Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща
 Рон - всичко за него! « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
mina
МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2007 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Местожителство: толкова близо и същевременно толкова далече

роулинг го каза-той е този,който сплотява триото!а това е много важно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Asia
МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

според мен е готин,но аз повече харесвам Хари и Хърмаяни иначе той е страхотен приятел.Малко ме издразни,когато завидя на Хари.В смисъл разбирам,че е получавал всичко на старо но не мога да му прося задето не повярва на Хари.Иначе е много мил и забавен и като се замисля си е готин.
little runaway
МнениеПуснато на: Чет Авг 16, 2007 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: on the way to wonderland

На мен Рон ми е много забавен. Мн се смея винаги когато с Хърмаяни започнат да се карат.
As in heaven, as in hell
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AirHos7ess
МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Рон ме кефи , а и с алюбимата ми двойка с Хърмаяни
Serious
МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Според мен Рон е много як Smile
Вярно е, че понякога се е заяждал с Хари и Хърмаяни, но все пак си остава добър приятел Wink

Пък и на мен всички от Семейство Уизли ми харесват (може би освен Пърси)
МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Местожителство: ~In Search Of Sunrise~

Рон е супер пич,много ме кефи Laughing
МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Министър на магията
Министър на магията

Местожителство: On the edge of nothing...

Рон е един от любимите ми образи. Много ме кефи, сладур е! Жалко, че така са му орязали присъствието във филмите Confused
МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Рон си е голям сладур.Няма какво повече да говорим,а и те с Хърми са страхотна двойка.
renichka
МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2007 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Рон понякога се държи най-детински и най-глупашки в сравнение с Хари и Хърмаяни Smile Но иначе без неговото присъствие нямаше да е същото Razz
Върнете се в началото
ifos
МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2007 10:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: stara zagora

е ся може да си пада малко тъпунгер ама си е много печен и има много сладурско чувство за хумор,пък и като се замисли6 не е толкуз тъп Laughing
Върнете се в началото
puh4o
МнениеПуснато на: Съб Юни 28, 2008 9:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: In blue silent...

Тъп бил,завиждал!Значи,е такива хора кат вас много ме дразнат!!!Вие понеже сте перфектни отвсякъде,и никога не завиждате и никога не ви домързява за нищо!!!Що не земете първо себе си да погледнете,а после да пишете клиширани до болка коментари???!!Сега,ако тръгна да цитирам всички хора,които сериозно ми лазят по нервите,ще стане дълъг,и предълъг пост,а нямам такова намерение...
Та тъй,според мен,Рон е душата на компанията,без него изобщо нямаше да е същото!!Не е перфектен,но кой е??!Има си своите слаби страни,вярно,комплексиран е,не е създаден да бъде главен герой и понякога прекалява с оплакванията,но изобщо не мога кажа,че не е важен персонаж!Той вдъхва малко свеж въздух в триото,забавен е,може би дори е умен,но доста често го домързява да учи...Не е тъп/глупав(някои хора май смятат,че между тези две думи има разлика,но...трябва да ги разочаровам - те са синоними!)!!Мързел е,да,но искам да ми покажете някой,който никога в живота си не го е домързявало за нищо!?!
И моля ви,следващия път като решите да кажете мнението си,нека то да не е пълно с доводи от типа на ''Завиждаше на Хари в четвъртата книга,'щото го избраха да участва в Тримагическия търнир!''!Вие нямаше ли да му завиждате,нямаше ли поне малко да не завиждате на най-добрия си приятел,че е вечно на първа страница,че е станал известен,без да знае защо,че има всичко материално,а вие не??!Съмнявам се!
Не прочетох всички мнения,но тези които видях,и бяха дадени някакви направо смешни доводи(независимо дали ''за'' или ''против'')ме издразниха адски!Нямаше да пиша коментар,но не можах да се въздържа...

P.S.:Съжалявам,че измъквам темата от еди-коя-си страница,(съдя по датата,на която е пуснато последното мнение,щото я намерих с търсачката)но,както казах по-горе,не можах да се въздържа,като прочетох несмислените коментари на някои хора!

So,you see,hell's not so bad if you get to keep an angel with you...
Върнете се в началото
virosh
МнениеПуснато на: Съб Юни 28, 2008 11:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

Ей, по-спокойно!
МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E=mc²

Местожителство: in the neon forest, taking drugs in psychic defense

puh4o написа:
Що не земете първо себе си да погледнете,а после да пишете клиширани до болка коментари???!!

Е-хе-хе Cool А ти с твоя напълно неклиширан коментар, в който казваш само неща, които никой не е споменавал до момента - обичам, когато някой прави така ^^ Всеки има своите причини да харесва или не даден персонаж, независимо колко ограничени и плоски ти се струват те. А като някой почне да ми се прави на великия морален учител с неклиширани реплики като "Погледни първо себе си, а след това другите" и ми иде да го разцелувам просто (: Това че поведението на Рон не е харесало някому в определен момент, не означава, че този човек не се е държал или не би се държал по същия начин, когато обстоятелствата го предизвикат. Та нима ти не си правил/а неща, които след това не смяташ за правилни? И какво, човек да си затвори очите за детинското поведение на Рон в четвъртата книга, само защото, ако го изкоментира, става клиширан и дразнещ? В крайна сметка никой не те е ангажирал с "ограниченото" си мнение, а можеше да защитиш Рон с по-задълбочени аргументи и да пообмислиш малко нещата, които пишеш, а не да нападаш толкова страстно - поне щеше да се получи хубав спор, а не караница :/
МнениеПуснато на: Вто Юли 01, 2008 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

роненцето си е мн як Laughing мн мн мн мн ме кефи
Amy*Lee
МнениеПуснато на: Съб Юли 12, 2008 10:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Рон е интересен персонаж. Не ми е любимец, но го харесвам много.
Не мисля, че е комплексар, нито пък глупак. Има много недостатъци, но не му е лесно с известен приятел и супер умна приятелка.. той остава назад и ако се поставим на негово място ще видим, че е гадно. Но от друга страна е страхотен приятел (нещо, което е доказвал много пъти), притежава чувство за хумор (като Фред и Джордж) и въпреки, че понякога прави грешки накрая винаги се осъзнава.
Например когато се разсърди на Хари в четвърта книга или когато избяга от Хари и Хърмаяни в седма. В последствие винаги осъзнава грешките си.
Всъщност това, което ми харесва в Рон, е че е изключително земен - той, като всеки човек има недостатъци, но мисля, че положителните му качества са по-важни. А и винаги е бил упора на Хари. Цитирам от четвърта книга:

Цитат:
Хари много харесваше Хърмаяни, но с Рон беше съвсем различно. Ако най-добрия ти пирятел е като Хърмаяни трябва по-малко да се смееш и да прекарваш повече време в библиотеката.

И във филмите са успели да пресъздадат Рон като хората. Естествено, заслугата е и на Руп, но имам в предвид действията му - когато искаше да се сдобри с Хари в четвърти филм беше много забавен. А и Рупърт придава на образа една небрежност, която си е типично Роновска.
Без него книгата нямаше да е същата! =)
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща Страница 10 от 12

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov