Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Войната продължава /ИИ/ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
lonkata
МнениеПуснато на: Сря Авг 26, 2009 3:46 pm    Заглавие: Войната продължава /ИИ/ Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Някъде далеч от този свят...

Нещо не намерих темата, ако я намерите плс преместете ми коментара!

Така по същество..
Главата беше хубава! Дълга,изчерпателна, интересна.. особено мн ми хареса тва с Потър и ЛЕс.. определено беше забавно!
Това което стената каза на Лес... бах маму тая стена (или квото е там), но определено ми стана тъжно за него.. той си няма никой! Сам е... и тва чудо определено беше право, а та дет направиха близнаците беше супер гадно с тва прокълнаване...
Ама поне Лес ще види Алис!!! Най-сетне! Надявам се тя малко да му влее акъл в тиквата Smile
Това с куидича също беше готино..
Ама тоя Лесат е луд! Как може да се фане да пише з самолети, ракети и тн.. ужасТ!!!
Главата е супер Изи! Чакам ново скоро и блгодаря, че продължаваш да пишеш!!!!!

I see yoy
Your life shines the way into paradise
So I offer my life as a sacrifice
I live through your love
You teach me how to see
All that’s beautiful
My senses touch your word I never pictured
Now I give my hope to you
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
poli potter
МнениеПуснато на: Сря Авг 26, 2009 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: hogourts

и аз да си кажа,че главата е супер.
Много е интересно, увлекателно и интригуващо.
Понякога ми става много тъжно за Лес,макар че мисля че намира утеха в братята си,което ме радва, но е доста самотен.
Ригел си ме кефи адски много той е моят човек Very Happy
Това,което направиха близнаците Уизли беше доста бруталничко, струва ми се че ще загазят. Дано!!!!
Чакам новата глава с нетърпение, следя историята и се надявам новата глава да ни изненада съвсем скоро! Smile
Аа задачата по мъгълознание беше доста интересен,ама тои наистина е хамав да пише за такива работи Laughing Ааа не мога да си помисля какво ще се случи с проекта им при Париш Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Izi
МнениеПуснато на: Пет Авг 28, 2009 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Благодаря за коментарите. След като нямаше никакви коментари след като пуснах новата глава, започнах да се самосъжалявам "Край, това е... Вече никой не иска да ми чете историята... "

Иначе, Лесат си зубър, квото и да си говорим! Как няма да избере да пише са самолети и там подобни... Може ли да има такива перфектни хора...

Стената... Как ми хрумват такива измишльотини? Аз съм за психиатър. Ама беше мъдра поне!
МнениеПуснато на: Пет Окт 09, 2009 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Ей, Семи Smile

Абе просто нямам думи... ти с твойто въображение Smile Наистина мн ми харесва стила ти и адски се радвам, че преди сума ти му и време попаднах на Втората Война, за да мога и до днес да си я препрочитам..(да знма, че съм като млките деца, които обичат да им четат една и съща приказка по сто хиляди пъти Very Happy )
Чакам с нетърпение да излезе следващата глава, за да се убедя, че гласа, който чува наистина е на Алис...ооо, дали е на майка му? НЗ простоооооо ще се побъркам, така че моля те смили се над нас и ни дай малко материал Razz
Когато прочетох за завесата и всякаш моментално се прехвърлих във времето, когато четях за смъртта на Алис. ХАйде не ни мъчи, ами ни пусни малко от твойте, психологически или не, шедиоври Wink
Върнете се в началото
lonkata
МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2009 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Изииииииииииииии забрави ли ниии?????
Искаааааам главаа!!! От толкова много веме не е имало нищо ново!! Искренно се надявам да не си се токазла?! Ако е така ще ни кажеш, за да не се надяваме нали?
Пусни ни поне 1 постченце, за да знаем моляяяяяяяяяяяяяяяяяяя....

I see yoy
I live through your love
You teach me how to see
All that’s beautiful
Върнете се в началото
Philip
МнениеПуснато на: Пон Дек 14, 2009 2:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

ИЗИИИ ПУСНИ ПЛС ОМГ БЕ СТИГА С ТЕЯ ЛАЙНА БЕ КвО СЕ ВРЪЗВАТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ПРОСТОТИИ>>>>>>>>>>>>>>.........................<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,
neli7o
МнениеПуснато на: Пон Дек 14, 2009 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

lonkata написа:
Изииииииииииииии забрави ли ниии?????
Искаааааам главаа!!! От толкова много веме не е имало нищо ново!! Искренно се надявам да не си се токазла?! Ако е така ще ни кажеш, за да не се надяваме нали?
Пусни ни поне 1 постченце, за да знаем моляяяяяяяяяяяяяяяяяяя....

Спокойно, Ели, нали знаеш че за Коледа винаги има глава, след това за Великден и послучай лятната ваканция Very Happy Горе-долу 3-4 пъти в годината. Сигурна съм, че не се е отказала Wink Put out

Love me! And I'll give you the world!
Върнете се в началото
neli7o
МнениеПуснато на: Нед Май 09, 2010 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

E Изи трябва да ти кажа че този път надмина себе си 9 месеца Laughing Да ти кажа даже аз се бях отчаяла и добре че получавам уведомление... Сега за главата.. Лесат ми е толкова "едно си баба знае едно си баба бае" че не е истина, чак ми става жал за Исмена. Тя не заслужава такова отношение от негова страна... а аз съм сигурна че сега с това негово заминаване ще опре пак до помощта на Орест... :Х За Хари и Рон изобщо няма да говоря защото при сцената с болничното крило си мислех "ти няма ли да пукнеш най-после гадино мръсна" Иска ми се някой ден Роджър да получи своята отплата а не да прави такива жестове към сина му...
Спомените на Алис ми бяха много трогателни...да видя Луциус в такава светлина, загрижен за Алис, просто ме върна към едни мои предишни спекулации за тях двамата които ти така и остави непотвърдени Very HappyVery Happy
И само още нещо не ми е приятно и ще ми се случи за първи път да критукувам нещо твое, но мисля че е редно... не знам дали е от тези 9 месеца които минаха откакто четох последно войната и съм отвикнала на стила ти, но ми се губеше чувството на една плавна последователност и пълна потопеност в обстановката, на моменти имах чувството че чета нещо закърпено, сякаш си го писала поотделно и след това си го съединила, а на други моменти имах чувството, че претупваш, сякаш се протягаш към нещо което искаш много да напишеш, да достигнеш до този момент, явно със заминаването на Лесат или нещо след това нз, просто те моля - внимавай ако проявиш интерес ще конкретизирам, но на първо четене това. Предполагам че като го прочета пак ще имам още хубави неща да кажа, то май се получи така, че повече критикувах отколкото да те хваля този път, ама ще оставя това на Елито Very Happy (Eли моля те не ме убивай като видиш какви съм ги написала този път)

ПС Съжелявам за запетаите ама не ми се играе да ги гледам коя къде е Very Happy
Върнете се в началото
ариана
МнениеПуснато на: Пон Май 10, 2010 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Изи, така се изненадах като видях, че има нова глава, че чак подскочих! Аз те благославям, а ти искаш да ти ругая... Снощи до два часа съм седяла да чета и накрая си легнах разревана. От средата на главата знаех, че Лесат накрая ще си замине и въпреки това пак сигурно съм плакала повече и от Ригел.

Хари и Рон много ме ядосаха, особено Хари когато се правеше на много важен пред Роджър, а след това и в болничното крило. Жалко, че Лесат не успя да разбие вазата в главата на Рон.
Спомените на Алис са най-милото нещо, което последно време съм чела. Като фенка на Сириус трябва да кажа, че съм много щастлива от присъствието му и краткия разговор, който проведоха с малката госпожица. А това с бебчето е много тъжно... В един момент се обърках, отначало си помислих, че новогодишното парти също е спомен и мина известно време докато се усетя.

Много се зарадвах, че си постнала нещо ново, много ревах и сега много ще има да чакаме.

ПП:
neli7o написа:
...да видя Луциус в такава светлина, загрижен за Алис, просто ме върна към едни мои предишни спекулации за тях двамата които ти така и остави непотвърдени Very HappyVery Happy

Значи не само аз съм си мислела за подобни работи!
lonkata
МнениеПуснато на: Пон Май 10, 2010 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Честно казано не можах да повярвам, че има нова глава! Определено се бях отчаяла!! Но главатаа е в тон със случващото се в живота ти, а? Smile
По същество! Главата ееее просто страхотнаЧ Толкова мн неща се случиха ии Хари и Рон нз защо, ноо имам чувството, че са други хора, не тези, които ние познаваме. Не знам някак сии наистина все едно четях за други хора нз.. както и да е! Освен това беше много брутално със спомените и стаята и Алис... имам чувството, че съм я познавала и сега като четях за спомените и сякаш бях там с децата й и нз.. това с мислоема беше УОУ!! Неочаквано както и това с бебето! Алис да плаче3 заради бебе?! Това беше странно определено! Както и да е! Това с братята накрая щях да ревна сериозно!! И тези думи! Ти какво раздели ги за следващите 10 год ли?! И спрямо Алтар никак не бяха прави нито единият, нито другият!!
А защо за Бога Роджър е такъв странен?! Ако си е намерил др жена ще го убия!! СЕриозно! (нямам против просто не смятам, че би могъл
да да намери друга по-подходяща от Алис за своя жена!)
И за Орест ми стана тъжно...
Такааа за момента така - а това със Сириус определено беше неочаквано и нз някак странно Smile Както и да е - като цяло беше хубаво и припомнящо ии някак си ме трогна! Започваме да навлизаме в същността на нещата, нали?! Нямам търпение иии знам, че е трудно с кандидадстването и ти желая успех иии искренно се надявам скоро да има глава!!
И Нели я подкрепям за някои неща, които каза!
И все пак ОТНОВО ИМАМЕ ГЛАВААААААААААААА!!!!
Стана чудо!!!
Мерси Изии и бравооо иии моля теееееее не ни забравяй отново за толкова Smile

I see yoy
I live through your love
You teach me how to see
All that’s beautiful
Върнете се в началото
poli potter
МнениеПуснато на: Пон Май 10, 2010 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: hogourts

Аз като видях.че има глава направо изпаднах в недоумение. Както и да е! Вчера ми беше толкова Харипотъровско,че точно от това имах нужда.
Аз не съм съгласна с критиките и с риск да противореча на другите, това е една от най-добрите глави,които съм чела. Толкова колкото съм плакала на тази глава,никога не ми се е случвало. Изпитах невероятно умиление, а краят е нямам думи просто. Толкова много ревах,че на моменти спирах за да ми се оправят очите и да пръдлжа.
Иначе сега по основните моменти- доста странна ми се стори цялата случка около Лесат, но може би закономерна. Както съм казвала безброй пъти ти ме накара да погледна от другата страна на нещата, смисъл винаги сме гледали от страна на Хари,Рон и Хърмаяни и за нас те са били добрите,а другите лошите. Но с твоя фик, ти ни накара да проумеем,че и някои "лошите" са хоа. Моментът с човечността на Роджър е невероятен. Поклон! Обаче сцената в болничното крило ми се видя лекичко пресилено, някак си прекалено много ги демонизираш. Но това си е твое решение.
После наистина според мен има някаква причина за поведението на Роджър, но се надявам да разберем по-късно. Хареса ми как Лесат и Ригел се сближиха. А епизодите със спомените на Алис, бяха гвоздеят на тази глава, определено. Това за Азкабан и за бебето наистина беше доста странно и се надявам да открехнеш още от онези 16 години от живота на Алис,за които нищо не знаехме до скоро. Никога не съм шредполагала за това,че тя е искала друго дете и оше повече за това. Историята около съотборника и' също доста интересна, или аз май се обърках, той съотборник ли и беше или треньор? Много трудно помня имена. А Луциус Малфой никога не съм си го представяла, чак толкова черен колкото го изкарваше и може би тази глава ми беше нужна, за да си задоволя представите.
А на края на сбогуването на Лесат и Ригел, просто толкова плаках,че не мога да ти опиша! Невероятна глава!
Надявам се за следващата да чакаме по-малко от девет месеца,защото аз лично се бях отчаяла, но огромно благодаря за старанието, което полагаш и мога да предположа, колко усилия ти коства това писане и тези невероятно дълги глави.
Успех при кандидатстването!
Върнете се в началото
margarita
МнениеПуснато на: Пон Май 10, 2010 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Честита ни нова глава! Добра глава, май ми се стори като че ли малко аааа набързано Laughing написана, ама когато я четях не бях в най-доброто си кхъм състояние. Та беше яко, но гледай да го завършиш фика преди 2012 щото не искам да оставям regrets behind~ Laughing Хари и Рон никога не са ми били толкова противни... Роджър ТРЯБВАШЕ поне едно кроше да им вкара на идиотите. А пък Хари едвам си отърва сина а пък... както и да е, частта със спомените на Алис беше много сладурска, само че какво е имало между нея и капитана? Very Happy Че аз забравих всичко вече. Ии хъм, надявам се че няма да има голям time gap, нали?? Иначе Лесат си беше прав да си тръгне, какво ще прави човека там в Хогуортс. Само Алтар като че ли липсваше наоколо, ама поне разбра какво иска да прави. Така че Изи ти пожелавам късмет с изпитите иии наистина искам да го прочета фика преди да умра!! Laughing Laughing
Върнете се в началото
mims_potter
МнениеПуснато на: Вто Май 18, 2010 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Варна, България

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Никога досега не съм ревала толкова. Беше просто върховно. Това беше една от на-разчувстващите глави.
Малко набързо писана на моменти, но това е обяснимо. И аз чувствах, че накрая ще се стигне до тоя момент, затова нямах търпение да стигна до там. Предполагам, че и за теб е било същото.
Много ми е странно това държание на Хари и Рон, но, както каза poli potter, ти ни преобърна представите за добро и зло. Като се замисля, някои техни постъпки, описани от Роу, вероятно са изглеждали по същия начин, погледнати от друг ъгъл.
Невероятно много ме заинтригува главата ти. Трябваше да уча за класно по математика, вместо да чета, но въпреки лошата ми оценка утре, ще си е заслужавало отделеното време за фика ти. Късмет с изпитите. С огромно нетърпение чакаме следващата глава.
МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 11:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Варна, България

Миналата нощ сънувах Лесат и изпитах носталгия. Дали мога да е надявам скоро на глава или съм твърде нахална?
МнениеПуснато на: Вто Май 25, 2010 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Хахахахах попринцип можеш да се надяваш, но ме съмнява искренно да получим глава не по-рано от следващите 3 месеца... Но надеждата умира последна! Пък и да се надяваме молбата ти да бъде чута, защото мисля, че тя е същата като на мн хора от форума!

I see yoy
I live through your love
You teach me how to see
All that’s beautiful
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща Страница 1 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov