Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 "След коледния бал" /състезание/ « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
PianoLady
МнениеПуснато на: Пет Дек 12, 2008 11:40 pm    Заглавие: "След коледния бал" /състезание/ Отговорете с цитат

It's never lupus

Местожителство: Деветата Луна на Атлон

Здравейте! (:

Какво ще кажете да се пробваме с едно коледно състезанийце?

С Ел обсъдихме и решихме да ви предложим следното - напишете кратко разказче, чиято тема да бъде "След коледния бал".

1. За писателите:

Ако искате може действието ви да се развива след конкретния коледен бал, с който Роулинг ни запозна в ХП и ОБ; ако пък пишете за някои от по-старите герои (като Джеймс, Лили, Сириус и ко), може да си представите някой коледен бал, който евентуално те са имали.

Важното е основното събитие да се развива, както гласи темата, след празненството, а не преди или по време на него и от разказчето ви да лъха коледно настроение.

Предполагам, че някои от вас ще възприемат темата по някой по-особен начин Razz ама това не пречи - тя темата си предразполага, така че кой както го схване, така да пише ^^

Който иска да се сътезава, нека пише в темата в близките 2-3 дни, за да си направим с Ел сметка колко творби да очакваме.

Срок за изпращане на творбите на ЛС до Ел или мен - 22.12.2008

2. За кандидатите за жури:

Ако кандидатствате, първо се замислете дали ще сте свободни на 23-24 декември, когато ще трябва комисията (Ел, аз и вероятно двамата, които ще изберем) да се събере, за да оцени и класира разказите.

След като помислихте, оказа ли се, че сте свободни? Ако да, напишете в тази тема защо искате да сте в комисията и защо трябва да изберем вас, колкото и банално да е (:

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cat_woman
МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2008 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

I'm in, baby! Ех, колко хубаво ме събудихте! Чаках само да си намеря из форумите, в които съм регната някое такова състезание, по което да имам какво да напиша! Честно, направо ще се разтопя от кеф! (здрачохолиците да не се сърдят, за там не а ми хубави идеите и ще четат бози)...Е-е-е-е-ех, така обичам състезанията да изкачат рано сутрин и да ми подобряват настроението.

Ама хайде да се мушне и някоя конкуренция, че така сама...къде ще ми отиде спортния дух, дори и спортната злоба! Laughing Хайде, народе, записвай се!

^Kaminari^
МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2008 10:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: East of Eden

аз искам да съм в комисията Very Happy няма да съм заета покрай празниците, така че няма да ми е проблем... преглеждала съм и преди чужди творби или части от творби и съм на мнение, че мога да дам компетентна оценка за тях (безпристрастна също); освен това опитът ми в тази сфера помага много (: изберете ме! Razz Laughing

She'll never cover up what we did with her dress. No
She said[/color] "Kiss me it'll heal, but it won't forget"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
XtazZy
МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2008 1:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: In the Paradise city, where the grass is green an' the girls are pretty...

Абе и аз евентуално ще участвам, но още не знам дали да си давам мъжката дума, щото не знам какво ще излезе накрая Laughing
Аз на 23 заминавам, де, ама се си мисля че, ако успея да завърша тоя фик днес или утре (което е твърде вероятно), другия ще имам достатъчно възможност да го напиша надве-натри Laughing
Така че да кажем, че почти се записвам Laughing

П.П. Аз пък накъде съм тръгнала, след като не съм по жизнерадостните писания Laughing Нищо, де, проба-грешка, проба-грешка и ще се науча Laughing

For a strange kind of fashion there's a wrong and a right...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger MSN Messenger
Джини М.Потър
МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2008 4:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Варна

Аз сякаш искам да се пробвам в комисията. По 23-24 съм си тука и няма да мърдам... Иначе ми се струва, не - сигурна съм, че ще се справя: обичам да чета, всичките ми познати, винаги щом напишат някое съчинение ме карат да го одобрявам, така че често се сблъсквам с оценяването на разни творби. От малка пиша всякакви разказчета там подобни...охх, така ми е гадно, понеже съм срамежлива, а трябва да изтъквам защо да вземете мен... Embarassed А ииии....много обичам Коледа и празнични разказчета, така че, плиииииийс, изберете ме Laughing Embarassed

...A lifestyle...
Върнете се в началото
Magic_girl13
МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2008 10:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: under the water

Хм, ами то.. с такава конкуренция няма смисъл да се състезавам, а и не обичам да правя нещо само заради победата. Все пак не знам какво ще се получи (дали ще ми се хареса на мен и на когото и да било...). Но отдавна не съм писала нищичко и бих желала да участвам, да се потрудя за нещо и така.. ( :
Знам си, че няма да е много 'богато на коледен дух', защото аз самата не съм настроена коледно, но ще се постарая да направя нещо приятно за четене, което ще зарадва читателите...
Та с две думи: записвам се! Laughing (ако може де.. надявам се, че няма критерии и за пишещите.. )

МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2008 11:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Magic_girl13 написа:
надявам се, че няма критерии и за пишещите.. )

Няма! Very Happy
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 12:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: толкова близо и същевременно толкова далече

сериозно обмислям идеята да кандидатствам за комисията,защото обичам да чета фикове,макар да не пиша такива.литературата под всякаква форма е нещо нелесно, сериозно и отговорно,но което ми носи удовоствие,когато се занимавам с него.за мен би било интересно да участвам.конкуренцията е изключително голяма,повечето кандидатирали се са доказали се автори.преценката оставям на вас!!! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Lunatic
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 1:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Абе то толкова много хора искат да са жури, ама изобщо ще има ли кой да оценяват? xD
Върнете се в началото
HeRm!oNE Gr@nGeR
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 10:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Lom

Бих искала да се пробвам да напиша нещо, но не съм на 100% сиг. , че нещо ще се получи => включете ме като примерна бройка Wink
А и 1 въпрос: Има ли ограничение в големината на текста. Брой думи и такива глупости Rolling Eyes

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Нем, не сме сложили ограничения, можете да се вихирите колкото си искате! Very Happy
(може би ще съжалявам за тези думи, когато отворя лично и видя Война и мир! Laughing )

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

~EL~ написа:
Нем, не сме сложили ограничения, можете да се вихирите колкото си искате! Very Happy
(може би ще съжалявам за тези думи, когато отворя лично и видя Война и мир! Laughing )
Да, точно така май ще се получи. Както мразя да съм кратка и лаконична...
Като цяло май само аз съм твардо "в играта". Хайде де, къде ще е тръпката?! Ел, Доци, вие няма ли да се пъхнете при нас?

blue_ocean
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Кхъ, аз не да реша още дали искам или не, няма да ми остане време, но пък имам желание. Ако успея да напиша нещо, ще се го изпратя, ако не - шанс.

You see, hell is not so bad place
    if you keep an a n g e l with you.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PianoLady
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

It's never lupus

Местожителство: Деветата Луна на Атлон

cat_woman написа:
Ел, Доци, вие няма ли да се пъхнете при нас?

С удоволствие, ама нали сме модчета и уж ние го организираме... Rolling Eyes
Макар че като гледам колко желаещи има да оценяват, с Ел спокойно бихме могли да се измъкнем от комисията и да се разпишем, тъкмо повече от кандидатите за жури ще са доволни, щото ще има повече места за тях. Very Happy

~EL~ написа:

Абе мисля да има все пак едно ограниченийце от 4000 думи, в краен случай 5000, щото повече ще ни е малко множко вече. Rolling Eyes

Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

А не може ли нещо по - лесно за смятане? Laughing
Например две страници таймс ню роман 12, междуредие 1 и половина (горе долу). Какво ще кажеш?

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща Страница 1 от 5

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov