Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща
 Драко Малфой - всичко за него « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
rally
МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: In a fantasy

The BLACK LORD написа:
rally написа:
Добре хора,вие казвате че Драко е страхливец след като не успя да убие Дъмбълдор,ами не мислите ли че не го направи просто защото не е искал.Аз мисля че точно тогава той е осъзнал че не може да бъде толкова зъл че да отнеме човешки живот.Мисля че точно тогава той избра на коя страна иска да застане!!! Wink Wink Wink

Спомни си Философския камък, в гората какво стана, страха си му личеше още преди изобщо да са влезнали.

Ако беше малко по-смел щеше да се изправи очи в очи с Хари още тогава или с Дъмбълдор в книга6

Да ама тогава той беше все още малък.Пък то като се позамисля и Хари го беше страх...Незнам,но мисля че това ,че не уби Дъмбълдор не е признак на слабост,още повече като знае какво ще стане ако не го убие.Поне мисля че той се страхува повече от Волдемор отколкото от Дъмбълдор.Но въпреки всичко той не го направи!!! Wink

They say, that I must learn to kill before I can feel safe
But I, I'd rather kill myself than turn into their slave
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PianoLady
МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

It's never lupus

Местожителство: Деветата Луна на Атлон

Цитат:
Хаха та Драко няма нищо общо с Волдемор,по-скоро си прелича със Снейп.Те си преличат.А за Том-нямам думи-той е адски готино момче.

Драко и Снейп?Сори ама ти добре ли си?!
Драко ме кефи сладък е и мисля 4е е такъв гадни4ък само защото такива са родителите му!Според мен ще се оправи в книга7.
Но място за сражнение със Снейп Love няма! Драко не е 4ак толкова готин като него Wink
Сори отплеснах се...
що се отнася до Дъмбълдор Мисля 4е Драко не просто се боеше а и не искаше да го прави...абе той може да е злобни4ък ама не е лош, просто трябжа някои да му покаже правилния път ,а родителите и "приятелите" му...сещате се и сами Sad

Върнете се в началото
Kristti
МнениеПуснато на: Вто Юни 06, 2006 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: дом"Слидерин"

shtipliiska написа:
Определено не мога да понасям Драко като герой в книгата, а съответно и във филма, което значи, че Том играе много добре ролята си на драко и мисля, че е сладък. Аз си представях някакво грозно или по-точно много по-злобно същество, а той е по-скоро сладък. Иначе харесвам персонажа на Драко, в смисъл, че без него нямаше да е толкова интересно.

Ми не разбирам защо си останала с впечатлението,че Драко трябва да е грозен? Confused Самата Дж.К.Роулинг казва в едно от интервютата си,че Драко си е красивичък.Иначе аз обожавам Драко като персонаж от книгата-сладур е!Защо ли?Злобен,незлобен той си е готин...така де ,какво да очакваш от човек,израстнал в подобна среда.Прави са някои като казват,че Драко завижда на Хари.Така е!Но ако погледнем през очите на Драко,поведението и чувствата му са напълно обясними.
Още от малко дете той е бил настройван да мисли по този начин-да мрази,ненавижда,наранява и подтиска чувствата си дълбоко в себе си докато убие и най-малката частица добро в своята душа(впрочем това го прави и доста добър окломант в последствие-Драко подтиска чувствата си,задушава ги,а при Хари всичко е ясно и чисто,неприкрито,плуващо на повърхността.Ето защо Хари не може да възприеме оклумантиката).Всяко малко момченце мечтае когато порасне да прилича на баща си.Драко уважава и обича своите родител.Навярно е копнял да стане като баща си.Но когато последва стъпките на Луциус,Драко открива че нещата съвсем не са такива каквито изглеждат.Той е жаден за власт,уважение и сила също като баща си,но ра разлика от Луциус,Драко използва мозъка си.Той е умен и хитър,както и талантлив(това предполагам никой не може да отрече,защото способностите и хитростта на Драко ясно проличават в 6-тата книга)Драко е доста по-трезвомислещ(поне от време на време)от баща си.Образът на Драко малфой се развива в 6-тата книга.Той доста ми се издигна в очите тогава.Дали Драко е страхливец-може да се каже,но дали е умен,съобразителен,упорит,талантлив и поне мъничко,съвсем мъничко добър-ТВЪРДО ДА.Ако мислихте разумно и логично на никой,никога нямаше да му щукне идиотската мисълче Драко го било страх да обие Дъмбълдор.Прочетете края на 6-та книга...и този път се опитаите да мислите.НЕ,Драко не го е страх да убие,той просто разбира какво прави-каква грешка ще извърши.Драко съзнателно отказва да убие Дъмбълдор,защото най-вероятно у него се пробужда оново странно заспало до тогава нещо,носещо простото име-СЪВЕСТ.За всички(които прочитат тази част от книгата и естествено внимават докато я четат)става ясно,че у Драко все пак е останала честица доброта и човечност.В шеста книга същността на драко се издига на съвсем друго естество-от глезено и разлигавено злобно хлапенце Драко се преражда в съобразително и целеустремено,все още злобно момче,което прави всичко необходимо за да запази живота на родителите си и да отложи съдбата на Дъмбълдор(спомнете си думите на Дъмбълдор в разговора му с драко минути преди да умре.)
Но аз харесвах Драко много преди 6-тата книга.Колкто и да е злобен,подъл и нечестен,има нещо обаятелно и интригуващо в личността му.
А аз също обожавам и Том Фелтън-СЛАДУР Е!!!Защо?Защото така!

П.П.
И на който не му изнася нещо в поста ми,да се изнася.

Последната промяна е направена от Kristti на Вто Юни 06, 2006 5:35 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото
Kristti
МнениеПуснато на: Вто Юни 06, 2006 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: дом"Слидерин"

rally написа:
Добре хора,вие казвате че Драко е страхливец след като не успя да убие Дъмбълдор,ами не мислите ли че не го направи просто защото не е искал.Аз мисля че точно тогава той е осъзнал че не може да бъде толкова зъл че да отнеме човешки живот.Мисля че точно тогава той избра на коя страна иска да застане!!! Wink Wink Wink

Да права си!Заради тази му постъпка бих го оважавала.
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Чет Сеп 28, 2006 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Том е направо умопомрачителен като Драко, а за самия герой (за Дтако де) тъпо и упорито вярвам, че той не е чак толкова лош колкото сам се опитва да се изкара.
МнениеПуснато на: Пет Окт 06, 2006 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Оооо...Драко(както и Том) е супер пич.Много е готин и страшно ме кефи.Тфа за фенклуба е супер идея......
Върнете се в началото
Persi Black
МнениеПуснато на: Пет Окт 13, 2006 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Драко е надменен към другите и е страхлив. Но по някакъв шантав начин едновременно ме и кефи. Ако бе поне малко по-силен магиосник щеше да е супер.
adryanna
МнениеПуснато на: Сря Яну 24, 2007 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

В първите 5 книги Малфой беше самонадеян глезен принц,че от далече да го видиш може да ти се догади.В 6 -та книга ми стана адски симпатичен,може би защото всяка втора дума не беше "баща ми",а и дефакто не ми се струва зъл.Най-много ме изкефи когато беше при Стенещата Миртъл и Когато си въобразяваше че ще убие Дъмбалдор.Ще ми се да мине на страната на добрите в 7 книга но дори и да иска няма да стане-никой не е обърнал гръб на Волдемор и е оцелявал-пр брата на Сириус,Игор Каркаров
Върнете се в началото
kreten4e_f
МнениеПуснато на: Съб Яну 27, 2007 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: In the Dungeons

Абе аз не съм кой знае каква слидеринка, но тук .. знам, че не е истинска, но въпреки това Shocked Shocked Love Love Love Love Love
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
poison_ivy
МнениеПуснато на: Нед Яну 28, 2007 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Момичешката спалня на Грифиндор

Съгласна съм със факта,че в 6-тата книга Малфлой мн се развива като герой.Но аз лично никога не съм имала особено увлечение по персонажа.Все пак той е пълната противоположност както на Хари така и на Рон.Но не мисля,че е зъл и иска да бъде такъв,най-вероятно начина му на държание е нещо,което е възприел от родителите си и не може да го промени,а и може би не иска.Той наистина се изявява като мн ярка личност в НП и това прави героя му мн по интересен и увеличава съспенса на цялата последна книга.
Колкото да Том Фелтън,не е мой тип,но момчето наистина си го бива Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
draco malfoy fenka
МнениеПуснато на: Нед Фев 11, 2007 11:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Jamaica

Драко е номер 1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dqvolsko^6tastie
МнениеПуснато на: Пон Фев 12, 2007 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Не ми харесва нито като типаж,нито като характер,има прекалено много черти в него,които не ми допадат.Може би единственото хубаво в него е хъса му,способността да затваря съзнанието и контролира емоциите си,и...за друго не се сещам честно казано Wink

Има само едно,единствено момиче...само една,единствена жена,която би могла да ме нарани...''-Сириус Блек
Върнете се в началото
Artemis
МнениеПуснато на: Пон Фев 12, 2007 12:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: гр.Бургас

Винаги съм си мислил,че той ще стане добър,но явно няма да ми се отвори парашута! Laughing Драко е гадно човече,никога не ме е кефил,но понякога съм си мислил,колко е хитър-малко напомня Артемис Фоул!Може би,ако тогава на кулата смъртожадните не се бяха появили,той щеше да се пречупи,Дъмбълдор щеше да го убеди...ще ми се май?Драко е много интересен,особено в 6тата книга-там като че ли разбира,че не е добре да си играе с огъня,което говори,че все пак мисли малкото гаднярче!
lonkata
МнениеПуснато на: Нед Фев 18, 2007 6:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: Някъде далеч от този свят...

на мен драко от книгата ми допада...играе доста важна роля в живота на хари...той до някаква степен е негова противоположност..има всичко което хари не е имал..но в 6 книга вече се разкрива и тази част от Драко в която той всъщтност изпитва да речем несигурност в това което той е вярвал и в това на което са го учили цял живот..когато Дъмбълдор го обеждава в това, че той не е убиец аз мисля че и самият Драко го осъзнава ако не се беше появил Снейп Малфой нямаше да убие директора убеднеа съм...
а за героя на Драко..ми не ми е от любимите представях си го по различен начин иначе си играе доста добре ролята като се замисля но някак си чертите му не са като на драко от книгата хах незнам..иначе е добър актьор Very Happy

I see yoy
Your life shines the way into paradise
So I offer my life as a sacrifice
I live through your love
You teach me how to see
All that’s beautiful
My senses touch your word I never pictured
Now I give my hope to you
Върнете се в началото
Clever hurmaiani
МнениеПуснато на: Съб Фев 24, 2007 12:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Рубинения град

Хич ама хич не ми харесва. Draco
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща Страница 10 от 12

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov