Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2
 Wanted dead or alive [Mistress - представяне] « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Пон Яну 03, 2011 11:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

от 8 страници на една.

вижте, всичко това ще го кажа за последен път. след това ще раздавам банани. на човек да му писне от вас.

Mamssey Jace
Qitah
miss_gaga

нямат повече право да пишат в тази тема. видя ли техен пост тук, едноседмичен бан.
първите двама заради нападки, гага защото не си затвори устата и защото постоянно ги предизвикваше. като за първи път, мистрс създаваше най-малко проблеми.

гага, не пак, а отново ти казвам да пишеш на кирилица.

то вашето вече не е нахалство, а наглост.

edit:

напълно съм сериозна за бановете. гага беше първата да отнесе един. да видим сега кой ще я последва.

и нищо не ми пречи да добавя други към списъка на тези които нямат право да пишат в темата.
Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Luni4ka
МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2012 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Somewhere near the sun

Ето малко и от мен:

1. Ако можеше да не си човек, а нещо друго (всичко на света - река, самолет, тебешир) какво би била? Защо?

2. А ако можеше да се върнеш назад във времето и да изживяваш един и същи ден отново и отново, кой ден би избрала.

3. Кое предпочиташ да е винаги петък или винаги неделя. Но ако не знаеш, че този ден ще се повтаря завинаги.

4. Ако видиш на улицата котка, която е хванала врабче, ще го спасиш ли?

5. Любимият ти цитат от книга. =)))

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2012 7:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

Ехаааа, какви въпроси само...

1. Ако можех да не съм човек, бих била вълк. Вълкът е любимото ми диво животно.. Те са уникални същества. Но, ако имаш предвид неодушевен предмет...Тогава бих била огледало. Казват, че огледалото притежава мистични сили - отразява истинската същност на човек.

2. Мразя времевите примки, така че не бих искала да бъда затворена в такава. Няма смисъл. Човек трябва да си живее живота и да продължава напред, да се учи от грешките си, да пази спомени за хубавите неща, които са му се случили. Но смятам за нередно да се затвори в един единствен момент, колкото и да е прекрасен за него.

3. Мисля, че вече ти отговорих на този въпрос. Но, понеже има условие "ако не знам, че ще се повтаря", тогава - Неделя. петък - макар и последен ден от работната седмица, все пак е делник. Докато Неделя си е почивен ден и ми е любимият ден от седмицата.

4. Имам много любими цитати от книги, но може би един от най любимите ми е следният:
"В прошката има магия. Магия, която лекува. В прошката, която даваш и, още повече, в прошката, която получаваш." Това е от "храмът на ветровете", четвърта книга от серията "Мечът на истината" на Тери Гудкайнд.

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2 Страница 2 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov