Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Най-трудното решение, което сте взели? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Silver*Eye
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 10:04 am    Заглавие: Най-трудното решение, което сте взели? Отговорете с цитат

Префект
Префект

Местожителство: In Chaos ...

Тук можете да пишете кое е било най-трудното решение, което сте взели през живота си....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
`Black_rose`
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 11:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Submarine Light

Местожителство: Where the day meets the night...

Ми..вземала съм много трудни решения,но най-трудното беше къде да уча в езикова или математическа...избрах езикова Razz
I just can't refuse it
Like the way you do this
Keep on rockin to it...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Beautiful_Soul
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 11:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: в кенефите на Централни Хали

Mi az mnoo mrazq da vzimam re6eniq... ne sum vzimala mnogo golemi re6eniq, za6toto ne sa mi po vkusa. No nai-golqmoto e bilo dali da trugna s edno mom4e... Laughing abe kvo da vi kaja...detski mu raboti
ludata_hermione

Професор
Професор

Местожителство: *In Hell*

Мииииииииииии.....Тва е интересна темичка в чест на истината.Обаче нешо не моа се сета...трудни решения... Shocked А,да.Дали да заминавам с наште в София или да остана при баба ми и дядо ми в Плд.Е,ето че избрах да замина с тях и не съм сбъркала!
Стичинка

Капка от Любов

`Black_rose` написа:
Ми..вземала съм много трудни решения,но най-трудното беше къде да уча в езикова или математическа...избрах езикова Razz

А аз избрах Математическата Laughing Wink ми дали да скоча с бънджи и накрая скочих Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hilary_
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

...ами може би да си отворя очите за някой неща и да се замисля...това е доста трудно решение....при условие,че досега си ги затварях и си виках "голяма работа"...вече трябва и да помисля и за себе си..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
As7raL^Pr0j3c7
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Be Psychedelic...

Местожителство: In My Dreams !

Ооо при мен беше любовна история. Бях влюбен в най-добрата ми приятелка, която се познаваше доста добре с тогавашното ми гадже и даже бяха доста добри приятелки. Най-накрая не издържах и казах всичко, оказа се, че и тя ме е харесвала. (*ние даже се целувахме няколко пъти преди да кажа, че я харесвам - доста заплетена история) .
Накрая тръгранхме ходихме около 1 месец, но беше ужасно Smile Twisted Evil просто някак си беше малко доста странно, защото дойде момент в който и 2ма не споделяхме проблемите си, а те бяха свързани един с друг. Всеки път когато тръгвахме да спим заедно всичко се преебаваще. Просто имаш чувството, че го правиш със сестра си Evil or Very Mad Smile в момента сме в горе-долу добри отношения, но си преебахме много приятелството.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Lian
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

blqh...gadno se e polu4ilo...spored men tvoito re6enie e bilo vqrno vupreki tova Wink
mi moito nai- trudno re6enie be6e kogato priqtelkite mi se skaraha i iskaha da izbera edna ot dvete...az estestveno poznaite kakvo napravih- ostavih gi s otvoreni usti kato im kazah 4e i dvete ne sa istinski priqtelki 6tom se opitvat da ograni4at moite kontakti...ta v kraine smetka gi sdobrih...detski mu raboti kakto kaza Dr1Slii4kA Razz Laughing

edit: sq se setih i edno drugo- trqbva6e da re6a dali da prostq ili ne, mnogo dulga istoriq, mrazq da re6avam takiva ne6ta...i nakraq ne prostih, sega sujalqvam Laughing
Композиторът
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: Imagination is more important than knowledge.

Май няма такова... Laughing Мразя да взимам решения, обичам да се нося по течението на странния си объркан живот... Засега тази тактика не ме подвежда, но вече май идват големите вълни... Rolling Eyes ...

Ала бала, е, сигурно когато съм си избирал гимназията и професията... Ама то беше всичко адски импулсивно и в последния момент... И на всичкото отгоре май не сбърках! Shocked ... (изобщо си нямам идея де) ...

Абе решенията СЪКВАТ! Mr. Green Аз си падам повече по условията!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
angel in black
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мъгъл
Мъгъл

Da predloja 2-va puti na momi4eto,koeto haresvam
Върнете се в началото
Идиот със Запалкa
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Местожителство: go away .. don't look at me, we're not the same ..

изтрих си 99 процента от хип-хопа в компютъра ми .. тфа беше мноооого .. >)))))))))

it's slow motion, will somebody please PRESS PLAY?!
Върнете се в началото
psy_
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 8:54 pm    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Велик Маг
Велик Маг

Местожителство: beyond belief

ииииии да теглиш една на добрия стар хип-хопец...не че аз не изтрих над 50% от него де..това си беше дилема..ДА има Спенс или не?
даже и Кападона изтрих...лелеееее...
Върнете се в началото
aladar_64
МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2005 11:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъмен магьосник

На този сравнително ранен етап от живота си не мога да кажа, че съм взимал значимо решение в своя живот.
МнениеПуснато на: Вто Апр 19, 2005 7:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Директор
Директор

Хахахаххах..... МНОГО добра тема Cool ! В старото ми училище ме наричаха Хамлет [и Хайманата ми викаха, но това е друга история Embarassed ], защото понякога ми трябва доста време за да взема дадено решение. Добрата страна на тази моя склонност към дилеми е, че изборите са правилни в 99,99 процента от случая.
Понякога пък правя светкавични решения, за радост/ужас на другите.

Най-голямата дилема, в която съм изпадал бе :
"Да бъда или не ?"
Все още не съм намерил желания отговор...

..............................................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
TatharOronra
МнениеПуснато на: Вто Апр 19, 2005 8:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

King of the darkelves

Местожителство: Пловдив

Ам веднъж ме беше подгонила депресията покрай едно момиче,с което скъсах,заради едно мое напиване и вършене на простотии с други момичета пред нея ; Загубих адски близък човек от семейството преди 3 години...Та заради тая депресия мислех да се фърлям от терасата,но се сетих за близките ми...мислих си около 10тина минути на парапета на терасата и накрая реших,че не си заслужава такава простотия...Все пак живота продължава по един или друг начин... Confused

Anata ni utsuru watashi no me ga
Anata o miushinau hi ga kite mo
Kono me ni yakitsuite kureteiru
Komorebi no hibi to anata wa
Tsurete ikanaide
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща Страница 1 от 5

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov