Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Happily N`Ever After[My fairytale]~ИИ~ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Anna Valerius
МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2009 1:23 pm    Заглавие: Happily N`Ever After[My fairytale]~ИИ~ Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: fantasy world

Ами, реших се, направих го. С други думи пуснах и ще продължа да пускам ако има интерес. Ако някой прочете и изпита непреодолимо желание(или каквото и да е) да пише коментар, да заповяда. Няма да ви се разсърдя и на критика.
Прологае посредствен, знам, не един човек ми го каза, но той е просто за въвеждане на героинята ми. Надявам се да ви хареса и да ви е интересно. Ще видя кога ще пусна пак. Този път няма да направя грешката и юрууууш да пусна всичко наведнъж. Капка по капка. Very Happy Е, мога само да ви пожелая приятно четене.

МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2009 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: In the Paradise city, where the grass is green an' the girls are pretty...

Хах, ето ме и мен.

Тук отново го има моментът, че съм чела бая по-напред, та ми е малко трудно да се абстрахирам от наученото и да говоря само и единствено за пролога и първата глава. Затова ще го карам общата Laughing
Писанието е супер интересно и занимателно, още повече е леко и ненатоварващо. Дори самият стил на изказване носи някакъв позитивизъм, който бая рядко лъха от фиковете.
И най-странното е, че сюжетът далеч не е толкова предсказуем, на колкото изглежда в началото. Аз самата по едно време се обърках, макар че вече имам някакви предположения за разрешаването на конфликта за в бъдеще. И, въпреки това, далеч не съм убедена в тях.
Не знам, може би нещото, което най ми харесва в този фик е фактът, че с много малко думи описваш определени второстепенни герои и караш читателят много добре да ги визуализира. Не са старателно подминати както при повечето автори.
Абе пускай нататък, ако искаш да говоря по-смислени неща.
Защото мен в разтягането на локуми ме бива - история и български уча все пак. Laughing Laughing Laughing

For a strange kind of fashion there's a wrong and a right...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger MSN Messenger
Дийдра
МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2009 5:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Още един твой фик, заради който да се измъчвам, докато чакам нетърпеливо нова глава... Но какво да направя като харесвам толкова писането ти?
Хубавото в случая е, че имам всичко готово до момента, макар още да не съм го прочела, така че поне до края няма да ми се налага да чакам.
Наистина не започва като най-оригиналния и непредвидим фик на света, но същото се отнася и за другия, който прочетох вчера, а с всяка глава става все по-интересно и запленето.
В следващия коментар можеш да очакваш теории. Нали знаеш, бързо натрупвам по стотина такива Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Anna Valerius
МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2009 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Благодаря и на двете ви за коментарите, радвам се, че още от началото(или поне нататък Laughing ) ви е харесало.
Лиде, специално благодарности за подкрепата и съветите, сериозно, ако не беше ти историята нямаше да се развие в тази посока.
Ди, радвам се, че си се заела да го четеш и ще се радвам че ти харесва, надявам се мнението ти не се промени нататък и да продължиш да четеш.
Мерси и на двете, че изобщо писахте в темата след като вече сте ми изказали мнението си.

МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2009 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Някъде далеч от този свят...

Ам..вие с Лидето май сте се наговорили, а а а а, тази наговореница ми харесва много Cool Cool Cool ..но въпреки това много се радвм, че го пусна!!
АЗ ти изказах пълно мнение по скайп пък и не върви да го направя и тук или поне не още Smile Само ще кажа, че фф-то ти е страхотно, пишеш невероятно с онзи лек и същеврменно зарибяващ стил, който много харесвам! Успех с писането и нерви, за да пускаш и да даваш и на нас хаха Smile
Айде чакам ново Smile

I see yoy
Your life shines the way into paradise
So I offer my life as a sacrifice
I live through your love
You teach me how to see
All that’s beautiful
My senses touch your word I never pictured
Now I give my hope to you
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Keisy_Sweet
МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2009 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Аничкооо,и ти пусна!!Много се радвам!

Та начи фикът е суперски.Както винаги де,не съм очаквала нищо друго.Стилът ти е лек и приятен,но и изключително зарибяващ.Аз бавно,но славно напредвам с главите и мнооого му се радвам.Чакам с нетърпение да видя какво ще стане с мистериозните нови ученици и всичко останало.
Брависимо,Аничко!
Върнете се в началото
Lunatic
МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2009 10:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Какво ли не прави скуката с хората! Very Happy
Не съм чела нищо твое, но тези две глави ги опатках за броени минутки. Харесва ми стилът ти, някак незадължаващ, не изисква прекомерно съсредоточаване от страна на читателя, което прави текстът изключително приятен за четене. Очите ти просто се плъзгат по редовете и попиват, ха! :р
И, струва ми се, това ще бъде интересна история. Харесва ми, че действието няма да се развива в Хогуортс(поне за сега? :р), вече си е направо изтъркано. ^^
И някак.. мило е. Цялото. Харесва ми. Mr. Green
Върнете се в началото
Desert Rose
МнениеПуснато на: Пон Фев 16, 2009 11:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Ани! Very Happy Знаеш ли, че скоро нищо не си ми пращала?
Наистина в началото изглеждаше доста предсказуемо, но пък ти успяваш да изненадаш читателите, като им поднесеш и най-простата случка по страхотен начин. Не си хабиш думите напразно, при теб не преобладават описанията, но с малкото казваш важни неща. И го правиш зарибяващо, дори да не се получи от самото начало - по принцип трудно се доверявам от първия път Laughing
Та чакаме приятни изненади. Smile
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Дийдра
МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2009 2:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Сюзан и Рейчъл определено приличат на мен по отношение на ставането сутрин. Има ли изпити или нещо друго се изстрелвам за секунди, но иначе мога цял ден да се излежавам, особено ако успея да докопам храна някъде наблизо и дистанционното на телевизора...
Стана ми много смешно като си представих как двете момичета оплезват езици до пода в стил Али Макбийл, с розови сърчица, излизайки от главите им, а Джи само се обръща незаинтересовано и после обратно, без да забележи нищо Laughing Иначе тъмнокос и зеленоок звучи като моя тип, но не мога да знам, преди да прочета по-подробно описание. Ама ако ми кажеш, че си го представяш точно като този на снимката, ще трябва да си търся друг любимец...
А забавната тема на четиримата предполагам са зяпащите ги като невидели момичета?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Дийдра
МнениеПуснато на: Чет Фев 19, 2009 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Последния коментар очевидно пак е от мен, ама няма да чакам някой друг да прочете и да се сети да коментира.

Растението, май така се води официално, звучи интересно. От Роулинг ли е или ти го измисли?
"... Келън..."
Ти ме питаше дали съм прочела, а аз напълно се бях разсеяла и отнесла в други мисли...
"... нисичко, набито момче с мръсноруса коса, почти без врат, затова пък с доста дълъг нос."
... а след като прочетох описанието бях заета да се смея. Сещаш се защо, нали? Не! Не отговаряй тук Laughing
Та... на Сюзън като че ще й се уреди набързо въпроса. Може дори да помогне. Така де, колко трябва да е зле някой да си падне по непоносимо същество като Елмира? А ако е толкова зле, то тогава би било по-добре за Сю да зареже увлечението си по него (по външния му вид всъщност) и да си намери някой с мозък.
По-големия въпрос е какво ще стане с Джейн. Дейвид (няма психически отклонения, сладур е дори!) има потенциал да се окаже симпатичното момче, падащо си по наш'то момиче от цяла вечност, а то е заето да преодолява повече пречки, отколкото са приказките на Шехерезада, по пътя към събирането си с Робърт, къде с негова помощ, къде без.
Между другото май не си споменавала коя година е. Ще да е някъде в бъдещето?
Върнете се в началото
Anna Valerius
МнениеПуснато на: Чет Фев 19, 2009 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Хах, благодаря, че поне ти си правиш труда да четеш и коментираш(изключваме онези, които не сядат пред компютъра през седмицата или учат като мен, вие си знаете кои)!
Та...забелязах, че нещо не си схванала.
Цитат:
Та... на Сюзън като че ще й се уреди набързо въпроса. Може дори да помогне. Така де, колко трябва да е зле някой да си падне по непоносимо същество като Елмира? А ако е толкова зле, то тогава би било по-добре за Сю да зареже увлечението си по него (по външния му вид всъщност) и да си намери някой с мозък.

Не знам как си направила връзка Елмира-Сюзан, особено набутвайки очевидно момче между тях, при условие, че такова няма. Сюзан си хареса единия нов ученик, споменала ли съм Елмира кого е набелязала? Е, не се учудвам, че стана объркване, в следващите глави стават по-ясни взаимоотношенията на повечето.
Предположението ти
Цитат:
има потенциал да се окаже симпатичното момче, падащо си по наш'то момиче от цяла вечност, а то е заето да преодолява повече пречки, отколкото са приказките на Шехерезада, по пътя към събирането си с Робърт, къде с негова помощ, къде без.

е много далеч от истината, ако трябва да съм точна, поне в едно отношение(няма начин да кажа кое хаха).
А колкото до годината...ами това става около осемнадесет години след завършването на Теодор Нот в Хогуортс. Споменах Тед, и в последствие ще разберете защо. Very Happy

МнениеПуснато на: Чет Фев 19, 2009 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Цитат:
е много далеч от истината, ако трябва да съм точна, поне в едно отношение(няма начин да кажа кое хаха).

Казах, че има потенциала, а ти все казваш, че обичаш да четеш предположенията ми, не твърдя, че ще стане точно така.

Цитат:
Не знам как си направила връзка Елмира-Сюзан, особено набутвайки очевидно момче между тях, при условие, че такова няма. Сюзан си хареса единия нов ученик, споменала ли съм Елмира кого е набелязала? Е, не се учудвам, че стана объркване, в следващите глави стават по-ясни взаимоотношенията на повечето.

Ами когато нещата са неясни, аз само предполагам. А ако Елмира не е набелязала този от новите ученици, значи е другия. А може, разбира се, просто да се опитва да уреди дружките си, докато спи с някой учител да речем, а пък Едуард да се окаже гей и да прояви слабост към Дейвид... но чак дотам едва ли ще стигнеш.

Както и да е, при всяко положение изказвам просто предположения, а ти не виждам защо ги опровергаваш, вместо да оставиш всички да тънат в заблуди и така да ни изненадаш повече.
Върнете се в началото
Anna Valerius
МнениеПуснато на: Чет Фев 19, 2009 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Не знам и аз, просто си намирам на работа да се откъсна за малко от тригонометрията. И за да не е флууд...
Следващата глава ще получите в интервала неделя-понеделник. Ето ви и едно малко цитатче за погъделичкване на любопитството и за нови хипотези и предположения за Ди:

Цитат:
-Слез оттам тъпо същество такова! – изсъсках срещу дървото, тропайки с крак.
....
-Хм, какво правиш там горе?
....
-На какво ти прилича? – попитах с леко пресилена усмивка. Той се наведе леко встрани, все така забил поглед в мен и усмивката му се разшири.
-Искаш ли помощ?
-Няма да откажа! Дръж! – и без да се замислям хвърлих котката към него. Имаше точно около две секунди да реагира и успя някак си. Улови я с две ръце, отнасяйки си солидна порция нокти и мяукане, и я задържа възможно най-далеч от себе си.
Заслизах бързо надолу и скочих на земята, опитвайки се да подтисна смеха си. Той ме стрелна с поглед, връщайки го към котарака, след което пак погледна мен.
-Радвам се, че помогнах на дама в беда, но тази дама би ли била така добра да си вземе демона обратно?
-Ъх, да, разбира се. – приближих се до него и поех зверчето от ръцете му. Използвах неговата тактика – държах го възможно най-далеч от тялото си.
-Май не изпитваш големи симпатии към домашният си любимец! – изсмя се той.
-Господи, опази ме от такъв домашен любимец! – възкликнах, поклащайки глава. Нямах намерение да продължавам с приказките, но въпросителният му поглед ме подтикна. – Това чудовище не е мое.
-О, в такъв случай мога да ти го кажа – мразя котки!

МнениеПуснато на: Пет Фев 20, 2009 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Такам.Значи,Анче,ОМГ!И Едуард,и Робърт ми изглеждат божествено красиви.И май отчасти се получава така заради имената им,които за мен се припокриват,макар чее има доста различия между тях.Все пак аз определно ставам една от техните фенки.Знаех си,че Елмира ще им се залепи,ама как може единия от тях да е толкова зле да й се върже.Алкх!
Освен това Дейвид е голям сладур за мен иии е някакво адски миличко същество,което,подкрепям Дийдра,май си пада по Джейн от известно време.Или ако не е дълго време,то поне в момента би трябвало да я харесва!
Та..аз не съм си сядала на компа скоро,за да довърша това,което си ми пратила,но се надявам ти да продължаваш да пишеш бързо бързо.О,о,и кой от двамата всъщност е бил на белия кон?Роби или Едуард?
И бтв,Сюзан и Рейчъл са точно като двете ми най-добри приятелки!Хах! Laughing
Върнете се в началото
Дийдра
МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2009 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Джейн май не знае как се държат котки, а? Да не говорим, че щом веднъж стигна до нея, можеше да я пренесе с магия за левитация.
Кажи ми, че Робърт не е пълния нещастник, който трябва да е, за да си падне по гадното, противно същество, притежаващо екземпляр от омразния му вид, което е Елмира? Трябва да е уреден брак. Е, връзка, пък после брак. Или да му е дала Амортенция, или някаква друга отвара, или магия... Дори да й се е вързал отначало, вече трябва да му е писнала, както в познатите ми подобни примери от живота. Е, какво да очакава човек от сапунка Laughing Пък за разказа на Ед направо би завидял някой сценарист на латиноамерикански сериали...
Каакто и да е.
И стига си ми давала спойлери, казах ти, че няма да чета.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща Страница 1 от 5

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov