Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 Да проверим ентусиазмът ви - модераторство « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Невидимата
МнениеПуснато на: Пет Юни 03, 2005 9:30 am    Заглавие: Да проверим ентусиазмът ви - модераторство Отговорете с цитат

kÿuubi

Местожителство: Konoha

Напоследък вероятно сте забелязали, че по една или друга причина сме лишени от някои модератори. Целта на темата е да проверим до каква степен потребителите желаете да участвате в "управляването" на форума, какви са идеите и желанията ви.

Тези, които биха искали да са модератори, да пуснат мнение, като датат информация за следните неща:
1. лични дании (град, години, занимания в свободното време);
2. опит (администраторство/модераторство в свой/чужд форум);
3. свободно време, което биха могли да отделят за този форум;
4. къде биха искали да са модератори и защо;
5. мерки, които ще предприемат (какво биха направили в избраната от тях секция, за да стане там по-интересно, как биха поддържали реда, каква е нагласата им към проблемните потребители).

Молим за изчерпателни отговори! Ако имате някакви въпроси, задайте ми ги на лично съобщение.
Дън Сяопин
МнениеПуснато на: Пет Юни 03, 2005 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Ами, колкото и странно да звучи, влязох в този форум за почивка. Но изведнъж ми станя доста по-приятно, отколкото можех да предположа преди това. И колкото абсурдно да звучи, мисля да се цаня за модератор.

По точки:

1. София, 16 (все още, поне до края на месеца Wink )
В свободното си време се занимавам с фотография, книги и малко спорт, колкото да не е без хич.

2. Опит... Ех, тука се връщам в началото и повтарям, че като дойдох тук, дойдох за почивка. От началото на лятото на миналата година пиша в форума на вестник Дневник. Мои мнения са били публикувани в самия вестник. Не след дълго получих и модераторски права, и все още съм модератор в форума на вестника. Но, както казах, в почивка съм. Нивото на форума (който все пак е политически) падна, след като много от по активните го напуснаха.

3. От другата седмица мога да отделям почти всяка вечер, а понякога и дневно време, за форума. Аз и сега съм тук почти всяка вечер, но, разбира се, се случва да не мога да присъствам някой и друг ден. Но мисля, че от 12 юни, най-късно от 17 юни, мога да съм на разположението на форума всяка вечер.

4. Бих искал да съм модератор в свободната зона, тъй като тя е най-динамична и има най-много за вършене в нея. Другите части на форума се саморегулират. Самата им насоченост е такава, че повечето от форумистите, които имат афинитет към създаването на проблеми, не пишат в тях, ами в свободната зона.

5. В досегашния си опит като модератор съм видял, че понякога ценни за форума участници правят грешки. В тези случаи аз говоря с тях за да разбера какъв е случая, и ако не е голяма драма, хората сами поправят грешката си. Обикновено рядко пристъпвам към наказания, но така или иначе в форума на Дневник нямаш много инструменти за модериране. Можеш да скриваш мнение и да му слагаш етикет, например - "Обиден", "Провокатор" и така нататък. Но така развита система за модериране и администриране няма. Най-доброто, което там може да се направи, е да се игнорира даден потребител, като не му се позволява да пише в форума, чрез скриване и слагане на етикети на всички негови мнения.

Тук обаче може да се направи много повече. И в този смисъл трябва да кажа към какво съм безкомпромисен: - директни вулгарни мнения, нападки срещу даден потребител без обосновка, глупаво и безсмислено дрънкане (както тук казвате - "флууд") навсякъде другаде извън флуд темата. Както знаете досега не съм "флудил" нито веднъж, просто ми се струва крайно глупаво. Безкомпромисен съм още и към расизъм и прояви на непокрито с нищо самодоволство.

Разбира се, в зависимост от различната ситуация, бих постъпвал различно. Но в преценките си се старая да изключвам емоцията от всички гледни точки. Освен когато някой прояви неуважение и нихилизъм към нещо всепризнато.

Но дори тогава аз съм по скоро търпелив, отколкото строг. Обичам да опитам всички възможни варианти за решаването на даден проблем, преди да пристъпя към крайното решение.

Едит

Ц-ц... Забравих да благодаря за вниманието. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Numb
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 4:18 pm    Заглавие: Re: Да проверим ентусиазмът ви - модераторство Отговорете с цитат

Decadent State

Местожителство: You won't find any comfort here.

1. лични дании (град, години, занимания в свободното време); - Пловдив, 14, занимания - рисуване, музика, писане, сърфиране из интернет, кино... общо звето това е най-главното.
2. опит (администраторство/модераторство в свой/чужд форум); - ми бая форуми оправям, така да се каже... имам и един собствен и други четири, за които се грижа като администратор; и още доста, на които съм модераторка - примерно по-известен от които е единият на Хай Клуб - http://hiclub.7.forumer.com/index.php (на другия съм администратор)
3. свободно време, което биха могли да отделят за този форум
; - ммм... тъй като се пиша редовен потребител ще мога да отделям достатъчно време за този форум... щом мога да отделям време за всички форуми, в които съм модератор, значи и за този би трябвало да мога
4. къде биха искали да са модератори и защо; - на Сводобната зона... заради Бизкитка, бих го направила само заради нея, не че мисля, че ще се справя или че съм особено добра, дори не съм сигурна, че искам да съм мод, обаче милата е модератор от толкова време и аз съм може би 'единственият балък, който иска да я замести.' =) Пък и там наистина има какво да се направи - има прекалено оффтопици и флууд, които само чакат да бъдат изтрити. Освен това да модерираш там си е цяло предизвикателство и щом някои си мислят, че могат да съдят модераторите на свободната би трябвало първо да се поставят на тяхно място. Rolling Eyes Но не съм сигурна, че ще се справя там... не бих отказала да съм модератор и на другите раздели, но просто за Свободната знам най-много, почти само там пиша... и не знам.
5. мерки, които ще предприемат (какво биха направили в избраната от тях секция, за да стане там по-интересно, как биха поддържали реда, каква е нагласата им към проблемните потребители). - ми мисля, че в Свободната зона си е доста интересно, за теми - в случай, че имам наистина добри идеи за теми, които ще бъдат интересни за повече потребители бих пускала, бих поддържала реда... ммм, не знам как да го обясня, просто когато нещо не е наред го отстраняваш. Темите, които са извън правилата изпъкват веднага, пък и то е очеизвадно, че ако зависи от мен не бих оставила тема със заглавие "Колко са ви джобните на ден?". Rolling Eyes За строгост не мога да кажа, въпреки че не обичам флууд и това чистя най-редовно във форумите, които поддържам... отначало правя забележки, а когато не ме послушат - трия. Също така и караници, обиди... и всякакви отклонения от темата. Общо взето това ми е подхода... Rolling Eyes Всеки, които е бил модератор на повече от два или три форума знае какво е и знае как да се справи. Wink

Едит: Предпочитам да съм си обикновен потребител, не взимайте под внимание написаното по-горе. Wink

drenched in sanguine fluid and measured for infection.

Последната промяна е направена от Numb на Пет Юни 24, 2005 5:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Композиторът
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 7:02 pm    Заглавие: Re: Да проверим ентусиазмът ви - модераторство Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Първо - евала на Нъмб и Дън - много силни кандидатури, подкрепям и двамата (ако бих избрал един - Нъмб) Wink ...

Аз си пускам моята за всеки случай (само за в крайни случаи!... според мен си има вече доста по-подходящи кандидатури Very Happy )... някои хора ме убеждаваха тия дни... аз самият си попремислих, едва ли пък и чак толкова нещо лошо мога да сторя като евентуален мод.

1. лични данни
град - Неф си го знае... в България съм от София по принцип...
години - ммм... над 18 Wink
занимания в свободното време - разнообразни и на мощни вълни, занимавал съм се с ужасно много неща: музика (композирам), филми (предлагали са ми работа като филмов критик, но отказах), книги (за малко да издам една), спорт (баскетбол! Very Happy ), наука (участвал съм в почти всички възможни училищни олимпиади имам многобройни награди, вкл. международни), астрология (помага ми на практическа основа - замества ми психологията) и наистина много много още

ами правил съм си форум сам на ASP писан (от нулата)... на PHP не съм писал форум, но доста съм бачкал с PHP ... Конкретно phpBB платформата я разучих отскоро от админска/модска страна с един тестов форум... мисля, че повечето тънкости са ми ясни... Към опита ще добавя, че съм работил като админ в екип от около 10-тина човека (основно), обслужващи крайно разнороден персонал, вкл. международни компании, обща структура примерно над 1000 човека и над 300-400 компютъра ... Свикнал съм да работя под напрежение, да спазвам йерархични правила на работа и приоритети. Знам как да общувам с юзери от най-различен калибър.

Така или иначе почти всичките ми занимаия се въртят около компютър, така че почти денонощно съм онлайн. Ако през някакъв период съм по-зает, гарантирам минимум 2 пъти в седмицата да мога да влизам за по няколко часа (но на практика за 2 месеца в този форум май максималното ми отсъствие е 2 дена и то съзнателно... дори тогава хвърлях по едно око какво се случва...)

Бих искал в Свободната, защото там има най-много теми за дискутиране и най-много хора. Съответно съм наясно, че и там е най-сложно. Аз лично винаги съм бил на мнение, че най-стабилна ще е Свободната ако има 3ма модератори (както беше по-рано).
Обаче нямам нищо против да поема и друга секция, ако има нужда. Сигурно не съм най-големия Хари Потър фен по тази земя, но все пак и аз съм фен Cool . Така всъщност и попаднах в този форум - не от приятели и не заради хората тук, а защото посещавах редовно сайта, за да следя за ХП новини. После след доста време реших да видя и форума и останах, защото хората се оказаха много интересни (бих казал - уникални).
Така, има и друга зона, която считам за любима - Творческата. Тя е може би най-близка до основната ми цел все пак да пребивавам тук, защото определено съм творческа натура. Само че доколкото знам там няма никакъв проблем с наличност на модове. Wink (а и като изключим изпуснатите няколко безсмислени игри, тя е една от най-спокойните и добре модерирани зони)

5. мерки, които ще предприемат (какво биха направили в избраната от тях секция, за да стане там по-интересно, как биха поддържали реда, каква е нагласата им към проблемните потребители).
Ами... честно казано мразя флъда... Ако зависеше от мен флъд темата нямаше да я има, както и половината "игри", които очевидно задръстват целия форум... Но щом твърдо такова е админското становище - ще трябва да го приема. Confused Все пак няма да толерирам никакви нови занимания във форума, които повече предизвикват скорострелно нацъкване на десетки мнения, отколкото някаква поне минимална мозъчна дейност... Лично аз от доста време обмислям няколко форумни игри, които евентуално да включат и малко повече мислене в себе си. Изобщо по принцип често си мисля за най-различни нови теми, доста по-рядко пускам някои от тях, защото предпочитам идеите първо да узреят... Само че всичко това мога преспокойно да си го върша (ако изобщо го броим за правене на форума по-интересен) и без да съм мод Wink ... Ако бях мод бих се стремил към обединяване на повече близки теми в една. Това е важно за по-доброто структуриране на форума. Друго важно е - по възможност да се мислят схеми за темите, които да обединяват повече информация в едно мнение, а не много на брой мнения. Това се постига например чрез едитвания (и евентуално варианта всеки потребител да си има само едно мнение в темата). За тази цел имам една идея да се създаде специален юзер с открита парола, който всеки да може да ползва за рефреш в края на такъв тип теми. Т.е. последното мнение винаги да е от този юзер и ако някой си рефрешне мнението - логва се като него, трие му мнението и го пуска пак - така темата се обновява (в самото мнение на този юзер се пише накратко кой какво е добавил), а пък броя мнения е константа!... Cool
При оффтопици - първо се прави забележка в самата тема и при продължаване се заключва. За неприлично държание и груби, неоснователни обиди - пак забележки, но и предложения за наказания (махане на аватар, ранг, банване и т.н.) до админите.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Das Ich
МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2005 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: Berin, Berlin!

1. лични дании (град, години, занимания в свободното време):
Възраст: 13 години; от София; през свободното си време се занимавам с компютри интернет и купонджийски неща
2. опит (администраторство/модераторство в свой/чужд форум):
Бил съм модератор в много хоруми. Бил съм администратор и в свой , и в чужд форум
3. свободно време, което биха могли да отделят за този форум:
По цели вечери, много от свободното ми време е празно...Така че ще мога да отделям достатъчно време за Potter-Mania
4. къде биха искали да са модератори и защо
Бих искал да съм модератор в Свободна зона, защото е най-уживено. Това малко по-тежка задача, но както е написано в "Крадец на Време" от Тери Пратчет -"Усърдният труд никомуне е навредил". Very Happy
5. мерки, които ще предприемат (какво биха направили в избраната от тях секция, за да стане там по-интересно, как биха поддържали реда, каква е нагласата им към проблемните потребители):
Проблемните потребители не трябва да бъдар подминавани! Ако не разбират то дума, ще им се наложи наказание от най-визшестоящите. Но искренно се надявам да не се стига до там...

You have to find a girl, and convert her to punk!!

Последната промяна е направена от Das Ich на Сря Юни 22, 2005 6:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
WITCH
МнениеПуснато на: Нед Юни 05, 2005 8:19 pm    Заглавие: Re: Да проверим ентусиазмът ви - модераторство Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: Няма ме в ничий свят,аз съм там,където вие не сте

На 13,от София,през свободното си време седя на компа или 4ета книга
администратор съм на един мои форум.Модератор на 3 на френдове...
Ми 2-3 4аса на ден...
Ми навсякъде(за6тото разглеждам вси4ки форуми)
6те трия ненужните теми и флууд.
Може би и други не6та ама в момента не се се6тамSmile
Върнете се в началото
Sister`of`metal
МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

1. лични дании (град, години, занимания в свободното време); -Елена Панова,13 години ,Пловдив.Имам много свободно време и постоянно кисна на компютъра.Цяло лято ще съм извън БГ и ми се отваря само този форум такаа,че ще бъда тук денонощно.
2. опит (администраторство/модераторство в свой/чужд форум); -Нила съм мод. на много места ,а админ на форум за Хари Потър и то много голям форум и хубав ,за който ако не ме помолите няма да дам линк ,защото вече е 'закрит'.
3. свободно време, което биха могли да отделят за този форум;-Както казах почти цял ден.
4. къде биха искали да са модератори и защо;-В "Хари Потър" ,защото там ми е най-интересно.
5. мерки, които ще предприемат (какво биха направили в избраната от тях секция, за да стане там по-интересно, как биха поддържали реда, каква е нагласата им към проблемните потребители).-Ще има строги правила(но в нормата) ,за който при НЕ спазване-много санкций.

†HEAVY METAL!!!†
Върнете се в началото
Лузус Натуре
МнениеПуснато на: Пон Юни 13, 2005 1:57 pm    Заглавие: Re: Да проверим ентусиазмът ви - модераторство Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Живея в град Ямбол. На 15 години съм. От женски пол (отбелязвам го, защото имаше малко объкване в началото). Ако не съм пред компютъра ще чета книга. Ако не чета съм пред компютъра. Не ми допада шматкането (освен, ако не е с приятни хора) и обичам да пътувам, но рядко се случва
Била съм администратор в два форума (и двата несъществуващи поради доста смешни причини ^^) и модератор в безброй. Все още съм модератор в три форума, които не ми отнемат много време. Секциите са най-различни - за Пайнер мюзик, една за ролеви игри и трета за
Всеки ден, предимно вечер. Ако е ваканция всеки ден и по всяко време.
Допада ми Свободна Зона, защото там пишат най-много потребители и цари най-голям хаос.
За да може всеки нов да се ориентира трябва да се изтрият най-малко половината теми - тези, по които вече нищо не може да се каже, заключените или забравени теми. Не е излишно да се има теми за тестове, клюки, филми и т.н. Така ще се избегнат повторенията и малко или мнго нещата ще станата по-огранизирани. По-интересно може да бъде ако се ограничат темите. Така никой няма да рови 10 страници, за да търси темата, която иска да види.
~~~~~~~~~~
Знам, че съм нов потребител, но не видях никакво изискване за "стаж" тук, за да си подадеш кандидатурата Laughing

Le mal vient a cheval main s'en va a pied.
Върнете се в началото
Caeser
МнениеПуснато на: Чет Юли 07, 2005 8:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: IN HEADQUARTERS OF THE ORDER OF PHOENIX

1)Аз съм роден в София.На 14 години съм.В свободното си време обичам да сърфирам в интернет и да излизам с приятели.Откакто съм във ваканция съм някъде около 6-8 часа пред компютъра.
2)Досега съм бил в много форуми.Регистриран съм навсякъде.Повечето в фен-сайтовете на Хари Потър,в www.abv.bgwww.chat.bg в Ide Li в www.forum.potter-mania.com, www.potter-mania.com и много други,но досега модератор не съм бил никъде.Така че с модераторство не съм се занимавал.А колкото за личен Форум-не нямал съм.
3)За форумът аз мога да отделям 70% от свободното си време,не- зависимо дали съм във ваканция(както сега) или не. www.potter-mania.com и www.forum.potter-mania.com са двата сайта,в които прекарвам най-много време.
4)Бих искал да съм модератор в "За книгите" по простата причина ,че книгите на Хари Потър ми харесват много повече от филмите.Там има много както интересни така и глупави теми.Там тази част от форума се нуждае от малко ред и много,много работа.Има много ненужни теми и флуудене от страна на потребителите.Не бих допуснал безредици в "За книгите".
5)Ако някой си позволи да флууди много често бих го наказвал,да не може да влиза във Форумът една седмица.Ако продължи в същия дух ще го банна.За сега в целият Форум няма много нови теми и особено в "За Книгите".Има теми,които стоят от началото на годината и бих ги заключил,ако не предтставляват голям нтерес за по-голяма част от потребителите.Не бих допуснал безмислени теми и мнения съдържащи простотии,псувни и нецензурни обръщения,които съм ги срещал доста често в целият Форум.
МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 9:22 pm    Заглавие: Re: Да проверим ентусиазмът ви - модераторство Отговорете с цитат

Be Psychedelic...

Местожителство: In My Dreams !

1.София Wink, 15години занимавам се с како ли не, но отделям голяма внимание на приятелката си и на форумите из нета Smile.
2. Имам опит като администратор на 3 форума *един PHPbb и 2 IPB с участвам в над 10форума *приблизително 2години се занимавам с такива простотии.
***Форумите в който съм администратор не са регистрирани (като в forumer,myfreebb, D3K и т.н.) ами са инсталирани на фрее хост *и ед. на платен*
3. Еми евентуално около 4-5 часа дневно *или нощно* Сутрин около 2-3 и вечер повече *след около 12 докато заспа* е понякога може и по-рано Smile хаха зависи от много неща.
4.Еми свободна зона, защото там се чувствам по в мой води. Фен съм на ХП но не чак до толкова голяма степен, че да ме привличат другите форуми.
5.Бих обърнал внимание към правилата на форума. За отношението Потребител>Потребител; Потребител>Мод. ; Мод>Потребител и т.н. Бих се опитал да съживя форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
the white rider
МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

1.София,14,да посещавам форума,грижа се за морските си свинчета и чета книги.
2.Еми занимавам се с темата "Вашите любимци" в форума Хари Потър
3.Колкото се налага,за да се справям добре и всичко да върви ок.
4.Хари Потър,защото има умерено много работа и мисля,че ми е посилите,защото го посещавам и следя развитието му.В книгите!Там са най-яките теми и е най-интересно,а и виждам,че се нуждае от модератори!.
5.За да стане по интересно,бих трил ненужните и повтарящите се теми,което на свой ред увеличава посещаемостта на останалите,бих следил реда на всяка една от актуалните теми,в които се пише,проблемните потребители се предупреждават с последствия,бих им напомнил правилата на темата,в която пишат.
Върнете се в началото
Стичинка
МнениеПуснато на: Сря Юли 13, 2005 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Капка от Любов

Враца,14,занимания-Музика и Кино
Ми посещавам мн форуми в два съм админ.И така в по-известен съм главен модератор в www.mmtv.bg
Свободно време имам много.Сутринта към 2-3 часа и вечерта същу ще мога да отделям време Wink
Аз искам да съм мод. при "За Книги"...искам,защото ще мога да помагам на Луна.Мн съм запалена по Хари Потър макар,че си не личи много.Ще дам всичко от себе си...имам и желание да съм полезна.
Ми като за начало бих изтъркала повтарящите се теми.Ще кирилизирам мнения.Ще следя да НЕ пускат едносрични и повтарящи се постове във форума, както и да не публикуват реклами на платени услуги.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
Да НЕ публикуват мнения, от рода на "така е", "не мога да помогна" и т.н. и да Не създават излишни спорове и караници.
Върнете се в началото
Sanguinis
МнениеПуснато на: Вто Юли 19, 2005 3:45 pm    Заглавие: Re: Да проверим ентусиазмът ви - модераторство Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: Там където си искам.

1. лични дании (град, години, занимания в свободното време) - От Банско на 14 години. Занимавам се с компютъра и форума ми...Иначе излизам и навън...По града
2. опит (администраторство/модераторство в свой/чужд форум) - Ами имам си форум - http://deadangels.12.forumer.com
3. свободно време, което биха могли да отделят за този форум -Половината от деня съм на компа така че и половината от деня ще отделям за форума
4. къде биха искали да са модератори и защо - В Свободната зона...Аз пиша най-много там така че...
5. мерки, които ще предприемат (какво биха направили в избраната от тях секция, за да стане там по-интересно, как биха поддържали реда, каква е нагласата им към проблемните потребители) - Ами ще следя за излишни теми и мнения. Никакви спорове. Няма да се държа с другите така че все едно съм нещо повече от тях.
Над снежни облаци...

Озарени от лъчи.
В безкрайни небеса.
Пропадам, будя се сам.
Върнете се в началото
bonew2
МнениеПуснато на: Вто Юли 19, 2005 11:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Тези, които биха искали да са модератори, да пуснат мнение, като датат информация за следните неща:
1. Свищов,13,уеб програмиране и дизайн и свободното време и то много
2. Опит като админ и мод. в мой и чужй
3. Ами всеки ден но не знам по колко
4. Свободна зона или някое от П-Мания защото така .. някво лесно и яко и дам Smile)
5. Еми ако на едни не им харесва нещо на други им ще прегледъм мнението на всички и кое е правилно според правилата и тогова действайййййй :Р Ще гледам темите за някви скандалчета или псувнички(обидни думички :Р ) ии ще се разправям с хората които пускат теми от сорта харесвате ли хари потър иии такива простотиии ...
Мис Уизли
МнениеПуснато на: Пон Авг 01, 2005 8:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

1. Елеонора - 15 годишна.Попринцип сърфиране из интернет.
2. Значи имам 6форума.. 2 от които са на мои приятели.Имам 2 сайта.Засега посещавам само един от мойте сайтове... който още разработвам - http://p0ttermania.myfreebb.com/
3. Нямам предпочитания!
4. Ами.. бих променила нещата на "повече мислене по малко флууд" Very Happy

Последната промяна е направена от Мис Уизли на Нед Авг 21, 2005 11:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща Страница 1 от 10

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov