Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 Съвпадат ли си актьорите с представите ви? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Serpensortia
МнениеПуснато на: Съб Юли 30, 2011 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

До някъде.
Тонкс изобщо не е същата както си я представях.

The Deathly Hallows. ϟ
    I solemnly swear i'm up to no good.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
the power
МнениеПуснато на: Съб Юли 30, 2011 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

ми аз понеже първо гледах филмите и вече бях свикнал с героите
Върнете се в началото
CrazyFist
МнениеПуснато на: Пон Ное 07, 2011 8:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: off to the stratosphere ..

някои са до такава степен добре подбрани, че спокойно замениха началната ми представа за героя и се наместиха в ума ми след първия филм - пример е професор макгонагъл. чудесен избор (: снейп също, а като е хлапенце в последния филм е прекалено симпатичен, но пък беше на място. хърмаяни все повече се убеждавам, че са я нацелили. и никой друг не би могъл така достоверно да пресъздаде белатрикс както хелена бонъм картър, за което кудос отново (:
някои актьори компенсират външните си разлики с характер на персонаж - например луна и джини.
уизлитата са ми някак прекалено бритиш, ама стават ^^
сириус и лупин са ми с мега безличните актьори, сякаш спокойно можеха да са магьосници-статисти, изобщо не си ги представях така, особено лупин.
МнениеПуснато на: Съб Ное 19, 2011 2:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Аз мисля,че главните са супер перфектните. Само Сириус и Опаш не ми допадат много. Новия Дъмбълдор не е толкова точен като стария,но си се справи супер Smile( А Снейп,Макгонъгол и Белатрикс са перфектни за ролите си Smile
Blue_Dragon
МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2012 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

И аз да се включа, доста време след последния пост Smile
Значи, аз мисля че с Фльор тотално се изложиха. Те я описваха като неземно красива с разкошна сребристо-руса коса, а ни показаха някакво посредствено момиче, неблестящо с нищо особено и на всичкото отгоре с 3 косъма на кръст на главицата. Възмутена!!!!! Може би най-много за това съм се възмущавала, и сега още потрепвам.
А иначе за Сириус, Лупин и Дъмбълдор, някак си ги приех, ама моят съпруг като погледа някаква част от филмите, или май трейлър в който бяха точно тия тримата и тотално отказа да гледа филмите, и така до ден днешен. А тъкмо го бях навила да стане фен Sad Изгубих го за каузата. Само ми каза: "И т'ва ли са ти магьосниците?!? Аз си ги представях като пичове, а те се оказаха някакви изкуфели старчета".
Колкото до Рон, Снейп, Макгонъгол, Хагрид, Седрик, ЛУНА - пълен отличен!
Не мислех, че Дийн Томас е чернокож, както и че близначките Патил са индийки. Никой не споменава Лавендър Браун, а аз мисля, че актрисата беше доста подходяща и много добър образ. Embarassed (айде плюйте, знам че много хора я мразят).
А за ролята на Хърмаяни винаги съм си представяла онова досадно момиченце, което играеше в Малкълм, с наистина рошавата и бухнала коса Smile, но много, ама много харесвам Ема Уотсън.
И още нещо, което може би няма да се хареса на мнозина. ИЗОБЩО не ми харесва актрисата, изиграла майката на Хари. Не смятам, че е красива по никакъв начин, ама те пък бритовете са си грозноватички...
И сори, ако някой се обиди, т'ва е Smile
~EL~
МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2012 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Аа, за Фльор си бях мислила, особено в последния филм, че са направили образа доста по - мек, от този в книгата - изобшо няма и капчица от гордостта на Фльор, да не говорим, че тя изглежда едва ли не доволна да прислугва на капризния Грипкук!
МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2012 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носител на Ордена на Мерлин

Местожителство: London, UK

~EL~ написа:
Аа, за Фльор си бях мислила, особено в последния филм, че са направили образа доста по - мек, от този в книгата - изобшо няма и капчица от гордостта на Фльор, да не говорим, че тя изглежда едва ли не доволна да прислугва на капризния Грипкук!

Това е вярно, но Клеманс поези е всичко друго, но не и грозна. Даже много я харесвам. Според мен си пасва много точно с образа на Фльор.
Аз харесвах първия Дъмбълдор, но после свикнах с Майкъл Гамбън.
Гари Олдман и Дейвид Тюлис безлични? Те са едни от най-добрите актьори на Великобритания. Гари Олдман най-вече и не го казвам просто защото играе любимия ми Сириус. Самата аз все още си представям Сириус по друг начин и затова е "виновна" cat_woman Laughing Но Гари е чудесен избор за образа.

Don't tear me down
For all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Felina
МнениеПуснато на: Сря Юни 27, 2012 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Котка на Шрьодингер

Мисля, че някъде в книгата е казано, че Дийн е чернокож, а колкото до Патилките - близко до невъзможното е не-индийка да се вика Патил, при това Парвати - и собственото, и фамилното име са си типично индийски. Smile В Англия живеят адски много индийци, което си е нормално, при положение че са бивша колония, и се водят и се чувстват англичани, независимо от произхода си, при все че си пазят традициите и имената. Та на нас може да ни се струва странно и биещо на очи, ако в български контекст видим не-българско име, но за там си е напълно нормално сред редиците, примерно, на Смит, Браун и Дейвис и прочие да се намърда някой Патил, Шарма или Сингх, при това всички са наясно, че тоя човек е от индийски произход, и никому не прави впечатление, защото се случва непрекъснато, та затова и никъде в книгата не се споменава изрично "тия двете са индийки".

едит: иначе мен ме подразни, че бяха взели две забележително зле изглеждащи девойки за Патилките. Първо, трябваше да са близначки, и то еднакви; второ, предполагаше се да са доста хубавички ("най-хубавите момичета от випуска" в четвърта книга), а то аз нищо такова не видях...

едит 2: припомних си какъв беше случаят с описанието на Дийн. Фразата е "а black boy taller than Ron", но е махната от английското издание по желание на издателя. Хъх.

Последната промяна е направена от Felina на Сря Юни 27, 2012 1:44 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
~EL~
МнениеПуснато на: Сря Юни 27, 2012 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Felina написа:
Мисля, че някъде в книгата е казано, че Дийн е чернокож,

Аз също имам такъв спомен, но не съм сигурна дали не ставаше дума за Кингзли. А може пък и за двамата да е било... Rolling Eyes
МнениеПуснато на: Сря Юни 27, 2012 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Варна, България

Аз мисля, че не е споменато такова нещо, но май Мишо ми беше разказвал, че по време на разпределителната церемония в американското издание имало изречение, в което се казва, че Дийн е чернокож, което липсвало в английското издание.
МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2012 6:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Ами представите ми с героите почти не се припокриват с изкючение на Том Риддъл,Джини Уизли и госпожа Норис- котката на Филч Very Happy
Хари си го представях някак по-небрежен,но по-симпатичен,Рон и Хърми доста по-грозновати, а Драко-доста по-злорад и противен....
В сравнение с описанието в книгата ,Хърмаяни във филма е прекалено голяма красавица.
МнениеПуснато на: Съб Ное 28, 2015 11:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Те са градили вселената на Хари Потър във въображението ми още от самото начало. Тези от първите части - съвсем, по-нататък може да има известни различия.
МнениеПуснато на: Съб Ное 28, 2015 11:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: Барабой

snejp ne moga da go gledam wche w drugi filmi, zashtoto e snejp

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 Страница 16 от 16

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov