Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Хари Потър Новини « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Vortep
МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 2:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Местожителство: София

Даниел Радклиф се сгоди за приятелката си Розан Кокър. Тайно са излизали вече една година, като днес и е пискал ръката.
доккайто
МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Доста интересни concept arts от "Част Първа"
МнениеПуснато на: Сря Авг 24, 2011 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

P.S. http://www.snitchseeker.com/harry-potter-news/harry-potter-cast-in-tinker-tailor-soldier-spy-page-eight-great-expectations-85192/
Нямаше да ми е толкова интересно, ако бяха някои от второстепенните - но Дъмбълдор, Скримджър и Волдеморт в един филм, който е правен от режисьора на четвъртия филм!?
МнениеПуснато на: Чет Ное 03, 2011 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Цитат:
Британската писателка Джоан Роулинг, автор на серията книги за Хари Потър, обмисляла да "убие" един от главните герои в поредицата - Рон Уизли, съобщи в. "Гардиън".

Това Роулинг е разказала в интервю за Даниъл Радклиф, което трябва да се появи на DVD с втората част от последния филм "Хари Потър и Даровете на смъртта: Част 2".

Роулинг е признала, че първоначално не е планирала някой от тримата главни герои да умира, но в даден момент променила мнението си. "Наистина си го помислих и се спрях на Рон" - заявила Роулинг.

Желанието да "убие" един от главните герои, Роулинг е свързала с депресията, обхванала я по средата на написването на поредицата. По думите й тя искала това да е Рон напук на читателите, но въпреки че я обзели подобни мисли, никога не би могла наистина да го стори.

Преди Джоан Роулинг бе признала, че най-любимият й герой от книгите е самият Хари Потър, въпреки че повечето почитатели на поредицата предпочитат най-вече Рон Уизли.

В САЩ премиерата на "Хари Потър и Даровете на смъртта: Част 2" се състоя на 15 юли 2011 г. Още през първия ден от появата си на екран, лентата постави рекорд в САЩ, събирайки от продажбата на билети 92,1 милиона долара. Лицензираното издание на втората част от филма "Хари Потър и Даровете на смъртта: Част 2" ще се появи в продажба този месец. БТА

МнениеПуснато на: Чет Ное 03, 2011 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

ей за това ме дразни че измря толкова народ накрая, щото като цяло смъртта в тая книга няма някакво дълбоко значение, освен очевидното.
просто за драматичност е трябвало да си набележи няколко души

а под очевидно имам предвид че "борбата със злото взима жертви" бла бла не е достатъчно! няма да и простя фред пък
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MPCooL
МнениеПуснато на: Съб Ное 05, 2011 12:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Люлин Сити

Аз не мога да и простя, че остави Хари жив.

"Оооо Света Роулинг вземи си Хари и ни върни Фред (или който и да е друг, дори и совата)!"

The Petrusenko Experience blog: http://petrusenko.zxq.net
http://www.facebook.com/martin.s.petrusenko
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
potter-mania-sofi
МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2012 6:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър

Актьорът Даниъл Радклиф най-вероятно ще си носи собствена тоалетна хартия, ако му се наложи да пътува до Азия, след като е разбрал, че на местния пазар ще се появи санитарен продукт с лика на Хари Потър - филмовия герой, който го направи известен и богат, пише в. "Сън".

Радклиф едва ли е останал доволен, когато е научил, че маркетинговите босове са дали разрешение ликът на момчето-магьосник да бъде отпечатан върху тоалетна хартия за азиатския пазар. Надеждата на младия актьор е, че няма да види лицето си и върху друг продукт, като например презервативи, които също в крайна сметка могат да се озоват в канализацията.

"Чух, че ликът на Хари Потър ще бъде отпечатан върху тоалетна хартия, което никак не е приятно. Не съм виждал продукта и не знам до каква степен това е комплимент. Надявам се лицето ми да не се появи и върху презервативи, защото смятам, че това е неуместно", казва Даниъл Радклиф.

Младият британски актьор натрупа състояние от осемте филма за приключенията на Хари Потър и признава, че не е в позиция да поставя под въпрос маркетинговите методи на компания "Уорнър брадърс".

През изминалото десетилетие различните продукти - дрехи, кукли и игри, свързани с филмовата поредица за Хари Потър, се оказаха златна мина за компанията.

МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2012 8:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

хахаахахаха
gesh
МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2012 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Това ми направи деня Laughing
Пускам го в сайта!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vuvuzela
МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2012 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

виж дали е достоверно все пак

не мисля :Д
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2012 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Това е новина от миналата година още, която доста дълго време се въртя в интернет.
Ако толкова си закъсал за новини само отвори Мъгълнет и ще намериш доста, които не са публикувани никъде в България.
Не че някой, който ще се заинтересува, изобщо влиза в сайта, така че няма голямо значение.
gesh
МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2012 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
Това е новина от миналата година още, която доста дълго време се въртя в интернет.
Ако толкова си закъсал за новини само отвори Мъгълнет и ще намериш доста, които не са публикувани никъде в България.
Не че някой, който ще се заинтересува, изобщо влиза в сайта, така че няма голямо значение.

е, щом е толкова старо, няма.

аз не пускам новини, щото никога не съм се уговарял да пускам всъщност. просто реално нямаме новинари. аз бях само като редактор там. и като знам наистина колко хора ги четат...
Върнете се в началото
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2012 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Е, "толкова старо" - от преди една седмица най-много. Но наистина е от миналата година.
gesh
МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2012 10:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
Е, "толкова старо" - от преди една седмица най-много. Но наистина е от миналата година.

офф, още не съм свикнал, че миналата година е преди няколко дни Laughing

на сайта е вече
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща Страница 2 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov