Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 positively inclined « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
spiral static
МнениеПуснато на: Пон Ное 28, 2011 12:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

;o господин йосиФОФ, съобразявайте неудобните си въпроси, в ефир сме

разбира се, че ще успее, по последни данни, само с помощта на зеления карабавандър от букурещката шалавндра известен още като пешо тупалката малкия терлик
spiral static
МнениеПуснато на: Вто Ное 29, 2011 6:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

http://www.youtube.com/watch?v=kdj7RlPPQfg&ob=av2n
айййх <3 демит.
spiral static
МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2012 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

[02:42:30] стоп на разнообразието: strah me e >>
[03:01:05] стоп на разнообразието: tursia edna pesen na COLDPLAY bratle shtyoto neska ia chuh po radioto i mi se e zabila v glavata i sega ne znam kak se kazva dammit
[03:01:30] стоп на разнообразието: no niakva mi e tochno tip moment deto imash prehod mejdu loshi i hubavi misli
[03:01:34] стоп на разнообразието: DRAMATICHNIAT MOMENT
[03:01:43] стоп на разнообразието: v koito neshtata leka poleka se proiasniavat
[03:01:52] стоп на разнообразието: i niakakvi sluchevi luchi prokarvat

http://www.youtube.com/watch?v=W0uqLM1uj_k&ob=av2e

мисля, че подсъзнанието ми прати сигнал, че тогава е правилният момент да слушам тази песен, не знам как се случи, че точно в тогава се сетих за нея, нямам друго обяснение за нещата.

I'm so scared about the future and I wanna talk to you
Oh I wanna talk to you
You can take a picture of something you see
In the future where will I be?
You can climb a ladder up to the sun
Or write a song nobody has sung
Or do something that's never been done

:3

naposleduk dosta se zaribiavam da pravia teia neshta, nishto che sa neskoposani, ama super priatno chuvstvo s toia fotoshop da si draskash ;o
monkey
МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2012 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

<3
spiral static
МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2012 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

http://www.youtube.com/watch?v=kmZAsLMUuPw&feature=related
напоследък това е албумът, който не мога да вървя по улицата без да съм слушала поне няколко песни от него по поне веднъж, заеби ти.
why stand on a silent platform?
FIGHT THE WAR, FUCK THE NORM
освен това в такова .. революционно време :Д влиза чудесно :3

така, друго.
тея дни действително осъзнах, че човек е способен да достигне много далеч в себе си, извън себе си, направо в космоса по съвсем естествен начин, без наличието на каквито и да е помощни средства.
как го разбрах ? преживях го :Д (доста драматично изказване)
значи.
става дума за една духовна практика, която включва само и единствено дишане, но не е добра идея човек да го прави сам вкъщи, защото това което може да предизвика е МАЩАБНО.
гледах как хората крещят, танцуват, пеят, смеят се, плачат и какво ли още не по време на въпросният сеанс, а когато дойде моят ред бях тотално объркана и несигурна, че въобще искам да опитам, НО!
трябва да отбележа, че по-силно трансперсонално преживяване не съм имала и тотално много си заслужаваше.
какво представлява?
нарича се холотропно дишане и струва доволно количество пари да се отиде на такъв семинар; идеята е общо взето постигане на някаква цялостност, освобождаване от разни блокажи на тялото и на съзнанието, ъъ ..
доста творчески личности са се вдъхновили от въпросната практика; фор екзампъл х.р. гигер (швейцарски художник, чийто неща са болни като света, alien например.), стивън спилбърг и още куп други гении. причината е, че действително действието е подобно (предполагам) на някакъв психаделичен наркотик. (примерно с лсд го сравняват) и може да те върне в утробата на майка ти, ако щеш. или да те заведе на друга вселена или всъщност да ти се случи нещо, от което очевидно тялото и умът ти се нуждаят по един или друг начин.
при мен се случи следното нещо:
първо адски брутално ми се схванаха ръцете, до болка! сгънаха се сами и бях като парализирана едно известно време, въобще нямах контрол над тях, трябваше просто да го издържа и да продължа да дишам. в един момент си казах, не, трябва това да премине и започнах да се опитвам да ги мърдам. когато се отпуснаха .......
заеби. жалко е как нямам пълен спомен от всичко, което ми се случи. все едно съм имала най-якото напушване на света и не помня почти нищо; но частичното което знам е, че
визуализирах доста неща, не като да си ги представя само, ами съзнанието ми само ме водеше при тях. рисувах коне на поляна, докато свилен до мен си потропваше по земята и в един момент явно си създадох някаква като тея трипи анимациите с много преплитащи се едно в друго форми, животни, хора, сливи и тн. в един момент имах усещането, че съм ВЛЯЗЛА В ТЯЛОТО НА КОТКА ;д помня, че се смях доста, но нямам идея защо. :Д
спектакъл от цветове и звуци; хем бях на земята, хем бях далеч от себе си; като се 'събудих' се чувствах като най-щастливия човек на света и единственото, което ми идваше на ум беше 'mind=blown LITERALLY' ;d жалко жалко жалко, че не мога да си спомня всичко и че не мога да живея в тоя свят, който може да бъде колкото страшен и болезнен толкова великолепен;
тъй като семинарът беше в 2 дни, вторият също си беше много сериозно преживяване; отново схващането в ръцете и болката, този път даже по-продължително, но след това отново бях в рая; през цялото време имаше супер много светлина около мен, не знам дали беше слънце или .. ениуейс, бях при някакви пирамиди ;о схвана ми се и кракът, болеше зверски, но като отмина все едно получих оргазъм на крака. :Д после влязох в едно огромно око и разглеждах отблизо зеницата му, мисля че пак се получи като анимация, когато продължих да дълбая в него.
помня и че по едно време от някъде ми проблясна една свастика, ама не тази на третия райх, ами обърната на другата страна ;о не знам защо. не знам.
до този момент и 2та сеанса имаше музика някаква тип шаманска, племенна, тъпани, работи, ама интензивна работа. после пуснаха доста по-спокойна, но мега вибрационна. направо имам чувството, че тогава съвсем ме нямаше в тялото ми, нито имах мисли, нито емоции, нито тяло, намирах се в ..пространството.. ;о пак беше мега светло, ама с преливащи цветове, знаех само че се чувствам в абсолютна хармония и че никога не искам да излизам от нея. :3

всичко това звучи повече от нелепо :д но е факт, дишането си ебава майката :д

http://www.youtube.com/watch?v=DB-3-TVjrxU
някаква абсолютна лудост е и това парче. >><

колко се радвам, че този пост е тл;др, щото малко ми е некомфортно, че можете да го четете и едновременно бих искала да го споделя ;о

tova dosta napomnia na edna chast ot prejiviavaneto hah
Predator-S
МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2012 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

баси. якото.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
spiral static
МнениеПуснато на: Сря Фев 08, 2012 2:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

лъжичка паничка
тиганче
КОЗЛОДУЙ
сега
мислите ми вървят безкрай като трамвай на калай
квазимодо е всъщност много модерен тип който има домашен плъх в гардероба на втория ред третара саксия
верблюд
таласъми о не
кен гуру едно гуру което е кен освен всичко
или е гуру на кенчета
грънчар чаровен грън г РЪН РАБИТ РЪН битият ра
равиоли виоли оливия световъртеж тир бушон бухалка
БУХАЛ-КА БУ-ХАЛКА касандра сандък сандвич
САНД вич ВЕРНИЯТ ОТТГОВОР Е Б
варен варан вари вариоли имали такова нещо като вариоли :Д
а знаете ли че всяка цигара е гара за цигани :Д или че цигани звучи като тигани или че ШКАФ
ФАКШ
ФАКС
чаройдейка
какво по дяволите е чародейка
крокодил
spiral static
МнениеПуснато на: Пет Фев 17, 2012 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

http://www.youtube.com/watch?v=K-tSpe2aU88&feature=related
това . ме . убива .

http://www.youtube.com/watch?v=hSsjxbRxgqY&context=C320fd75ADOEgsToPDskLTH8OS6N4LeWCWP0Nfx1zg

това . ме . убива .

искам да си направя класация от музика, която ми размества вътрешностите, но в момента ми е сложно, но началото ми е силно, така или инак. пинк флойд май мога спокойно да ги номерирам цялостно

http://www.youtube.com/watch?v=jYaBTAEluJM

доста ми се ще да се науча на люсид дрийминг
май често казвам 'ще ми се' |:
объркана съм напоследък

;d
incinerator
МнениеПуснато на: Нед Фев 19, 2012 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

devotional е супер великото турне
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
incinerator
МнениеПуснато на: Нед Фев 19, 2012 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

татко ми е разправял как в гимназията (английската) трябвало да пишат някакъв разказ за домашно и един негов съученик съчинил история, в края на която клиентът казва на продавачката "let me see you stripped down to the bone"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spiral static
МнениеПуснато на: Нед Фев 19, 2012 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

da, ti mai mi go beshe pratil :3 i posle oneia snimki ;O ff

neska e tolkova gotino izglejdashto tva vreme, даже не е неделно :<

http://www.youtube.com/watch?v=Pt1Ef_ai_C4
;д a това :Д не знам
spiral static
МнениеПуснато на: Нед Фев 19, 2012 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

уау :о а имаш ли идея историята каква е
spiral static
МнениеПуснато на: Пон Фев 20, 2012 12:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

даже никак не е неделно ^^
http://www.youtube.com/watch?v=gYZA7pn6WM4
чувствам се като лимонът в чайчето с канелата
spiral static
МнениеПуснато на: Сря Мар 07, 2012 12:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

ако намеря начин да ми проработи грамофонът ще я слушам докато не остане нищо от нея ;о
Predator-S
МнениеПуснато на: Сря Мар 07, 2012 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Harvester of Sorrow

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща Страница 3 от 4

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov