Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Следваща
 Harry Potter NEWS! « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
доккайто
МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 2:37 pm    Заглавие: Harry Potter NEWS! Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: София

коментари по темата се пишат вече ТУК!

моля всички да коментират в другата тема, за да е по-прилежно и тук да остане само за новините и т.н.

Първата новина е, че ще има продължение на "A Very Potter Musical", който ще се казва "A Very Potter Sequel". Трейлърът може да видите тук. Очаква се мюзикълът да излезне през това лято. А за тези, които не знаят какво аджеба е "A Very Potter Musical" - тук.
Другата добра новина е, че "Empire Online" са сложили в своята класация на Десетилетието и няколко "Хари Потър"... елемента. Първото е за "5-те резюмета, които звучат налудничаво, когато ги кажеш" ("5 Synopses That Make You Sound Insane In The Telling"). Тук резюмето на "Хари Потър и философския камък" заема 2-ро място.
Хари Потър и философският камък написа:

Малтретирано дете е спасено от живот в килер под стълбите от Роби Колтрейн, който казва на момчето, че е магьосник и го отвежда в магическо училище ("Abused child is rescued from life in cupboard under the stairs by Robbie Coltrane who says he's a wizard and takes him off to a magical school.").

В "Най-добрите постери" "Хари Потър и Орденът на Феникса" заема 18 място. Даже мисля, че трябваше да е на по-предно място.
Следващата категория, в която "Хари Потър" участва, е "10-те хора, за които не сте чували преди 2000" ("10 People You'd Never Heard Of Before 2000"). В нея Даниел Радклийф заема 6 място.
Преминаваме на 10-те престъпления срещу косата ("10 Crimes Against Hair"), в която Джейсън Исаакс, като Луциус Малфой, заема "почетното" 3-то място.
Последната категория е "Най-големите "Боксофис" хитове" ("10 Biggest Box Office Hits Of The Decade"), в която "Хари Потър и Философският камък" е на 4-то място с $968,657,891, "Хари Потър и Орденът на Феникса" е на 6-то място с $937,000,866, "Хари Потър и Нечистокръвният принц" е на 7-мо място с $925,920,409 и "Хари Потър и Огненият Бокал" е на 9-то място с $892,194,397.
"MuggleCast" е награден от "Podcast Awards" за 2009 в категорията "Забавления" ("Entertainment"). Ако изгледате и клипчето на церемонията, ще видите някъде по средата един от водещите и създателите на "MuggleCast", което беше някаква изненада за мен.
Нашата Ема пък е носила едно от "Най-добрите облекла за 2009", според "In Style":

"MuggleNet" ни зарадваха с две хронологии - едната на най-интересното от "Хари Потър" за 2009 и другата на най-значимите събития от "Хари Потър" от самото начало (когато Роулинг започва да пише първата книга) до сега.
МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Едно уточнение - това си е моя тема, така да се каже, която ще си я ъпдейтвам редовно с новини. Всеки, който намери новина, която съм пропуснал, защото съм забравил да пиша в моята тема, или съм пропуснал да добавя, не е задължен да го прави в тази тема. В смисъл можете да си пускате своите теми отделно, просто на мен ми писна да пускам нови теми отново и отново.
МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Хогуортс

Поздравления за темата. Wink

Ето и още една класация (ако може така да се нарече):
Top 10 Movies And TV Shows We're Most Looking Forward To In 2010:
3. "Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1," or "The Beginning of the End"

1. "The Wizarding World of Harry Potter," or "The Chance for the World to Drink Butterbeer"

ето и източника
МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

А няма ли да е по - добре тази тема да е като обединяваща за всички новини, вместо всеки да пуска нова тема за всяко постерче, което е мернал в нета? Rolling Eyes Просто предложение...
МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Captain Obvious

Да, наистина темата е добра идея за по-кратки новини, които не изискват нова тема.
Остава само да промениш заглавието.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ДжифДжиф
МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин
Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: the Burrow

помислих, че ще се ебавате с туайлайт темата.

иначе резюмето кърти мивки xD

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
And my family will say to me, "After all this time?" And I will say,
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
доккайто
МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Yahoo постави на 5-то място по най-гледани филмови трейлъри "Хари Потър и Нечистокръвният принц".
Ето няколко картинки от Lego Harry Potter 1-4. Играта излиза на 3-ти март. Трябва да отбележа, че "Лего" могат да правят игри по саги - "Lego Star Wars 1&2" и "Lego Batman" го доказват с пълна сила, така че не се притеснявайте за играта. Даже се надявам да е по-пълна от другите игри и въпреки кубчетата да е най-добрата "Хари Потър" игра до момента. Very Happy
Знаете за "Wizarding World", нали!? Tочно пред "Хогсмийд" секцията е сложен нов знак, който постановява, че трябва да спазваме "лимита на заклинанията" (spell limits). А за тези, които пък се интересуват живо от парка - полезно линкче, на което ще намерите много снимки на "Wizarding World".
Няколко линкове към най-интересните:
Хогуортс се премести! Laughing
2
3
Хогсмийд
Носят се слухове, че паркът ще отвори късно през март.
Ето и едно интервю с Рупърт и Ема за Ultimate Edition на "Хари Потър и Философският камък" & "Хари Потър и Стаята на Тайните"! В него Ема признава, че е чела всички книги по няколко пъти, а Рупърт, като достоен Рон, казва, че много се е забавил с последната.
МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 6:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer

Местожителство: Somewhere over the Rainbow

Хаха, интервюто колкото и да е кратко е много сладко. Няк'во, кара те да се засмееш.
МнениеПуснато на: Нед Яну 03, 2010 7:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Люлин Сити

на мен ми харесва иронията Wink

The Petrusenko Experience blog: http://petrusenko.zxq.net
http://www.facebook.com/martin.s.petrusenko
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
доккайто
МнениеПуснато на: Пон Яну 04, 2010 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Едно превю от "Empire Online" на "Хари Потър и Даровете на Смъртта":

В него Даниел Радклийф казва, че сцената със 7-те Потъровци е най-добре изпълнената сцена от всички филми досега. Също така споделя, че продуцентът Дейвид Хейман, когато е завършил четенето на седмата книга (малко преди Даниел), му звъннал и го попитал дали харесва идеята да играе Хамлет. "Не бих казал, че е същото, защото не е. Мисля, че Хамлет е доста по-трудно. Но да, "влакче на ужасите" е (rollercoaster=влакче на ужасите)." допълва Дан.
P.S. Тимъти Спал си е взел сувенир от площадката на "Хари Потър" - "ухо". Той играе Опаш /Питър Петигрю/ във филмите. В своя защита той е казал: "Аз вдигнах протезно ухо, докато снимахме "Хари Потър и Даровете на Смъртта". Не се гледа с добро око на такова действие, но беше твърде хубаво. Ще го поставя на рафта в дома си. Мисля, че всеки достатъчно заинтересуван от работата си изпълнител (perfomer) се опитва да си вземе сувенир от това, което прави.". Миналата година мисля, че Майкъл Гамбон каза, че Алън Рикман (Сивиръс Снейп) обича да си прибира по-няколко сувенира от всяка площадка, на която работят. Така, че не е толкова изненадваща постъпката на "Опаш". И аз да присъствах на заснемането на филма, щях след всяка сцена да минавам с чувал. Laughing
МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 2:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Ухо?
Те май-са решили да показват всички кървави подробности.

Представям си сцената: Едно мъгълче си ходи по улицата вечерта. Майка му го е пратила да купи хляб и олио, но то е купило само олио и сега се чудидали да се върне до магазина.
Изведнъж чува вик, който сякаш идва... от небето. Мъгълчето вдига поглед нагоре и забялязва някакви проблясъци в небето. Изведнъж нещо го шляпва по лицето и оставя кървав отпечатък.
Момчето поглежда надолу и вижда едно все още туптящо, отрязано джорджово ухо..."
domi
МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 3:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Член на МКМ
Член на МКМ

Местожителство: who cares...

Мен моментът със седемте Потъровци ме впечатли доста в книгата, така че дано и сцената във филма да си заслужава.

Clay people = not real people? Oh man, fuck that shit...
Върнете се в началото
crazyteen95
МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 11:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Велинград

He-Who-Must-Not-Be-Named написа:
Ухо?
Те май-са решили да показват всички кървави подробности.

Представям си сцената: Едно мъгълче си ходи по улицата вечерта. Майка му го е пратила да купи хляб и олио, но то е купило само олио и сега се чудидали да се върне до магазина.
Изведнъж чува вик, който сякаш идва... от небето. Мъгълчето вдига поглед нагоре и забялязва някакви проблясъци в небето. Изведнъж нещо го шляпва по лицето и оставя кървав отпечатък.
Момчето поглежда надолу и вижда едно все още туптящо, отрязано джорджово ухо..."

Това е... Много гадно, но все пак успя отново да ме разсмееш Laughing
Върнете се в началото
Elentari
МнениеПуснато на: Сря Яну 06, 2010 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вещица по призвание

Местожителство: По-натам и от запада, отвъд земята, народът ми танцува на другия вятър...

Чудесна идея!
Аз не видях иронията.

Ще ползвам понякога новини оттук, за да качвам на сайта. Разбира се, със съответните кредити и благодарности за автора на темата и респективно авторите на конкретните новини.
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Сря Яну 06, 2010 6:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Elentari написа:

Ще ползвам понякога новини оттук, за да качвам на сайта. Разбира се, със съответните кредити и благодарности за автора на темата и респективно авторите на конкретните новини.

При цялото ми уважение, Elentari, трябва да кажа, че само с приказки не става.

Знам, че си заета, че не ти е само това на главата, но последната новина в ПМ е от преди почти половин година.
За сравнение - последното, което си публикувала за здрача е от... днес.

Знам, че ще вземеш мерки. Вече сме говорили по въпроса.
Благодаря предварително.
ЛИД
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Следваща Страница 1 от 39

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov