Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща
 Wanted dead or alive [Mistress - представяне] « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Mistress
МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 8:53 pm    Заглавие: Wanted dead or alive [Mistress - представяне] Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

Понеже старата ми тема бе пълна с какви ли не глупости, помолих тъпата ни администраторка да я изтрие, за да си направя нова и запазих само най доброто от нея – въпросите, на които си заслужава да се отговори. От сега нататък ще отговарям само на смислени въпроси, така че мислете му какво питате, ако искате да получите отговор.

Аз съм Диана Шишкова, на 22 години и половина. Живея във Варна от както съм се родила. Уча във Варненски Икономически университет, специалност Туризъм, трети курс.

Това е най-важното, което трябва да знаете за мен...

Цитат:
1. Кой ти е любимият цвят
а) за очи
б) за дрехи
в) за интериор на жилище (стая)
2. Гледаш ли телевизия?
3. А сериали? Какви?
4. Ходиш ли на кино или предпочиташ да пиратстваш ? (то пък кой не го прави в днешно време)
5. Каква музика слушаш - конкретни изпълнители и групи?
6. Любима песен?
7. Имаш ли домашен любимец? А Искаш ли да имаш? Какъв?
8. Излизала ли си от милата ни родина? Къде си ходила?
9. Искаш ли да емигрираш? къде? Ако не искаш - ЗАЩО?
10. В къща или апартамент живееш? Искаш ли да си смениш жилището? Защо? Къде искаш да живееш? Пак защо?
11. Как се зариби по ХП?
12. имаш ли други любими автори?
13. Каква искаш да станеш като завършиш?
14. Би ли се омъжила? Или предпочиташ съжителство на семейни начала?
15. Искаш ли да имаш деца? колко?
16. Какъв родител мислиш, че ще си? Би ли повторила модела на твоите родители?
17. Трифон Зарезан или Свети Валентин?
18. Хелоуин или деня на народните будители?
19. вярваш ли в Дядо Коледа? А в Бог? А в нещо изобщо?
20. Интересуваш ли се от политика? каквно мислиш за волен Сидеров? А за Бойко Борисов?
21. Имаш ли си гадже в момента?
22. Обичаш ли цветя? какви?
23. Обичаш ли изненадите?
24. Какво мислиш зао натегачите? досадниците?
25. Иска ли ти се да ме убиеш с камъни в момента?
26.Забравих да питам - любим актьор/актриса?
27. Имаш ли си мото или девиз в живота? какъв е?

1. Любим цвят
а) за очи и то мъжки на-вече е сиво или маслено зелено.
б) за дрехи - алено червено, черно, бяло
в) за жилище/стая - предпочитам принципа на контраста и за това бих съчетала нещата по два начина: 3 стени в пастелно лилаво и една в кралско лилаво. Или 3 стени в цвят слонова кост и една в шоколадово кафяво.

2. Гледам телевизия.
3. И сериали гледам. сега по телевизията следя "Стъклен дом" и "Момичетата Гилмор" иначе гледам други "дневниците на вампира", "Самотно дърво на хълма", "Свръхестествено", "Касъл". Гледах и "Тюдорите", но ми писна от историческите неточности.

4. Не предпочитам да пиратствам, но го правя. Извинявай, но не може във Варна, която наброява около 500 000 души да има само три кина, пир това две от тях да са извън центъра на града, а в третото да не пускат нищо ново. А пък в двете кина билета да е по 8 лева. Иначе бих предпочела да ходя на кино и да гледам филмите на голям екран, защото усещането си е друго. Но пък като изключим Хари Потър, нищо друго не си заслужава да отида и да дам 10 лева (включвам и пътя с градския транспорт) за да го гледам в киното. И защо след като мога да си го дръпна и да си го гледам безплатно вкъщи. Да, сигурно не ечестно спрямо производителите на филмите, защото така те губят пари, но пък да се замислят малко компаниите, които внасят филми у нас, защо се получава така. Може и да излюпят нещо по въпроса...ако искат.

5. Ще избегна ужасната дума "всичко" и ще кажа следното: като стилове слушам рок, метъл - но не хард, поп и ретро. Не слушам чалга, техно и по принцип избягвам черното. Случав ми се да слушам и класическа музика - разбирайте композиторите, с които ви тормозят (тормозеха) в часовете по музика в училище. Например обичам Вивалди, Шопен, Шуберт. От хората и групите, които ще ви се сторят познати - Джон Бон Джоуви, Таря Турунен, Nightwish, но с Таря, Евънесънс, но с Ейми Лий и т.н.

6. Лубими песни, но не задължително в реда, в който ще ги подредя. И това че харесвам определена песен, не означава, че харесвам всички песни на този певец или група.

Cherry Pie - Warrant
Carry on my wayward son - Kansas
Wanted dead or alive - J. B. Jovie
Blaze of glory - J. B. Jovie
Rock of ages - Def Lepperd
Kashmir - led Zeppelin
Wish I had an Angel - Nightwish
Seer - Tarja Turunen
I walk alone - Tarja Turunen
Bring me to life - Evanescence
My Immortal - Evanescence
Call me when you're sober
Everytime we touch - Cascada
Because the night - Patty Smith
The show must go on - Queen
Viva pel lei - Andrea Bocelli
I surrender - Celline Dion
Lost in you - Suggerbabes

И още много много други в този дух.

7. Нямам в момента, но много ми се иска да имам сибирски вълк или лабрадор.

8. Излизала съм. когато пеех в хор, ходихме на турне. Била съм в Белфор във Франция. Също в Германия, в едно малко градче до Франкфурт на Майн. Иначе съм била в Будапеща (Унгария), Виена (Австрия), Страсбург (Франция), Кьолн (Германия).

9. Ами искам да емигрирам разбира се. Просто не си виждам бъдещето тук. Бих искала в Единбург, но на Острова по прницип е доста голям стандарта и е скъпичко. Иначе в Щатите и най вече в Канада.

10. Ами по принцип живея в къща, но понеже обитавам само втория етаж, бих казала, че е по-скоро апартамент. Искам да си сменя жилището, защото сградата, в която живея е на буквално 100 години и е бая старичка и вече почва да се разпада. Още не знам дали искам апартамент и ли къща. Би било да е добре в къща, която да е само моя, защото под мен и над мен няма да има хора. Но пък, ако си намеря някой шикозен апартамент и имам необходимата сума, няма да откажа. Защо? Ами в къщата ще се чувствам добре, понеже ще съм сама и ще ми е спокойно. Много ценя личното си пространство. Но понякога сигурно ще ми става много самотно, затова и апартаментът е добро решение.

11. Ами една съученичка ми даде да прочета книгите като бях на 14 и книгата сама ме зариби. Това вече е любов до живот.

12. Много обичам Тери Гудкайнд и неговата серия "Мечът на истината" и всичко свързано с нея, с изключение на сериала. голяма гавра направиха с него, макар актьорите да бяха добри. Иначе също много ценя Нора Робъртс. Невероятна е тази жена и любовен роман и криминале и семейна драма като пише, всичко е от класа. А пък една от любимите ми детски книжки, която е и за големи, е "Стас и Нели" на Хенрик Сенкевич (полски автор). Не бъркайте книгата с българския филм "Спас и Нели", който е за едно куче коли и една котка.

13. Ами Голямата си мечта ще я запазя в тайна, защото съм суеверна за някои неща. Уча туризъм и ми се ще като завърша да си намеря работа в сферата на развлеченията. Не аниматор, а по-скоро организатор на партита и празненства. затовма може и да уча връзки с обществеността като магистърска степен. но ако отида в Канада, определено ще запиша окултни науки - просто защото ми е интересно. тогавма може и да завърша докторантура по специалността. дори и да работя като келнерка. А и ще ми е полезно за понататъшните планове. Не ми пука особено дали ще съм сервитьорка или продавачка, докато си сбъдна Голямата мечта.

14. Ами още ми е рано да мисля за брак, честно казано. Но определено предпочитам да се омъжа, а не да живея ей така без гаранция. Е, като дете на разведени родители, определено мога да кажа, че хартиеният документ не дава гаранции и не може да те задължи почти с нищо, освен с да ти бръкне в джоба, но...Може би ще си променя решението в зависимост от човека, за който искам да се омъжа. Но съм сигурна в едно - ако се омъжвам за българин или в БГ, няма да правя сватба- Не обичам шумотевницата, която се вдига и категорично няма да позволя "да ме купуват". Аз да не съм някаква пържола в супера? Общо взето, ще му мисля като се появи подходящия господин.

15. да искам да имам деца. бих се радвала на трички, но и едно да си имам, пак ще съм доволна. Искам повече от едно, за да не расте детето само. Ако е само дете обикновено става егоист ( съдя по себе си).

16. Определено не бих повотрила модела на родителите си. И двамата сгафиха жестоко. И двамата изгубиха доверието ми. На единия не му пука въобще, а другия е като старшина от казармата. За мен на първо място е доверието между родител и дете. затова толкова харесвам "Момичетата Гилмор". те имат перфектната връзка родител-дете. Смятам, че презд първите седем години, детето трябва да бъде научено на прилично поведение и обноски. Тогава родителят трябва да е по-строг, да не угажда прекалено. Според мен привилегиите, които получава едно дете, трябва да се заслужат - така се научава да ги цени. А после между родителите и детето трябва да има пълно доверие. Родителите никога не бива да забравят какви са били те на възрастта на детето си и да се учат от грешките на своите родители. Онова дето казват "Мама и тати възпитават, а баба и дядо глезят" е тотално грешно. не бива да се допуска иначе всичките усилия на родителя отиват на вятъра. Смятам, че ще бъда един много уравновесен родител, който има доверие на детето си и няма да имаме неудобни или забранени теми за разговор. Но многжо неща зависят и от таткото, все пак. би било добре, с бъдещия ми съпруг да се синхронизираме и да не си противоречим. децата бързо се научават, че ако анстроят мама и тати един срещу друг, все ще получат желаното нещо от някой от тях. Което после има невероятно лоши последици върху общуването на детето с други хора и върху цалостния му мироглед. щото се сещате, че човек не може да има всичко на тоя свят.

17. Трифон Зарезан. Определено. Св. Валентин е за пазарната индустрия. тогава поне имаш оправдание да се отрежеш зверски. макар че от вино на сутринта глава много боли

18. Като патриот ще кажа Денят на народните будители. Но е забавно да отидеш на парти с маски. такива забави е имало в дворовете на кралете на Англия, Франция и Италия, още преди Хелоуин да набере популярност. Всъщност Хелоуин е келтски празник известен като Самхайн, на който се чества прибирънето на жътвата и не епрез есента, а през пролетта, но това вече са подробности. Испанците имат Деня на мъртвите, на който хора с черни качулки (които не са Смъртожадни ) се разхождат из града, правейки шествие до гробищата. Нещо като нашите Задушници.

19. В Дядо Коледа отдавна не вярвам. Да, една част от детето в мен отдавна умря (на около 10 годинки). В Бог? Ами...може да се каже, че вярвам в Бог, но не съм много по ходенето в църква, паленето на свещи и постенето (особено последното). Иначе в самия Бог вярвам, както и в ангели и демони и...най-вече вярвам в свободната воля на човек. Категорично не вярвам в предречеността и Съдбата.

20. Мнооого слабо се интересувам от политика. става ми интересно, когато дойдат избори и трябва да реша за кого да гласувам. винаги ползвам правото си на вот. Дори смятам че трябва да е задължително, а не по желание, но това е друг въпрос. Волен Сидеров е радикалист, който няма работа в българския парламент и в политиката въобще. За премиера - без коментар.

21. В момента си нямам гадже.
22. Обичам цветя. най- вече бели рози и орхидеи във всякакъв цвят.
23. Приятните изненади ги обичам. Не мисля, че има някой който да обича неприятните, така че и аз не съм изключение.

24. Нищо хубаво и за двата типа. Според мен натегачите са досадни. Да вземат да си преосмислят приоритетите, щото многото бутане нагоре по стълбичката може да г исрине долу. И да вземат да си прочетат или препрочетат "Стълбата" на Смирненски. А досадниците са си досадници. На тях и Бог не може да им помогне.

25. Съвсем не искам такова нещо. Relax and be happy

26. В момента любим актьор ми е Дженсън Екълс от Свръхестествено, слвед него се нарежда Кайл Шмид и Йън Сомърхолдър. Любима актриса - Анджелина Джоли си остава фаворита, но също харесвам и Тейбрет Бетъл.

27. Имам си. Той гласи "Бори се, за да постигнеш желаното, но не забравяй да се радваш на това което имаш в момента, защото винаги положението може да се окъка"

Всичко останало са любими спомени, които си заслужаваше да запазя.

~EL~ написа:
Ако Хенри поиска да му позираш в каква поза си се представяш?
Какъв цвят бельо носиш?
Какви бижута обичаш да носиш? Пръстени, гривни, от всичко по малко или по много и какъв стил?
Колко време ти отнема сутрешния тоалет?

Felina написа:
Имаш ли или имала ли си модели за подражание?
Коя черта в характера си харесваш най-много? А най-малко?

Ел
Знаех си, че ще ми зададеш такива въпроси. Затова исках да си първа.
Винаги съм искала да позирам на художник, а ако става въпрос за Хенри...Ами представям си се върху легло, с черни сатенени чаршафи, излегната в средата, краката събрани и опънати, левия върху десния, ръцете са над главата ми, лявата е хванала китката на дясната. Косите ми сса разпилени по възглавницата, а по тялото ми са посипани тъмночервени листенца от роза.

Обикновено нося черно или цвят шампанско сатенено бельо.

Обичам сребърни бижута повече от златни. Обичам висящи обеци, с малки камъчета или с нетрадиционна форма. Обичам масивни гривни с гравюри. От онези тежките. Не съм много религиозна, но наистина обичам кръстове - особено в готически стил. Обичам и бижута от камъни - аметист, корал, тигрово око, седеф. Харесвам полускъпоценните камъни и повечето мога да ги разпознавам.

Сутрешният тоалет включва душ, дездорант, обличане и КАФЕ и ми отнема 15 минути. Ако се гримирам са 20. Но рядко имам време за грим. Хубавмото е че съм красива и не ми трябва. Както си личи обаче, не съм скромна.

Felina
По едно време модел ми беше Анджелина Джоли, но тя бе по-скоро вдъхновение. Реших, че си заслужава да приличам повече на себеси, отколкото на някой друг. На косъм се разминах да си направя татуировка на дупето.

Най-много харесвам ината си. Защото навия ли си нещо на пръста не можеш да ме откажеш от него. Обаче има ситуации, в които направо го мразя.

~EL~ написа:
Добре, че Хенри рисува бързо, че така ще се схванеш в тая поза...
Тичала ли си навън, докато се лее проливен дъжд?
Правила ли си някога някаква драстична промяна във външния си вид?
В каква поза най - често заспиваш?
Хъркаш ли?

Да тичала съм и е върховно.
Да, в единайсти клас косата ми беше до средата на гърба, хванаха ме дяволите и я остригах на черта до брадичката, в оная прическа дето й викат каре.
Най често заспивам по гръб
Абсолютно и категорично НЕ хъркам. Само като се разболея и това вече е симптом, че съм болна.

Strawberry написа:
мислиш ли че някой освен родителите ти и роднините ти е готов да умре за теб?

За съжаление не мисля, че в момента до мен има такъв човек.

ДжифДжиф написа:
баща ти Изгрев ли се казва?

Да, тати се казва Изгрев. Кръстен е на баба си Пройка, което значи Зора.

Лу написа:

На мен първия път като го чух, ми прозвуча като прякор - Диана Изгрева. Laughing Не ме бий, знаеш, че те обичам.
Я ми кажи, кой е най - любимия ти спомен?

Няма да те бия. Дишай. Аз обичам да се представям с презимето си, защото фамилията ми наистина звучи абсурдно. Любим спомен? Хм...Имам толкова много такива че няма да се затрудня ако ми се наложи да извикам Покровител, но да избера конкретен не мога.

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
Ето и моят личен въпрос:

Белиш ли краставиците като правиш таратор?

Да, беля краставиците.

Felina написа:
абе, не че ми е важно как го ядете, но все пак

таратор без орехи = безалкохолна бира

Ди, ако можеш да вземеш втора специалност (и ако ти се учи още де), каква би била?

Втора специалност, ако ще я уча тук - английска филология, ако ще уча в чужбина, и по специално Канада - окултни науки или История на културата. Първата специалност изучава предимно демонологията - ще ми е интерсно да се занимавам с това в чисто академичен аспект (това къде ли съм го чувала - за чисто академичния аспект Laughing ). Втората изучава възникването и развитието на древните култури. Имахме го като дисциплина в първи курс и ми беше супер интересно. Учихме за египетската цивилизация. Беше супер!

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
Обичаш ли да си пъхах носа в чуждите работи?
Обичаш ли да си пъхаш разни неща в носа?
Гризеш ли си ноктите?
Ако имаш всезнаещи въшки, които ти подсказват на изпити, но си те хапят, ще опиташ ли да се отървеш от тях или ще ги оставиш да си живеят на главата ти?
Ако беше въшка на чия глава би живяла?
А ако Бог те осъди да бъдеш въшка, но ти позволи да избереш 5 потребителя от форума, които да въшлеят с теб, кого ще избереш?
А ако ти каже и да си избереш кой потребител от форума да хапете, на чия глава ще поискаш да ви прати?

Зависи в чии работи си завирам носа.
Не не си пъхам нищо в моя.
Не, отучих се от тоя навик.
Бих се отървала от въшките, ако не поодсказват за 6
Ако бях въшка щях да скачам от глава на глава.
Ако Бог ме осъди да съм въшка ще въшлея с теб, Анито, Лу, Зози и Ел.
Ще хапя главата на...ами на един определен човек, чието име ще запазя в тайна.

~EL~ написа:
Еееееййййй!!! Мишооо, к'ви са тия въпроси, а?? На Диа и' е позволено да въшлее само с мен!!!
Кой ти е любимия парфюм?
Кое е най - досадното нещо на света за теб?

Кой те излъга?^^

Любимият ми парфюм
дамски - CTrue amethist
мъжки - Хюго Бос
Най-досадното нещо на света за мен - да ми задаваш ей такива въпроси като тоя. Шегичка. Не мога да се сетя в момента.

Цитат:
Щом искаш отговори на същите въпроси, ще ми е интересно да чуя. И не си мисли, че не знам каква е целта ти. Искаш да те питам какъв сладолед обичаш, за да знам и да те черпя такъв когато дойда във Варна, нали?

Eх, Мишо, разкри ме Laughing

Затова ти казвам направо, че любимият ми сладолед е шоколадовия.
От старите екшъни най- харесвам Смъртоносно оръжие - всичките 4 части. А чух, че ще правят и пета. А също така харесвам и първа част на Умирай трудно. Тя е с Алан Рикман.

А ако бях зоомаг щях да се превръщам във вълк.

Предупреждавам, че въпросите и коментарите, които счета за обидни и неуместни чисто и просто ще игнорирам и няма да има отговор.

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe

Последната промяна е направена от Mistress на Чет Авг 11, 2011 12:59 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Largactyl
МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 9:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Цитат:
Буда Пеща (Унгария)

Хм.. не съм го чувала.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mistress
МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 9:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е столицата на Унгария. Какво за Бога учите по география?

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
Largactyl
МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 9:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Знам, животът ми е свързан пряко с нея, за добро или за лошо.
Budapesti се нарича и на български се пише слято(Будапеща), но може и да не съм те разбрала пък.. преди около 150 години наистина са съществували такива градове.
Върнете се в началото
Mistress
МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да били са два, разделени от Дунав, но сега са един - Будапеща. Благодаря за корекцията. Била съм там, но винаги съм си мислела че трябва да пиша Будапеща отделно. Пропуск на учителката по български Laughing

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
Галя
МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 10:21 pm    Заглавие: Re: Wanter dead or alive [Mistress - представяне] Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Долината на изгубените

Bellatrix... написа:
Mamssey Jace написа:
Mistress написа:
Аз съм Диана Изгрева

не беше ли ШИШКОВА

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Да, ама я е срам да си признае Laughing

Айде да спрете да се заяждате.

Иначе,Mistress,какво точно ти харесва в поредицата ХП,какво те кара да я четеш и колко пъти си я чела?
Върнете се в началото
Mistress
МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 10:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм отговорила на техните питанки с цитат, ама като ги мързи да четат, не е мой проблема.

Иначе в Поредицата ХП ми харесва силата на приятелството. Ясно показват, че човек, колкото и да е силен, не може да свърши всичко сам и трябва да се облегне на приятелите си.
Харесва ми също че показва как погрешните решения, взети под влияние на емоциите в даден момент, водят до катастрофални последствия. Също така виждаме че човек винаги има право на избор и какво говори изборът ни за нас самите. Вижда ме и до какво води жаждата за власт и безсмъртие и пренебрегването на фундаменталните истини за живота. и мога да продължавам така до утре, така че ще се огранича само с това.
Гореспоменатото ме кара да препрочитам поредицата отново и отново. Не знам колко пъти съм я чела, но три пълни(демек цялата поредица от начало до край) пъти определено има, иначе третата книга съм я чела поне седем пъти - тя ми е любимата.

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
-A.
МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 11:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: District 7

1.Ти си казвала, че искаш да пишеш фентъзи, но би ли писала нещо в стил, различен от този?
2.Ако (Господи, не позволявай това да се случи!!!) не станеш писателка, с какво би искала да се занимаваш?
3.Ако можеше да си избереш родители, би ли го направила, или си доволна от своите?
4.А ако можеше да си избереш века, в който да живееш, бъдещето или миналото щеше да избереш?
5.Би ли променила нещо в живота си?
6.Съжаляваш ли за неща, което си направила импулсивно?
7.А често ли действаш импулсивно, или винаги първо мислиш и после действаш?
8.Вярваш ли в истинската любов?
9.А в тази от пръв поглед?
10.Използват ли те за кошче за душевни отпадъци?
11.Как можеш да имаш такова търпение? Направо ти завиждам.
12.Къде би искала да живееш?
13.Как си се представяш след десет години?
14. Колко деца искаш да имаш?

Ох, спирам до тук, но после ще едитна ако се сетя още нещо.

My blog: http://ivysrandomstuff.alle.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mistress
МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2010 12:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Еvanescense написа:
1.Ти си казвала, че искаш да пишеш фентъзи, но би ли писала нещо в стил, различен от този?
2.Ако (Господи, не позволявай това да се случи!!!) не станеш писателка, с какво би искала да се занимаваш?
3.Ако можеше да си избереш родители, би ли го направила, или си доволна от своите?
4.А ако можеше да си избереш годината, в която да живееш, бъдещето или миналото щеше да избереш?
5.Би ли променила нещо в живота си?
6.Съжаляваш ли за неща, което си направила импулсивно?
7.А често ли действаш импулсивно, или винаги първо мислиш и после действаш?
8.Вярваш ли в истинската любов?
9.А в тази от пръв поглед?
10.Използват ли те за кошче за душевни отпадъци?
11.Как можеш да имаш такова търпение? Направо ти завиждам.
12.Къде би искала да живееш?
13.Как си се представяш след десет години?
14. Колко деца искаш да имаш?

Ох, спирам до тук, но после ще едитна ако се сетя още нещо.

1. Вероятно криминале. И може би романтика, но в много краен случай. Романтиката предпочитам само да я чета.
2. Организация на партита, рождени дни, сватби прочее. А пък може и да стана доктор по окултни науки...Rolling Eyes
3. Ами...не. Има си причина тези да са ми родителите. Ако не са те, няма да съм аз. В смисъл няма да съм същата, а аз си се харесвам, така че не, не бих ги сменила...въпреки че някой готин татко като Дийн....Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
4. Сигурно имаш предвид епоха, а не година...така че...ами в бъдещето - 22 век.
5. Скъпа в живота си бих променила куп неща, но не всички зависят от мен. Тези, които зависят, ще ги променя с течение на времето.
6. Може би би трябвало да съжалявам, но не. Или в момента не се сещам.
7. Опитвам се първо да мисля и после да действам, но не винаги се получава...в смисъл, че обикновено ме избива на емоция и правя и казвам каквото ми е на езика и после си бера гайлето от това ама мани...
8. Абсолютно вярвам в истинската любов.
9. от пръв поглед няма любов, има само химия и физическо привличане, които после може да прераснат в истинска любов.
10. През по-голямата част от времето. Нямам против, ако е от някой на който мога да помогна след като си излее мъката, но простаци трудно търпя.
11. Както виждаш и търпението си има граници и като ми се изчака чакалото и ми се изтърпи търпилото ми гърмят бушоните и става онова от шести въпрос - действам напълно импулсивно.
12. В Канада. Или някъде в планината, в хижа с големи прозорци, камина с бумтящ огън, където снегът се задържа със седмици.
13. Ах любим въпрос. Гледам да не си представям много, за да не се разочаровам. Но иначе си се представям в гореспоменатата хижа, с лаптоп пред камината пишейки поредната книга, около мен търчат три деца, а мъжът ми си човърка нещо по колата или прави каквото му душа иска.
14. Три - две момчета и едно момиче, но и едно да ми даде Бог, ще съм доволна.

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
Галя
МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2010 2:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

koi e lubimqt ti film?
A pesen?
Stihotvorenie?
Върнете се в началото
Mistress
МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2010 5:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Галя, за песните и филмите виж първия ми пост, а за другото по-късно днес. И просто спри да им отговаряш щото и ти флудиш така, дори да не го искаш. Не, Белатрикс, няма заради нечия простащина и липса на първите 7 години да отварям нова тема. Тази ще бъде почистена, а определени хора ще си хапнат банани. Искрено им пожелавам да са дълги...направо вечни, но повече няма да ги удостоя с директен отговор.
Любимо стихотворение ми е "Я помню чудное мгновениье" на Пушкин, посветено на Анна Керн.

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
RaceyLacey
МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2010 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Dobrich

Ето малко въпроси и от мен:
1.Ако имаше възможност да прекараш един ден с Дженсън Екълс, би ли се възползвала и как би протекъл този ден?
2.Кой от братята Салваторе от "Дневниците на вампира" предпочиташ и защо?
3.Кой ти е любимият герой от ХП и защо?
4.Можеш ли и обичаш ли да готвиш?
5.Харесваш ли британското кино?
6.Кое мразиш повече - лицемерието или лъжата?
7.Кой актьор ти е най - нелюбим? (ако има такъв)
8.Обичаш ли спорта и кой ти е любим?
9.А спортист?
10.Какво очакваш от новата 2011 година?
МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2010 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

RaceyLacey написа:
Ето малко въпроси и от мен:
1.Ако имаше възможност да прекараш един ден с Дженсън Екълс, би ли се възползвала и как би протекъл този ден?
2.Кой от братята Салваторе от "Дневниците на вампира" предпочиташ и защо?
3.Кой ти е любимият герой от ХП и защо?
4.Можеш ли и обичаш ли да готвиш?
5.Харесваш ли британското кино?
6.Кое мразиш повече - лицемерието или лъжата?
7.Кой актьор ти е най - нелюбим? (ако има такъв)
8.Обичаш ли спорта и кой ти е любим?
9.А спортист?
10.Какво очакваш от новата 2011 година?

Лелеее,сега ме затрудни...
1. Естествено, че бих се възползвала...само да не беше женен...Но понеже е женен, а не искам да се разправям със съпругата му Laughing ... Бих организирала дълга разходка в някой парк, посещение на някой парк за развлечения - с неговата заетост едва ли има време да посещава такива места често, пикник на някоя слънчева поляна и ще завършим деня с вечеря в някой приятен и уютен ресторант. Най-много бих си изпросила една съвсем деликатна целувка по устните. Все пак е Дженсън Екълс. Ако не беше женен нещата щяха да се развият по един съвсем друг начин вечерта. Laughing

2. Деймън Салватор. Стефан е очевидно добрия, а аз си падам по лошите момчета... Laughing Шегата настрана. Просто Деймън е доста недооценен образ и има още на къде да се развива. Катрин е извадила най-лошото у него, но мисля, че Елена би могла да изкара най-добрите му качества. А и Йън Сомърхолдър, човече!!!!! Wink

3. Два са. Сивиръс Снейп и Сириус Блек. О, да двама непримирими врагове, но толкова дълбоки образи, особено Сев. Сивиръс е уникален образ и е тъжно, че Роулинг така и не показа повече от същността му. Честно казано бих била щастлива, ако се навие да напише книга посветена само на живота на Снейп. Мисля, че доста хора биха били щастливи, ако го направи.

4. За можене не знам. Мога да готвя определени неща - гореспоменатите палачинки, крем карамел, омлет (то пък това кой не го може), повечето от аламинутите с яйца, няколко вида салати (то това е лесно), спагети и изобщо изделията наречени паста, а също и бисквитена торта. Падам си по сладкишите. И много обичам да готвя, но не всеки ден, а когато ми дойде вдъхновението. Laughing

5. Много харесвам британското кино. Както и английския хумор.
6. Те тия неща вървят заедно като дупе и гащи така че има ли значение? Но като че ли повече лицемерието, защото има и благородни лъжи.

7. Уби ме! Не мога да се сетя да има актьор който да ми е най-нелюбим. Може би този, който играе вуйчо Върнан, не се сещам за името му...той ми е малко противен, но сигурно заради ролята.

8. Любим спорт....не знам може би баскетбол, но не бих казала че съм голям фен. А също и тенис.

9. Цвети Пиронкова. Харесвах и Сесил Каратанчева, но Цвети я задмина според мен.

10. Ох от новата 2011 очаквам доста неща, така че не знам от къде да започна. Ще ми се да сменим жилището, да взема шофьорска книжка... евентуално, защото не ми е голям зор. Поддържането на автомобил е скъпо, а и в тази икономическа обстановка...

Laughing Laughing

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
Галя
МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2010 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

mistress,ima li ne6to koeto si napravila i sega sujalqvash?
Върнете се в началото
Mistress
МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2010 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами, Галя, нещата за които съжалявам, че съм направила се броят на пръстите на едната ми ръка. Следвам принципа да съжалявам за неща, които съм направила, отколкото за неща, които не съм, но всъщност не съжалявам за почти нищо. Животът е твърде кратък за да го пропилявам в съжаления, за вече отминали събития, които така или иначе не мога да променя. Нямам времеврът все пак Laughing ....а и да имах едва ли бих ги променила...

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща Страница 1 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov