Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Процедурно предложение: форумен съвет? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Композиторът
МнениеПуснато на: Пет Юни 03, 2005 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Ами... аз лично все още се колебая как точно да постъпя по отношение такова кандидатстване и то не за друго - като че ли имам и време, и опит, и желание и идеи... обаче някак поне засега не знам дали мога да си позволя такава отговорност (знам се, че ще го приема прекалено насериозно...) и затова май предпочитам да се въздържа...

НО

имам процедурно предложение: отдавна мислех да го предложа... дали е възможно да се въведе тук известна форма на демократична система? ... Давам си сметка, че това може да се окаже малко сложно... но аз си го представям така: да се направят избори за нещо като парламент, т.е. хора с право на глас - примерно около 20-тина човека. Те ще бъдат избрани с точково гласуване (всеки потребител ще има право да гласува с определен брой точки като ги разпредели по свое усмотрение между други потребители) ... след това тези избрани форумни представители ще имат право на глас при референдуми. По точно: представям си една тема за референдуми, където да може да се поставят на гласуване всякакви административни теми, които вълнуват юзерите, включително и избиране на нови модове... Всеки юзер ще има право да поставя тема за гласуване, но само представителите ще могат да гласуват. За да се признае темата за сериозна, да има някакви изисквания - примерно поне 2ма модератори да одобрят и поне еди колко си представители (да кажем 5) също... Така. Решенията на този форумен съвет (или парламент ако щете, ама не ми се ще да гледаме на това като на политика, а на опит потребителите да имат малко повече гласност за собственото си желание какво да се случва наоколо в този форум) НЯМА ДА СА ЗАДЪЛЖАВАЩИ!... естествено... никой не може да заповяда на админите какво крайно решение да вземат... но все пак ще е начин да се знае каква позиция (и с каква степен на увереност) имат по даден проблем потребителите от форума... и това да може поне да се взима предвид... Мисля, че може да има реална полза от всичко това, защото то ще помага човек по правилно да се ориентира за настроенията и желанията на хората във форума, а в крайна сметка те са тези, които правят форума... (поне аз лично, ако не бяха интересните хора тук, отдавна да съм напуснал... по точно едва ли изобщо щях да съм се регнал... Laughing )

Забележка: може и опростена форма - без форумен съвет, просто след като дадена тема за референдум се одобри от 2ма модове и се пусне - да може всеки да гласува. И това не е лошо и определено ще има пак положителен ефект, но някак съм убеден, че така ще имаме много повече случайни и неориентирани гласове. Обаче пък другата система с форумен съвет ще изисква предварителни избори, мандатност (аз предлагам да е 4 месеца) и съответно - повече главоболия... Така че както решите... Аз само предлагам. Не се стърпях, защото наистина си мислех точно за това от 1-2 седмици насам и поводът сега беше отличен да повдигна въпроса.

(EDIT: само да добавя, че понеже не съм в България лично мен изборна треска наистина не ме е завладяла... даже скоро като слушах радиото заради предаването на Шорти и се стреснах като чух и осъзнах какво се случва сега там... така че - наистина, вярвайте, идеята ми дойде отсамосебе си и не е просто подражателно хрумване покрай случващото се наоколо... Rolling Eyes )
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Мисионер
МнениеПуснато на: Пет Юни 03, 2005 10:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хитро дяволче

Местожителство: София

Аз така и не разбрах какво толкова има да се решава от този "съвет". Като например сега, кой модератор да се избере ли? Това трябва да си го реши само админа, според мен. Какво друго може да се гласува от потребителите. Ако се готви някаква промяна в повечето случай се прави, ако не, се пуска тема и там се решава всичко. Не мисля, че има смисъл от този съвет.

!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Композиторът
МнениеПуснато на: Пет Юни 03, 2005 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Мисионер написа:
Аз така и не разбрах какво толкова има да се решава от този "съвет". Като например сега, кой модератор да се избере ли? Това трябва да си го реши само админа, според мен. Какво друго може да се гласува от потребителите. Ако се готви някаква промяна в повечето случай се прави, ако не, се пуска тема и там се решава всичко. Не мисля, че има смисъл от този съвет.

ами... този съвет би бил форма на общуване между админите и форумното мнозинство... то няма нужда особено често да се ползват такива референдуми - само за специални случаи... Има много неща - може да се гласуват вотове на недоверие на модератори, да се предлагат нови; може да се предлагат промени по структурата на форума - нови форумни секции и т.н. ... Може да се предлагат кои теми да са важни... Дали да я има флъд темата или да я няма... и т.н. ... но щом дори човек като теб (когото много уважавам) не вижда смисъла от всичко това, значи може би се лъжа и тук едва ли сме дорасли за такава форма на самоуправление... Neutral
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Мисионер
МнениеПуснато на: Пет Юни 03, 2005 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хитро дяволче

Местожителство: София

Wink Отново се извинявам за офтопика
Ами просто не смятам, че ще съберат 20 души, който могът да бъдат към този съвет. Ще има много негодуващи с изказвания от сорта на "защо избрахте този?" "защо не избрахте мен" и др. Само, че от последния ти пост, каза за какво може да бъде използван съвета, и от тази гледна точка е много добра идея, но попринцип почти всичко, което ти каза се решава от админите и понякога се допитват до нас "простормъртните" Smile модераторите.
Все пак ако наистина се даде, тази възможност на потребителите, може и да се получи. Има доста +ве.
Аз съм съглсен! Май има смисъл от този "съвет", но зависи от това колко големи ще бъдат правата му. Успя да ме убедиш Smile))
Предлагам ти да си направиш нова тема, защото със сигурност ще ни се скарат, че пишем в тази.

!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dark_Lord
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 2:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Не сме дорастнали за тази тема или просто идеята не ни харесва ? Мисля, че е второто.
Както каза Мисионера - ще има много негодуващи. Ще има и пристрастия (винаги ще има пристрастия) независимо от обстоятелствата.
За такива теми няма смисъл - това Невидимата и Андрей си го решават по свое умостроение и изобщо не се вслушват в нашите думи. Плюс това си има една много хубава секция за модераторите и понеже до скоро бях там, мога да ти кажа, че вътре си е едно малко парламентче и в него хората си гласуват за разни идеи, глобални теми [например - веднъж имаше малко дебатче относно пускането на теми с точка 18.. и т.н] Няма смисъл, просто.

..............................................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Композиторът
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 7:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

По въпроса с пристрастията и негодуващите... И защо? ... Защо е необходимо в такова нещо да се влагат излишни нерви. Вижте, аз наистина не си го представям като нещо ЧАК толкова важно. То ще се използва само при нужда и поне аз бих могъл да запазвам равнодушие от резултата, най-малко защото не говорим за реална власт - всичко е само пожелателно. Просто малко по-явен начин да се изразява общото настроение на форума, което може и да е от полза при взимане на решение от админите (включително да им помогне как да затапят форума Laughing нямам нищо против... аз искам само да има апарат, чрез който форума да може да казва какво би искал и с каква степен на единност застава зад това...)

По въпроса с гласуванията между модове... И защо само между тях? Самата функция, че модерираш форума няма отношение към това доколко си активен във форума, колко поглед имаш и колко идеи. Все пак това е просто служба. Вършиш си я тихо и кротко - реално в един момент самият ти може вече изобщо да нямаш кой знае какво желание да си участник в такъв форум, просто го модерираш - като страничен наблюдател. Освен това в момента във форума има повече хора, които не са действащи модове, но някога са били , от настоящите такива ... С какво толкова е по-долу тяхното мнение? ... Пак казвам - това би могло само да се взима под внимание... Честно казано опитвам се да мисля от страната на админа тук. Аз лично ако съм админ винаги ще чувствам проблема, че не съм напълно наясно на кого колко мога да се доверя. Проблемът с комуникацията между един админ и всички други е може би най-сериозния. Дори и той да има времето и желанието да изчита абсолютно всяка тема из форума, пак няма поглед към персоналните контакти между хората, които се развиват на лични, по кю-та и т.н. ... Понякога от гледна точка на админа вероятно не е особено ясно какво точно се "мъти" из неговия форум. Ако е устроена подобна възможност - той винаги ще е спокоен, че ако има нещо за казване, хората имат своята трибуна, където да го изразят.
Забележете, че това никак даже не отнема "тоталитарната" форма на управление на админа Smile ... Напротив - дори му дава възможност съвсем ясно да оповестява кога ще бъде налагана воля, независимо от общото мнение - това може да служи понякога и за назидание... Но има пък и други ситуации, когато админът е почти неутрален и би последвал това, което си поискат хората от форума.... Изобщо считайте един такъв евентуален съвет само като формалност за удобство - една по-ясна (и строго уредена с правила) форма за изразяване на форумното мнение... Така админът няма нужда да говори с няколко души поотделно - пуска нещо на гласуване и гледа резултати - говори си с форума като с един човек, вместо с много. Аз го виждам като типична админска мярка за улесняване (опростяване) на работата...

Сега вече друг е въпросът, че най-вероятно само един-двама ще бъдат достатъчно сериозни да не превръщат такъв съвет в цирк и да не влагат излишен патос в нещо, което тъй или иначе не заслужава хабене на нерви... Rolling Eyes ... (защото пак казвам - е само пожелателно) ...

--------------

EDIT: Съвсем логична добавка към някои от горните ми аргументи - в съвета спокойно може да има избрани действащи модове, както и да има такива модове, които не искат да участват в съвета (или не са избрани) ... Това още по-ясно изразява позицията ми, че между модството и това желание за взимане на общи решения за форума няма пряка зависимост... или поне аз така си мисля... Rolling Eyes
Dark_Lord
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 9:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Не, не ме разбра.
Модераторския "съвет" е нещо от типа на :

Неф : Кой е "за" премахването на ВИП ранговете ?
Модератор 1 : Аз съм ЗА
Модератор 2 : Аз съм Против...
...
изчаква се известно време и се преброяват гласовете. Дали са гласували всички не е от значение. Тоест - пита се за формалности.
Не виждам защо трябва да се формира такъв съвет, при положение, че както ти каза - събранията ще са за формалности. Само ще изхабив форумна памет по тоя начин Wink . Нищо няма да се получи - опитай и ще видиш. Просто няма какво да обсъждате - никой няма да ви чуе [тва не е никакъв намек]. До сега не съм срещал по-отстояващ мнението си човек от Андрей. Намисли ли си нещо нищо - не може да го спре. Не казвам, че е твърдоглав или нещо от тоя сорт, но... просто съм пробвал прекалено много пъти. Нищо не се получава.

Освен това - както казах : Прекалено много дразги ще има. По тоя начин форумът отново ще се раздели на хора с власт и хора без власт. Това не е нужно.
Тук е мястото да кажа, че идеята ти е прекрасна. В смисъл - във всеки един форум трябва да има нещо такова.. и то със самото му раждане. Но просто не мисля, че идеята за тази система е подходяща за ТОЗИ форум. Има прекалено много минуси.
И кой ще избере тези участници в този тъй хубав съвет ? Ти ? Невидимата ? Андрей ? Ще се гласува ?
Отново ще има симпатии. Независимо дали на някого му се тръшка или не. Ся например ако Есме се кандидатира ще скокнат пет дузини потребители и ще я подкрепят с две ръце, но няма да го направят поради факта, че Есме е едно много умно и начетено дете, а просто защото ги кефи. Е, тва е тъпо. Винаги симпатията е на първо място. Това е.. как да се изразя.. "Влюбено мнение от пръв поглед".
В този форум са се зараждали хиляди проекти - някои от които много обещаващи. И всичките се разпаднаха - кои рано, кои късно. Но все пак опитай. Събери хора и опитай.
Аз ти казвам, че нищо няма да излезне.. ДеМОКРАцията е за зрели форуми от категорията на Сивостен, RpgBG.net и други. Там може и да приемат идеята ти, макар че не ми се вярва..

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Композиторът
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Не, виж, не ми се говори повече с теб... (не че говоря с теб де, само пояснявам неянотиите, които пишеш) ... Не знам защо реши, че не съм те разбрал - какво има да се разбира - това какво и как се прави в скритата секция ми е пределно ясно.

Не знам що си останал с впечатление, че предлагам форумния съвет да е по-различен и да бъде място за дълги дискусии - не. Ще е място за гласуване. По същата схема от по-горе. Без прекалено много страсти (по възможност).

Поне от 3 неща, които току що написа стана ясно, че или не четеш това, което коментираш, или не си го разбрал, или си го забравил на момента (честно казано приемам последния ти коментар за един дебел флууд, който само разводни темата тук, за да я направи максимално неясна и нечетивна... и разбира се - за да получиш внимание, както винаги). Предложението ми беше съвсем логичното - съветът да се избира мандатно на някакъв период (примерно 4 месеца) от ВСИЧКИ форумни потребители (защото смисълът на този съвет е да представя гласа на форума в синтезиран вид - пред админа). Така всеки знае кого и защо е избрал и т.н. (няма място за завист - всеки си има представител, за когото е гласувал и би могъл да иска от него да гласува после на референдуми по определен начин... с уговорката, че друг път на избори за съвет пак ще бъде подкрепен... съответно един представител си прави сметка - доколко гласува за себе си и доколко, ако не отстоява правата на своите гласоподаватели после може да не бъде преизбран - нормално и естествено... няма задължения тук... всичко е интереси... оформени с ясни правила), но поне ще има повече сигурност, че тези които гласуват на съществени референдуми, не го правят примерно само с цел едно мнение повече във форума... а с поне някаква идея и съзнание...

Тук искам да добавя, че нищо още не е уточнено - трябва да го решим заедно ако наистина постепенно предложението ми започне да ви се изяснява и да го приемате - броя на хората в съвета, както и дължината на мандатите.... Това че казах 20 човека и 4 месеца, както и изискванията за пускане на тема за гласуване - са само условни... Съветът би могъл да бъде и от 5 души. Засега все още коментираме само идеята поначало...

Ако обаче наистина мнозинството не вижда смисъл във всичко това - добре... аз си мислех, че подобна идея може да не се е въртяла само в моята глава, както и си въобразявах, че самите админи ще я харесат... ако не е така - здраве да е Laughing (наистина ми е все тая) ... по-малко работа за всички нас...
Dark_Lord
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 3:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Ахаха, значи моите постове са причината никой да не ти чете темата. XD Ясноооо. Laughing И естествено пак съм неразбралия и правещия се на интересен. Хубаво, няма да се заяждам и да ти кажа кой се прави на интересен в случая, че тогава ще видиш дебелия... флууд. Razz Квото искаш си мисли, не ми пука. И вместо да се излагаш и да повтаряш пет пъти слабите страни на идеята си, изчакай да попишат и другите. Щото за сега съм писал само аз.
Rolling Eyes Пази си силите за останалите, не се хаби с мен. Wink

Върнете се в началото
Numb
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Decadent State

Местожителство: You won't find any comfort here.

От една страна това е добре, за да няма въпроси и мрънкане от страна на потребителите - сами са си го направили в крайна сметка и се си го знаят. Rolling Eyes От друга страна не е никаква гараниця, че пак няма да настъпят спорове и глупави разправии...
Иначе идеята си я бива... само че издиша на някои места... примерно как да се разбере, че един е 'достоен' да е член на тоя форумен съвет, с какви заслуги е и ала-бала... демек какво има повече, дето друг потребител да го няма, че да е член на форумния съвет?
Същите въпроси, дето ги задава и Мисионер. Rolling Eyes И дето не видяха отговор. Wink Естествено, че ще има пристрастия, то просто не може да се избегне.
Иначе и аз съм за, добра е идеята, нищо не пречи да се опита, може и да се получи нещо... ако не се получи, винаги може да се прекрати. Rolling Eyes

drenched in sanguine fluid and measured for infection.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dark_Lord
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Numb написа:
нищо не пречи да се опита, може и да се получи нещо... ако не се получи, винаги може да се прекрати. Rolling Eyes
Мдадададааам... Дай да запалим боровата горичка.. после ще изгасим пожара. Wink

Върнете се в началото
Композиторът
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 5:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Така... На Мисионер вече веднъж отговорих. Явно пак ще трябва:

1. Какъв е смисълът: помощен!... Съветът през повечето време не функционира и не се ползва. Той е за всеки случай. Просто да го има като потрябва. Не си мислете, че всеки ден с това ще се занимаваме. Теми, които може и трябва да се обсъждат: "Има много неща - може да се гласуват вотове на недоверие на модератори, да се предлагат нови; може да се предлагат промени по структурата на форума - нови форумни секции и т.н. ... Може да се предлагат кои теми да са важни... Дали да я има флъд темата или да я няма... и т.н. ..." (самоцитирам се от по-горе) ... Например ако аз бях мод предполагам поне на 3 месеца бих си пускал сам един вот на недоверие - за да знам как се справям и дали санкциите, които предприемам са разбирани правилно. И това няма да значи, че при отрицателен вот веднага ще напусна, но ще е сигнал да си преосмисля някои методи. Пък ако се повтори - съответно бих напуснал. Просто пример ви давам - лично аз бих имал полза от всичко това ако бях на мястото на админите и модовете ...

2. Какви са правата: малки!... Просто изразяване в явен вид мнението на форума. Целта е да може по дадени важни въпроси да се знае ясно какво мисли форумът - в помощ на админите при взимане на окончателно решение. Ест. те са си в пълно право да не го зачетат и никой няма да има право да вдига глас на недоволство от тая работа!.. (това си е част от играта)

3. Как се избират представители: ВСЕКИ (всеки бе! всеки!) потребител от форума гласува на специални избори за този съвет - така всеки може да каже - еди кой си е мой избраник и да му търси после сметка. Онзи може и да не слуша хората дето са го избрали и да си гласува както си реши, но си взима под внимание, че следващия път няма да го изберат в съвета.

4. Защо няма да има дрязги - ами няма смисъл. Всички във форума стартираме напълно наравно в тая схема. Никой не е превилигирован и спуснат отгоре. Ако някой не се справя добре в съвета - ми следващия път няма да бъде избран и готово. Освен това решенията на съвета са само пожелателни, форма на изразяване, и на трибуна, но без реална власт - т.е. аз лично не виждам причини за излишни нерви тук Rolling Eyes ... просто да се знае всеки какво мисли (по най-най-важни въпроси само...) ...

---------------------------------------------

бтв ако толкова не искате да има някакъв вид неравнопоставеност (пак казвам - такава няма, защото на мандатния избор за съвет ВСИЧКИ си гласуват и ВСЕКИ може да бъде избран...) - ми добре... без съвет и без представители - още по-лесно.... На мен най-първата ми идея беше просто да има тема за Референдуми ... където някакви особено важни неща да може да се поставят на гласуване от целия форум (отново незадължаващо, просто за информация).... После обаче доразвих идеята, защото се осъзнах, че по този начин поне половината гласове ще са неориентирани и хаотични.... Ама щом предпочитате това - и то е вариант... Rolling Eyes

ПОСЛЕДНО (!) ви казвам - четете бе... всичките си доводи вече ги написах по три-четири пъти... отговорил съм поне по 2 пъти на всички зададени въпроси... според мен просто още не си представяте правилно нещата, но не разбирам защо.... може би заради реалните избори в момента гледате на всичко това прекалено патетично.... е споко Wink - това няма нищо общо... не става дума за гръмки парламенти, шумни дискусии, важни депутати, форумно плюене и т.н. ... Става дума просто форумът (обикновения потребител) също да има формално право да си каже какво му е мнението... И това поне да се знае официално....

Още един безсмсилен офф-топик на генерала и приключвам с тази тема - отказвам се, трийте я... Confused
Дън Сяопин
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Стига глупости!

'Начи, Композиторе, идеята е много добра.

Сега, ако Нев няма нищо против да вземе отношение, ще знаем и как точно да го организираме.

И с тебе като си говорихме аз изразих съмнение, че е възможно да потръгне, но в крайна сметка нищо не е напълно ясно, докато не се тества. И най-хубавото е именно това, че ти сам извади напред възможните недостатъци. Затова единственото, което може да се направи сега е просто да се помисли за фактиеческата реализация на идеята.

От тук насетне тази темичка силно се нуждае от включването на модератор или администратор (Нев?) в обсъждането, за да се започне работа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Композиторът
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Дън Сяопин написа:
От тук насетне тази темичка силно се нуждае от включването на модератор или администратор (Нев?) в обсъждането, за да се започне работа.

Ами не... аз се поотказах вече... щом са необходими такива неимоверни усилия дори само, за да се разясни какво се прави в този съвет - значи наистина не сме дорасли...

Само ще вметна за горната ти забележка - ми не е точно така - това си е всъщност чиста форумна инициатива и не е необходимо админ да ни е бавачка и да ни казва как да си я организираме... Confused ... Не сме малки, можем и сами. Това което ни е достатъчно е просто разрешение за такава тема в Свободната, т.е. че няма да бъде заключена.

Само че аз поне временно се отказвам - дадох ви идеята. Ако наистина толкова не виждате смисъл в нея, няма какво да се мъчим взаимно с глупости. Rolling Eyes
Paranoia
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: sitting on the beach with the sun in my eyes :]

Dark_Lord написа:
Numb написа:
нищо не пречи да се опита, може и да се получи нещо... ако не се получи, винаги може да се прекрати. Rolling Eyes
Мдадададааам... Дай да запалим боровата горичка.. после ще изгасим пожара. Wink

да, аз предлагам никога да не променяме нищо в този перфектен форум, че да не би да предизвикаме... ах, да - пожар.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3  Следваща Страница 1 от 3

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov