Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 "След коледния бал" /състезание/ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
HeRm!oNE Gr@nGeR
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Lom

И пак аз Laughing Laughing Laughing
Може ли да се участва с повече от 1 разказ [нещо ме е хванала музата и не ми се ще да я изпускам]?

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: In the Paradise city, where the grass is green an' the girls are pretty...

Абе и аз това се чудих, но не е честно така.

П.П. Може ли да предложа нещо? Втора тема за разказ - "Чудото по Коледа"
По този начин ще има повече разкази, а и ще имаме повече свобода.
Границите ме задушават...

For a strange kind of fashion there's a wrong and a right...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger MSN Messenger
cat_woman
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 9:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

XtazZy написа:
Абе и аз това се чудих, но не е честно така.

П.П. Може ли да предложа нещо? Втора тема за разказ - "Чудото по Коледа"
По този начин ще има повече разкази, а и ще имаме повече свобода.
Границите ме задушават...
Кх, преобърнахме състезанието на 180 градуса! Но нямам нищо против... Laughing Laughing Laughing
Keisy_Sweet
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 9:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Ъх,здравейте
Гледам вече има достатъчно участници,въпреки че може и още да се запишат,и ми се прииска да видя разказите на всички тези хора.
Затова официално се кандидатирам за член на комисията.На Коледа би трябвало да съм тук и ще имам свободно време,за да се занимая с малко четене.А и ще е забавно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
XtazZy
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: In the Paradise city, where the grass is green an' the girls are pretty...

Е какво? Ние сме 4 автора, трябва да има повече разкази, поне да има малко интрига.
А и си мисля втората тема да е с по-малко страници - примерно 2. Така ще има две категории и всеки ще покаже доколко владее късия и дългия разказ.
И това е важно.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger MSN Messenger
~EL~
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 10:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Ами в такъв случай трябва всички автори да напишат по два разказа и по двете теми, защото иначе няма да е честно... Rolling Eyes
Ако всички са съгласни да пишат по две разказчета аз лично нямам нищо против, ама требе и Доцито да каже.
Ако ли пък не, винаги можете да си пуснете отделни разкази, които да не са за играта! Wink

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 10:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Аз имам идеи и за двете, съгласна. Другите да казват.
Предложението на Ел също е добро-защо просто не отделим другите идеи, като не ги съобразяваме с правилата на състезанието. Така няма да има нужда от ограничания и прочие...
Тук само да кажа-задава се усложнение с тези два разказа-кой ще печели накрая-автор или произведение? Защото ако е второто, просто няма нужда от ограничението в обема. Не се опитвам да се измъкна, но все пак...Или две категории-кратък и дълъг разказ?

XtazZy
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 10:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Викам две категории да бъдат просто. Идеята е, че 4 разказа не са състезание.
А това с отделните разкази - то си важи винаги, но не виждам защо да отделяме едното от другото. Да не говорим, че аз предлагам тази тема, защото другата е много конкретна и дава по-малко свобода.
С две думи - имаме две предизвикателства - дълъг и по-ограничен по тема разказ и къс, но по-отпуснат като тематика. Дължината на първия спомага развитието на по-трудната идея, дължината на втория предизвиква лаконичните и синтезирани качества на автора. А и това е едно предизвикателство за авторите.
Все пак, както обичам да казвам, творец е човекът, способен да разчупва границите на собствените си рамки.

Върнете се в началото
XtazZy
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 11:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Ам, аз официално да се откажа от състезанието.
След малко разсъждение осъзнах, че не съм способна да напиша разказ по тази тема. Тя изисква сапунена история, а за тази цел ми трябват оформени герои и ясна предистория. Затова е практически-невъзможно да се пише за друг бал, освен за този от Огнения Бокал, а аз не съм способна да пиша за добре-описаните герои на Роу.
С две думи - за мен лично темата е невъзможна. Тя звучи по-скоро като име на глава от фик - за нея трябва предисловие и следствие.
И така.

Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Добре, а какво ще кажете да направим темата по - малко конкретна? Например единственото условие да е разказът да е коледен, бе тема? Разбира се Доци ще трябва да си каже тежката дума, щото темата си е нейна!
Честно казано на мен идеята за двата разказа не ми допада, защото предполагам, че няма всички желаещи да са съгласни да напишат два разказа и това ще ги направи неравностойни. Ако разбира се всички са съгласни няма проблем! Very Happy

Иначе ако искате можем да направим отделна тема, в кото да си пускаме само коледни разказчета, които няма да участват в състезанието. Тъкмо така и ние с Доц ще можем да се включим! Мене лично ме сърбят ръчичките!

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 11:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Еми, добре, без втората тема да е. Аз няма да участвам, така че няма и да се бъркам в правилата.
Иначе, ако реша да си напиша замисления разказ, ще си го пусна отделно.
Айде мир да има.

Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2008 12:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Не съм казала, че в никакъв случай няма да има втора тема! Просто трябва всички да кажат дали са съгласни! Нали разбираш Wink
Пък и както вече казах требе и Доц да каже, не зависи само от мен!
А не те ли устройва варианта да разширим темата?

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2008 12:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Не бе, това въобще не беше напук. В смисъл - не се отказвам, защото не ми приемате идеята. Просто главната тема ми е прекалено сложна.
Не обичам ограничения в сюжета. Мога да се съобразя с ограничения в жанра, в дължината и т.н., но не и в сюжета.
А и няма какво да сменяте темата заради мен - просто май не съм в кондиция да пиша коледни разкази. Това, което си го имам наум, ще види бял свят, така че няма да има никакъв проблем.

Върнете се в началото
PianoLady
МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2008 12:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

It's never lupus

Местожителство: Деветата Луна на Атлон

Т.е. да разбирам, че няма смисъл от промени в темата. (:

За двата разказа - абе много малко дни остават до Коледа и едва ли всички, които искат да участват, ще могат да отделят време за две неща. Rolling Eyes

Нека да си останат нещата така, както бяха зададени от началото, най-малкото защото има хора, които вече са готови и при някаква промяна ще трябва да почват наново, което си е гадно.

Върнете се в началото
rali
МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2008 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Хей хей Smile Аз лично незнам дали ще успея и с двата разказа,ако се решите да пуснете две темички поради простата причина,че нямам кой знае колко много свободно време,а коледа наближава. Иначе нямам нищо против. Като цяло на мен идеята мн ми допада и дори вече написах началото Laughing но ако смятате да пускате и къс разказ на свободна тема по-добре да се уточним от сега. Така че....
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща Страница 3 от 5

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov