Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Магьосническа среща 31.07.2010 « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
crazyteen95
МнениеПуснато на: Нед Май 23, 2010 12:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Велинград

За влака - Учениците (ако има такива) могат да си направят карти и да пътуват 50% по-евтино. Излиза около 15 лева за първа класа, а там почти няма пътници и е много спокойно. Аз мисля, че е по-приятно от автобус. И нали е ХП среща, защо не си представите, че пътувате за Хогуортс Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Нед Май 23, 2010 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

30 лева е идеално за хотела. Предполагам обаче трябва да платим част от парите предварително или нещо такова, нали?

Иначе и аз не обичам да пътувам с влак, но като сме повече хора ще е супер. Пък и отдавна си мечтая да си направим някое пътешествие с влак и да си представяме, че сме в Експрес Хогуортс.
~EL~
МнениеПуснато на: Нед Май 23, 2010 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Мисля, че съвсем спокойно можете да се обаите и да си напривте резервации в хотела и да палтите като отидете на място. Аз така направих предния път. Обаче не съм сигурна как е като е баш в сезона... може би Ани може да даде линк към сайта на тоя хотел, ще звъннете на рецепцията и там ще ви кажат.
МнениеПуснато на: Нед Май 23, 2010 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: №4 Privet Drive

филипе, моля те, ела Sad
иначе аз съм presente (: стига да съм във варната, че мислех юли месец да го прекарвам на търново. но ще гледам да сколасам да се върна дотогава.
иии нямам търпение ест (:

между другото, да събера ли фенове и от моите "пушещи емота" както казва йо, и да ги доведа? в смисъл... нищо че не са от ПМ, все пак са фенове.
Джини М.Потър
МнениеПуснато на: Нед Май 23, 2010 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Варна

От нашето училище или от Търново?
Иначе във влак ако сте компания ще ви е хубаво, предполагам.
Аз мислех даже лично да отида с майка ми или баща ми до хотела и да питам...ако трябва да се плаща предварително, ще го измислим. 30 лева ще ви излезе на човек в двойна стая.
Върнете се в началото
Джини М.Потър
МнениеПуснато на: Нед Май 23, 2010 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Сайта на хотела:

http://bghotelite.com/web_main.php?id=1991
Върнете се в началото
fleur-de-la-coeur
МнениеПуснато на: Нед Май 23, 2010 10:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

абе 6то не отидете в хотел 4ерно море - двоjните стаи са 70 лв няк1де, 6те се накефите доста (:

пс: ако имате желание за самолет и ако има от евтините билети с16то препор14вам, аз редовно се в1зползвам ;p
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джини М.Потър
МнениеПуснато на: Нед Май 23, 2010 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

[color=indigo][i][b]Я, аз дори не се бях сетила да вляза там да проверя... Реших априори, че ще е много скъпо и даже не погледнах...
Цената на двойна стая е 36 евро, което ще рече някъде 72 лева, значи по...36 на човек... мисля, че включват и закуска, поне така пише.
А хотела наистина си струва, така че както решите...
Мерси, Дели, много!!!
Бду, следното много ми хареса и реших просто да споделя:
Цитат:
Деца до 2 години на възраст, са безплатни
Laughing Laughing Laughing
За самолета вече проверих в сайта на WizzAir и нямаше полети, които ще им свършат работа... [/b][/i][/color]
Върнете се в началото
fleur-de-la-coeur
МнениеПуснато на: Нед Май 23, 2010 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Very Happy Very Happy

molq molq (:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 1:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Според мен е редно да събираме някакво капаро, без значение дали в хотела го изискват или не, защото за последната среща, която организирах, 20 човека бяха проявили желание, а дойдоха 10.

Затова смятам, че е редно да искаме от всеки, който прояви желание поне 30 лева предварително, да речем до 16-ти Юли, за да не стане така, че да резервираме всички стаи, а да дойдем 5 човека.
После ще имаме 2 седмици, зада организираме всичко в хотела, който и да е той.
И ако някой се заеме да прави справки, нека провери как стоят нещата с непълнолетните. Там сигурно ще ни искат личните карти, а Доки например няма 18 години. Не знам дали ще има проблем.

И също, ако родителите на някого се притесняват да го пуснат, нека им каже, че ще има и възрастни хора, които ще отговарят за групата.
Майка ми (която е голяма почитателка на ХП и препрочитателския клуб) също прояви желание да дойде, така че ако родителите ви се притесняват може да й се обадят. Тя от години се занимава с такива неща, така че има богат опит.
Джини М.Потър
МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 9:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Докито да не се притеснява, ей сега говорих с майка ми, ще отидем да питаме в хотела още тези дни, за да видим как е положението, няма да го оставим аут Wink
Последно в хотел Черно Море ли да отидем? Ще ви излезе с 6 лева по-скъпо, но поне по моите спомени от този хотел (които не са много пресни) ще си струват.
Върнете се в началото
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 9:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Е аз не говорех само за Доки.
Много ми се иска и се надявам да дойдат Ани и Мими и тн.
А те също са по-малки.

Халинор, колкото повече хора се съберем, толкова по-добре. Стига да са истински фенове, кано когото пожелаеш.
Същото важи и за останалите. Нали знаете - колкото повече хора привлечете, толкова по-голяма ще бъде наградата ви на небето в Хогуортс.

Ще е супер велико ако се съберем повече хора отколкото на последната НХПФС. Това ми е мечтата. Smile
Mistress
МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: London, UK

Вие хубаво ще си уредите спането, но ако Мишо ми каже как иска да бъде организирано самото събиране ще е добре. Аз ще правя такова нещо за първи път все пак. Имам предвид толкова официално. Да дадеш някакви насоки и препоръки. А и малко се притеснявам, че може да останем без място където да се съберем. Нали онези маймуни в парламента решиха, че непълнолетните няма да могат да влизат в заведения където се пуши, дори да са непушачи и дори да има зала за непушачи. пък тук не знам да има заведение, пицария или ресторант дето да не се пуши. Сети ли се кога да го прокарват тоя закон, ама...мани...спирам, че иначе ще трябва да слагам звездички.

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
~EL~
МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:

Ще е супер велико ако се съберем повече хора отколкото на последната НХПФС. Това ми е мечтата. Smile

Като се сетя за последната НХПФС да ти кажа хич не е неосъществима! Laughing

Можем да отидем на плажа. Или да седнем на отркито. Ще бъде краят на юли все пак...

МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 1:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: the Burrow

Mistress написа:
Вие хубаво ще си уредите спането, но ако Мишо ми каже как иска да бъде организирано самото събиране ще е добре. Аз ще правя такова нещо за първи път все пак. Имам предвид толкова официално. Да дадеш някакви насоки и препоръки. А и малко се притеснявам, че може да останем без място където да се съберем. Нали онези маймуни в парламента решиха, че непълнолетните няма да могат да влизат в заведения където се пуши, дори да са непушачи и дори да има зала за непушачи. пък тук не знам да има заведение, пицария или ресторант дето да не се пуши. Сети ли се кога да го прокарват тоя закон, ама...мани...спирам, че иначе ще трябва да слагам звездички.

е то така фактически не можеш да влизаш в никакво заведение. смисъл, освен в сладкарница "Куклен свят" или "Дъга" ор самтинг. и даже и там мамите и татетата пушат фром тайм ту тайм.

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
And my family will say to me, "After all this time?" And I will say,
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща Страница 2 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov