Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 CONFESSION /ИИ/ Vol.2 « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Mistress
МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

Естествено, че пак в теб е проблемът! Laughing Laughing Laughing
Съжалявам, но Хари е безнадежден случай.
Стефанос НЕ Е гей. Хоуп просто е лъжлива кучка и така се е оправдала пред майка си, която пък е достатъчно тъпа, за да й повярва. Вероятно си пропуснала момента, в който той целуна Чарити. Обикновено гейовете не налитат да целуват жени...

Тортата и аз много я харесах. А гофретите - ами такива картинки излязоха като пуснах запитване в чичко Гугъл за белгийски гофрети. И аз не знам, кое им е белгийското. Laughing Laughing Laughing Марката на гофретника не мога да я кажа, защото ще се получи продуктово позициониране Twisted Evil Не знам как ги прави яйцата Хари - не пожела да ми каже - било тайна. Според мен е по-добре да ги направи на сняг, защото гофретите ще станат по-пухкави.
Shocked Има значение, разбира се!

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Mistress
МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2012 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Новата глава, придружена от снимков материал. Отново. Wink

Александър Бенджамин Скот
Пак Алекс

За лице на Алекс избрах американският актьор Мат Бомър (White collar)

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2012 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Ма тия двамата един и същ ли са? Чакай, не ми отговарй, да прочета главата, че да плясна и едно коментарче!
МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2012 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Еми доживя! Laughing
Такаа този Алекс ми изглежда симпатичен. Хареса ми начина, по който вкара образа в историята, появи се ей така, между другото и постепенно читателите разбират все повече работи за него. Не ми хареса кратката биография, която си вмъкнала за него - седи като лепка на фона на главата - по - добре да беше продължила да разкриваш всички тези неща за него, така, както беше започнала. Освен това щеше да е много по - загадъчно, мило и интересно, ако разкриваш тези негови вълнения, които е преживял по време на Втората война, докато ние, читателите, постепенно се запознаваме с образа. Тъй е поне за мен. Аз лично така обиквам образа много повече - когато го опзнавам постепенно, а не когато ми е сервиран наведнъж.

Цитат:
Не, не бе изгубил роднини, защото бе сирак от много отдавна, но все още скърбеше за загубата на приятелите си – както за онези, които бяха дали живота си в борбата срещу Волдемор, така и за онези, които се оказаха слаби и избраха лесния път пред правилния.
- едва ли в онази ситуаия и в онези времена е имало лесен път за когот и да било, включително и за самия Волдемор. Вече за правилното е друга тема, но положително нито пътят на добрите, нито на лошите са били лесни.

Цитат:
а нещо под лъжичката на Алекс направи три бързи задни салта
- искам да знам какво е то? Гледах един епизод нааа... май беше на Досиетата Х и там имаше една гъба, дето растеше вътре в теб и като узрее ти изскача през гърлото. А, бе, гадна работа!

Цитат:
Той бе ужасен, че тя ще му каже, че го обича като приятел, като брат дори – предпочиташе да го измъчват с Круциатус вместо да чуе това от нея.
- Аа, това ми хареса!

Цитат:
в името на гащите на Мерлин
- е, това взе да става банално, пък и не е подходящо точно в такъв вълнуващ момент.

Цитат:
"Виждам, че си успяла да спасиш миялната от баща си.“ Подкачи я той.
„О, да! Нея, пералнята, микровълновата печка, фурната и прахосмукачката"
- горещо препоръчвам на Джини и сушилня! Особено ако Сириус им идва честичко на гости - направо е вълшебна срещу кучешки косми!

Цитат:
Е, пропуснахме карамелизираните хлебарки и близалките с вкус на кръв, но... като цяло преядохме със сладкиши.
- значи сега ще трябва да изхабят със секс натрупаните калории. И само не ми обяснявай как знаели магия за топене на калории! Сексът си е секс и при мъгъли и при магьосници!

Толкова засега, имам да дочитам!
МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2012 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, може би трябваше да вкарам образа на Алекс постепенно, но самата аз не можах да се стърпя.

Да, знам, че и за двете страни не е било лесно. Сигурно и на Опаш не му е било лесно да предаде Лили и Джеймс, но просто...изглежда по-лесно на фона на останалите, които се борят с/у Волдемор.

Нещото под лъжичката е онова особено чувство на притеснение, което смятам, че всеки от нас е усещал през живота си при дадени ситуации. Гледаш прекалено много Досиетата Х Rolling Eyes
Банално или не, Мерлиновите гащи са често споменавана част от Мерлиновото облекло в магьосническата общност. Laughing Laughing Laughing
Сушилня не й трябва - може да използва сгорещен въздух от пръчката си. Но може да си вземат и, ако Джини не е много внимателна, баща й може да й върне пееща/смееща се/плачеща сушилня. Може да бъде интересно....
Не знам дали те знаят магия за топене на калории, но аз не знам. Споко ще се придържат към традиционния секс за топене за калории. И не, няма да го описвам, ще го оставя на твоето въображение. То прави чудеса... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing

Благодаря за коментарчето. Това, че дочиташ, означава ли, че това е само първа част? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2012 3:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Съвсем не става дума за Опаш бтв, на него нищо не му е лесно, щото е смешен страхливец.

Вярно е, прекалявам с Досиетата... особено късно вечер!

Сушилнята е същата работа, само дето тя я върши, а Джини изобщо не се занимава. Дори и за горещия въздух от магическа пръчка трябва време за да изсуши мокрите дрехи... и все пак да не поденяваме магьосническия талант на Джини. Laughing

Да, да, ще има още един! Бтв снимката на тоя блудкав лигльо изобщо не ми се връзва с образа на Алекс! Laughing

МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2012 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Съвсем не става дума за Опаш бтв, на него нищо не му е лесно, щото е смешен страхливец.

Извинявай, тук изгубих логиката нещо. Confused Не трябва ли да му е по-лесно да предаде, отколкото да се бори именно защото е страхливец? Или аз нещо не съм наред?

Бу, относно снимката, с редакторката ми сме 2:1 в твоя загуба Laughing Laughing Laughing Проведохме кастинг Wink

Дам, а талантът на Джини никога не бива да бъде подценяван!Иначе ще се окажеш прокълнат с проклятия за летящи сополи.

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2012 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Mistress написа:
Цитат:

Извинявай, тук изгубих логиката нещо. Confused Не трябва ли да му е по-лесно да предаде, отколкото да се бори именно защото е страхливец? Или аз нещо не съм наред?

Аа, това не е важно, не задълбавай, няма връзка с фика.

Иначе вие с редакторката ти не сте обективни, понеже сте стари моми! Laughing

МнениеПуснато на: Пон Юли 09, 2012 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Цитат:
„Винаги съм знаела, че Хоуп няма абсолютно никакъв майчински инстинкт и се интересува от Ани само, за да нарани нея и Стефанос, но...Още не мога да повярвам, че наистина е способна да пъхне детето в лапите на такива хора! Нима в нея не е останала и капка човещина?“ Чарити изтри предателските сълзи, търкулнали се по бузите й. „Явно някои хора просто не са създадени да бъдат родители и тя е една от тях.“

Изведнъж Хоуп ми заприлича на майка ми O-o

Цитат:
Тя млъкна, защото не знаеше как точно да продължи, а нещо под лъжичката на Алекс направи три бързи задни салта. Кариса не знаеше как да му признае, че от известно време той е последното, за което мисли преди да заспи и първото, когато се събуди сутрин. Той бе ужасен, че тя ще му каже, че го обича като приятел, като брат дори – предпочиташе да го измъчват с Круциатус вместо да чуе това от нея. Той преглътна конвулсивно и затаи дъх в очакване на присъдата си.

Това е най-ш*баното чувство в света -.- И си го описала добре! Very Happy

Цитат:
„Истина е, че преди да те срещна, не смятах, че ще имам други деца. Но също така е вярно, че никога не съм изпитвал радостта на бащинството. Кариса израсна без мен. Опитвам се да бъда пример за Хари, а се оказва, че той е човекът, който ми налива акъл в главата по-често, отколкото аз на него. А сега просто не мога да си представя животът ни без поне едничко дете. Искам да имам дете от теб, Луна на моя живот!“

Не знам защо, но отново ми напоняш за моя жевот. Laughing Laughing Laughing
Сигурна ли си, че не сме се виждали O-o
МнениеПуснато на: Пон Юли 09, 2012 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оооооо...Трогна ме страшно много. Love

Мисля обаче, че трябва да преосмислиш отношението към майка си. Хоуп е един крайно негативен образ. Винаги съм казвала, че няма абсолютно зло и добро, но Хоуп е пример за това как злото надделява и засенчва всякакви останки от добро. Не познавам майка ти, но не смятам, че би те дала на подобни хора.

Относно чувството - да, права си. наистина е ш*бано. Адски объркващо и...абе сложно си е. А я си представи същата ситуация, само че във вариант, в който един от двамата, примерно Кариса, все пак трябва да му каже, че не го обича като нещо повече от приятел. Е тогава ситуацията е...просто "дъги и кученца".

Щях да попитам с какво точно ти напомня ситуацията твоя живот, но видях, че си болднала. Убедена ли си?

А аз съм убедена, че не сме се срещали Laughing Освен ако не си от Варна, но ти май не беше. Не помня. Сори. Embarassed

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Пон Юли 09, 2012 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

От Видин Laughing
Цитат:
Винаги съм знаела, че Хоуп няма абсолютно никакъв майчински инстинкт и се интересува от Ани само, за да нарани нея и Стефанос, но..

Точно тази част ми напомня за моята `мама`, която пропусна моя живот, като живя своя в София Wink След което се разведе с тати. А развода продължи 4 години, защото консесус между тях нямаше. Майка ми се бе обадила веднъж, пиана при това, и беше казала, че ще го съсипе, като ме пирбере при нея. Wink

Последната промяна е направена от the^giirl^who^hate^you на Вто Юли 10, 2012 1:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
~EL~
МнениеПуснато на: Вто Юли 10, 2012 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Аа, аз си мислех за онова, в твойта тема. Търкам веднага.
МнениеПуснато на: Пет Сеп 21, 2012 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, знам, че не е пълнолуние, но пък е петък (макар и не 13ти). Но музата ме връхлетя със страшна сила във вторник и с нейна помощ се роди тази брутална и наситена с насилие глава.

Приятно четене! Снабдете се с валериан/валидол/викодин все пак...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Психиатрия Уест Парк

За онези, които не са добре запознати с ботаниката...

Хелиотроп, още веднъж
Африканска теменужка/Сенполия, пак
Хортензия,
2

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
-A.
МнениеПуснато на: Съб Сеп 22, 2012 12:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: District 7

Първо да кажа, че това ми е една от най - любимите глави ЕВЪР.
Страхотна, с много напрежение и много ме измъчи. Sad

Не е необходимо да казвам колко много мразя Хоуп (и майка й също) и колко много се радвам, че и двете ги уби в тая глава. Особено Хоуп много ме дразнеше с поведението си (такива хора най ги мразя), а задето измъчваше Сириус я намразих още повече. Заслужаваше по - гадна смърт. Ама много по - гадна.

Много обичам психиатрии (пък били те и изоставени) и много се зарадвах на мястото, което бе избрала за развитие на действието.

Ужасно мъчителна беше сцената с измъчването на Сириус, много ме израдваха бременната Джини и Уинки (която ми идеше да ударя с нещо тежко).

Алекс е страхотен и са ми много сладички с Кариса, а Чарити, която се грижеше за раните на Сириус... <3

Искам по - бързо следващата глава... Rolling Eyes Laughing

My blog: http://ivysrandomstuff.alle.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
daniil_95
МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2012 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Аз сега като съм на 17, бременен със сърдечно болни в рода какво да правя като ми се чете? Laughing

Прочетох я все пак.
Жив съм!
Благодаря, че попита!

Та първо: нищичко не разбирам от цветя. В смисъл, обичам мириса им, ама не мога да различа хризантема от карамфил например. Rolling Eyes
Къщата на Сириус се изпълва с живот (тук цветятя са чудесна метафора, от символика поне разбирам.)

Mistress написа:

....сега Сириус можеше да си пие сутрешното кафе в една изключително приятна, галеща окото, обстановка. Щеше да му е още по-приятно, ако Чарити бе до него, за да споделят този момент, ...

Тук, не знам защо, си помислих най - лошото Woww

Mistress написа:
..но това, че бе станал в осем не означаваше, че годеницата му трябва да изостави задълженията си.

(*Въздиша от облекчение*)

Mistress написа:

Когато той отново излезе навън и се отправи към мотора си, паркиран от външната страна на оградата, Хоуп Моргън се сниши, за да не я види.

Момент за драматична музика.
Аз май, не коментирах главата с изстрела - браво за нея! (Сега видях, че съм си запазил един проект - коментар в пощата, който мислех, че съм изтрил като бях на слабия комп и го преинсталнаха. Добавям го към този за това може да е малко объркано)

"За девета глава.
Страхотен начин за последен сблъсък между двете сестри.
Единствено не ми хареса частта, в която Кариса отказа да използват медальон.
Да, знам, че вероятно го пазиш за края, но все пак по - добре беше Хари изобщо да не присъства. Да е на работа или с Джини да са на Хаваите, за да разкараш и нея. Rolling Eyes

Надявах се съдбата да накаже Хоуп и Фейт.
Благодаря ти съдба! Laughing

Хоуп е единствения ти герой до сега към когото не храня и грам симпатия, а попринцип психопатите в литературата имат някакво очарование. (Знаех си аз, че ще свърши в лудницата ). Браво за това!
Предизвика у мен изцяло негативна емоция, което е целта, сигурен съм! Wink

Както си караш по кафета и семейни сбирки, наслагвайки още и още детайли за семейството на Чарити
и БАМ един куршум от никъде, който нажежи обстановката между двете жени (не казвам сестри, тъй като вече не ги възприемам като такива).

Главата ми се стори ранна развръзка и за това предпочетох да остана безмълвен - просто не виждах
как ще продължиш нататък и се страхувах да не развалиш фика.

Но ти продължаваш да задържаш напрежението. Зад Хоуп се крие по - могъщ враг. Какво иска той
всъщност?Защо Ани?

Уверих се, че в онази от магистралата няма грам майчинско
чувство. Защо им е необходима дъщеря и?

(В главата ми се въртят някакви налудничави сценарии най - правдоподобния от които, че тя случайно е намерила и носи някакъв медальон, в който са вградени планове на някакъв нов вид оръжие Laughing )

Добротата на Чарити е безкрайна и не бива да се обвинява за това, което сестра и върши.

Ами Стефанос - как и се нахвърли. Знам, че и той преживява тежък период, но някак си ме дразни.

Харесва ми съпоставката между връзката на Хари и Джини и тази на Чарити и Сириус.

И двамата годеници се нуждаят от упора. Опасенията на Чарити, че Кариса ще и отнеме Сириус, търсейкивниманието на баща си, ми се сториха леко параноични, но и Риса не си поплюва - проникна в съзнанието и.Това не го очаквах - малко гадничко си е. Но все пак видях Сириус в нея - онзи със смях като лай ученик, който не объща вного внимание на правилата и човешките права."

Начина, по който Хоуп измъчва Сириус няма да го коментирам. Само ще си треперя тихичко и параноично и ще се оглеждам. Помислих, че ще го кастрираш.

Mistress написа:
[color=indigo]
Бе убила детето им, нали? Бе положила безжизненото тяло на Ани в краката му само преди няколко дни. Нима не разбираше, че не би могла да му причини по-голяма болка от тази?

Shocked Откъсна най - хубавото цвете в градината на Лап. Май си падаш по убийства на малки момиченца(запазена марка). Обстоятелствата около смъртта им не ми станаха ясни. Може ли да ми припомниш, ако пропускам нещо.

Още нещо - Как Кариса проникна в главата на Сириус? Това не става ли само със зрителен контакт.(Хари и Волди са изключение)

Mistress написа:

[i]„Щом единствената ми дъщеря е мъртва, аз няма за какво повече да живея.“

Лукас Моргън въздъхна уморено и се обади на полицията. Докато гледаше как изнасят тялото на жена му в черния чувал на съдебна медицина, мъжът си помисли, че действително гордостта предшества падението...

Хладнокръвен момент! Кефи ме тоя пич нищо, че е мъгъл.

Доволна ли си от този коментар ? Laughing Чакам продължение......
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща Страница 6 от 7

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov