Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Искате ли книга за Волдемор? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Vortep
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 4:18 pm    Заглавие: Искате ли книга за Волдемор? Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Местожителство: София

Интересно ми е какво ви е мнението за потенциална книга за живота на Волдемор?

За мен е истинска мечта да чета през неговите очи как минава училище, как става, този който е днес. Би било невероятно.
~EL~
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Ахам, а също така и за онези 13 години, през които обикаля безплътен!
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Люлин Сити

Определено бих чел подобна поредица и за разлика от досегашния главен герой, безгрешния и неповторим и неуязвим Хари Потър, Том Риддъл е много по-интересен и комплексен герой, който може да даде много повече на читателите, но... надали някога ще видим подобна история. Животът на Дъмбълдор също е интересен междудругото Smile

The Petrusenko Experience blog: http://petrusenko.zxq.net
http://www.facebook.com/martin.s.petrusenko
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Philip
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

MPCooL написа:
Определено бих чел подобна поредица и за разлика от досегашния главен герой, безгрешния и неповторим и неуязвим Хари Потър, Том Риддъл е много по-интересен и комплексен герой, който може да даде много повече на читателите, но... надали някога ще видим подобна история. Животът на Дъмбълдор също е интересен междудругото :)

мн ясно
Kentavarvd_HP
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Небих искал . Би ми било скучно . Нз кво ще даде тая книга на читателите да немаме приятели да убиваме да сме зли Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Philip
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Kentavarvd_HP написа:
Небих искал . Би ми било скучно . Нз кво ще даде тая книга на читателите да немаме приятели да убиваме да сме зли :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DA E :D :D :D :D
bufenceto
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: JellyBon Land :O)

Определено искам да прочета всичко през очите на Волдемор *трепкане*. Сигурно всичко излежда много по-различно, все пак той вярва в това, което прави, смята, че е правилно и т.н.
А относно книгата за Дъмбълдор: Кой би искал да чете за нещо подобно, че той е ясновидка, предвижда всичко, знае какво ще се случи и нищо не остава неизвестно на него. Сигурно живота му е доста скучен - седи и говори за новите лечителски методи с портретите по стената Very Happy

Show me your's, I'll show you mine...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ДжифДжиф
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 7:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: the Burrow

bufenceto написа:
Определено искам да прочета всичко през очите на Волдемор *трепкане*. Сигурно всичко излежда много по-различно, все пак той вярва в това, което прави, смята, че е правилно и т.н.
А относно книгата за Дъмбълдор: Кой би искал да чете за нещо подобно, че той е ясновидка, предвижда всичко, знае какво ще се случи и нищо не остава неизвестно на него. Сигурно живота му е доста скучен - седи и говори за новите лечителски методи с портретите по стената Very Happy

не мисля.. за Дъмбълдор де. решенията, цялата му вътрешна драма, загубите, плановете, нещата, от които се отказва в името на висшето благо, как понася това, че непрекъснато трябва да жертва себе си и другите, за да спаси света.. аз лично обичам такива неща. мисля, че ще е някакво много силно произведение.. бих се радвала да го прочета.
даже мисля, че книга за Дъмбълдор ще е по-интересна от такава за Волдемор. но и второто ще е супер <3

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
And my family will say to me, "After all this time?" And I will say,
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
MPCooL
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

ДжифДжиф написа:
bufenceto написа:

не мисля.. за Дъмбълдор де. решенията, цялата му вътрешна драма, загубите, плановете, нещата, от които се отказва в името на висшето благо, как понася това, че непрекъснато трябва да жертва себе си и другите, за да спаси света.. аз лично обичам такива неща. мисля, че ще е някакво много силно произведение.. бих се радвала да го прочета.
даже мисля, че книга за Дъмбълдор ще е по-интересна от такава за Волдемор. но и второто ще е супер <3

И аз така! Точно пък живота на Дъмбълдор да се нарече случен? Very Happy Много интересна ми се струва идеята да се чете всичко през погледа и съзнанието на този гений. Освен това животът му на младини е бил както разбрахме доста буен (и хомосексуален), има любов, и това че е различна, ще направи историята по-нетрадиционна, има си трагедия, има си епически моменти (победата над Гриндевал, за който дуел се твърди, че е най-великият дуел в историята). А помисли си, няма ли да ти е интересно да прочетеш за събитията от седемте през гледната точка на Албус? На мен това ми се вижда безумно интересно. Пък и щом онази бездарница Майер може да пише една и съща история в 30 книги през хиляда гледни точки, защо пък и Роулинг да не го може, но по доста по-изискан и творчески по-богат начин? Smile

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ДжифДжиф
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

въпроса е, че Роулинг има тооооооолкова неща, които да покаже през гледната точка на Дъмбълдор, за които иначе няма как да подозираме; а единственото "ново", което видяхме от Миднайт сън беше какво си мисли Джесика и как на Еди му се пие кръвчица. (да, чела съм ги всичките ;дд)
така че да не ги приравняваме ;дд

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
MPCooL
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Е, не ги приравнявам, нооооу! В никакъв случай Smile Давам пример само Smile А иначе си нямам ни най-малка идейка коя е джесика, но както и да е Smile

Върнете се в началото
ДжифДжиф
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MPCooL написа:
Е, не ги приравнявам, нооооу! В никакъв случай Smile Давам пример само Smile А иначе си нямам ни най-малка идейка коя е джесика, но както и да е Smile

една кифла от здрач (тя е ЧОВЕК, бълийв ит ор нот ;дд)

Марто, айде да напишем едно прочувствено и възхитено и вдъхновено писмо на Роу как искаме книжка за Дъмбс ;д и да настояваме да го прочете лично.. няма как да ни откаже ;дд

"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
MPCooL
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

ДжифДжиф написа:
MPCooL написа:

Марто, айде да напишем едно прочувствено и възхитено и вдъхновено писмо на Роу как искаме книжка за Дъмбс ;д и да настояваме да го прочете лично.. няма как да ни откаже ;дд

И аз се съмнявам да отхвърли подобна идея Very Happy Само си представям имейла ни: Здравейте, кажете кога ви е удобно да се видим, за да ви прочетем едно писмо!" Very Happy

Върнете се в началото
ДжифДжиф
МнениеПуснато на: Пон Юли 05, 2010 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MPCooL написа:
ДжифДжиф написа:
MPCooL написа:

И аз се съмнявам да отхвърли подобна идея Very Happy Само си представям имейла ни: Здравейте, кажете кога ви е удобно да се видим, за да ви прочетем едно писмо!" Very Happy
Laughing Laughing
и отговора
Дж.К.Роулинг съжалява, но няма възможност да прочете това писмо лично. Пожелаваме ви всичко най-хубаво.
*изфабрикуван подпис на Роу*
инджой.

"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
sankata3
МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2010 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Кремиковци...да бе да

И аз бих предпочела книга за Волдемор (трепкане). Все пак знаем почти всичко за Дъмбълдор от 7-мата книга. Волдемор (трепкане) е много по-неизвестен герой за нас Smile

The best of us can find happiness in misery...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща Страница 1 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov