Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
 Драко Малфой - всичко за него « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Lord of memories
МнениеПуснато на: Пет Фев 03, 2006 12:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Over the hill, from the left side

Цитат:
Мисля,че неговия характер тепърва ще се развива и едва в кн 7 ще открием какъв всъщност е Драко Малфой.

Напълно ясно е че цялата фамилия Малфой са страхливци,о не,нямам предвид да обиждам някой и т.н,а защото навремето Луциус се е забъркал с Черния и сега като се разкайва(а той точно това прави в Азкабан) няма спасение,понеже всички знаем как постъпва Волди като го предадат.
За Малфой джуниър може да се каже подобното,едва не се разрева след като направо половин час беше с насочена пръчка към един умолощен на макс(въпреки че велик) магьосник и не можа да го убие,повече от това не може да искаме за доказателство че превидно черната душица на Драко си е много бяла всъщност.И страхливец е за това че не прие протекцията на Дъмбълдор от страх Волдемор да не ги убие.

Цитат:
Само можете да си мечтаете той да стане от "добрите". Да стане приятел с Потли и останалите. Абе, айде моля ви се. Evil or Very Mad

Айде моля ти се,някой да е искал Драчко за приятел,че да си мечтаем?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Lextasy
МнениеПуснато на: Пет Фев 03, 2006 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

apologetically dressed

По голямата част от мненията, които прочетох са безмислени.
Първо, хора, да сте чували някога за аргументация ?

Извинявам се, знам, че нямам право да съдя чии мнение трябва да се изтрие и чие да остане, но не си ли пише в първата пост да кажете защо го харесвате/не харесвате ?
"какво мислите за него като герой в книгата и какво мислите за него като герой от филма..харесва ли ви Том?"А и да не пише няма да заболи, ако си кажете.

Много по лесно е да тръгнеш по темите и да започнеш да обясняваш "Мразя Потър, мразя Малфой", а като те попита защо да си траеш. Глупаво е.

Освен това, фактът, че не уважавам Малфой като герой, не означава непременно, че съм влюбена в Потър, за да ми се нахвърлят всички Потър фенчета да ме псуват.

И какви са тези мнения "Аз ако почна да го псувам...". Ами почвай де, поне ще те изтрият по бързо...
sweet_poison
МнениеПуснато на: Съб Фев 04, 2006 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Така, така, така... май доста ще пиша по тази тема.

Като начало не мога да разбира как може да го обвинява някой за поведението му в шеста книга - страхливец бил, мъжете не плачели. Добре бе, искам вас да ви видя когато заплашат семейството ви със смърт, ако не изпълните една непосилна задача! Та Драко е едва на 16, шапка му свалям за това, кооето постигна! А че не успя да убие Дъмбълдор - нима е толкова лесно да отнемеш човешки живот? Още повече, че цяла година Драко действа сам под огромен натиск, а Дъмбълдор всъщност му предложи това, за което се бореше - защита за него и семейството му. Никой би могъл да го обвини, че се поколеба в тази ситуация.

Нещо, което много ми харесва у Драко са злобните подмятания и сърказма, които са неразделна част от речта му. Нещо общо между двама ни. А той все по-добре овладява това изкуство. Изглежда леля му го е научила не само на легилимантика, пък и си му идва отвътре.
Неможе да не му се признае и хладнокръвието. Не е избухлив и направо казано - очевидно психически лабилен като скъпия ни Потър например.

Грешката на Драко му е, че малко доста се изсили с желанието си да става смъртожаден. Просто не знаеше в какво се забърква, не приемаше нещата достатъчно сериозно. Напомня ми Регулус Блек...

Общо взето... какво да ви кажа... расте момчето и се развива Razz . Нямам търпение да видя какво ще се случи с него в последната книга, за добро или зло кръстена на неговия враг.

МнениеПуснато на: Нед Фев 05, 2006 2:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Капка от Любов

stitchi написа:
Така от 15 стр. останаха само 5..10 страници пълни само с флууд ://
Заяждане на едно дали Драко е хубав или не?!Всеки си има мнение по въпроса не е нужно да се държите лошо един с друг Wink
Никой няма да бъде предложен за наказание щото съм добра душа :}} За напред ви моля,да давате по обосовани отговори по темата.Мнения от типа "Драко е супер готин пич " или "Много ми харесва" ще се трият Wink
Относно ЛС-тата пращани от `Black_rose` ще се разберем по въпроса.Никой друг осевен модератора на дадената секция и админа нямат право да ви заплашват с наказание Rolling Eyes

Айде със здраве и приятно писане по темата Cool

Така изчистих цялата тема от флууд..и съм кирилизирала всички мнения.За напред,ще ви моля да не прекалявате с цитатите,писането с големи букви и използването на емотиконки повече от нормалното Wink И последно...пишете точно по темата Cool
Благодаря Ви.И приятно писане ((:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
~ash~massaro~
МнениеПуснато на: Нед Фев 05, 2006 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наказан!

ми драко е мазен подлизурко ,гнусен 4ервеи .а том е много сладак ,красив и суперррррррррр
Върнете се в началото
^^TeDiTy^^
МнениеПуснато на: Нед Фев 05, 2006 7:59 pm    Заглавие: вопросы к тату Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

))) Ну дружище Твист обижаешь((( Жалко ты не в Мурме живёшь так бы я тебя пригласил к себе посмотрел что я пишу как пишу и как играюСделал я достаточно отсылал на лейблы демки получал одобр Насчет духовного развития через брахмачарью. "Постоянное неконтролируемое желание" это уже из совсем другой области а вот можно пободробнее про накопление энергии? Ведь та самая Кундалини "дрем

Последната промяна е направена от ^^TeDiTy^^ на Нед Яну 10, 2010 12:06 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
raw_girl
МнениеПуснато на: Пет Мар 24, 2006 12:05 am    Заглавие: Драко е пи4 и е само мои...... Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Ми аз откаде да знам??????

Драко е пи4 и е само мои та квото искате си пи6ете ама тои е пи4 и познаам хора които прили4ат на него и мое......Wink
Алекс Малфой
МнениеПуснато на: Пет Мар 24, 2006 1:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suomalainen

Местожителство: Helsinki, Finland

Драчко може да е гаден (както вие го наричате), но това му е чара. Поне според мен. А пък е и къде-къде по-хубав от Потли....
Could end in burning flames or paradise

_'Cause we're young and we're reckless
_____We'll take this way too far
______It'll leave you breathless
________Or with a nasty scar

______Got a long list of ex-lovers
_______They'll tell you I'm insane
____But I've got a blank space, baby
_______And I'll write your name
Върнете се в началото
Morgana le Fay
МнениеПуснато на: Пет Мар 24, 2006 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: В реалността

За това през,което му се наложи да премине-да подготви убииството но ДД и след това да трябва сам да го извърши,знаейки,че няма да може да го направи и едновременно с това,ако не го направи волди ще убие родителите му,за това малко го съжалявам,но само малко.Работата е там,че не трябва да мислим за Драко като за човека,който беше в предишните книги,защото героят му в 6тата премина през многа промени.
raw_girl
МнениеПуснато на: Сря Мар 29, 2006 11:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Ми аз откаде да знам??????

Драко е голем пи4 само малко се надува ама нищо нали?.....................
elizabeth_potter
МнениеПуснато на: Пон Апр 03, 2006 7:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: Гробницата на Азкабан

Нещо много е отворен но е голям бъзливец!
ale1991
МнениеПуснато на: Нед Юни 04, 2006 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Благовевград

Драко Малфой.Едно момче което и ма всичко и нев знаер какво е гклад , не знае какво е студ ио да няма кой фа го убича да няма кой да м у е родител.Хари Потър. Едно монмче пълната противоположност на Драко по всичико той не е обичан знйае какво е стъуд знае какво е глад.НО да с4ее върнем към темата та Драко е мн ого мразен и не мисля че трябва да го съдим в истринския живот защото не знаем какъв е в него и не можвем да го съдиим без да го познаваме , но пък във исторята го ненавиждам
Върнете се в началото
ali
МнениеПуснато на: Нед Юни 04, 2006 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Аве Малфой ме кефи...особенно като пусне някоя злобна шега.Имаше един момент,в който направо се пуках от смях,точно на негова изцепка.А пък лично мен,актьора мн ме кефи Very Happy

Свободата не е за прости хора!Да си свободен означава сам да си налагаш ограничения.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rally
МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: In a fantasy

Добре хора,вие казвате че Драко е страхливец след като не успя да убие Дъмбълдор,ами не мислите ли че не го направи просто защото не е искал.Аз мисля че точно тогава той е осъзнал че не може да бъде толкова зъл че да отнеме човешки живот.Мисля че точно тогава той избра на коя страна иска да застане!!! Wink Wink Wink

They say, that I must learn to kill before I can feel safe
But I, I'd rather kill myself than turn into their slave
Върнете се в началото
lubo static
МнениеПуснато на: Пон Юни 05, 2006 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

weekend warrior

Местожителство: south of heaven

rally написа:
Добре хора,вие казвате че Драко е страхливец след като не успя да убие Дъмбълдор,ами не мислите ли че не го направи просто защото не е искал.Аз мисля че точно тогава той е осъзнал че не може да бъде толкова зъл че да отнеме човешки живот.Мисля че точно тогава той избра на коя страна иска да застане!!! Wink Wink Wink

Спомни си Философския камък, в гората какво стана, страха си му личеше още преди изобщо да са влезнали.

Ако беше малко по-смел щеше да се изправи очи в очи с Хари още тогава или с Дъмбълдор в книга6

White roses
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща Страница 9 от 12

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov