Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Магьосническа среща: септември, Пловдив « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Пон Авг 23, 2010 12:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Супер!

Сега само чакаме Фелина да определи час и място за срещата, когато стане да лови мишки.
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Чет Авг 26, 2010 3:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Хайде докато Фелина обмисля мястото, софийската група да започне да се сформира, за да знаем как ще пътуваме.
Миналият път отидохме с колата на Ел и Наско и ни излезе много евтино (понеже ни закараха безплатно). Ако сега Ел смята да пътува по същия начин може пак да се възползваме. Wink (естествено, че ще си поделим разходите, ако се съберем достатъчно хора ще ни излезе по-евтино отколкото с влака.
Ваня в началото беше много навита да пътува, но усети че се задава зима и не може да спо вече на улицата, затова си намери работа и може би ще е заета в деня на срещата. Ако не е, предполагам че също ще се навие да сподели пътните разходи (и колата си, разбира се) с още няколко човека.
Но дори и да нямаме кола, остава вариантът за пътешествие с влак. Цената за отиване и връщане е 13 лева, а пътят е около часа, така че нито е много скъпо, нито пък е голямо разстояние (ще го потвърди всеки, пътувал 9 часа до Варна за магьосническата среща там).

Така, разбрахме, че имащите желание от софия за сега са Ел и Ваня,
а сигурните сме само Аз и... Лайгънза, въображаемата ми приятелка.

Други? Ако някой има желание, но няма финансова възможност (ИКОД) нека каже и ще се намери решение. Винаги се намира, стига човек да обича "Хари Потър" и да попита навреме, а не да си измисля оправдания и накрая да остане разочарован, като разбере че е можел да присъства, ако е казал истината.
Както и да е.
~EL~
МнениеПуснато на: Чет Авг 26, 2010 8:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Ако с мойте ортаци - баир будали не изкачваме Ченри връх точно на 4ти, сме там! засега качването се очертава за неделя, тъй че по всичко личи, че ще дойдем!
МнениеПуснато на: Нед Авг 29, 2010 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

йессс бееее и аз ще дойда!
ако има свободна кола де =Д(не знам дали с влак ще ме пуснат :/)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Felina
МнениеПуснато на: Нед Авг 29, 2010 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Котка на Шрьодингер

11 часа на копчетата удобно ли ви е или искате по-късно?
МнениеПуснато на: Нед Авг 29, 2010 6:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Аз съм ок.
МнениеПуснато на: Пон Авг 30, 2010 4:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Ура!
Най-после имаме и час.
Ел каза, че е ок, така че предполагам че ще дойде, а ако дойдат с Наско и са с колата ще дойде и Тина. Аз съм абсолютно сигурен, че ще присъствам, както и да ми се наложи да отида - кола, влак, сладолед, пеша и тн. Също сигурен е и Сашо (той не пише във форума, но е от Daily Potter). Не знам дали ще убедя и Доки да дойде. Той каза, че не иска да идва, защото е сърдит на Фелина, понеже го е нарекла свиня с пишка или нещо такова.
В Пловдив ще ни посрещнат Фелина, Soulmate, TheWildPenguin и Smeshk. Тези са от форума, а иначе очакваме и Тео и Боби, които бяха на предишната среща.
Е ако всички тия дойдат, ще се получи доста добра среща.
~EL~
МнениеПуснато на: Пон Авг 30, 2010 9:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Мдам с колата ще сме, ако пак да кажа, по това време не катерим Черни връх. Иначе в нашата кола има място за още трима. Да си кажа, все пак не караме тир, колкото и да ми се е искало в моменти, в които товарим багажа! Laughing
И за тези, които ще пътуват с нас, да знаят, че по някое време, не знам още по кое, ще ви зарежем за да се видим с едни приятели, които са от Пловдив и после пак ще се съберем.

МнениеПуснато на: Сря Сеп 01, 2010 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Доки се е скрил от лицето на земята, изключил си е телефона, не влиза в скайп и в ПМ, разбил си е звънците в блока, заковал е с пирони вратата, не се показва като му викам под балкона и е изгорил къщата си на село, където ходих да го търся също.
Май няма да дойде в Събота, така че аз, Тина и Сашо ставаме точно 3-ма допълнителни човека за колата. А ако Доки реши да се появи аз нямам нищо против да пътувам с влака - пътят е малко по-дълъг отколкото с кола, а билетът не е много скъп.
Така че чакаме финалното решение на Ел и според него ще се уговорим за часа на заминаване.

Надявам се Фелина да е готова и да ни очаква. Smile
~EL~
МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2010 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Мили хора без мен! Изивнявам се, че така в последния момент, обаче изникнаха някои финансови въпроси и затова ще трябва да окастрим някои разходи. Sad(
МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2010 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Еее, не е честно.
Ние ще си поемем разходите, ако това е въпросът, макар да подозирам че не е. Даже искам всичко до 40 лв (мисля че ще стигнат до Пловдив и обратно) да го платя аз, а останалото (храна и кока-кола) ще си го поделим. Майка ми замина преди няколко часа, иначе щях да изкопча някакви пари и от нея.

Така губим теб и Наско, а и Тина каза, че ще дойде само ако пътуваме с колата.
Естествено ако има и друго, което ни спестяваш, или ако аз нещо не разбирам, няма проблем, никой няма да се сърди. Обаче ако мога ще помогна с всичко, което способностите ми позволяват.

Няма да се предам толкова лесно. Smile
~EL~
МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2010 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Е, айде сега, един път ще изкарате и без нас, а Тина да не капризнични толкова (въпреки че съм си мисля, че може би просто техните няма да я пуснат с влак или с автобус). Малко или много пътването си е разход. Ние по принцип трябва да пестим всяка стотинка поради бебешки причини, а не го правим, а тоя месец имаме да връщаме овърдрафт и се оказа (това, за което не се бяхме сетили), че трябва да си платим и втората вноска за каското + пътуване до Гърция, което беше планирано преди доста време и няма как да се отложи... та смятай. Все пак и двамата сме на държавна работа Laughing
МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2010 12:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Да, Тина беше казала, че родителите й не я пускат с влак.

Обаче като се обадих на Сашо, за да му кажа, че ще пътуваме с влака, той беше много щастлив, понеже много обича влакове.

А има и друга положителна страна - сега, като я няма Ел и Фелина няма да участва, защото е организаторка, и Тина, която най-вероятно няма да дойде, мисля че най-после имам шанс да победя във викторината, ако има такава. Smile
tina kapina
МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2010 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Е, както Ели каза: следващият път.
Иначе наистина аз съм навита повече да ходя с влак, защото можем да го наречем примерно 'Екпрес Хогуортс'. Наистина родителите ми не ме пускат, защото ме смятат за малка и безотговорна, пък и не ви познавали, нямало родители и тн. Можех да кажа, че примерно майката на Мишо ще идва, ама майка ми сигурно щеше да иска да я чуе/види/нещо такова.
Тъй че, приятно прекарване все пак, ще гледам филмите утре и ще си мисля за следващата среща, на която ще дойда. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
crazyteen95
МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2010 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Велинград

Ха, до вчера щях утре да ходя в Пловдив и да си хващам влака за Варна в неделя, сега родтелите ми решиха, че трябва да е утре от Септември Sad

“It Is Our Choices, Harry, That Show What We Truly Are, Far More Than Our Abilities”
Albus Dumbledore
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща Страница 2 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov