Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 CONFESSION /ИИ/ Vol.2 « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
~EL~
МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2012 12:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Реших, че е добре да ти кажа, че все пак някой е забелязал, че си пуснала глава, а не да се чудиш чете ли някой или не. Very Happy
МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

О ето ме като четяща! Laughing Ето сега сериозно мнение!
Сириус! Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love Толко е сладичък влюбен! (леле, че сериозно мнение...) Добре, че се съвзема вече. Кариса пък още от началото ме изненада. Тя - негова дъщеря. Е, въпреки че такива неща се очакват от Сириус. Love Laughing Чарити се оказа много свястна. Сестра и пък е пълен буклук. И история е много вярна от мъгълска част! Защото толкова често се случват такива неща... Двете сестри - голямата завижда на малката, а понякога и обратно. (аз и сетра ми... Neutral ) ... Като сюжет за сега ме радва. ^^ Амм.. и вече си имам любим момент!

Цитат:
Чарити се обърна и, за втори път същия ден, сърцето й се опита да изскочи от гърдите. Сириус стоеше облегнат на барплота и й се усмихваше с онази негова особена усмивка, която караше сивите му очи да блестят. Сърцето на Чарити пропусна един удар и в следващия момент тя вече бе в обятията му, а устните му покориха нейните в настоятелна и все пак нежна целувка.

Като действие е много добре описано. Тоест не е чак толкова лигаво, както обикновено го описват! Wink И ето още една част, която можеш да срещнеш в реалността:

Цитат:
„О, да...определено знам.“ Намръщи се Чарити. „Какво е сторила на детето?“
„Уплашила я е. Искала е от нея да я приеме като майка, а Ани не я помни и не я познава. За капак, майка ти й се разкрещяла, че била неблагодарница и щяла да гори в Ада, ако не приеме майка си и не й прости. Можеш ли да повярваш?“ Стефанос бе истински шокиран от случилото се.

И цялата история се получава много истинска!!! Wink Wink Така че искам още.

Още! Още! Love Love
МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2012 9:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

Ще има още скоро. Благодаря за страхотното коментарче. Най-много ме радва това, че намираш тези моменти за достоверни. не си падам много по лигавщините по принцип, въпреки че следващата глава може и да те изненада. А относно сестрите и подобните семейни отношения - има ги всякакви - както такива, каквито описвам, така и отношения точно противоположни на тези - като в семейство Уизли например.

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Mistress
МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2012 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сори за дабълпоста, ама така се получава.
Новата глава съпроводена със снимков материал

Тортата за рождения ден на Джини
Белгийски гофрети

Надявам се главата да ви хареса. Знам, че прескачам малко във времето, но ми хрумнаха нови неща. Прощавайте. Embarassed

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2012 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Цитат:
Самата Чарити бе онемяла от шок и обида, но за сметка на това търпението на Сириус се бе изчерпало и той заяви на майка й, че не е кой да е мъж, а бъдещият й зет и няма да търпи тя да се отнася така с годеницата му, която не само й е дъщеря, ами и с нищо не е заслужила подобно отношение. Бе съпроводил Фейт до вратата, бе й заявил, че не иска да я вижда отново на същия праг, освен ако не е дошла да моли прошка на колене от Чарити . Сетне бе затръшнал вратата в лицето на майка й, а когато се бе обърнал към самата Чарити я бе изгледал с примес от задоволство и съвсем лек намек за вина, което я бе разсмяло от сърце.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
yeep! нова глава. Mr. Green вчера прочетох, че.. не-помня-кой те е вдъхновил. подсети ме да му благодаря! Laughing

Цитат:
Останаха още известно време така прегърнати, отдадени на спокойствието и любовта си един към друг, неподозиращи че Хари, приготвящ закуска за съпругата си им се радва, а друг чифт очи – ледено сини, се присвиват от злоба, а в сърцето на притежателя им клокочи котел с вряща омраза...

мм.. ще има драма! Laughing Laughing Laughing Mr. Green само да не стане като дързост и красота Very Happy Very Happy
ще разберем ли в следващите глави евентуално кой е притежателя им? Laughing Laughing
и беше тоолкова романтично от страна на Хари. Love Love Love определено е имал полза от Дърсли! Laughing
с Чарити само лоши неща се случват. добре, че е Сириус ( Love Love Love Love Love Love ) да я спасява. Laughing и се радвам, че Сириус е сгоден. Laughing
и много хубаво завърши главата! Mr. Green
И естествено да попитам - да чакам ли нова главаа? Love И ако да - имаш ли намерението да стигнеш до Джеймс, Албус и Лили. Най- вече Албус! Laughing
МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2012 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо, благодаря за коментара.
Второ, драма ще има, но ако си прочетеш последната част с Чарити ще разбереш чии са очите. Пропуснала си. Тц-тц-тц
Laughing Laughing Laughing
Трето, относно Хари - аз по принцип не съм много романтичен човек и не си падам много по лигавщините, но такива жестове ми допадат. И не, не мисля, че ще стигна до децата на Хари, но нещата се променят в движение, така още не мога да кажа със сигурност.
И аз се радвам на сгодения Сириус. И да - добре, че е той, защото Чарити има още да пати, бедничката. И не само тя.
И да, смятам скоро да има друга глава. Кога точно - не знам.

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2012 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Абе важно е, че ще има нова главица! Laughing Е, то подразбира ли се чии са очите или направо си пише? Laughing Щото аз тогава се бях притиснила за Чарити. Laughing Laughing
Едит: Чета за 3 път и все още не намирам нищо.. Shocked Shocked Laughing
МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2012 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От седма глава
Цитат:
Новодошлата бе слаба, малко по- висока от Чарити, с остри черти на лицето, но същитесини очи, разбра мъжът, щом светлината от верандата освети неочакваната посетителка.

От тази глава
Цитат:
Останаха още известно време така прегърнати, отдадени на спокойствието и любовта си един към друг, неподозиращи че Хари, приготвящ закуска за съпругата си им се радва, а друг чифт очи – ледено сини, се присвиват от злоба, а в сърцето на притежателя им клокочи котел с вряща омраза...

Цитат:
„Вярно, но бившата му женичка ще продаде и майка си за малко кока. Няма никакви майчински чувства уличницата му с уличница.“ Изсмя се гърлено мъжът. „Тя личнони посочи къщата ти. Наблюдавала ви е цяла сутрин и знае, че детето е при вас. Къде е оня дългокосия, с който се чукаш?“

Това дава ли ти отговор? Laughing Laughing Laughing

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2012 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Surprised Surprised Surprised Тъпа съм, тъпа съм, тъпа съм като манастирска джапанка съм тъпа! Laughing Laughing Laughing
Едит: Ясноо. Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2012 8:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хах. Абе може и да не е било толкова ясно. За мен е оче ИЗВадно Laughing Все пак аз го пиша фика, ама за вас дето го четете, може и да не е. сигурно добре ги крия уликите Laughing Laughing Laughing

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
Mistress
МнениеПуснато на: Пет Май 04, 2012 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пак се получава дабълпост, ама какво да се прави Laughing
Вдъхновители за тази глава са Зори а.к.а. cat_woman и нейното творчество, Supermassive black hole by Muse & Walking On Sunshine by Katrina & The Waves

Новата глава е пусната, а ето и снимковия материал:

Моторът на Сириус

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
the^giirl^who^hate^you
МнениеПуснато на: Пет Май 04, 2012 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Оооо да! Нова глава! Ще ти напша свестен коментар, но точно в момента нямам време Sad
МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 12:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

"Не можеше да разбере хората, които се оплакваха от „хомота” на брачния живот" - еее, ти па - четири месеца са минали, чакай да минат 3 години! :ДД

" но според Хърмаяни никоя жена не е способна да устои на закуска в леглото" - е, значи все пак Хърмаяни не е чак такава умница - побиват ме тръпки само при мисълта - веднага си представям трохи навсякъде и петна от кафе по чаршафите! :Д

"белгийски гофрети с малиново сладко, кафе и портокалов сок, придружени от една единствена бяла орхидея, която Хари се бе сетил да измагьоса преди да влезе в стаята." - ама че клише! Хари не можа ли да измисли нещо по - нестандартно на устенцата на Джини? (е, нямам предвид точно това, де!)

Иначе нямам кой знае какво смислено да кажа по тази глава - общо взето бит и ежедневие на героите - лошо няма - за да ги опознаем трябва да знаем как живеят. Обаче очаквам по - вълнуващи моменти, щото нападението над Чарити нещо не ме трогна...

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~EL~ написа:
Иначе нямам кой знае какво смислено да кажа по тази глава - общо взето бит и ежедневие на героите - лошо няма - за да ги опознаем трябва да знаем как живеят. Обаче очаквам по - вълнуващи моменти, щото нападението над Чарити нещо не ме трогна...

Защо ли не съм изненадана от това Very Happy
Хари и оригиналност? Ти серизно ли? И той имаше своите проблясъци - веднъж на всеки три книги, но Хърмаяни свърши цялата работа, така че не можем да очакваме голяма оригиналност от него.
И Хърмаяни си е умница. Няма да има трохи и петна от кафе в леглото, ако само закусват, развратнице такава! Laughing Laughing Laughing

Don't tear me down
For all I need
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Значи пак проблемът е при мен! Разбирам... Laughing
И, Хари все пак щом е с Джини, би трябвало да е закачил нещо от нея, ама щом казваш, аз чета покорно каквото си написала. Днес ще прочета и следващата глава. малко ми стана скучновато като забърка мъгъли така сериозно в историята, ама от друга страна ми е интересно какво става със Стефчо. Плюс, че ме изкефи това, че е гей!!! Laughing

едит: тортата за рождения ден на Джини е уникална - слънчева и щура, точно като нея самата.
Обаче на гофретите така и не разбрах кое им е белгийското - това, че са квадратни или това, че са с ягоди? И освен това искам да знам каква марка е гофретникът на семейство Потър, защото моите и двата изгоряха!! И освен това искам да знам дали Хари прави белтъците на сняг или плясва яйцята директно в сместа! С Наско имаме спор по въпроса дали това има значение!

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща Страница 5 от 7

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov