Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 Относно сайта . . . « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
ДжифДжиф
МнениеПуснато на: Пет Юли 16, 2010 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: the Burrow

rikcho написа:
MPCooL написа:
rikcho написа:

Написал съм, ако е възможно!
Каквито и да са, що играят във филма, са актьори!
Нямах предвид новините, а информацията!

Оф, да ти обяснявам ли? Very Happy Само ще те помоля да драснеш едно ЛС следващия път, когато видиш филм с участието на Дъмбълдор Very Happy

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Иначе това със СМС-ите е идейно, но защо избягваш рекламните банери? Хората със сайтове се молят за такива Smile

Дъмбълдор
Sir Michael Gambon, CBE (born Michael John Gambon; 19 October 1940) is an Irish-British actor who has worked in theatre, television and film. A highly respected theatre actor, Gambon is recognised for his role as Philip Marlow in acclaimed BBC television serial The Singing Detective and for his role as Albus Dumbledore in the Harry Potter film series, replacing the late actor Richard Harris. - Wikipedia!

Волдемор
Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham-Fiennes,[1] known simply as Ralph Fiennes (pronounced /ˈreɪf ˈfaɪnz/; born 22 December 1962), is an English actor. He has appeared in films such as Schindler's List, The English Patient, In Bruges, The Constant Gardener, Strange Days, Maid in Manhattan, Red Dragon and in the Harry Potter films as Lord Voldemort. Most recently he appeared in The Reader (2008), The Hurt Locker (2009) and also appeared as Hades in Clash of the Titans (2010). - - Wikipedia![/u][/b]\

а също така гледал ли си след като свърши филма именатя някога? Никъде не се споменава името Michael Gambon или пък Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham-Fiennes като Producer или Co-Producer или изобщо нещо свързано с Producer!

Гооосподи... Laughing
*кръсти се*

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
And my family will say to me, "After all this time?" And I will say,
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MPCooL
МнениеПуснато на: Пет Юли 16, 2010 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Люлин Сити

ДжифДжиф написа:
rikcho написа:
MPCooL написа:
rikcho написа:

Оф, да ти обяснявам ли? Very Happy Само ще те помоля да драснеш едно ЛС следващия път, когато видиш филм с участието на Дъмбълдор Very Happy

Иначе това със СМС-ите е идейно, но защо избягваш рекламните банери? Хората със сайтове се молят за такива Smile

Дъмбълдор
Sir Michael Gambon, CBE (born Michael John Gambon; 19 October 1940) is an Irish-British actor who has worked in theatre, television and film. A highly respected theatre actor, Gambon is recognised for his role as Philip Marlow in acclaimed BBC television serial The Singing Detective and for his role as Albus Dumbledore in the Harry Potter film series, replacing the late actor Richard Harris. - Wikipedia!

Волдемор
Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham-Fiennes,[1] known simply as Ralph Fiennes (pronounced /ˈreɪf ˈfaɪnz/; born 22 December 1962), is an English actor. He has appeared in films such as Schindler's List, The English Patient, In Bruges, The Constant Gardener, Strange Days, Maid in Manhattan, Red Dragon and in the Harry Potter films as Lord Voldemort. Most recently he appeared in The Reader (2008), The Hurt Locker (2009) and also appeared as Hades in Clash of the Titans (2010). - - Wikipedia![/u][/b]\

а също така гледал ли си след като свърши филма именатя някога? Никъде не се споменава името Michael Gambon или пък Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham-Fiennes като Producer или Co-Producer или изобщо нещо свързано с Producer!

Гооосподи... Laughing
*кръсти се*

И аз така... лекинко се попрекръствам Very Happy Поне излезе нещо добро от цялата работа - мисля, че пича поне се научи да прави разлика между Гамбън и Дъмбълдор и Файнс и Волдемор Very Happy Братле, а ти както си се разтършувал я вземи провери дали случайно някой от тях двамата няма да се окаже и композитор или пък Ко-композитор Very Happy

The Petrusenko Experience blog: http://petrusenko.zxq.net
http://www.facebook.com/martin.s.petrusenko
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Андрей
МнениеПуснато на: Пет Юли 16, 2010 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Администратор

Местожителство: София

само да отбележа, че отдавна се отклонихте от темата на поста!
rikcho
МнениеПуснато на: Пет Юли 16, 2010 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

MPCooL написа:
ДжифДжиф написа:
rikcho написа:
MPCooL написа:
rikcho написа:

Дъмбълдор

Волдемор

Гооосподи... Laughing
*кръсти се*

И аз така... лекинко се попрекръствам Very Happy Поне излезе нещо добро от цялата работа - мисля, че пича поне се научи да прави разлика между Гамбън и Дъмбълдор и Файнс и Волдемор Very Happy Братле, а ти както си се разтършувал я вземи провери дали случайно някой от тях двамата няма да се окаже и композитор или пък Ко-композитор Very Happy

еми още отначало, какво мислиш че съм имал предвид, случайно в секцията за актьорите вместо Даниел Радклиф да пише Хари Потър? Естествено, че имам предвид актьорите, които играят, а не геройте от филма . . . то се подразбира от самосебе си, след като е известно за какво е самата секция.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kentavarvd_HP
МнениеПуснато на: Сря Сеп 01, 2010 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Кво става с новинарите ?????????? Излезнаха още новини а несте ги постнали в сайта ?
Vortep
МнениеПуснато на: Сря Сеп 01, 2010 9:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Тук съм, тук съм...
Kentavarvd_HP
МнениеПуснато на: Сря Сеп 08, 2010 2:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Ей новинарите кво става бееее ???? Нема ли да поствате новини в сайта ??
gesh
МнениеПуснато на: Сря Сеп 08, 2010 3:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Kentavarvd_HP написа:

Е стига си мрънкал за всеки ден без новини Evil or Very Mad
Сякаш е излязъл нов трейлър... Има само нови снимки, които май ни станаха малко множко. Не че сме изгледали филма на снимки, както стана с Огненият бокал, но все пак са ни достатъчно при условие, че остава толкова малко до филма.
А и новинарите ще постват новини, когато имат време за това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Vortep
МнениеПуснато на: Сря Сеп 08, 2010 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Kentavarvd_HP написа:

За всяка нова снимка няма да правя новина. За това я имаме темата ''Фен новини''. Ако излезе постер, трейлър, или някаква истинска и важна новина ще бъде качена. Ако на Доки му се занимава да качва новини за по 1-2 реда с 1-2 снимки, няма лошо. Но за снимка на Хари по раница и Йейтц цяла новина не е нужна.

Не съм забравил сайта, всеки ден го преглеждам, както и следя за новини. За момента просто единствените новини са снимки.

Малко търпение. Този месец ще има трейлър.
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Сря Сеп 08, 2010 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

За снимките си има галерия, но човекът, който се занимава с нея е в отпуск по майчинство и за сега няма изгледи да се върне някога, освен ако някой не му плати интернета.
Мисионер
МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2010 11:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хитро дяволче

не преглеждате явно често галерията... почти ежедневно се качват нови снимки там Smile

!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Пет Сеп 10, 2010 12:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

А защо е направено да не могат да се свалят снимките направо? Каква е идеята в това?

И мисля че в галерията има и снимки, които не са пускани до сега във фору,а (а може аз да съм ги изпуснал). Например тази с огледалото. (все още не мога да се досетя откъде ли Хари ще намери това огледало...).
Kentavarvd_HP
МнениеПуснато на: Пет Сеп 10, 2010 12:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
А защо е направено да не могат да се свалят снимките направо? Каква е идеята в това?

И мисля че в галерията има и снимки, които не са пускани до сега във фору,а (а може аз да съм ги изпуснал). Например тази с огледалото. (все още не мога да се досетя откъде ли Хари ще намери това огледало...).

Отсрани има сено доколкото виждам на снимката . И аз незнам .......
Kentavarvd_HP
МнениеПуснато на: Нед Окт 03, 2010 12:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Нема ли да постнете новината за новия ПОСТЕР ??????
Vortep
МнениеПуснато на: Нед Окт 03, 2010 12:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Както вече казах, за всяка нова картинка или постер няма да правя новина. И без това постера бе качен във фен новините вече.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща Страница 6 от 8

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov