Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 ''Веднъж в живота..''- ИИ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Sydney
МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 10:02 pm    Заглавие: ''Веднъж в живота..''- ИИ Отговорете с цитат

Префект
Префект

Жаси, много се извинявам че пускам темата, но никъде не видях друга тема за коментари, а страшно много исках да ти благоадаря за новата глава Smile
като за начало адски съм ти благодарна че не си забравила тази своя история, защото тя ми е любимата (а и съм сигурна, че не само на мен Wink ), следя е от самото й начало, и честно казано бях запонала да се притеснявам от дългото отсъствие на нова глава Rolling Eyes затова още веднъж благодаря Smile
по главата...напарво незнам какво да кажа, преди няма и 3 минути я прочетох и все още немога да намеря думи с които да опиша какви чувства породи в мен...толкова прекрасно описано беше всичко, толкова красив изглежда животът на Сакс, направо всеки би й завидял Rolling Eyes
в момента само това ми идва на ум, незнам направо струва ми се че всичко което кажа ше бъде малко, затова спирам до тук Smile

МнениеПуснато на: Вто Окт 06, 2009 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Благодаря ти страшно много,че си я пуснала,аз вчера също търсих,но не открих тема за коментари,и бях решила днес да пусна една,но ти си ме изпреварила SmileТази история е завършена с изключение на няколко откъса,които трябва да допиша,проблема е в това че главите са готови,но преди да ги постна се налага да ги редактирам по няколко пъти,а те са дълги и се получава забавяне Smile
В тази глава главна роля имаше Сакс,вярно,че е отклонение и че попринцип фика е за Симс,Лили и Мародерите,но обичам новото поколение,състоящо се от децата на компанията и нищо чудно да четете по някой и друг ред за тях и занапред Smile.Сакс лично ми е много симпатична,умишлено не прилича на Симс,защото не исках да има друга като нея,не прилича и на Сириус по характер,взела е най-добрите черти на баба си Мейлин,за щастие не прилича на родителите на баща си,сърце не би ми дало да й причиня това Very Happy.Исках да покажа в тази глава живота й,какъвто е,щастлив,невинен,защотен,такъв,какъвто го е изградила майка
й,искайки да й осигури спокойствие и прекрасно детство далеч от всякакви хора,които биха желали да им навредят.Може би някои от вас са се зачудили защо точно Джей и е най-добрият приятел?Съдба,бих казала аз Very Happy .
Понеже скъсих два откъса от главата,за да не е прекалено дълга,ще ги постна тук,заедно със спойлер от следващата глава,понеже е написана и ще я постна веднага след редакцията:

~ Изрязани моменти от 89 глава ~

1.Откъс от вечерта преди рд-то на Сакс:

‘’ -Вълнуваш ли се?-усмихна се Симс на Сакс,която се въртеше неспокойно в леглото си,мислейки си за следващия ден,когато щеше да навърши десет години.Бе спокойна вечер,последната й вечер на девет години,както бе казала на майка си преди да си легне,получавайки целувка за лека нощ:
-Ще си легна на девет и ще се събудя на десет години…-каза Сакс и се извърна към Симс,която бе приседнала за малко до леглото й.-Толкова е странно…като истинска магия!
Нещо в думите й накара майка й да се усмихне широко и да я целуне по-нежно от всякога:
-Лека нощ,съкровище…-Симс се запъти към вратата на детската стая,но миг преди да излезе се извърна отново към Сакс,подмятайки дяволито:-Постарай се да заспиш бързо,защото утре те чака една наистина приятна изненада…
Обхваната от любопитство,Сакс отвори уста,за да попита за изненадата,но Симс вече бе напуснала стаята и момиченцето се
отпусна в леглото си,мислейки си за утрешния ден.
Двете с майка й бяха направили всички нужни приготовления и Сакс не се и съмняваше,че партито за рожденния й ден ще бъде изключително забавно и запомнящо се;само мисълта за игрите и честитките,които я очакваха след броени часове, я накараха да се разшава отново от нетърпение.
‘’Остава малко…’’-мислеше си,докато чакаше да заспи и се взираше в нощното небе,разкриващо се от прозореца й.Утре щеше да получи
купища подаръци,да празнува с приятелите си,да потъне в прегръдката на мама,която навярно щеше да й честити първа.
‘’…още съвсем малко…’’
Не след дълго Сакс заспа с усмивка,сънувайки вкусни сметанови торти,разни танцуващи свещички и сияещи деца с подаръци в ръце…
’’

2.Откъсът,който описва как Сакс вижда за първи път Джей Wink :
‘’..Тогава бе на около четири години и една сутрин,разбудила се по-рано от обикновено,се стресна,забелязвайки,че в другия край на леглото й спи непознато русокосо момченце.Сакс така се стресна от неочакваният гост,че подскочи в леглото,и движението й разбуди другото дете,което подскочи в отговор,стреснато в съня си.Двамата се наблюдаваха с разширени очи няколко мига,след което Сакс скочи от леглото и хукна към спалнята на майка си,пищейки:
-МАМОООООО,В ЛЕГЛОТО МИ ИМА НЕПОЗНАТО МОМЧЕ!!!
Мама не беше в стаята си:дочула смехове откъм гостната,разпознала единия от тях като този на майка си,Сакс се затича натам,нехаейки за факта,че е разрошена и все още по нощничка.
-Мамо!-викна тя веднага,след като забеляза майка си седнала в едно от креслата(момиченцето бе толкова развълнувано,че съвсем не
обърна внимание на непознатият русокос мъж,който правеше компания на майка й)и побърза да се гушне в нея,разправяйки й какво й се е случило.-Мамо,няма да повярваш,събудих се,и в леглото ми имаше някакво момче,което…
-Съжалявам за тази случка,Сакс,надявам се синът ми да не те е изплашил кой знае колко…-засмя се шеговито непознатият в мига,в който майка й се усмихна развеселено.Сакс го изгледа недоверчиво,притискайки се до Симс:мъжът я наблюдаваше внимателно и едва сега,след като го огледа на свой ред,Сакс зяпна,забелязала голямата му прилика с малкото момченце.
-Сакс,запознай се с Джой Макглан,той е мой много близък и добър приятел…-каза с усмивка Симс,докато Джой и Сакс продължаваха да се гледат един друг.Симс прегърна момиченцето си и извръщайки се към Джой,каза с тон,пропит с майчински нежност и гордост:
-Кажи ми,Джой,не е ли тя най-прекрасното малко момиченце,което си виждал?

Сините очи на непознатият станаха много нежни и той се усмихна,откъсвайки поглед от личицето на Сакс,за да погледне към Симс:
-Тя е красива и чаровна като майка си…-каза той и думите му веднага накараха Сакс да го хареса,тъй като тя обожаваше да й се казва,че прилича на мама.Непознатият на име Джой отново погледна към Сакс,усмихвайки й се:
-Сигурно се чудиш за момченцето,което си видяла в леглото си,Сакс…това е моят син и тъй като вчера вечерта пътувахме няколко изключително дълги часа,пристигнахме в Америка доста изморени и майка ти бе така добра да ни предложи да останем на гости за няколко дни във вашата къща,докато приключа ангажиментите си в страната…
Сакс не го разбираше изцяло,но почувства инстинктивно,че той е много близък на майка й,ето защо се опита да се престори,че разбира,мислейки си дали момченцето би искало да й стане приятел.

-Джей заспа малко след като двамата с баща му дойдоха тук ,сложих го да спи в твоята стая,тъй като си помислих,че там би му било удобно,съжалявам,ако си се стреснала,скъпа..-каза майка й,но Сакс,която вече гореше от нетърпение да се запознае с този Джей,скочи на крака:
-Нищо,мамо,не се стреснах чак толкова много!
Понечи да се затича към стаята си,когато внезапно се сети за възпитанието си и изчурулика в посока на Джой:
-Приятно ми беше да се запознаем,господин Джой Макглан!
Без повече думи,Сакс побягна,оставяйки Джой да се взира в гърба й абсолютно очарован,а Симс да изпита нов силен прилив на любов към своето момиченце.
Сакс влезе ентусиазирана в стаята си и веднага забеляза момченцето,което се намираше все още в леглото,очевидно
колебаещо се какво да прави.Тя седна от едната му страна и се взря приятелски в него,обмисляйки за няколко секунди какво да му каже,а той се вгледа на свой ред в нея,явно чудейки се за същото.
-Здравей.-усмихна му се най-накрая тя и усмивката й го накара да се усмихне в отговор.-Аз се казвам Сакс.
-Здравей,Сакс…-каза на свой ред момченцето,чувствайки се облекчено от факта,че сега тя не пищи,а приказва съвсем нормално.-Аз се казвам Джей,Джей Макглан.
И от този ден Джей и Сакс станаха най-добри приятели,от този ден се сближиха страшно много и си споделяха тайни и детски мечти,играеха си и на момчешки,и на момичешки игри и се чувстваха изключително нещастни всеки път,когато трябваше да се разделят…
’’

Как да не ги обичаме? Very Happy

~ Спойлер ~

А сега за читателите,които така търпеливо изчакаха главата-едно спойлерче,понеже наистина го заслужават(отново за деца на добре познати наши герои Wink ):

-Какво ти става,Дора??-просъска една от съученичките й,без да си прави труда да сниши глас,когато Блод седна на стола,сместен между Джей и Нимфадора(Джей трепна и едва устоя на желанието си да се отмести възможно най-далеч от Блод,а Дора,от друга страна,приближи още повече стола си до неговия).-Не знаеш ли кой е този,не знаеш ли какво са направили родителите му??
Дора забеляза,че устните на Блод потрепериха,и изсъска яростно на съученичката си,която се сепна от гнева,проблясващ в очите й:
-Затваряй си устата и го остави намира,много добре знам кой е и кои са родителите му,но не ми пука изобщо,той ми е братовчед и не е същият като тях,не е!!
Съученичката й се отдръпна позеленяла,а Блод изгледа с изненада,примесена с признателност все още силно ядосаната Дора.
-Братовчеди?-попита той недоверчиво,опитващ се да възприеме вида й,толкова изпъкващ и ексцентричен.-Аз и ти сме..братовчеди??
-Да..-каза му Дора,и се учуди на себе си,защото не изпита срам или неприязън,мислейки си за Блод като за кръвен роднина;съдейки по изненадата му,той очевидно едва сега научаваше за този факт.-Наистина сме братовчеди!-каза тя в опит да го увери,забелязала,че той е прекалено шокиран,за да проговори.-Името ми е Нимфадора,но предпочитам всички да ме наричат Тонкс!-с тези си думи тя му подаде ръка за нормално ръкостискане,и той я пое леко неуверено,наблюдаващ я със смесица от емоции,таящи се в сивите му очи:
-Здравей,Дора...-каза накрая той и Дора усети облекчението в гласа му,облекчение,предизвикано от факта,че има поне един човек,който се държи нормално с него.-Аз съм Блод,Блод Регулус Лестранж.
-Приятно ми е да се запознаем,Блод!-каза му възможно най-приятелки Дора,мислейки си колко ли му е тежко да се намира на място,препълнено с деца,мразещи го заради злокобната слава на родителите му;за да му помогне да се отпусне поне мъничко,тя му заговори приятелски,едновременно с това продължаваща да наблюдава разпределянето на останалите първокурсници,очакваща това на Дарън...
''
Някой има ли предположения защо синът на Белатрикс е Сайлъс е в ''Грифиндор'',а не в ''Слидерин''? Wink

Има само едно,единствено момиче...само една,единствена жена,която би могла да ме нарани...''-Сириус Блек
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ариана
МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Ето, сега вече наистина ме изненада.В последните глави се случиха толкова много неща, че освен всичко друго ще ми трябва малко време, за да си представя Симс руса.Ако има нещо, което да ме шокира това определено е новата й прическа.Аз ако имах нейната коса сърце нямаше да ми даде да я отрежа. Razz
Симс да изпадне в истерия е малко стряскащо.Винаги уравновесената и прикриваща чувствата си Симс се предаде и се остави емоциите да я водят.Не мога да си представя колко трудно й е било, тогава и през следващите години, да живее с мисълта, че мъжът, който толкова много обича е виновен за смъртта на най-добрата й приятелка.
Промяната попринцип е за добро.А за нея заминаването за Америка, определено е било най-доброто решение, което е можела да вземе.
Животът на мъгълка явно и се отдава и й харесва.А и как няма да й харесва с такова ангелче като Сакс?!Човек може само да си мечтае за такова кротко и лъчезарно детенце като нея.Много е сладка и миличка.Тя е най-невинното същество в цялата история.
Аа...и Симс освен от дрехи явно разбира и от коли.Хубава кола си е избрала... Very Happy

Dqvolsko^6tastie написа:
Някой има ли предположения защо синът на Белатрикс е Сайлъс е в ''Грифиндор'',а не в ''Слидерин''? Wink

Единственото, което ми идва на ум е, че може би има нещо общо с приликата му с Регулус, която стресна Белатрикс.Може би нещо като прераждане...?
skorpioncheto
МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Нейде там в далечината...

Жаси, главата е толкова лъчезарна и оптимизираща, че за мен е като слънчев лъч след тази толкова дълга и уморителна седмица. Прочетох я на един дъх, има няма за 10 минутки - толкова много копнеех за нещо ново, че сега искам ОЩЕ и още Very Happy . Но когато имаш време, разбира се Wink . Тонкс е много грижовна към Блод Wink - въпрос на възпитание, а тя е възпитана перфектно. А Блод къде е израстнал - нали Бела е в затвора?
Е Жаси, не знам какво друго да добавя. Wink Освен Благодаря ти за хубавата, лъчезарна глава и ще очаквам следващата с огромно нетърпение. Wink
Твоето желание ме издига
и ме пали като огън!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dqvolsko^6tastie
МнениеПуснато на: Вто Окт 27, 2009 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Миме,в новата глава се дават някои сведения за Блод,в нея съм написала къде е израснал и какво бъдеще го чака Smile.Ари ти предположи правилно,след смъртта си Регулус се преражда в Блод,само че да подчертая,че това вече не е Регулус,вярно,Блод прилича много на него и по характер и на външен вид,но в новия си живот той няма да има нищо общо със стария,няма да има проблясъци от миналото,няма да чувства никакви чувства към майката,която го е родила и която никога не го е обичала,няма да помни какво се е случило преди.Мисля,че Блод ще има по-големи шансове да е щастлив,отколкото Регулус преди,дано в това прераждане да намери спокойствие,защото всички знаем,че съвсем не му беше лесно,а и загина,опитвайки се да унищожи хоркрукс,така че заслужава да е поне малко щастлив,и то колкото се може далеч от фамилията Блек,с която е ''прокълнат'' и в предишния,и в сегашния си живот.
За новата глава искам да подчерая,за да няма обърквания,че събитията се връщат малко назад във времето,преди рд-то на Сакс.Тук се запознаваме по-отблизо с децата от новото поколение,а именно Дора,Дарън,Джей и Блод,много ще ми е интересно да разбера какво мислите за тях Wink Ето и спойлер от 91 глава:

~Спойлер~

''Това,което изненада Джой бе факта,че те не бяха единствените гости в къщата на Симс:идването им бе посрещнато не само от прислугата,която познаваше семейство Макглан като едни от най-близките приятели на Симс,но и от изключително красив мъж с небрежни,но скъпи дрехи,когото Джой виждаше за първи път и който веднага си спечели подозрението му(Джой много добре знаеше,че Симс е изключително резервирана към мъжете,с които работи или които спадат към мъгълското й обкръжение и никога не се сближава прекалено много с някой от тях);появата на непознатият,който изглеждаше така,сякаш е излязъл от снимка на някое модно списание,го накара да изпита неособено приятното чувство,че Симс навярно е премълчала нещо от него,нещо,свързани с този мъж,който бе излязъл,за да ги посрещне и се бе усмихнал широко веднага,щом погледа му бе паднал върху Симс.
‘’Този явно не е като останалите й приятели и колеги...’’-помисли си Джой,докато всички слизаха от колата и предположението му се потвърди веднага,след като забеляза как непознатият подвикна весело на Сакс:
-Хей,маймунке,това ли е приятелят,за когото ми говореше толкова много?
-Да,чичо Джъстин,това е Джей!-отговори му сияеща Сакс и задърпа нетърпеливо Джей към мъжът,за да ги запознае
.''
Някакви предположения кой е Джъстин,какво го свързва със Симс и Сакс и дали ще играя важна роля в историята или не? Wink

Има само едно,единствено момиче...само една,единствена жена,която би могла да ме нарани...''-Сириус Блек
Върнете се в началото
skorpioncheto
МнениеПуснато на: Пон Ное 02, 2009 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Жаси, новата глава е невероятна както винаги. Заредена с доста положитена енергия. Тонкс и Дарън са много сладки и забавни. Виждам че си внесла малки промени във възрастта им, което определено ми харесва. А щом Джей отиде на учлище това значи ли да очакваме и Сакс след две години Rolling Eyes Тоя Джъстийн нещо не ми харесва...да определено не ми харесва. Върти ми се нещо в главата, но просто не искам да повярвам, че Симс може да допусне някой друг мъж до себе си след изживяното със Сириус.
Краят на главата ми допадна особенно, защото просто обожавам начина ти на описване на мрачните и тъжни картини. Горкия Опаш, горкия Сириус, горката Симс. От една страна искам да разбра как свършва всичко, но от друга искам главите да продължават да се нижат и да нямат край...
Браво още веднъж Жаси! Ще чакам следващата глава с огрмно нетърпение. Wink
Твоето желание ме издига
и ме пали като огън!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Лу
МнениеПуснато на: Пон Ное 02, 2009 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Варна

Dqvolsko^6tastie написа:
Някакви предположения кой е Джъстин,какво го свързва със Симс и Сакс и дали ще играя важна роля в историята или не? Wink

Хах, Жаси, сещам се колко ме беше измъчила с този Джъстин и самоличността, която се крие зад това име, та сега, когато прочетох въпроса, се засмях от все сърце и си викам, аха, ето го и него. Не съм забравила обаче и моите предположения, на които много се смяхме, предполагам и ти също, но дори не се учудвам колко бързо си промених мнението дори за самата идея за този персонаж. Мисля си обаче, че Джъстин няма да бъде добре приет от другите, именно заради Сириус, но аз определено мога да кажа, че от това, което знам за него и делата му, той е много добър човек, за който, щом прочетат всичко, определено ще си променят мнението. С нетърпение очаквам да го покажеш в историята, а с още по - голямо нетърпение очаквам моето момче! А това ти си го знаешVery Happy

Целувки и прегръдки!

...even if there's no takakai.

tokyoshiori™
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mina
МнениеПуснато на: Съб Ное 14, 2009 1:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: толкова близо и същевременно толкова далече

толкова отдавна не съм писала.дължа ти извинение ,жаси!фикът заслужава коментари.аз продължавам да го чета.историята е все така завладяваща,както и в началото.твоите стари нови герои.макар да не сме прочели много за новия им живот,промяната се усеща!
допадат ми отношенията между децата,те са новото попълнение във фика,което го прави още по многообразен.
имам чувството,че ми е по-любопитно повече и от преди.от колко време всъщност четем историята?!спомням си,че ти радваше с нея дори по време на бала си и кандидатстването.дали ще свърши до моя бал(25 май)?!какво да очакваме?!!как не ти сваршват идеите наистина?!!!
този джъстин е интригуващ,но ще срещнеш ли отново симс и сириус?!
Върнете се в началото
skorpioncheto
МнениеПуснато на: Чет Ное 19, 2009 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Жаси, нещо новичко няма ли да пуснеш Smile нещо като за след рождения ден на Симс ( 14.11). не можах да пиша тогава
Твоето желание ме издига
и ме пали като огън!
Върнете се в началото
Dqvolsko^6tastie
МнениеПуснато на: Пет Дек 11, 2009 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Най-накрая нова глава! Very Happy Много съжалявам за дългото бавене,но през последните няколко седмици писах по други неща и оставих редакцията и писането по фиковете на заден план Embarassed
Ето я главата,в която един много специален герой прави своя дебют.На вашето внимание е представен Джъстин,за когото,не се и съмнявам,ще имате доста противоречиви реакции,особено когато разберете каква е ролята му в историята Wink .В тази глава се съдържат няколко много важни истини,предимно в разговора на Симс и Джой.Надявам се да не намразите Джъстин само защото подкрепяте Сириус/Симс връзката,тъй като участието му е важно,а и в тази и следващите глави си проличава какво е мястото му в сърцето и живота на Симс Wink.Много ще ми е интересно да ми кажете какво мислите за него,за появата му,изобщо за всичко,свързано с Джъстин,тъй като той ще играе важна роля в предстоящето развитие на събитията Smile.
Миме,една малка поправка-рожденния ден на Симс е на 18,не на 14 септември,това е гарантирано,защото в истинския живот това рд е на много близък мой човек и няма как да сбъркам Very Happy
Благодаря за пореден път на всички ви за коментарите и прекрасните думи,но моля ви,не се чувствайте задължени да ги поствате!Толкова време мина,а ето,че все още сме тук,аз пиша,вие четете,заедно обсъждаме събитиета,и въобще това е нещо,което ужасно ще ми липсва,когато дойде време за постване на епилога Smile.И аз вече не помня колко време мина от започването на ''Веднъж в живота'',беше в едни отдавъшни дни,когато все още ходех на у-ще и се чудих как да убия времето в някой скучен час..Добре,че мразя математиката,ако не ме отегчаваше така тогава(не че не я мразя и сега Very Happy),нямаше да ми хрумне в един час по математика да почна да мъдря нова история Smile).
И сега,преди да забравя,да постна едно откъсче от следващата глава.. Smile

''-Сесил…-простена Джой от едната страна на вратата,разтревожен до крайна степен от поведението на съпругата си:заключила се в банята,тя хлипаше и стенеше по начин,който разкъсваше сърцето му.-Моля те,Сесил,кажи ми какво се е случило,за да мога да...
-МЛЪКНИ!!!!-изпищя Сесил откъм банята и в писъка й прозвучаха толкова много мъка,болка и ярост,че Джой се отдръпна неволно,изумен и изплашен от дълбочината на реакцията й.-МЛЪКНИ,МЕРЛИН ТЕ ВЗЕЛ,НЕ ИСКАМ ДА ТЕ СЛУШАМ,НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ НИЩО ОБЩО С ТЕБ,НЕ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ ПОВЕЧЕ,НЕ ИСКАМ ДА...
Крещенето прекъсна,последвано от някакъв шум и Джой ужасен долови трошенето на стъкло,звук,който го накара да реагира инстинктивно и да направи първото,което му дойде наум:блъсна вратата с цялата си сила и,разбивайки я,нахлу в банята,като едва не замръзна на място от шок и ужас в мига,в който погледа му попадна на Сесил:съпругата му изглеждаше обезумяла и неадекватна,такава,каквато не я бе виждал никога през живота си:бе счупила с ръка огледалото в банята и пръстите й лепнеха от кръв,но това,което накара Джой да нададе вик бе парчето стъкло,което Сесил държеше в едната си длан и с което като че ли се канеше да пререже вените си в истерията си.
-СЕСИЛ,НЕ!!!-изкрещя Джой и се хвърли към нея в мига,в който Сесил приближи стъклото до ръката си,пищейки:
-НЕ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ ПОВЕЧЕ,НЕ МОГА,НЕ МОГА!!!''
Малко Сесил/Джой действие,нали знаете,няма да съм аз,ако оставя любимеца си на заден план в историята Very Happy Wink ''

Върнете се в началото
ариана
МнениеПуснато на: Пет Дек 11, 2009 7:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Идея си нямаш как се зарадвах като видях, че има нова глава.
Ще се опитам да бъда безпристрастна и ще кажа, че Джъстин ми изглежда свестен. Много се радвам, че прави Симс и Сакс щастливи, а и няма как да е лош човек щом е успял да спечели Симс. Обаче това не значи, че ще спра да се надявам накрая Симс и Сириус да се съберат! Те просто са създадени един за друг и ако ще Джъстин да е най-перфектният човек на света аз съм твърдо със Сириус. Но засега мисля, че нямам нищо против него.
Понеже, и аз не знам защо, но пропуснах да изкоментирам предишната глава трябва да кажа, че дечицата са много сладки, милички и направо ми стоплят сърцето като чета за тях. Особено Дора е уникална!
Изненадах се от появата на Питър, изобщо не я очаквах и отново ми стана много мъчно за него, за Сириус, за Лили и Джеймс и за всички останали, за които ми е било мъчно в цялата история. Много се надявам по някакъв начин нещата при него поне малко да се променят и той да не се чувства толкова зле.

Веднъж си представях как Сакс отива да учи в "Хогуортс" и там става приятелка с Паола и двете правят всякакви лудории като татковците си. Много мила картинка бяха в главата ми Very Happy

Искам ориентировъчно да попитам горе-долу колко глави остават до финала? Хем искам да идва, хем не искам. Интересно ми е какво ще стане с всички накрая, обаче пък като се сетя, че повече няма да има "Веднъж в живота"...

neli7o
МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2009 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Имам да кажа само едно, Жаси и то е – Благодаря Bow

Love me! And I'll give you the world!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cat_woman
МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2009 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Жаси! Жаси! Жаси!

Прочетох я на един дъх новата главица, което значи, че я прочетох леко през пръсти. Просто нямах търпение да стигна до края!

Наистина искам вече да се свършва, а пък не мога да понеса да приключи фика! Не знам кое от двете искам повече! Искам да знам едно със сигурност - Симс+Сириус=Възможна Любов(?) или не!

Когато се върна и прочета всичко по-внимателно, ще напиша някое смислено коментарче.

За този момент, аз също просто ще благодаря.

БЛАГОДАРЯ! Very Happy

skorpioncheto
МнениеПуснато на: Пет Дек 18, 2009 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Жаси, извинявай за къснития коментар, но просто нямах време да седна и да драсна два- три реда в знак за благодарност. Какво да кажа дългоочакваната глава се появи. Smile Няма какво да кажа против Джъстин, макар и аз като повечето читатели тук да съм трвърдо за Симс/ Сириус, той изглежда бобър човек. А щом прави Симс щастлива няма какво да го оплювам. Само как ли ще се почувства тя като разбрере, че Сириус е невинен и не е извършил вскички тези злодеяни, в които го обвиняват. Сигорно ще и е доста гузно Confused . Но какво да се прави - тя трябва да продължи напред и щом в този момент Джъстин и помага - приемам го. Smile Мил е, учтив е и щом я кара да се усмихва е бобре е .
Сакс кога ще тръдне на училище? Тя предполагам ще отиде в Англия? Rolling Eyes
Относно сполера - предполагам, че Сесил крещи на джой, защото е разбрала, че той е смъртожаден. Нали?
Ще чакам новата глава с огромно нетърпение - дано до да има една като Коледен подарък, а и дано да има и глава по Целувката Razz и Другата. Малко нахално, но все пак е Коледа. Smile
В момента не се сещам какво друго искам да тикажа, освен - Благодаря за прекрасната глава!
Твоето желание ме издига
и ме пали като огън!
Върнете се в началото
Dqvolsko^6tastie
МнениеПуснато на: Вто Дек 22, 2009 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Ще ме извините,но поради разсеяност миналия път съм постнала спойлер не за 92,а за 93 глава,затова не се чудете,ако не го забележите в най-новия пост Very Happy.Тази и следващите няколко глави няма да са особено приятни,затова ще бързам да ги постна колкото се може по-скоро Smile...
Ари,за главите,по груби сметки засега са 116 глави и епилог,но нищо чудно след редакциите да излязат още няколко глави,значи да ги сложим 119,най-много 120 Smile.Радвам се,че Джъстин се възприема така,бях се подготвила за негативни реакции спрямо него,но съм много приятно изненадана,че очакванията ми не се оправдаха Smile.Няма да казвам нищо за Сириус/Симс двойката,ще ви оставя да прочетете,за да видите какво ще се случи,все пак до края има предостатъчно глави,в които е описано всичко така,както трябва да се случи Smile.Зори съжалявам,но не мога да отговоря на въпроса ти,моля ви да не ме питате дали Сириус и Симс ще се съберат,рано или късно историята ще стигне до този отговор,но сега не е време да давам информация на тази тема Smile.Много ме зарадва твоя коментар,защото ти коментираш по-рядко,затова ти благодаря много за него,стана ми много приятно да го прочета Smile.Нели,не ти,а аз трябва да ти благодаря! Smile
Мари,Сакс ходи на мъгълско училище,обаче магията е в кръвта й,обаче има още доста глави до времето,когато ще разбереш дали ще замине за ''Хогуортс'' или ще продължи с мъгълския живот Smile.
За Коледа няма да постна нищо,защото няма да съм във Варна а и остава прекалено малко време,за да се подготвя.Обаче нищо чудно да приготвя ч4 глави,по една от всеки фик,и да постна 2 на 31 декември и 2 на 1 януари,за да изпратим старата и да посрещнем новата година подобаващо Smile.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща Страница 1 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov