Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 Нова шапка за сайта « Предишната тема :: Следващата тема » 
Харесва ли ви?
Да
52%
 52%  [ 11 ]
Не
28%
 28%  [ 6 ]
Трябва да се добави още нещо
19%
 19%  [ 4 ]
Общо гласове : 21
Автор Съобщение
fleur-de-la-coeur
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 2:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

розовото ми идва в повече
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Philip
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

gesh написа:
бтв така и така заговорихме за дизайн. Според вас как съм се справил с моя сайт? http://potter-7.com/ И кой от двата стила ви харесва повече?
Само не го приемайте като реклама, стана ми любопитно :roll:

@PotterNinja - много ме кефи 3D написа. Всъщност ще е добра идея да се направи и един 3D дизайн

не мога да преценя, и двата са неприятни

бтв тази тема е наистина тъпа xD
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Наистина е доста розов, но ми харесва това, че не си използвал изображения от филмите.

Харесва ми и идеята ти да направиш във форума раздел за героите в книгата. Само че трябва малко да го поизчистиш.

Сега смяташ ли да продължиш да си правиш сайта, при положение, че си новинар в ПМ?
А като виждаш какво е положението в нашия форум мислил ли си да се опиташ да популяризираш своя сайт и да привлечеш феновете към себе си?

Защо избра името "потър-7"?
gesh
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
Сега смяташ ли да продължиш да си правиш сайта, при положение, че си новинар в ПМ?
А като виждаш какво е положението в нашия форум мислил ли си да се опиташ да популяризираш своя сайт и да привлечеш феновете към себе си?
Защо избра името "потър-7"?

не смятам да продължавам със сайта, защото вече е невъзжможно да привлека някого, освен ако не го направя международен. Само около премиери има около 100 посещения на ден, иначе е умряла работа

Аз не само съм си го мислил, ами и бях успял. Даже тука много хора ми мрънкаха как във всеки пост съм го рекламирал Laughing . Събирахме се 20 човека всяка вечер през 2006. Но един идиот ми хакна по едно време форума, бях го започнал наново, след това го възстанових от backup. После пак намерих някои хора, като PianoLady например, която първо при мене беше модератор.

Избрах potter-7, защото potter.hit.bg беше заето Laughing Доста време беше potter7.hit.bg преди да му купя домейн.
Това малко като за личната ми тема беше...

Btw, целта ми беше да направя цветно, а не точно розово. Всъщност по-скоро стана мръсно розово към кафеникаво..
Оригиналните рисунки са черно-бели. http://www.artdungeon.net/ този сайт сигурно го знаеш

PS: май си пропуснал другия стил http://potter-7.com/?layot=1

Последната промяна е направена от gesh на Нед Ное 14, 2010 3:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Philip
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

да, и си го споменавал над 10 пъти
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

А ако имаш възможност би ли станал администратор на ПМ?
PotterNinja
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Аз имам.
gesh
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

А ако имаш възможност би ли станал администратор на ПМ?

сигурно Laughing
преди си мислех, че Андрей ще си продаде сайта по някое време. Ама сега по не ми се вярва. И го разбирам де. Щом и аз все още плащам по 36 лв на година...

ОМГ някакъв бот ми е наспамил форума с 1500 мнения XD
Върнете се в началото
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Той плаща по 150. Поне така ни каза последния път.
gesh
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Той плаща по 150. Поне така ни каза последния път.
знам, че е повече. просто казвам, че въпреки че никой вече не влиза при мене, пак продължавам да го плащам.
Върнете се в началото
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

А би ли продължил да плащаш същата цена, но за Потър Мания, ако ти си администратор?
gesh
МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2010 3:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

А би ли продължил да плащаш същата цена, но за Потър Мания, ако ти си администратор?

Не знам. Може би. Ако това върви заедно с връзките с Warner Bros. Laughing
Андрей наистина има Wink

Ама хайде другите въпроси в личната тема, че стана оффтопик
Върнете се в началото
rikcho
МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 9:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Направих шапката на български, с неразмазан текст. обаче ще я постна след около седмица, защото в момента лаптопа ми е на ремонт, а аз не съм я довършил напълно. Иначе се получи добре. Пише Хари Потър, точно под същия ъгъл завъртяно както сега и отдолу ще има и Даровете на смъртта, може да сложа и Част 1. Може да сложа символа на Даровете и нещо като мото, примерно Опаснотта е навсякъде или нещо подобно, може да давате предложения. След като я довърша с Хари, ще направя една с Хърмаяни, Рон и т.н. Ако имам мерак ще се опитам да направя някакъв нов дизайн, е няма да се различава много от този, просто малко по-свеж ще е.
ще обчисля предложението за шапка, която да изобразява Хогуортс като сърцето на магическото общество, както се предложи. Ще бъде Хогуортс посредата и около него може да сложа героите. Незнам дали се връзва, но особено ми харесва една реплика на Хари:
"Working hard is important. But there is something that matters even more, believing in yourself. Think of it this way; every great wizard in history has started out as nothing more than what we are now, students. If they can do it why not us?"
Може да се сложи част от нея. Или до всеки герой някоя реплика, с която може да бъде запомнен. Примено за Дъмбълдор може да се сложи нещо като. "I don't need a cloak o become invisible." или онази от първата книга, когато казва на Хари, че на човек никога не му достигат чорапите Very Happy Very Happy Very Happy . Незнам просто нещо, с което да се запомнят героите и изобщо всичко свързано с поредицата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
supernatural
МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 9:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Сложете тая от първия пост де,супер яка е .. и е по добра от натоящата Laughing Да не говорим,че сега е на мода Даровете на смъртта Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kentavarvd_HP
МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

rikcho написа:
Направих шапката на български, с неразмазан текст. обаче ще я постна след около седмица, защото в момента лаптопа ми е на ремонт, а аз не съм я довършил напълно. Иначе се получи добре. Пише Хари Потър, точно под същия ъгъл завъртяно както сега и отдолу ще има и Даровете на смъртта, може да сложа и Част 1. Може да сложа символа на Даровете и нещо като мото, примерно Опаснотта е навсякъде или нещо подобно, може да давате предложения. След като я довърша с Хари, ще направя една с Хърмаяни, Рон и т.н. Ако имам мерак ще се опитам да направя някакъв нов дизайн, е няма да се различава много от този, просто малко по-свеж ще е.
ще обчисля предложението за шапка, която да изобразява Хогуортс като сърцето на магическото общество, както се предложи. Ще бъде Хогуортс посредата и около него може да сложа героите. Незнам дали се връзва, но особено ми харесва една реплика на Хари:
"Working hard is important. But there is something that matters even more, believing in yourself. Think of it this way; every great wizard in history has started out as nothing more than what we are now, students. If they can do it why not us?"
Може да се сложи част от нея. Или до всеки герой някоя реплика, с която може да бъде запомнен. Примено за Дъмбълдор може да се сложи нещо като. "I don't need a cloak o become invisible." или онази от първата книга, когато казва на Хари, че на човек никога не му достигат чорапите Very Happy Very Happy Very Happy . Незнам просто нещо, с което да се запомнят героите и изобщо всичко свързано с поредицата.

Ееее последната идея нещо неми хареса Very Happy Ще стане една шарения от всекаде Very Happy По-добре шапката да включва ТРИОТО ии некаде да сложиш надписа "Опастността е навсякъде " Wink
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща Страница 5 от 6

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov