Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Има ли новинари в ПМ? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2010 12:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

gesh написа:

Андрей - andreybg
Мисионер - misioner16 (той прави акаунтите)

Успех! Smile

доккайто
МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2010 12:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: София

domi написа:
Аз предпочитам Вортеп честно казано, пред Доки, щото последният сам се спряга за голям Хп фен около Мишо. А това по мое мнение си е чиста поза.
Но щом няма против човекът, нека! Сайтът съвсем е западнал от доста време насам и ще е хубаво някой с повече свободно време да се позанимае с качване на новини Very Happy

Заради такива "фенове" въобще няма да си правя труда! Мислите ме за високомерен!? Мислите, че се взимам много насериозно!? Впрягал съм се бил!? Майната ви! ^^
И аз искам vortep, но той е с по-пикантните новини, за които се изисква време. Ще поствам в моята тема, а ако ме направите... там новинар - ще се старая да не ви разочаровам. Просто искам разбиране и там някаква доза "уважение" - а не "искам вортеп, защото доккайто не ме кефи" - аз не правя романи все пак - няма нищо за харесване имам предвид! Wink
МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2010 10:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

МОже пък да се направи нещо като конкурс... знам... или пък може да работят двамата в тандем...ако искат, ест.
Нямам против Доки, той си се е доказал като ХП фен! Very Happy

МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2010 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer

Местожителство: Somewhere over the Rainbow

Според мен е най - добре да са и двамата. Преди са били двама новинари, нека и сега да са : )
МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2010 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Местожителство: who cares...

доккайто написа:
domi написа:
Аз предпочитам Вортеп честно казано, пред Доки, щото последният сам се спряга за голям Хп фен около Мишо. А това по мое мнение си е чиста поза.
Но щом няма против човекът, нека! Сайтът съвсем е западнал от доста време насам и ще е хубаво някой с повече свободно време да се позанимае с качване на новини Very Happy

Заради такива "фенове" въобще няма да си правя труда! Мислите ме за високомерен!? Мислите, че се взимам много насериозно!? Впрягал съм се бил!? Майната ви! ^^
И аз искам vortep, но той е с по-пикантните новини, за които се изисква време. Ще поствам в моята тема, а ако ме направите... там новинар - ще се старая да не ви разочаровам. Просто искам разбиране и там някаква доза "уважение" - а не "искам вортеп, защото доккайто не ме кефи" - аз не правя романи все пак - няма нищо за харесване имам предвид! Wink

въобще не те мисля за високомерен, нито смятам, че се взимаш насериозно. просто се надъхваш, че още вярваш в магията и т.н., само защото мишо наистина е някакъв супер голям фен и ти покрай него се правиш. това ми е мнението. и искам да е вортеп, не защото не харесвам теб примерно, а защото съм останала с впечатлението, че наистина му пука за тия неща ^^

п.п. "спряга" - "впряга" - има разлика, нали Wink

Clay people = not real people? Oh man, fuck that shit...

Последната промяна е направена от domi на Чет Фев 11, 2010 2:43 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Elentari
МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2010 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

Двама е по-добре от един, съгласна.

Емо, слънце мое, прости ми, че го пиша тук...говорили сме и друг път: когато станеш новинар, моля те пращай на някого текстовете си за някои правописни корекции, ако искаш и на мен, но не е задължително.
Така...качила съм две неща в сайта. Споменавам го тук поради една проста причина: за да поясня, че не съм го направила, за да не си изгубя новираския пост или нещо подобно (боя се, че има хора, които биха си помислили точно това Sad ). Просто попаднах на две интересни според мене новини, а и имах време. Това е. Администраторите ще решат. Аз не се отказвам окончателно от тази работа. Осен това, когато сме повече, новините - доколкото ги има из ефира - ще станат и по-разнообразни, защото, въпреки че всички сме фенове, но всеки има влечение към различни аспекти от цялата тази ситуация.
Един пример: аз не се нитересувам от игри и не бих се загледала в такава новина, но много хора се интересуват, ето, значи доккайто ще техният човек Smile и т.н.
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2010 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Elentari написа:
Осен това, когато сме повече, новините - доколкото ги има из ефира - ще станат и по-разнообразни, защото, въпреки че всички сме фенове, но всеки има влечение към различни аспекти от цялата тази ситуация.

Да, да, точно!

Вижте колко хора, които не пишат във форума, се включиха към ФБ групата, защото са видели линка в сайта.
Има хора, които все още търсят и чакат новини. И ако ПМ започне да предлага тези новини, посетителите ще станат повече.
Хей, това е най-популярният БГ сайт за Хари Потър, смешно е да се караме кой какви книги харесва и тн, а сайта да си стои забравен.
Elentari
МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2010 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
Elentari написа:
Осен това, когато сме повече, новините - доколкото ги има из ефира - ще станат и по-разнообразни, защото, въпреки че всички сме фенове, но всеки има влечение към различни аспекти от цялата тази ситуация.

Да, да, точно!

Вижте колко хора, които не пишат във форума, се включиха към ФБ групата, защото са видели линка в сайта.
Има хора, които все още търсят и чакат новини. И ако ПМ започне да предлага тези новини, посетителите ще станат повече.
Хей, това е най-популярният БГ сайт за Хари Потър, смешно е да се караме кой какви книги харесва и тн, а сайта да си стои забравен.

Напълно съгласна с всичко! нека спрем ад се караме за каквото и да било Wink .
Мисионер
МнениеПуснато на: Пет Юли 09, 2010 12:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хитро дяволче

Местожителство: София

Сайта ни отново се нуждае от новинар. Vortep се отказа от поста си. Ако някой има желание и мисли, че може да се справи с това задължение нека ми прати ЛС. Нека в него има ваше кратко описание, като например на колко сте години от къде ще взимате новини и защо мислите, че трябва да станете новинар.

!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Пет Юли 09, 2010 5:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

Мисионер написа:
Сайта ни отново се нуждае от новинар. Vortep се отказа от поста си. Ако някой има желание и мисли, че може да се справи с това задължение нека ми прати ЛС. Нека в него има ваше кратко описание, като например на колко сте години от къде ще взимате новини и защо мислите, че трябва да станете новинар.

моля? след всичките молби и разправии се е отказал след какво?.. две седмици? ;д
Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Пет Юли 09, 2010 5:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Това е временна криза.
Ще му мине.
MPCooL
МнениеПуснато на: Пет Юли 09, 2010 8:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Люлин Сити

Може да са в сатурнова дупка с Потър-Мания Smile И аз мисля, че му мине

The Petrusenko Experience blog: http://petrusenko.zxq.net
http://www.facebook.com/martin.s.petrusenko
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kentavarvd_HP
МнениеПуснато на: Пет Юли 09, 2010 8:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Мисля че тези които непрекъснато говореха за правописа на Вортеп , трябва да му се извинят . Тъкмо некой да живне ПМ и веднага заради претенциите на "Фенове на ХП " сичко пропадна (за сега ) :@
MPCooL
МнениеПуснато на: Пет Юли 09, 2010 8:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Люлин Сити

Е никой не го е казвал с лошо или с цел заяждане. Тя mims-potter много добре го обясни. Това си е конструктивна критика в крайна сметка. Все пак Вортеп действително прави страхотни неща, човекът си е създал печеливш филмов сайт и филмово списание (което аз си следя), което е направено професионално и точно, а това е наистина трудна задача. И когато правиш нещо в такъв професионален вид, нещо което не е за лично ползване, не можеш да си позволиш липса на редакция. Никой не отрича страхотната работа, която свърши за тези две седмици (?) В сайта се появиха повече новини от колкото за последните 2 години накуп, и това ако не броим новините му от фен-зоната Smile Но наистина, текстовете му са хубави, но просто трябва да минават през някаква редакция и не мисля, че има някакви лоши чувства, в това което казах. Smile

The Petrusenko Experience blog: http://petrusenko.zxq.net
http://www.facebook.com/martin.s.petrusenko
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kentavarvd_HP
МнениеПуснато на: Пет Юли 09, 2010 9:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

MPCooL написа:
Е никой не го е казвал с лошо или с цел заяждане. Тя mims-potter много добре го обясни. Това си е конструктивна критика в крайна сметка. Все пак Вортеп действително прави страхотни неща, човекът си е създал печеливш филмов сайт и филмово списание (което аз си следя), което е направено професионално и точно, а това е наистина трудна задача. И когато правиш нещо в такъв професионален вид, нещо което не е за лично ползване, не можеш да си позволиш липса на редакция. Никой не отрича страхотната работа, която свърши за тези две седмици (?) В сайта се появиха повече новини от колкото за последните 2 години накуп, и това ако не броим новините му от фен-зоната Smile Но наистина, текстовете му са хубави, но просто трябва да минават през някаква редакция и не мисля, че има някакви лоши чувства, в това което казах. Smile

Еми стани редактор Wink съншайн се изрази доста грубо "ми научи се да пишеш, пък тогава пиши. лол "
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща Страница 2 от 4

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov