Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 the^giirl^who^hate^you [представяне] « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Ofell
МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2012 11:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Аз не слушам тупак и рап и хип хоп по принцип,но ако тази благородна постъпка с кроасана и скитника е повлияна от музиката му-наистина си заслужава да го слушаш Smile Хубаво е да помагаш на хората и да те трогват такива неща. А относно змиите...замисляла ли си се,че може да притежаваш скрита дарба като тази на Риддълчо и Хари Laughing
МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2012 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Никфа идея кой си. Rolling Eyes
И къде учиш?
Ама май съм те виждала някъде...
МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2012 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Ofell написа:
Аз не слушам тупак и рап и хип хоп по принцип,но ако тази благородна постъпка с кроасана и скитника е повлияна от музиката му-наистина си заслужава да го слушаш Smile Хубаво е да помагаш на хората и да те трогват такива неща. А относно змиите...замисляла ли си се,че може да притежаваш скрита дарба като тази на Риддълчо и Хари Laughing

Веднага отивам в софия във зоопарка да проверя. Very Happy

Колкото до тупак, заслужава си всичко за него. Wink Така де, нещата са смислени, ясни и точни. Wink
А не като една песен за Азисчо, дето пееше за някакви на Сен-Тропе или нещо такова... Neutral
МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2012 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Vidin

Излизала ли си извън България? Ако да къде?
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kentavarvd_HP
МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2012 11:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

the^giirl^who^hate^you написа:
Никфа идея кой си. Rolling Eyes
И къде учиш?
Ама май съм те виждала някъде...

Английската
Ofell
МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2012 12:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

the^giirl^who^hate^you написа:
Ofell написа:

Веднага отивам в софия във зоопарка да проверя. Very Happy

Колкото до тупак, заслужава си всичко за него. Wink Така де, нещата са смислени, ясни и точни. Wink
А не като една песен за Азисчо, дето пееше за някакви на Сен-Тропе или нещо такова... Neutral

Хахаха от Азисчо вярвай ми всичко е по-добре. А то да беше само една песен .... :Д
А харесваш ли Том Риддъл (преди да стане Волдемор) като образ и визия и във филма? Embarassed
МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2012 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Във филма не мисля, че изглежда толкова красив, колкото го описват в книгите. Имам си своя представа за него и искам да се омъжа някога за такъв, но може би със сини очи. Rolling Eyes
Иначе Волди май се оказа някак по-смел от Дъбми. Той поне си признаваше какво е правил. А ДД само накрая. Живя няколко години в страх и накрая си призна. Ами не знам, не мога да си го обясня и аз. Neutral

Днеска ме поздравиха във Фейса със песен на Азисчо. Neutral И аз изтрих поста от стената ми. Rolling Eyes
МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2012 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Laughing Laughing Laughing Добре си направила. А относно Том Риддъл и Волдемор-в много отношения е потъпвал по-смело от Дъмби,въпреки,че много го уважавам. Все си мисля,че ако Том не беше избрал тъмната си страна щеше да е много готин човек сто пъти повече от Хари и останалите Smile
МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2012 8:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Ъм, и кога Волдемор е постъпвал по-смело? Той винаги е живял в плен на страховете си, а Дъмбълдор не се поколеба да умре, защото сам е казвал, че смъртта за него не е страшна Wink
МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2012 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

virosh написа:
Ъм, и кога Волдемор е постъпвал по-смело? Той винаги е живял в плен на страховете си, а Дъмбълдор не се поколеба да умре, защото сам е казвал, че смъртта за него не е страшна Wink

Ами примера с хоркруксите не знам дали е уместен пример,но все пак ще го дам. Мисля,че нито един от другите магъосниците не е успявал до сега да направи подобно нещо с душата си за да може да умре изцяло само ако се намерят и унищожат всички хоркрукси. Това е малко по-странен,но все пак признак на смелост да рискува себе си за подобно нещо...можеше опита му да е неуспешен и да се случи нещо съвсем друго. По-лошо от смъртта....
Смелост е и че е започнал от млад да се интересува от черните изкуства,които някак винаги са били приемани със страх и са били считани за строго забранени. Но той е искал да научи повече за тях и без да има предразсъдъци е намерил начин. Това, че Том после се превръща в толкова ужасно нещо като Волдемор и през целия си живот е мразел мъгъли,защото той самия е такъв и според мен до някъде мрази и себе за това и е нещастен, е друг въпрос. С това и аз не съм съгласна. Но аз говоря като цяло за Том-магъосник и човек почти колкото всички останали. И съм сигурна,че ако не беше направил този избор щеше да е не по-малко достоен от Дъмбълдор.
МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2012 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

virosh написа:

Това е едно, ама поне Волдемор като трепеше наред от всички се знаеше. Колко то Дъбмълдор... еми падна ми в очите, после пак се вдигна.. Rolling Eyes
Абе и двамата не са смели, ама не са и страхливци. Wink
МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2012 3:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Дъмбълдор се е страхувал само от едно нещо-от миналото си. Волдемор се страхува от смъртта и от страха. И тези хоркрукси ги прави, защото си мисли, че така си гарантира власт и вечен живот, не защото е някакъв смел експериментатор. Той уврежда душата си неноправимо, в тази си мания, породена от страх. Докато Дъмбълдор гради, Волдемор разрушава. А Том си е бил извратен от малък, не знам къде видя за достоен момче, което изтезава по-слабите, интересува се от черни изкуства, отмъщава, злобен е, нагъл е, коварен е, и избива сума ти хора, дори още преди окончтелно да се превърне в тази развалина, без нос и с вид на влечуго.
МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2012 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Цитат:
Абе и двамата не са смели, ама не са и страхливци.

((((((((((((((((:
МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2012 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Half-blood-princes написа:
Излизала ли си извън България? Ако да къде?

Това го виждам чак сега. Shocked

И не, не съм. Sad

МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2012 1:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

virosh написа:
Дъмбълдор се е страхувал само от едно нещо-от миналото си. Волдемор се страхува от смъртта и от страха. И тези хоркрукси ги прави, защото си мисли, че така си гарантира власт и вечен живот, не защото е някакъв смел експериментатор. Той уврежда душата си неноправимо, в тази си мания, породена от страх. Докато Дъмбълдор гради, Волдемор разрушава. А Том си е бил извратен от малък, не знам къде видя за достоен момче, което изтезава по-слабите, интересува се от черни изкуства, отмъщава, злобен е, нагъл е, коварен е, и избива сума ти хора, дори още преди окончтелно да се превърне в тази развалина, без нос и с вид на влечуго.

Напълно подкрепям това.

Може да ти се стори тъп въпроса - любима плюшена играчка? Каква и защо тя ти е любима?

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща Страница 4 от 5

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov