Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Следваща
 Ъъъм... не мога да измисля име на темата... « Предишната тема :: Следващата тема » 
Лафче?
за
43%
 43%  [ 19 ]
против
34%
 34%  [ 15 ]
все ми е едно
22%
 22%  [ 10 ]
Общо гласове : 44
Автор Съобщение
~EL~
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:10 pm    Заглавие: Ъъъм... не мога да измисля име на темата... Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Първо смятам да решим един въпрос веднъж и завинаги (колко тежко звучи само "веднъж и завинаги", ама така ми дойде...). Лафче - с или без. Мислех да изкачаме около седмица, но като гледам как вървят нещата, мисля че няма да има нужда - например темата, която Ели пусна за възобновяване не секцията можеше да е поне с две странци по - малка, ако имаше лафче. След като вече няма лафче, постовете в тази тема, които са си чист флууд не бяха изписани в темата в Свободна, нали? Водете си изводите! Та, пускам анкетата, която ще реши въпроса да има или да няма лафче, обаче има едно условие - който гласува да се обоснови. Може и кратко... дори по - добре да е кратичко, толкова много неща се изписаха по тоя въпрос, сега е финалното "преброяване на дивите зайци". Ако имате желание да пишете повече, концентрирайте музата върху фиковете си! Или върху коментари! Very Happy

Второ - наистина Тифа и адашката не "обвиняват" само Лафчето за замирането на зоната, затова другата точка по отношние на възобновяването на зоната е всичко останало, което според вас може да се направи по въпроса - предложения... сещате се. Ей на, вчера Лу пусна Коледно състезание, но освен Мишо никой не е заявил желание за участие, а пък лафчето вече го нямаше!

Последната промяна е направена от ~EL~ на Нед Дек 13, 2009 6:31 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fleur-de-la-coeur
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

за
понеже така опознавам хората, които обитават тая зона и евентулано пишат фикове
и по този начин съществуването на форума се осмисля и осъществява връзка с реалния свят
О.о
кви ги наговорих Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stardust
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer

Местожителство: Somewhere over the Rainbow

Значи аз съм за лафчета, поради простата причиниа, че беше приятно и понякога се разискваха доста интересни дискусии. Все казват да сме си писали по скайп, но пак казвам, не съм длъжна да имам скайп на всички във форума, а и е трудно да направиш общ чат м/у 10 човека. + това не мисля, че Лафчето пречи на творческите идеи на някой.
Те пак ще кажат да бъде преместено в Свободната, и тук пак ще се каже, че това лафче в Свободната не може да бъде същото.
Таа да, не мисля, че лафчето пречи, даже заради лафчето прочетох двата фика на Мишо, защото беше писано за тях.
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer

Местожителство: Somewhere over the Rainbow

fleur-de-la-coeur написа:

понеже така опознавам хората, които обитават тая зона и евентулано пишат фикове

+1 Wink
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

е обосновавайте се де (:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джини М.Потър
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Варна

За
Защото не смятам, че Лафчето пречи на фикописците да творят, аргументите съм си ги изказала на Ел на лично снощи. Който иска да пише - Лафчето не му пречи, който не иска - Лафчето може да му е добро оправдание...същото относно коментарите.
Някой каза, че щом са ни псували, да сме ги псували и ние...съжалявам, ама предпочитам да не прекарвам вечерта си с недорасли ( в преносния смисъл на думата ) хора, чието единствено занимание е да висят по цял ден пред компютрите и да "хранят" хора, които изобщо не познават. И само да попитам тези, които споменаха скайп дали наистина са пробвали да направят общ чат с повече от десетима учасника, защото аз лично - не веднъж и предполагам всеки знае колко недоизпипана може да е скайп и колко често "бъгва"... Освен това общия чат в скайп е "затворен", в Лафчето всеки може да влезе и да изкаже мнението си...
Освен това наистина не мисля, че Лафчето е причината за спирането на фиковете, казаха го не веднъж преди мен - хората учат, работят, имат си други занимания, а манията постепенно отмира, колкото и да е тъжно...

...A lifestyle...
Върнете се в началото
cat_woman
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Аз бих заявила желание за участие, ама съм в журито! Laughing Laughing Laughing

Защо няма "неутрален/а" в анкетата? Laughing Ако Лафчето не пречи на зоната, не пречи и на мен.

Не гласувах.

Предпочитам да има Лафче, но да има и коментари.
Да има общуване между нас, настрани от фиковете и РП-тата, но без да се налага да се подлагаме на хранене в Свободната.

(И веднага да поправите изискването за стихотворението - просто да не е поема, а не да не е в лиро-епически жанр! Елегия, балада, сонет, поема /а, за елегията не съм сигурна/ са все лиро-епически! Аз съм виновна за объркването, де, признавам си! Very Happy )

Mistress
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

Ас съм за Лафчето в тази зона, защото не ми се занимава с идиоти в Свобдната и като искам да си кажа две приказки с някой форумец е много по- лесно и приятно да го направя в лафчето. Не винаги можем да се засечем на скайп. Аз айсикю и май спейс не ползвам и не съм и длъжна да го правя. Тук мога да попитам ако имам някакъв въпрос и знам кого точно да попитам и ще ми помогне. И изобщо не смятам че лафчето е клюкарница ,както се изказаха някои.

А за другото. Не можете ли вие хора, да разберете, че ако човек не може да пише или няма иде просто няма да го направи и с Лафче или без, просто няма да пише ако не иска. Айде пак да дам пример със себе си - в момента съм в творческа почивка, което означава че разбработвам сюжетните линии на двата си фика и набирам идеи и информация, но не съм се отказала да пиша. В същото време ходя на лекции и имам изпити и не мога да заседна пред компютъра и да пиша нон стоп.
Други фикописци са на същия хал или пък са се изчерпили откъм идеии като се махне или премести лафчето ,това няма да ги накара да се разпишат. Така чи изобщо не знам какво искате от хората, освен е искате да пишат. и аз искам вила на Хаваите, но както каза Рон във втора книга "Човек не може да има всичко, което иска".

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
~EL~
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

cat_woman написа:
[i]Аз бих заявила желание за участие, ама съм в журито! Laughing Laughing Laughing

Защо няма "неутрален/а" в анкетата? Laughing Ако Лафчето не пречи на зоната, не пречи и на мен.

Не гласувах.

point taken
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Аам, нали, не се съсредточавайте само върху анктеката да има или да няма лафче. Има и друг въпрос, по който да се мисли.

Само да кажа, че аз като автор имам 3 или 4 зарязани произведения, които имам желание да завърша и не е лафчето причината, поради която не съм писала от толкоз отдавна.

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Диди, извинявай, ама не си права!

Пример: Лулутка чете, но когато влезе, се набутва в Лафчето, но не се сеща от колко време не ми е пускала коментар! (Лу, съжалявам, просто ти си ми примерът, какво да направя.)

Дори не мога да си помисля да седна да напиша следващата глава по Цветята. Дори ред нямам по нея! Къде ми е мотивацията, щом само ти коментираш!

Вече писах и на Фокси по ЛС - тя самата, Денчето, Мимиситка, двете Никита, Лулутка, ти, даже Ел по едно време... И сега какво - никой.

Поправям си изказването в началото на Кошмара:
Не ме интересува кой какво казва за стила ми, но ме интересува дали има някой, който аджаба нещо ще вземе да каже!

Тифа, Рени, Вени - все хора, които ми обърнаха внимание в началото.

Извинявам се, но каква мотивация имат авторите!(Имаме, кгхм...)
При теб може да е така, но пък ти си получаваш коментарите по скайп.
Куул, ама аз не си ги искам по скайп. Дайте да вземем да махнем ИИ-темите, да си заформи всеки автор един общ чат сприятели, дето може да ги побутва за коментар, те да му пишат по два реда, а после да се чудим защо няма кой да ни мокаже грешките!

Е, айде, моля ви се... Rolling Eyes

Едит: Забравих котето, но на нея й втръсна от лигавенето в Кошмара. (Боже, какво разминаване на родове! Laughing )

Последната промяна е направена от cat_woman на Нед Дек 13, 2009 6:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Desert Rose
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Против заради причините, които Бени е посочила. Не съм писала във форума от около година, докато преди редовно влизах да проверявам няма ли някоя нова глава по любим фик. Когато се появи лафчето, зоната замря, спрях да влизам в нея, а накрая спрях да посещавам форума изобщо.
He-Who-Must-Not-Be-Named
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I do believe in Nargles

Местожителство: Царство Таратория

Аз съм твърдо ЗА! Дори щях да гласувам 2 пъти, ни не може.
Смятам, че анкетата е най-добрия вариант. Нека мнозинството реши.
Ако Ел не беше пуснала такава тема аз щях да го напваря. Радвам се обаче, че тя се сети сама, сега мога да прибера кръста и пироните.

Преди време имаше една реклама по телевизията, за сироп за кашлица. И в рекламата казваха, че сиропът отделя заседналия бронхиален секрет (или нещо такова), а не го подтиска. Забравих какво беше точно, но идеята е, че лекарството не премахва симптомите, а самата болест.
Форумът е болен, нуждата от Лафче е симптом, но ако само се бориш срещу симптомите и не лекуваш болестта най-вероятно да убиеш пацианта, в случая - Потър Мания.

Второ -Лафчето не е единствената тема тук, която не е на място. Ето темата за Здрач в ХП фен новини. Темата е за свободната, но я държат в новините, заради отвратителното отношение на хората от свободната, същата причина по която съществува Лафчето. И я държат там под предлог, че някога, в далечното минало, се е говорело за актьора, който изпълнява ролята Седрик Дигъри. Е, и ние понякога си говорим за фенфикшъни.

Трето, лично - не мога да си представя форума, света и живота без лафче. Тази тема се превърна в част от ПМ. Откакто съм тук я има, вече е традиция, не може да се премахне.
Ако прогоните ХП феновете от форума, кой очаквате да ви чете фенфикшъните? Филип, Бенев и [unknown]?
Mistress
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: London, UK

Чакай малко, Зори
Аз нищо не съм казала за коментирането. казах просто Тифа и лонката да не очакват, че АКО НЕДАЙ СИ БОЖЕ си постигнат целта, хората изведнъж ще се разпишат. Нито пък лафчето им е виновно за липса на коментари. По-скоро да си погледнат фика ирли рп-то или каквото там пишат. Точно лонката си заряза героя в 2078 и го убиха по супер тъп начин, ЗАЩОТО НЯМАЛА ВРЕМЕ. Занич само тя няма време да пише, а всички други са длъжни да пишат за нейн кеф. Е, не става така, мама му стара!Аз също предпочитам хората да ми пишат коментар в ИИ темата, но не се оплаквам ако ИЗОБЩО получа коментар. Което ми напомня, че ми се четат ЦЕЦЕНЦА. Ел да се сети, че имаме дуел с нея и да не забравя, че заряза Хари и Джини в мн кофти ситуация в Бурите. Но не смятам, че тя не пише защото лафи в лафчето. Още повече че тя влиза рядко там. Освен това аз обикновено ти пиша коментарите в ИИ темата. Освен ако не съм в крайна невъзможност да го напарвя, което е много рядко.

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Tifa
МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2009 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Dalboko na onova mqsto..prokalnatoto...bezradostnoto

Против. Обосновила съм се по въпроса поне стотина пъти.
I just don't care at all
I don't know why I do
the things I do to you but...
Sometimes I don't wanna be better!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Следваща Страница 1 от 25

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov