потър-Мания заслужава покой.
_Sunshine_
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 1:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

супер тъжно
gesh
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 3:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Predator-S написа:
Сега, както казах и преди, ако геш има поне малко достойнство, ще заключи форумът и няма да има повече гавра с труп. Потър-Мания заслужава покой.

Отдавна искам да го направя, но това не е мое решение. Тук съм админ само заради изцепката със "За книгите". Мога единствено да пиша на Алекс. Предполагам, че просто скоро не се е сещала за форума. Иначе всичките й условия форумът да се затвори се изпълниха.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
virosh
МнениеПуснато на: Пон Юни 25, 2012 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Вярно, да се затваря, да се изчисти и да изглежда що-годе прилично за историята.

Мистрес, пий си хапчетата Wink Ел много добре ти го каза-няма как да съдиш за някви хора по това какво мислят за теб, нито да ги наричаш хлебарки без да познаваш повечето, нито да обобщаваш за всички. Нямаш си идея просто колко са интелигентни хората в другия форум, и колко жалко се държиш само напоследък
МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2012 1:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

E=mc²

Местожителство: in the neon forest, taking drugs in psychic defense

Felina написа:

Имало едно време една група другарчета, които много искали една мома да им пуска да си правят кефа с нея, а тя не щяла, щото много миришели. Те искали, тя не щяла, те напъвали, тя пак не щяла, тръшкали се, не щяла, насила пробвали - пак не станало; междувременно момата останала без приятели, щото всички, дето понечвали да се приближат, бързичко побягвали отвратени от вонята на компанията мераклии, дето се въртели край нея нон стоп. Та един ден на момата й писнало и ги натирила с гьостерицата. Събрали се те обидени след това и подир няколко дни обясняване един на друг как не те са виновни, а тя, решили да си вземат една гумена кукла и да я облекат в същите дрешки като на момата, та да си я онождат спокойно, без да им възразява. Речено-сторено, залепили на куклата един етикет с името на момата, накиприли я в същата премяна и заживели в дружни усилия да си повярват, че оправят истинската. Само дето и ние, и вие знаем колко е тъй тая работа.

Въх. Чела съм ти фиковете и, откровено казано, имам наистина много хубаво мнение за писателските ти способности. 'Що ти трЕбеше да изплющиш тая лоботомирана от елементарна когнитивна стойност цапаница? Не че ще си мисля, че пишеш по-лошо, ма просто си падаш под нивото с тая аканица Very Happy Как да е - не го казвам със злоба, а с разочарование, 'щото очаквам от човек, който ми е направил толкова добро впечатление, поне наночастица адекватност...

Само да вметна елегантно, че темата с миниатюрите е МОЯ, идеята и концепцията са МОИ и немам нищо против да се люшкат из необятния космос от интернет дришни с или без мое съгласие. Разбира се, това няма да успокои осторожния дух на Mistress, но пък, надявам се, всички са наясно, че се интересувам от нейните плювания... пардон - мнения, толкова, колкото Наполеон се е интересувал от гоблени и бродерии. За сметка на това й пожелавам крепко здраве и функциониращи слюнчени жлези, за да може да продължава все така успешно да ни залива с излишъци от въпросния секрет.

Ел, мощен респект от моя страна за всяко едно твое мнение в темата! Прекрасна си и скриваш шапката на всички останали, писали тук (bow) И това е единствената част от поста ми, която НЕ е ташак.
МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2012 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Mistress написа:
Predator-S написа:
Mistress написа:
вие и след милиони години, няма да сте способни да измислите нещо толкова брилянтно.

Exactly my point^^
Laughing Laughing Laughing

Но не плачете. Не сте виновни вие. Природата си знае работата и някой, като моя милост е дала повечеCool, а други е ощетила. Какво да се прави? Природни закони.

umruk podpira 4eloto mi
violet hill
МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2012 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Шейново 1504

ShemeT
МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2012 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Не знам как не сте го докарали до съд още...
Halinor
МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2012 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: №4 Privet Drive

Soon.
little_wizard
МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2012 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: ~On the moon~

Галя написа:
ох не знам как не ви писна да се занимавате с тези глупости

за пръв път съм съгласна с галя Shocked

леле тамън се бях натровила с тези глупости и дори не можех да повярвам какви простотии пишат хората тук
и с всяко следващо мнение очите ми се разширяваха все повече и повече и някво ми идеше да повърна вече
и изведнъж пичове...

ЕДНО НОРМАЛНО МНЕНИЕ!!!

може ли,ако не възразявате да спрете да се заяждате за копчето и запетайката
и да си живеете мирно и задружно като племе бушмени
и да не се карате за малоумни неща и да спрете да си мислите че вие сте правите (щото не сте,ама никак)
и да се научите малко на толерантност

ами ще седите и ще спорите тука като двегодишните
за тва кой бил крив и кой бил прав и кой лижел задниците на сульо и пульо
и някви други откровено тъпи и смешни неща

щото презирате teen problem ама честно казано там е къде-къде по-добре от колкото тука

mims_potter написа:

Ако всички ние в тоя форум сме твоите Кракодържатели, не бихме те отрязали. Може и да си сбръчкан, напукан и миризлив крак, но си нашият сбръчкан, напукан и миризлив крак.

Не преяждай.Има хора,които нямат какво да ядат.
Потърмания е реалния живот.Всичко останало е илюзия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща Страница 6 от 8

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov