Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Войната продължава /ИИ/ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
rali
МнениеПуснато на: Пет Май 28, 2010 10:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

семи, както винаги неотразима!!! новата глава отново е изпълнена от край до край - внаги си била изчерпателна и не си пестила думи!
смятам, че историята започва да се задълбочава и нямам търпение да видя какво е замислил лес. наистина неговата личност е завладяваща, все пак толкова прилича на алис.
малко странно ми беше докато четох момента в болничното крило-доста по мъгълски ми се стори.
а що се отнася до роджър-винаги ми е допадал,но сега направо го обичам-толкова ми е магнетичен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rali
МнениеПуснато на: Пет Май 28, 2010 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

бтв идеята за мислоема на алис е просто уникална-толкова мн ми хараса и ме трогна!
а и само искм да се присъединя към ели(лонката) че при семи няма нищо,което може да я съжали и да ни пусне по-рано глава. да си призная има моменти,в които като видя нова глава и ми се налага да си припомня какво е ставало предишната,абе заслужава си!
още веднъж супееер глава и мерлин колко мн се радвам,че продължаваш да пишеш!!!

п.п. сори,че станаха два поста,ама тела ми има лимит на буквите.
Върнете се в началото
mims_potter
МнениеПуснато на: Пет Май 28, 2010 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Варна, България

Е, да, авторката е рекордьор по дъъългите сесии и понякога много й се ядосвам. Но като излезе нова глава, се оказва, че си е заслужавало чакането.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
OM
МнениеПуснато на: Вто Юни 15, 2010 11:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

споко приятели Wink уверявам ви че нова глава ще има. но кога? това дори и Изи не знае. но аз знам че този ФФ е много скъп за нея и тя няма да него докара до край. но бъдете търпеливи.
в момента Изи се пържи, пече и задушава на много бавния огън на финалните изпити на последната година от A level Fire за това нека и стискаме палци и да се надяваме на нова глава най рано през септемвр Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Libi_Potter
МнениеПуснато на: Съб Сеп 11, 2010 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

аз направо съм влюбена в историята но искам аз да попитам кога ще има нова глава с тва чакане ще ми мине мерака на края (малко вероятно) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Izi
МнениеПуснато на: Вто Окт 12, 2010 3:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Ох, все още пиша! Просто искам да го заявя черно на бяло!
Имаше много емоции около живота ми последните няколко месеци, все още се възстановявам, но поне сега мога да заявя, че най-сетне се чувствам себе си отново и мога да продължа с писането.
Глава ще има скоро (под скоро не разбирам подарък за Коледа)
МнениеПуснато на: Вто Ное 30, 2010 10:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Някъде далеч от този свят...

Първо 4естито за студенството - желая ти незабравими и прекрасни студентски години!

За постаааа- ОМГГГГГГГГГГ има главаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа *парти* *парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти**парти*
Аз съм наи-6астливият 4овек на земята!!! Главата бе6е страхотна!! И Теди (макар и с доооста годинки отгоре) се появи.. и спомена... бе6е.. прекрасен пък и малко Алис никога не е изли6но!!! Стана ми тъжно за Драко, но мн се радвам, 4е Лес се е усетил и е запо4нал отново да живее и да търси смисъл на не6тата!!
Това с разказа за Рудолфус и Рабастан бе6е изклу4ително странно! Бе6е много яко оба4е! Бе6е доста красиво! И Алис... лиспва ми.. направ о все едно е 4аст от моито семество, аз ако бях сигурно 6тях да изтребя вси4ки изроди!!! И сега се разкриха някакви супер странни не6та от живота на Алис, което е о6те по-прекрасно!!
Главата е страхотна и се завързва все пове4е!
А скоро 6те видим ли някое от другите брат4ета или Роджър?!
Браво Изи!! И толкова мн благодаря!!!! А нови4кото нали няма да е след 1 година?!?!?!?

I see yoy
Your life shines the way into paradise
So I offer my life as a sacrifice
I live through your love
You teach me how to see
All that’s beautiful
My senses touch your word I never pictured
Now I give my hope to you
Върнете се в началото
neli7o
МнениеПуснато на: Чет Дек 02, 2010 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Хах Изи, какво да кажа Very Happy Да чета нещо твое винаги ми е доставяло невероятно удоволствие и съм оставала с едно чувство за пълнота ... не знам не мога да го обясня. Аз съм човек, който обича да чете и чета доста, но не ми се е случвало досега да попадна на автор и дори на произведение което да ме кара да се чувствам така ... просто успяваш да ме накараш докато чета да попадна изцяло в света ти, да почувствам тъгата, да се усмихвам. Дори да спра и да прочета някой абзац отново и отново, защото ме е уловил с проницателността си и ме е накарал да спра и да се замисля колко вярно всъщност е това. Не знам какво учиш, но се надявам да не спреш да пишеш, защото правиш невероятни неща и колкото и егоистично да звучи не искам да загубя чувството което изпитвам след като съм прочела нещо твое Smile

Сега за главата! Срам ме е да си призная, че трябваше да прочета и предната глава за да се сетя кой, кого, защо и как, но пък си струваше Very Happy Главата мога да я опиша с много думи, мога и с една - Невероятна! Както обикновенно забележки от моя страна липсват иии така ... Едно голямо БЛАГОДАРСКО Bow

PS
Цитат:
Има няколко типа хора, за които промяната приема различен облик. За страхливите е заплаха, защото нещата могат да се влошат. За обнадеждените е насърчение, защото нещата могат да се подобрят. А за уверените е вдъхновение, защото предизвикателството съществува, за да обогати живота.

<3 Loved it sooo much

PS2 Eли, ти съмняваш ли се за времето изобщо Very HappyVery HappyVery Happy A и моля те сложи някъде между партитата интервал, защото се разтяга страницата Wink Laughing

Love me! And I'll give you the world!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lonkata
МнениеПуснато на: Съб Дек 04, 2010 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Някъде далеч от този свят...

Обоявам този цитат!! Просто се влубих в него наистина! Нелито направо ми про4ете мислите с него!!!
А относно времето.. нали знае6 4е надеждата умира последна така, 4е Very Happy и аз 6те си умра с нея Very Happy

I see yoy
Your life shines the way into paradise
So I offer my life as a sacrifice
I live through your love
You teach me how to see
All that’s beautiful
My senses touch your word I never pictured
Now I give my hope to you
Върнете се в началото
poli potter
МнениеПуснато на: Съб Дек 04, 2010 11:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: hogourts

В момента не мога да коментирам много,но искам да кажа, 4е продължавам да следя и си Невероятна!!
Върнете се в началото
coconut
МнениеПуснато на: Нед Дек 05, 2010 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Никога няма да се наситя на Алис и семейството й Smile!!! Моля те не спирай да пишеш/
but I think you do!
Върнете се в началото
OM
МнениеПуснато на: Чет Фев 10, 2011 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

ИЗИИИИИИИИИИИИИ :лол: не може да бъде!!!!
страхотна си :о
сега няма да пи6а.
първо 6те прочета главата
благодаря ти :бов:
Върнете се в началото
Libi_Potter
МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2011 1:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

искам Наташа да живее!!! моля те не я оставяй да умре!!!
много хубаво име си избрала за Василиса и аз много я харесвам Smile
Върнете се в началото
poli potter
МнениеПуснато на: Нед Май 15, 2011 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: hogourts

Леле не бях влизала във форума от сто години и като влязох и видях,че има нова глава останах супердоволна. Много беше интересно, надявам се скоро да споменеш нещо и за другите братя или историята ще се въри само около Лесат? И аз се надявам Наташа да живее!
Върнете се в началото
OM
МнениеПуснато на: Сря Май 25, 2011 8:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Izi,
знам, че типично за теб е да изпитваш търпението ни! знам, че освен (войната) имаш още 1000 000 неща, които правиш и са много важни и интересни за теб! но, моля те помисли за нас, хората, които вече 6 години следят твоята история.
кога ще пуснеш нова глава? надявам се няма да е за коледа!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща Страница 2 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov