Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща
 Хари Потър през тези деветнайсет години /ИИ/ vol.9 « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Lily Luna
МнениеПуснато на: Вто Апр 26, 2011 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Абсолютно подкрепям mims_potter. Освен това, като човек, който е само и единствено читател...е, ако не броим, че съм и редактор, когато един определен човек се сети, че има фик по който да пише....та от мен не се очаква никаква нова глава по каквото и да е, така че мрънкам за нова глава по 19те години. Скоро. Тази година по възможност. И за да съм по-нахална, в следващото тримесечие по възможност.
Hmm
МнениеПуснато на: Нед Юли 17, 2011 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Искам ОЩЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Страхотна история. Прочетох я на един дъх... Много ще съм щастлив, ако пуснеш скоро още някоя и друга глава...

Започвам да чета отново. Влюбих се в историята...
МнениеПуснато на: Съб Юли 30, 2011 10:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Варна

Ами...какво мога да кажа друго освен ДОЖИВЯХМЕ!
Благодаря на всички, които ще се хванат да прочетат главата и ще ми простят за огромното закъснение (ако изобщо има такива).
Само да вметна, че малко съм позагубила тренинг, така че бъдете снизходителни, моля ви! Smile)
Ще очаквам с радост коментари, критики и така нататък! Very Happy

...A lifestyle...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mistress
МнениеПуснато на: Съб Юли 30, 2011 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

Наистина доживяхме. Честно казано чак ме достраша да погледна датата на предходната глава. Но всъщност какво ли се обаждам точно аз като имам навика да правя почивки от по година между две глави Embarassed

Иначе Главата беше прекрасна по две причини
1. Хари и Джини ще си имат бебе!!! Ура! Най-после!
2. Хърмаяни разкри пуййката Търкийс.
а) крайно време беше да разберат от къде им идва
б) усещам че правиш препратки към реално съществуващи лица и това много, ама много ми допада. Особено последното изречение, че Някои хора никога не си взимат поука. Просто умът ми прехвърляше към определени субекти докато четях как на Хари най-сетне му светва крушката (пак бавно за съжаление Laughing)

Иначе моментът с научаването на голямата новина беше прекрасно описан. Разнежих се и почнах и аз да се хиля като Хари. Laughing Сега искам Хари и Джини да се съберат. А също искам и още някоя малка порция инфо за Крис.

Другият мил момент беше, когато Хари се опитваше да каже на Крис, че ще й липсва. Поне аз така го усетих. И беше много точно описанието (то оставаше и да не е като е твоя героиня... Rolling Eyes ) и въобще моментът бе много добър. И когато Хари видя това друго нещо в погледа на Крис и после реши, че си въобразява си припомних моментите, когато виждаше да проблясва нещо в сините очи на Дъмбълдор. Мисля, че умишлено си ни навела на тази асоциация и ти казвам едно голямо БРАВО, защото е добър похват.

Единствената ми забележка е, че можеш от време навреме да сменяш Джини със нарицателни като съпругата му, любимата му и т.н.

Не знам колко дълъг се получи коментара този път, но се надявам да те удовлетвори, защото е късно и ми се спи. ако се сетя още нещо ще дописвам. И моля те не ни карай да чакаме толкова дълго до следващата глава.

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Галя
МнениеПуснато на: Съб Юли 30, 2011 11:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Местожителство: Долината на изгубените

оо супер.
само че сега ще трябва да почна отначало защото не помня много много (:
chakito
МнениеПуснато на: Нед Юли 31, 2011 12:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

Аз помня, но като стама дума за сватбата на Алиша, сякаш беше се случило преди цяла вечност, а всъщност беше в предната глава. Ще очаквам с нетърпение следващата глава... А Рита тези статии безплатно ли ги пише??? Щом е толкова потайна, как й заплащат за тях?
МнениеПуснато на: Чет Авг 04, 2011 11:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: hogourts

Ани,чесно да ти кажа влязох във форума,за да видя фика,защото ми се четешенещо на такава тематика, но толлова се бях отчаяла за глава,че влязох направо в съдържанието,за да го намеря, а като видях,че последната глава е от 30 толкова много се зарадах.
Главата е мнооого хубава и много се радвам за появата на бебо, ще е хубаво отново да четем за Хари,Джини, Джеймс и Теди като семейство. Много се радвам,че продължаваш да пишеш. Хареса ми!
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Чет Авг 04, 2011 11:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Лелееее, смао аз не съм чела! Втурвам се веднага!

Едит: прочетох! Кой знае защо, Крис ми лази по нервите.... бтв тя ми лази по нервите от мига, в който се появи, тоест от мига, в който скъпата ми Ани я натресе на Хари! Анче, няма ли кой да и' тресне едно хубаво проклятийце?
Иначе много се радвам за Албусчо Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2011 12:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Потър Мания фен №1
Потър Мания фен №1

~EL~ написа:
Лелееее, смао аз не съм чела! Втурвам се веднага!

Едит: прочетох! Кой знае защо, Крис ми лази по нервите.... бтв тя ми лази по нервите от мига, в който се появи, тоест от мига, в който скъпата ми Ани я натресе на Хари! Анче, няма ли кой да и' тресне едно хубаво проклятийце?
Иначе много се радвам за Албусчо Very Happy

Крис е готина, за разлика от оня идиот, който раздели Хари и Джини. Дори му забравих името. Добре, че всичко се върна на мястото си... Интересно ми е какво ще се случи между Крис и Оливър. Кингсли е много стар за нея... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2011 12:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Дерек ли беше...? Е, да, ама аз и Крис не я харесвам - сякаш имат с Хари, нещо, което той няма с Джини, а за Ел това е недопустимо!
МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2011 12:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: the Burrow

не знам дали аз трябва да се засрамя, че не помня какво е ставало между Крис и Оливър, или ти трябва да се засрамиш, безценна моя, че не си пускала глава от една година. Laughing
както и да е.

не мога да изразя колко се радвам, че си пуснала глава и колко бързо свърши тая глава. кажи ми, че няма да чакаме още една година за следващата, моля те ;дд
добре, спирам с карането.

беше върховна, както винаги. направо ми оживяват пред очите като чета, страхотна си. и Хари и Джини са някви ауу <3 ;дд и Хърмаяни е о-толкова-Хърмаяни, че не може да бъде повече! <3
Хари и Крис. радват ме. обичам приятелства между момче и момиче (мъж и жена. оо, Хари е мъж. порасна детето :[ ), но нали няма да има нещо повече от приятелство там? *мили очи*

ох, Ани, обичам те ;д
и, омг, благодаря за главата.

едит: Ел, егоистче такова ;д

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
And my family will say to me, "After all this time?" And I will say,
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2011 12:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

ДжифДжиф написа:
Хари и Крис. радват ме. обичам приятелства между момче и момиче (мъж и жена. оо, Хари е мъж. порасна детето :[ ), но нали няма да има нещо повече от приятелство там? *мили очи*

Дали ще посмее, а? А? Нали края на август пътувам за Варна!!!

ДжифДжиф написа:
едит: Ел, егоистче такова ;д

Еми все пак става дума за Хари и Джини... сещаш се...
МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2011 12:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: the Burrow

а след края на август? ;дд

бтв, сега седнах да го чета отначало и се сетих още като имаше само 1-2-3 глави и Даровете не бяха излезнали на български още, обаче исках да прочета фика, и прочетох само първата глава и казах на Ани, че повече няма да чета, докато не излезе книгата и тя ме отряза с "абе, то в първата глава има най-много спойлери" ;дд
не е смешно, ама ми стана едно такова мило и ми стана смешно ;дд

едит:
ох, съжалявам, не мога:
Цитат:
- На десети декември, - каза Джини ентусиазирано. - Веднага след ваканцията. - Тя продължи палаво. - Ако си намерим усамотено място, ще можем дори и да... - после се усети, че са заобиколени от други хора и побърза да каже, - да почетем от библията.

old but gold Very Happy <3
Цитат:
- Джини, на кого си се метнала такава? - поклати глава тя.
- На Чарли, - отговори Джини съвсем спокойно.
- Да, - съгласи са майка й, - ама той на кого се е метнал?

Цитат:
- Хърмяни го избра, - обади се Рон. - Аз лично предпочитах нещо малко по-семпло.
- Ти би бил доволен дори и ако се ожените при пилетата, - изсумтя Хари.

Цитат:
- Ама какво става тук?! - попита той учудено, когато видя как брат му и майка му се прегръщат и плачат. - Да не съм попаднал в паралелна реалност?
- Джордж! Имам дъщеря, - извика Пърси и се хвърли да прегърне и брат си но Джордж вдигна ръка за да го спря.
- Абе, брат ми, я вземи се стегни! Имаш дъщеря, ами чудесно! Да ти е жива и здрава! Ама защо ревеш, бе човек.
- Кръстили са я Моли, - завъртя очи Джини.
Явно вече беше започнало да й писва от всички тези прегръдки.
- Еми, супер! - възкликна Джордж. - Ама за това не се плаче, бе хораа!

и как да не го обичаш после? ;дд
Цитат:
- О! Я стига си пелтечил!- възмути се Чарли. - Ела да ги поздравиш. И вие с Хърмаяни се оженихте, когато бяхте на нейната възраст.
Рон се загледа в тавана и примигна с едното око. Очевиднос е опитваше да сметне на колко години са били с Хърмаяни.

и тях <33
Цитат:
- Бременна съм, - оповести тя най-спокойно.
- Е и? - сви рамене Чарли и посочи майка си. - Мама защо пищи. Да не й е станало нещо! Помислих, че някой е дошъл и ви е изпозаколил!
- Ох, Чарли! - изстена господин Уизли. - Винаги се намесваш, когато не трябва.

и негоо ;д <33
Цитат:
- Аз...много се...изплаших!
- Защо, миличък? - попита кръстникът му нежно.
- Защото...защото си помислих...че може да...да си отидеш като мама и татко...

and now i'm actually crying.
Цитат:
- Хари, - прекъсна го господин Уизли и се прозя. – Преживял съм го седем пъти. Повярвай ми, нищо няма да се обърка!

шест пъти, бе ;д

добре, не знам какво ми стана, чета си и си пиша ;дд ама ми се доспа вече, така че млъквам ;д

When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter.
And my family will say to me, "After all this time?" And I will say,
"Always."
~Alan Rickman
Върнете се в началото
poli potter
МнениеПуснато на: Съб Авг 13, 2011 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: hogourts

Мимс,избрала си и едни от мойте най-любими цитати, супер компилация!!
Върнете се в началото
Джини М.Потър
МнениеПуснато на: Чет Сеп 08, 2011 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Варна

Oх, не знам просто какво да кажа и какво да напиша освен за поредн път да ви кажа колко много ви благодаря, че вече толкова време ме подкрепяте и четете, обичам ви, наистина!
Мимиииии <3333 Липсваш, бе, душо!!! (Бду направила си страхотен подбор, това са ми и на мене най-любимите! )

...A lifestyle...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща Страница 9 от 11

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov