Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 Проблеми и предложения, свързани със сайта « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Композиторът
МнениеПуснато на: Сря Юли 06, 2005 7:53 am    Заглавие: Проблеми и предложения, свързани със сайта Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Ами ... Rolling Eyes ... Няма такава тема (дефинициите на другите се въртят или само около форума, или пък около единични въпроси по сайта) ... а май е добре да има ... Няма смисъл за всяко такова нещо да се пуска тема все пак ^^^ ...

Просто не измислих къде другаде е по-подходящо да напиша следната дребна (мъъничка) забележчица във връзка с чудесния таймер, който е сега на сайта Very Happy ...

Та... има малък бъг... Предполагам, че е неизбежен защото таймера е правен на флаш и просто той така си бачка, но все пак е добре да е казано... за всеки случай... Значи: ако по някакъв начин се спре активността на прозореца на браузъра (това лично аз правя по 2 начина: 1) цъкам на Х-са на прозореца все едно ще го затварям, но само задържам за момент, местя мишката встрани и освобождавам; 2) подобно но върху бутона за рестор/максимайз - вече няма нужда дори да се местя, просто задържам малко бутона преди да го пусна - прозорецът се ресайзва и после ефектът пак е видим; ) - се случва следният съвсем незначителен бъг:
Цифрите, които са били изписани преди малко - остават неизтрити ... Следващите се "мажат" върху тях ... Разбира се това е дребен проблем, защото:
1. Засяга обикновено само последните 1-2 цифри.
2. Се оправя от самосебе си когато съответната цифра се "превърти" и стигне до същата дето стои неизтрита "отдолу" - оттам насетне вече си е пак чистичко ^^^

Все пак си позволих да го спомена, главно защото при ресайзване на прозореца, ако човек по погрешка задържи левия бутон на мишката натиснат няколко мига - наистина би могъл да види това в действие. Освен това, ако се случи да е точно на кръгли минути, часове и т.н. - съответната неизтрита цифра ще си стои докато това поле не се "превърти", което може да отнеме време ... т.е. човек има (макар и доста малка) вероятност да забележи бъга и да се подразни ...

Това е... Иначе флаш-каунтърът е просто страхотен и евала на който го е направил... Wink (не знам защо заподозрях, че е бил Астрал Проджект, но може и да се лъжа ^^^ ) ... Най-много ме кефи как при зареждане се появява бавно и плавно ... както и плавните преходи между цифрите ... ; )

П.П. Всъщност има лек дефект и при зареждане - първо за миг се появява "бяло петно" (там където е флаша) и чак след това премигване (което малко дразни окото) става черно и продължава ...

П.П.П. Отсега знам, че някой ще ми посочи темата Предложения. Но първо в заглавния й пост пише, че се отнася до форума. Второ - аз реално нямам никакво предложение, а само намерен бъг, за който просто искам да уведомя - това е ;-] ...
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Андрей
МнениеПуснато на: Сря Юли 06, 2005 10:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Администратор

Местожителство: София

За тези дефекти пиши на създателите на флаша, не за мен. Аз не мога да направя нищо за да ги избегна. Пък съм и сигурен, че никой почти няма да тръгне да натиска Х-а за затваряне на прозореца и да не го затваря натиснал копчето.
aboL1sh™
МнениеПуснато на: Сря Юли 06, 2005 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

criminal

Местожителство: 8 mile

на мен цифрите даже не ми излизат ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Андрей
МнениеПуснато на: Сря Юли 06, 2005 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Администратор

Ами значи браузерът ти няма флаш плугин.
Caeser
МнениеПуснато на: Чет Юли 07, 2005 7:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: IN HEADQUARTERS OF THE ORDER OF PHOENIX

s tozi fen klub o6te ne sum polu4il pismo za potvurjdenie 4e sum vlqzul v fen kluba.
МнениеПуснато на: Чет Юли 07, 2005 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kÿuubi

Местожителство: Konoha

Въпросът за фен клуба вече беше обсъден в тази тема - бъдете търпеливи.
aboL1sh™
МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 11:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

criminal

Местожителство: 8 mile

Андрей написа:
Ами значи браузерът ти няма флаш плугин.
ама в други сайтове дето има реклами и глупоти правени на флаш ги виждам ..
Върнете се в началото
the white rider
МнениеПуснато на: Пон Юли 11, 2005 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Няма смисъл да казвам нищо!Да видим новата визия на сайта пък тогава ще се радваме,ядосваме,хвалиме и критикуваме! Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mudisoft
МнениеПуснато на: Пон Юли 18, 2005 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

phpBB Master

Местожителство: Cambridge

Предложения за слагане на таймер: пускайте таймери когато работата вече е на 80% и е сигурно че сайта ще работи до изтичането на времето, правете таймера автоматично да препрати към дадения новосъздаден сайт а не това да се прави ръчно, ако слагате таймер или сте сложили работете, работете и пак работете докато всичко не е готово за посетителите. Те са тези които правят един сайт добър. най-лошото за един сайт е да разочароваш посетителите му.

надявам се че тези неща ще бъдат полезни на хората правещи сайтове и те за в бъдеще ще се справят по-добре с тази смела постъпка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Композиторът
МнениеПуснато на: Пет Юли 22, 2005 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

http://www.potter-mania.com/index.php?page=26&month=July&year=2005&news=0

на това място все още не е оправен явно някой от бъговете от преди и десния панел се появява не отдясно , а най долу вляво ... О_о ...
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Monty Python
МнениеПуснато на: Пет Юли 22, 2005 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Модератор

Местожителство: Камелот

Pri men ima problem s url - ite w nowinite. Rolling Eyes
Върнете се в началото
Андрей
МнениеПуснато на: Пет Юли 22, 2005 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Администратор

URL адресите в новините са на BBcode от форума и няма да се оправят! Новите новини ще са наред!

Може би линка е грешен, защото когато избирам от менюто дадената секция е наред. Какъв ти е браузера? В момента опера ни е най-проблемна!
Monty Python
МнениеПуснато на: Нед Юли 24, 2005 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Модератор

Проблема е , че линка не се появява , а само изписания адрес . Иначе съм с IE.
Върнете се в началото
Monty Python
МнениеПуснато на: Вто Юли 26, 2005 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Модератор

А това " Downloads " на мястото на " Interesting " при стил " Орденът на Феникса " стои от няколко дена и доста ме изнервя . Twisted Evil
Върнете се в началото
Андрей
МнениеПуснато на: Вто Юли 26, 2005 10:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Администратор

interesting е поправено, мерси за корекцията.

А линковете в новините са с BBcode, защото са изтеглени от форума. Сайтът не работи с BBcode и ако не ги корегирам 1 по 1 ръчно няма как да ти се появят като линкове!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща Страница 1 от 9

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov