Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 Дженсън Потър /ИИ/ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
daniil_95
МнениеПуснато на: Вто Сеп 25, 2012 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Здравей, много се трогнах от посвещението!

(Сега човек как да не ти напише коментар. Very Happy Не знам дали ще бъде особено смислен, ама ..)

Първо - Това, че Снейп е дал точки на някой извън Слидерин меко казано ме озадачи.
После обаче, където се споменава, че Джени е копие на Лили се почувствах като пълен идиот Rolling Eyes . Как не сетих по - рано?

Малко попрекали с това, че и е дал точки, защото си е изчистила котела, но това е .. хм .. твое решение. Просто на мен не ми се връзва. (Нищо лично.)

2. Частта, в която Рон се тъпче като.. ами като Рон ме накара да се усмихна. Добре, че Хърмаяни е на близо, за да превежда Laughing

3. Трето писмото(мързи ме да цитирам за това ще го анализирам така):

Скъпи Смърки,

Животът в училище продължава да е все така весел и приятен, както твоя при любимата ти майчица.

Хубава препратка към петата.

Липсваш ми, понеже напоследък няма с кого да си поговоря. Нямам търпение за проклетата ваканция; най – сетне ще имаме възможност да прекараме малко време при теб. Не мога дори да си представя колко си самотен и съжалявам, че нямам много време, за да ти пиша по – често.

Тук се вижда разликата между Хари и Джени и замисимостта им към замъка.
Тя живееше при Уизли така ли? А той при Дърсли .. или двамата при Сириус?

Би трябвало да предположа, че знаеш какво е да си затрупан с домашни, но всъщност не е така. Съмнява ме някога през живота си да си писал домашни.

Хм, е все едно домашно трябва да напише, за да завърши. Сигурно е шега.

Шегата настрана, наистина много ми липсваш.

Я, шега е! Laughing

Напоследък се чувствам ужасно; съвсем нормални и обикновени неща ме дразнят и съм постоянно ядосана.

Тук леко изтръпнах, значи и Джени усеща емоциите на Волдемор? Или какво?

Знам, знам, ще кажеш, че са момичешки глупости.
Не са.
Аз не съм такава.
Нещо става с мен, Сириус.

Отново момент, в който героинята ти ми е много симпатична, дори когато се оплаква не е лигава и не изпада в някакви сълзливи подробности. Силна е!

Но не затова ти пиша. Тревожа се прекалено много за Хари. Кошмарите му не престават...

Винаги мисли за другите. Smile
Думата кошмар едва ли ще помогне особено на Ъмбридж.

Дженсън спря да пише и се загледа в листа. Зачуди се дали да каже на Сириус за своите собствени кошмари; тези, които я измъчваха до такава степен, че трудно спеше и се будеше по няколко пъти на нощ, трепереща и обляна в сълзи.
Може би трябваше да каже „кошмар”; повтаряше се, все същият всяка нощ. Този коридор, по който вървеше и до чийто край никога не стигаше.
Джени зарови лице в ръцете си, въздишайки дълбоко. Не, не искаше да тревожи Сириус И с това. Стигаха му неговите собствени проблеми и тези на Хари.
Кошмарите му не престават, а уроците по Оклумантика, изглежда, нямат никакъв ефект.
Както и да е, недей да му пишеш за това, ще ме удуши, ако разбере, че съм ти писала за него.
Как си? Надявам се не те оставят съвсем сам в онази къща. Пиши ми ако има нещо, от което се нуждаеш и с което мога да ти помогна.

Джени

Трябва малко да помисли и за себе си. Дотук добре. Ъмбридж едва ли би извлякла някаква полза от писмото.(Освен онова за оклумантиката)

P.S. Изпращам ти броя на „Дрънкало” с така прословутото интервю на Хари, за което ти писах в предишното си писмо.

АМА ЗАЩО!!!! ТЕ ЩЕ Я ИЗКЛЮЧАТ!!! НАЛИ Е ЗАБРАНЕНО!!! Shocked Shocked Shocked (Лети Хедуиг!!!)

Благодаря ти за отговора на въпроса ми за това къде е била Джени в нощта на 31. Wink

Колкото повече чета, толкова повече се убеждавам, че Сириус най - вероятно ще умре (дано някой негов супер запален фен не ме убие).

Съжалявам за нескопосания коментар, но нещо съм се уморил (вече) покрай това училище!

Чакам продължение....
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 Страница 3 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov